Jump to content
Reborn fórum

Wizard - rozdělení­ skill pointů


Davidov

Recommended Posts

CB a FD maxovat se mi zda jako blbost, oba cold skilly zastoupi SG. mnohem lepsi je dat quagmire. pak je take treba rozhodnout se jestli chces spis LoV (wind), nebo MS(fire).

 

 

Je to jedna z moznosti. Kazdopadne Cold bolt maxovat neni vhodne. U toho frost diveru je to otazka.

 

Urcite doporucuju quagmire a heavens drive. Bajecne se stim da expit.

 

A taky tady nevidim naprosto ultimatni wizardsky skill Watterball.

 

jinak todle je dost duplicitni topic, tohle vsechno se ut milionkrat resilo...

Link to comment
Share on other sites

MÄl bych k tomu výtku... chybí­ ti tam quagmire... OsobnÄ si bez nÄj wize představit neumí­m. A v tom první­m "zmrÄeném" buildu to není­ tak ÄpatnÄ rozdÄlené až na ten fireball. SP recovery se hodí­ na rychlejÄí­ expení­ ze zaÄátku a pokud nÄkdo chce rychle expit na advanced, tak proÄ ne, i když s magnificatem je to zbyteÄné. MÄ se tam lí­bí­, že má vÄechny hlavní­ ploÄné skilly.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...
  • 1 year later...
Guest jirkan
Cau lidi nevite nekdo jak rozdelit skilly na HW ciste MVP?

MvP jako na bosse?

Safety Wall 10, Amplify 10, SG10, JT10, MS10, HD5, Ganbantein a IW1 (a pocitej s tim, ze realne vyuzijes hlavne tu safetu a SG, zbytek jsou spis vyjimky, jako HD na White Lady, JT na Garma, MS na uz_nevim_co_nebo_kdyz_je_tam_druha_wizna_s_SG, IW na odport)

 

Ale jako nevim jestli je wizna jako primarne MvP dobry napad, zvlast kdyz nemas jasno co na ne budes potrebovat...

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

Rád bych se zeptal na názor na tento skill strom: http://web.hc.keio.ac.jp/~fk061999/himeyasha/skill3/wiz.html

 

Nechci Wizzarda na GW, mÄl by sloužit v partÄ s Hunterem a FS Priestem, pří­padnÄ dokázat ubí­t něco sám.

 

Neví­m zda třeba nedat nějaké body do Ice Wall, na PVM mi to Äpatné nepřijde. Také bych se rád zeptal, zda jde přes Ice Wall kouzlit?

 

Dí­ky za rady.

Link to comment
Share on other sites

Také bych se rád zeptal, zda jde přes Ice Wall kouzlit?

Priamo cez Ice Wall nejde kuzlit pretoze sa sprava ako uplne normalna stena(samozrejme z urciteho uhla niekde pri kraji to ide :P ale na to by som sa moc nespoliehal) - moja rada - pokial neexpis wiza na nieco specialne, tak to nie je az take podstatne - aj ked som videl ako pomocou IW udrzali dvja wizovia prec vsetky Valkyrie kym ostatny sundali Valk. Randrings, ale to uz je iny pribeh...

Link to comment
Share on other sites

Rád bych se zeptal na názor na tento skill strom: ten odkaz koukam nejak nefunguje tak jsem to vypsal ruÄnÄ :)

 

Fire Bolt 10, Fire Ball 5, Sight 1, Fire Wall 10, Sight Thrasher 2, Meteor Storm 5,

Cold Bolt 5, Frost Diver 1, Ice Wall 3, Storm Gust 10,

Lightning Bolt 4, Thunder Storm 1, Jupitel Thunder 10, Lord of Vermillion 10,

Stone Curse 10, Earth Spike 3, Heavens Drive 1, Quagmire 5,

Napalm Beat 1,

 

Nakonec jsem investoval neco do te Ice zdi. jeden bodik zbýva v Mage skillech, neví­m, kam bych ho co nejrozumnÄji investoval. JeÄtÄ jsem uvažoval o bodí­ku či dvou do Ice Wall naukor Quagmire. Ale netuÄí­m, jak moc je Quagmire dobré kouzlo a zda je o hodnÄ lepÄí­ ho mí­t na 5 než na 3.

 

Dí­ky za rady.

