Jump to content
Reborn fórum

Hunt questy


Mitheress

Recommended Posts

Chtel bych se zeptat jak je mozne ze creator ma ty same ukoly jako treba gypsy?

 

Chtel jsem si zacit delat hunt quest s creatorkou, ale nemam sanci, protoze polovinu nemam jak zabit.

Asi zly build :) Bohuzial int creator zabija bud ADckom (co je asi aj pre teba na hunt quest drahe) alebo homunculom (ktoreho nemas,ako hovorim.. zly build). Aj ked to asi sam vies najlepsie :) Nechcel by si predsa vrazdit pri hunt queste samych poringov fabre a inu novice zone haved, nie? :)

Link to comment
Share on other sites

No ono rezat angelingy wiznou taky neni zadnej med:) Ale vsechno jde...

 

Jinak rad bych pochvalil autory questu. Je to uplne super vec. Pro me momentalne jedina zajimava na Rebornu. Takze jen tak dal a diiiik!!!

 

Par pripominek bych taky mel ale necham si to na priste at neskazim post kterej ma vyznit jen jako chvala.

Link to comment
Share on other sites

Ono je tezke vyhovet pokud mozno vsem charakterum. Ne kazdy class je staveny na to, aby mohl efektivne huntit. Je pravda, ze archer class ma jistou vyhodu - ale ta je dana uz od gravity, ze takto ten class postavila. Je spousta dalsich charu, kteri si mohou hunty delat stejne dobre... viz jako nejlepsi huntic ellu - coz je assassin a ma nesmirny naskok ;-). Dale jsou v zebricku Hunteri, Wizardi apod... dokonce par Knechtu, nekolik Priestu, kteri to maji ovsem dost tezke a uz nevim, jake hunty by se jim daly davat, protoze undeadi dochazeji (uz zbyva snad jen Anubis a mob thanatose)... pak nejaci demoni a shadow... ti maji vetsinou velkou mdef, coz mi proste nedava prilis na vyber. Ale hunty se delat jiste daji, kdyz se chce.. v zebricku je dokonce jeden Merch, co poctive plni vsechny male hunty a zvlada to.. proste je to dano asi buildem :-( Snazim se vyhovet predevsim vetsine, MvP hunty (ty se zabijeji i tak a v hunt questu slo prave o to, roztristit populaci na rebornu do nejruznejsich lokalit a dostat do ekonomiky naky svezi vitr), to same monstra, na kterych se i ADckem expi jako zlati draci a bio - to by zas nezabil nikdo, krome Asury a AD... a ti jsou bohuzel v mensine.

Jestli chces opravdu delat hunty, tak jedine, co ti takto muzu doporucit je, aby jsi vyuzil nejake sve jine postavy, ktera ma pro to vhodnejsi predpoklady.

A to, ze maji posledni dobou vsechny hunty vsichni -> tak to je tim, ze se opet stezuje na to, ze tenhle to ma snazsi, protoze zabiji jen takoveto monstrum... a toho je tolik a tolik a s instantnim respawnem... a radeji by teda zabijel tamto, nez to co ma on a za stejnou odmenu... proste se neda vsem zavdecit.

Link to comment
Share on other sites

Ja suhlasim s tym, ze to treba zabijat niecim inym, ked tvoj neda. Mozno sinx by na to bol dobry ;-)

Ale conste, skusal si to zabijat s creatorom s fireblendom/ice falchionom? So stringami a tankujucim priestom by to mohlo ist celkom dobre :)

 

R-e-n> Bio sa da zabijat aj inak, ako s 99/70 asurou a priestami na dual, ale takto je to rychlejsie a efektivnejsie. A staci na to menej ludi.

 

A pridavam sa k chvale hunt questu, je to super vec :)

Link to comment
Share on other sites

Taky se pridam s chvalou, naprosto originalni napad, ktery mi opet ozivil RO.

Clovek nejenom pozna nove lokace, nove prisery, ale i nove zpusoby zabijeni. Jak uz psal Kurtz o par postu vyse, nikdy bych neverila, ze wizard umlati angelinga :)

A jde hlavne o to si trosku zaimprovizovat a ne si stezovat "ja to mam horsi nez tamten". Stejne je to vsechno o case, ktery tomu venujete.

 

Takze dekuju za skvely napad s hunt questy. :)

Link to comment
Share on other sites

Asi zly build :) Bohuzial int creator zabija bud ADckom (co je asi aj pre teba na hunt quest drahe) alebo homunculom (ktoreho nemas,ako hovorim.. zly build). Aj ked to asi sam vies najlepsie :) Nechcel by si predsa vrazdit pri hunt queste samych poringov fabre a inu novice zone haved, nie? :)

Kdyz se homun zavadel tak uz jsem nemel body na to abych si ho dal... a mozna kdyby se porad nehledalo neco na omezovani dostupnosti AD tak bych to treba i mlatil, chci jen ukazat ze tento quest neni zdaleka pro vsechny...

