Jump to content
Reborn fórum

Co pekneho vam padlo pri Hunt questeni? ;-)


R-e-n

Recommended Posts

  • Replies 71
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

mne padla z pupa huntu karta... bolo to hodne akcne, kedze chudak archerka pizli pupy nozikom vzdy celkom dlho, zakliknem a pozeram inde... ked som pozrela spat, bola hlaska o drope prekryta tym cervenym "pupa: xx z yy zabitych" a az po piatoch dalsich som si vsimla ze padla aj nejaka karta

vsetko zachranil okoloiduci poring, ktory ju zlootil a potom z neho ta karta zase vypadla :D

este z orc zombie huntu karta a z elder willow huntu rovno dve :P

Edited by Elfinka
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

No, par veci popadalo. Asi nejvic potesil marc card,. Sice to bylo dost stresujici, protoze jsem odportl a koukam, ze byl drop karty. A nepostrehl jsem , ze bych ji zvedal... . Tak jsem potom zbesile hledal, kde to bylo...ponadaval, ze jsem o ni prisel... a pak ji nasel mezi vecma :) Nejspis ze zvyku jsem pozvedal veci a mezi nima i kartu...

 

Jinak jeste padla dryad card. No a behem hunteni masteringu jsem cestou v bludisti zabil eclipse a voila, karta z neho...

 

A ted jen doufam , ze nez doddelam zipper beary, mohlo by neco padnout :D

 

Edit : Tak zipper nikde :), ale behem dalsiho huntu (grizzly) padla z mobu kolem Li Me Mang Ryang card.

 

 

PS: Na zaver :) bych rad podekoval svemu homunovi za dobre odvedenou praci :)

Edited by Blazej
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Me za hydra hunt padly 3 hydra karty. Pri raydric huntu 1 raydric karta, ktera diky portovaci strategii (s..t se s kazdym abysem zdrzuje:)) zmizela v nenavratnu (...no nepotesi) a 1 ray archer karta. A taky jedna orc skeleton z prvniho vlaku pri drainliar huntu.

Link to comment
Share on other sites

Me za hydra hunt padly 3 hydra karty. Pri raydric huntu 1 raydric karta, ktera diky portovaci strategii (s..t se s kazdym abysem zdrzuje:)) zmizela v nenavratnu (...no nepotesi) a 1 ray archer karta. A taky jedna orc skeleton z prvniho vlaku pri drainliar huntu.

ray taky padl a stihl jsem ho /meh

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Okey pokracujem vo vycte toho co mi padlo.

Vela toho nieje

Pri Bongun Hunte, s ktorym sa moja mala Aco prave trapi mi zatial padla iba jedna Munak Hat a uz tretie Apple of Archer :baby:

Zatial žiadna karta, ak nepocitam tie tri guardy z pup.

Niekdo ma stastie na ciapky a niekdo na karty.

Skoro som zabudla na tu Poring Hat, ktora mi padla, ked som horko tazko dokoncila prvy Cookie hunt.

Moja Aco je proste este prilis mala, aby si na Cookie trufla :bye:

 

None Hope, Blacksmith

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ja uz to rikala na mainu, ale mam malo postu tak pridam i sem.

V jednom dni pri huntu Skeleton Worker po padnuti treti karty, jsem si v duchu rekla, no tak by mohla padnou i ctvrta. Kdyz padla radeji jsem na nic nemyslela a odesla, bo jsem nejak citila v zadech, ze by padla i pata a pri tolika lidech, co se tam snazilo huntit by mne to bylo uz i trapne.

Za tu dobu co hraji na Rebornu mne moc karet nepadlo, takze si mne proste stesti naslo a ja timto dekuji:o)

Hezky zbytek dne vsem :mml:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

pri marc hunte marc karta :whistling: uz sa patrilo po 7k moboch :) co nic nepadlo :)

 

Vidí­Ä a když si ji huntil se mnou tak padla po pár minutách.:)

Jinak mÄ při cookie huntu padla cookie karta, a z tÄch opbÄek samý voloviny až na Crown :)

Edited by Sh4d0w
Link to comment
Share on other sites

Tak nejlepÄí­ byly asi Spiky z OBB za Alligatory ^__^ Potom Savage babe c., Orc Skeleton... *loví­ a doluje v pamÄti* Familliar c.... xD což je hroooznÄ užiteÄné, že :whistling:, Geo c... už mÄ nic nenapadá a jsem si skoro jistá že jsem na něco zapomnÄla, ale asi by to byla jen nějaká zbyteÄnost xD

 

Edit: Tak jsem si vzpomnÄla xDDD JeÄtÄ mi padl Zerom pri Requiem huntu xDD :)

Edited by Kirke
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...