Edited by Winitar
Link to comment
Share on other sites

Nakonec jsem investoval neco do te Ice zdi. jeden bodik zbýva v Mage skillech, neví­m, kam bych ho co nejrozumnÄji investoval. JeÄtÄ jsem uvažoval o bodí­ku či dvou do Ice Wall naukor Quagmire. Ale netuÄí­m, jak moc je Quagmire dobré kouzlo a zda je o hodnÄ lepÄí­ ho mí­t na 5 než na 3.

 

Dí­ky za rady.

neni to spatne, ale par pripominek se najde.

1) pokud chces meteor storm, tak jedine lv10. jakykoliv jiny stupen skillu jsou vyhozene body. je to jeden z tech skillu typu vsechno nebo vubec. beru teda v uvahu ze vubec:)

2) pokud mas v planu nekdy chodit do pvp tak bodiky usetrene za MS s klidem muzes investovat do ES 5 a dale i ten HD na max muze byt zajimava volba, i kdyz to uz by bylo spis do pvm

3) quagmire na 5 se urcite hodi. casto s tim budes zpomalovat potvory aby jsi je mohl necim smahnout [k tomu take slouzi FW takze je jiste dobra volba ze jsi si ho dal, tyhle skilly se navic navzajem vyborne doplnuji]. ohledne snizeni statu na GW [ruseni instantu a pod.] to sice nevyuzijes, presto myslim ze se ti to hodi na max lvl. uz jen protoze trvani toho skillu je 5s za kazdy stupen a nahazovat to kazdych 5 vterin je dost, mno nepohodlne :)

4) ted reknu osobni nazor a jiste je to dost lidi kteri by tvrdili opak, ale nedaval bych na wiznu SC10. myslim ze ulohou kazde wizny je predevsim expit, at je z ni co nejdriv high wizna:) a ruku na srce, pri tom expeni ten SC zase tak moc nevyuzijes. pokud by jsi i chtel, tak te to bude stat dost na gemech nebo povinnost se sebou tahat na dual linkera:( alespon s takovou uvahou jsem ja osobne radeji pro wiznu zvolil FD, i kdyz ten skill nesnasim, tak precejen jako mobcontrol kouzlo mi par krat zachranilo kuzi.

Link to comment
Share on other sites

1) Dobře, tak nic :)

2) PvP nesnáÄí­m, takže pouvažuji o HD na max. Na GW mne nikdo nikdy nedostane :))

3) Ok Kombinace s FW je asi dobra, tedy Quagmire 5

4) Bohuzel uz jsem investoval body do max SC, takže toto už je nezmÄnitelné :)

 

Takže bych to teÄ vidÄl takto:

Fire Bolt 10, Fire Ball 5, Sight 1, Fire Wall 10,

Cold Bolt 5, Frost Diver 1, Ice Wall 5, Storm Gust 10,

Lightning Bolt 4, Thunder Storm 1, Jupitel Thunder 10, Lord of Vermillion 10,

Stone Curse 10, Earth Spike 3, Heavens Drive 5, Quagmire 5,

Napalm Beat 1,

 

Ten poslední­ bodí­k v Mage skillech bud Lightning B. nebo Thunder Storm.

Edited by Winitar
Link to comment
Share on other sites

Já bych si dal ten Thunderstorm, Lighting bolt stejnÄ nevyužijeÄ, ale na huntÄní­ nÄÄeho co má málo HP je to fajné protože se to rychle vycastí­ i bez dexy.

když má LoVa nevidí­m jedinej důvod dvojkovýho thunderstormu na lákání­ ktulových titanku ti staci bohate 1cka, spis do cold boltu ( asi jediny poradny single-target water kouzlo)

Link to comment
Share on other sites

no me taky zustaval bodik navic protoze na wizne nejedu SW, tak jsem to hodil do sp recovery. pravda je ze mi to moc nepomuze, ale zase pri expeni casto dochazi sp [megalomanske spamovani quagu, ms a sg ze stringu xD] takze mi to je i obcas uzitecne.

 

do LB ne [mas jupitel], do thunder stormu ne [mas vermilion], do fireballu ne [je to nuzacnej skill], do napalm beatu ne [je slabej i na lv10, nevyuzijest to], do cold boltu ne [lv5 staci, beztak s tim bude obcas davat nejake nepohodlne HO maximalne, a ja v takovych pripadech beztak rovnou castim SG], FD ne [mala sance]... tak kam s tim?:shifty:

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...

