Jump to content
Reborn fórum

Taneční­ maraton


Silverine

Recommended Posts

Dnes (pravdÄpodobnÄ po GW) bude zahájena taneÄní­ soutÄž pro vÄechny postavy bez rozdí­lu vÄku, pohlaví­, či levelu.

 

SoutÄž bude probí­hat po dobu jednoho týdne, tudí­ž budou mí­t Äanci na íşÄast témÄř včichni. Pravidla jsou jednoduchá.

1. Do soutÄže je třeba zaplatit zápisné 10 000 zeny

2. Po zaplacení­ registraÄní­ho poplatku zí­skáte 10 pokusů na správné provedení­ předložené taneÄní­ sekvence.

3. PoÄí­tá se každý íşspÄÄný pokus. Maximální­ skore je tedy 10 bodů z deseti.

4. Pokusy se odeÄí­tají­ po vstupu do taneÄní­ch prostor (jeÄtÄ před vstupem na parket).

5. Nebudete-li nespokojeni se svým výsledkem, máte možnost soutÄž opakovat a znovu se zapsat do soutÄže, stávají­cí­ výsledek tí­m ale bude vymazán a nelze se odvolávat na "předtí­m jsem to mÄl lepÄí­ chci to vrátit".

6. Výhru zí­ská každý v závislosti na dosaženém výsledku.

7. V pří­padÄ vÄtÄí­ho množství­ držitelů přední­ch pozic bude po ukonÄení­ první­ho kola maratonu následovat jeÄtÄ dalÄí­ kolo, tedy rozstřel.

Link to comment
Share on other sites

Velevážení­ vážení­, neváhejte, zapojte se!

:):P:P

TaneÄní­ maraton je v plném proudu a nači instruktoři se marnÄ pokouÄí­ něco íşčinkují­cí­ naučit. A to použí­vají­ výmluvnou metodu zvukového navádÄní­! Teprve 5 íşÄastní­ků přehouplo svá score do kladných Äí­sel, ale už mezi nimi se najdou skuteÄní­ borci bijí­cí­-se o první­ pozice v naÄem maratonu.

:):):)

 

Neváhejte, připojte se, stále zbývá Äest dnů pro vaÄe snažení­. Ceny Äekají­ na vÄechny, ale jen ti nejlepÄí­ si mohou odnést něco opravdu hodnotného! Šanci má každý!

 

:):):)

Link to comment
Share on other sites

Uzijes si spoustu zabavy ^_^

No, ale jelikoz dat 10/10 neni zadnej problem, byl bys nejspis jeden z mnoha:)

 

možná, že pro tebe to není­ žádný problém, ale zatí­m tuto metu dosáhlo jen 5 postav ;)

 

a proto

 

 

Neváhejte a zapojte se do naÄeho taneÄní­ho maratonu!

^_^^_^:mml:

 

Pro ty, kdo dosáhnou 10/10 bude po ukonÄení­ základní­ho kola připraveno velkolepé finále!

Link to comment
Share on other sites

Já se pobavil dost, některé pohyby mi přijdou trochu jednoduché, ale zábavu to neomezuje. Jen budu doufat, že finále nebude přesně určené na pevný čas. Jinak fakt moc pěkný Eventí­k ... thx

Edited by Perthorn
Link to comment
Share on other sites

Já se pobavil dost, nÄkteré pohyby mi přijdou trochu jednoduché, ale zábavu to neomezuje. Jen budu doufat, že finále nebude přesnÄ urÄené na pevný Äas. Jinak fakt moc pÄkný Eventí­k ... thx

Jsem ráda, že se baví­te ^_^

Finále se pokusí­m nakoncipovat v duchu soutÄže, tedy ÄasovÄ přizpůsobivé. :mml:

Link to comment
Share on other sites

:):):)

TaneÄní­ maraton je v plném proudu. Mnoho nadÄjných taneÄní­ků si na eskapádách načich instruktorů ale vylámalo zuby a do finálové skupine se zatí­m probojoval jen tucet uchazeÄů.

:):):clap:

Zatí­m bylo uskuteÄnÄno 374 íşspÄÄných tanců a jedeme dál. Neváhejte a zapojte se, stále jeÄtÄ zbývá trocha Äasu, stále jeÄtÄ se můžete zapojit do této velkolepé soutÄže!

:clap::clap::clap:

Link to comment
Share on other sites

TaneÄní­ maraton je v plném proudu. Mnoho nadÄjných taneÄní­ků si na eskapádách načich instruktorů ale vylámalo zuby a do finálové skupine se zatí­m probojoval jen tucet uchazeÄů.

 

Ten tucet sa myslia ty co urobili 10/10? Alebo nejako inak?

Link to comment
Share on other sites

zamerne to neni blize specifikovano :)

Na presnem casu zakonceni pranic nezalezi.

 

PrávÄ že jsem si chtÄ zkrátit čichtu /heh . Podle toho sems e ptál na konec.

Možná by nebylo na Äkodu dvÄ finále. První­ a do toho druhého by Äli ti, kdo se nedostavil k první­mu. Výsledky by se započítavali dohromady.

Link to comment
Share on other sites

Za maly okamzik se na puvodnim miste Organizatora souteze objevi Hlavni Rozhodci, ktery vsem ucastnikum rozda zaslouzene odmeny. Do konecneho finale se probojovalo 15 finalistu, jmenovite:

Perthorn, FeeCh3ck, Janus, Pharaoh, Amarant Coral, Sucubus, Grudy, Cortez, BigHeal, JimboSlinger, Filax, Beleg, Mayu, Shaaadow a Simaljashama

 

Kazdy ucastnik, ktery promenil alespon jednu sanci ziska "trofej" a zkusenosti podle zasluh. Ti, kterym zbyly sance, ale score zustalo na nule dostanou mini cenu utechy.

 

Finaliste take ziskaji zkusenosti a 5 thunderboxu do finaloveho klani (hmotne odmeny budou rozdany az podle vysledku finale). Finale bude sice oficialne zahajeno, ale bude mozne jej plnit v delsim casovem horizontu. Podrobnosti jeste budou upresneny. Divaci budou mozni. Predpokladane zahajeni klani bude 1.5. vecer (muze se jeste posunout).

 

Vsem vyhercum gratulujeme a finalistum prejeme mnoho zdaru do finale.

 

Finalistum slava, porazenym cest.

 

Vsem dekujeme za ucast a doufame, ze jste se dobre bavili.

Link to comment
Share on other sites

Zdraví­m :)

Stala se taková malá (velká) nehoda. Omylem jsem si při mazání­ přebyteÄné postavy smázl Grudyho.

Šlo by abych se zíşÄastnil finále s jinou postavou? :) Pokud to půjde tak bych tam Äel s Gruntym.

Link to comment
Share on other sites

Smazal jsem si ji kolem osmé vecer,ale tvé reakce jsem si všiml až teÄ. :)

Ale moc mi to nevadí­. Grudy mÄl pokažené staty a trochu skilly. Jenom je mi lito toho Äasu co jsem nad ní­m strávil.

Edited by Grunty
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...