Ahoj,

mám dotaz na build Stone Curse vyplatí­ se dát na 10 a nebo radči nacpat body do Frost Diver? Kazdopadne jeden bod na aktivaci Qmire tam nechám. A druhá otázka není­ dobrý nacpat nějaký ten bod do Ice Wall?

 

moje build budou:

 

COLD BOLT - 5

FROST DIVER - ??

FIRE BOLT - 10

FIRE BALL - 5

FIRE WALL - 10

SIGHT - 1

STONE CURSE - ??

NAPALM BEAT - 1

LIGHTING BOLT - 4

THUNDER STORM - 1

SP RECOVERY 1

(ENERGY COAT - 1)

 

SIGHTTRASHER – 2

EARTH SPIKE – 3

HEAVENS DRIVE 1

JUPITER THUNDER – 10

METEOR STORM – 10

LORD OF VERMILLION – 10

STORM GUST – 10

QUAGMIRE - 3(ideálnÄ 5)

ICE WALL - ??

 

co vy na to?

Link to comment
Share on other sites

Ahoj,

mám dotaz na build Stone Curse vyplatí­ se dát na 10 a nebo radči nacpat body do Frost Diver? Kazdopadne jeden bod na aktivaci Qmire tam nechám. A druhá otázka není­ dobrý nacpat nějaký ten bod do Ice Wall?

 

moje build budou:

 

COLD BOLT - 5

FROST DIVER - ??

FIRE BOLT - 10

FIRE BALL - 5

FIRE WALL - 10

SIGHT - 1

STONE CURSE - ??

NAPALM BEAT - 1

LIGHTING BOLT - 4

THUNDER STORM - 1

SP RECOVERY 1

(ENERGY COAT - 1)

 

SIGHTTRASHER – 2

EARTH SPIKE – 3

HEAVENS DRIVE 1

JUPITER THUNDER – 10

METEOR STORM – 10

LORD OF VERMILLION – 10

STORM GUST – 10

QUAGMIRE - 3(ideálnÄ 5)

ICE WALL - ??

 

co vy na to?

SC žere gemy, na expení­ to využití­ skoro nemá, na GW už jo. Pokud to chceš mí­t hlavnÄ na PvM, tak doporuÄuju FD 10, SC 1... Na meteor bych se klidnÄ vybodnul (nevyjdou ti joby na LoV, SG, JT a full quag), využití­ meteoru není­ tak velké jako ostatní­ch ploÄných skillů.

Link to comment
Share on other sites

SC žere gemy, na expení­ to využití­ skoro nemá, na GW už jo. Pokud to chceš mí­t hlavnÄ na PvM, tak doporuÄuju FD 10, SC 1... Na meteor bych se klidnÄ vybodnul (nevyjdou ti joby na LoV, SG, JT a full quag), využití­ meteoru není­ tak velké jako ostatní­ch ploÄných skillů.

 

S tim, že mám dát radči do FD než SC naprosto souhlasí­m a chtÄl jsem to tak udÄlat, protože pojedu jen PvM. Ale druhá otázka, když budu mí­t 10 Skill Point a nedám je do Meteoru, tak do Äeho, mÄl jsem to spoÄí­tané vyÄlo by to na 49 Skill point s Meteorem a na LoV, SG, JT bych body mÄl... je nějaké lepÄí­ ploÄné kouzlo než tyto tři + Meteor?

Link to comment
Share on other sites

S tim, že mám dát radši do FD než SC naprosto souhlasím a chtěl jsem to tak udělat, protože pojedu jen PvM. Ale druhá otázka, když budu mít 10 Skill Point a nedám je do Meteoru, tak do čeho, měl jsem to spočítané vyšlo by to na 49 Skill point s Meteorem a na LoV, SG, JT bych body měl... je nějaké lepší plošné kouzlo než tyto tři + Meteor?

ja bych to jel takhle

pripadne kdyby jsi chtel HD tak tam muzes presunout body z ES a IW.

Edited by Heliodor
Link to comment
Share on other sites

ja bych to jel takhle

pripadne kdyby jsi chtel HD tak tam muzes presunout body z ES a IW.

Já jsem vynechal jak ES, tak water ball. Vodu na tak moc mí­stech nepotkám. A i potom jsou jiné skilly. Takhle mám lvl 10 IW a občas se s tí­m dá celkem vyblbnout... Nevýhoda je, že musí­Ä často relogovat, když se zabarikádujeÄ a pak chceš projí­t - trvá fakt dlouho

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...