Link to comment
Share on other sites

Kdyz se homun zavadel tak uz jsem nemel body na to abych si ho dal... a mozna kdyby se porad nehledalo neco na omezovani dostupnosti AD tak bych to treba i mlatil, chci jen ukazat ze tento quest neni zdaleka pro vsechny...

Vies, nechcem tu vytahovat stare veci, ale ja som reset skillov po zavedeni homuna chcel, ty nie. To mas tak, nie kazdy char je dobry na pvm (full support prof a creator bez homuna asi najmenej) a s tym asi tvorcovia questu naozaj nic nespravia.. Tak ti zostava asi naozaj len fireblend do ruky a hura na prisery!!

Link to comment
Share on other sites

Vies, nechcem tu vytahovat stare veci, ale ja som reset skillov po zavedeni homuna chcel, ty nie. To mas tak, nie kazdy char je dobry na pvm (full support prof a creator bez homuna asi najmenej) a s tym asi tvorcovia questu naozaj nic nespravia.. Tak ti zostava asi naozaj len fireblend do ruky a hura na prisery!!

Ja ho klidne vemu ale to by ty prisery na to museli byt trosku prizpusobene neco jako pro aco classy. To je jedno uz bych to neresil... takze prosim lock/delete.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Docela bych uví­tal, kdyby Vaan (nebo vývěska) uměl sdělit, kolik mám aktuálně bodů.

Taky doufám, že časem přibudou i nějaký potvory, který se normálně choděj zabí­jet :P Mně je sice jedno, co mlátí­m (napří­klad stone shooteři byli skvělej hunt), ale hodilo by se třeba něco z geffenskýho dungu (někdo to možná v nabí­dce má, ale můj char ne :P) .. nebo i těžší­ hunty z thanatosu (blbej pří­klad, když se tam musí­ jí­t s partou :D) nebo odjinud, třeba pro lvly 95+, prostě potvory, co nepadnou na dvě rány :P Ale zase jen tak přiměřeně, aby je daný char zvládnul sám :D

 

Jinak se mi to moc lí­bí­, skvělá věc :listen:

 

Ještě sem si vzpomněl: Nějak sem to nebádal, ale mám pocit, že jsou nějaký hunty, snad pro thief class, kdy první­ je pro 30-90 lvl a pak na něj navazuje asi pět další­ch pro 1-99. Co když chudák thief do 90 lvlu ten první­ nestihne a tí­m se ochudí­ o všechny další­? S několika málo hunt questama jsem se celkem rychle přiblí­žil k devadesátce, takže bych nechtěl o něco přijí­t :D

 

 

Dí­k, sem ani nevěděl, že tam je jiná vývěska než jinde.

Edited by MichalPelc
Link to comment
Share on other sites

Guest flex

Docela bych uví­tal, kdyby Vaan (nebo vývÄska) umÄl sdÄlit, kolik mám aktuálnÄ bodů.

Umi to hlavni vyveska huntu v Rachelu.

Link to comment
Share on other sites

Takze postupne.. na prvni otazku bylo jiz zodpovezeno ;-) ano na to slouzi tabule v Rachelu, nebot to je oficialni mesto Hunticu :-).

Ad obtiznosti a jine lokace... behem sve kratke dovolene sem udelala nekolik dalsich huntu, jen je potreba pockat na slozku (baalberitha), ktery je uvede do provozu.. tak snad se vam budou libit :-))

navic zamerne nejsou voleny prisery, na ktere se bezne chodi... nebo snad chcete jeste vice bezcennych Isis, Increase Soil a karet z niffu? :listen:

S temi lvly mi to bylo uz nekolikrat vytykano.. je to reseno tak... ze jakmile se huntic dostane na urcity pocet bodu.. odkryji se mu vsechny jeho hunty (ale tech bodu neni malo ;-) )... a jakmile se dostane jeste na vetsi pocet bodu.. odkryji se mu vsechny hunty... at si nikdo nemuze stezovat, ze se k tomuto a tomuto nema jak dostat...

Navic si myslim, ze nektere hunty jsou dost tezke... jen je prave nikdo radeji nedela... nebo je nezvladne do konce.. nebo je radeji nezverejnuje ;-)

timto bych chtela i pogratulovat ellu za otevreni Goblin Leader Huntu... musela to byt tezka cesta ;-)... snad ho zvladnes cely

Link to comment
Share on other sites

S temi lvly mi to bylo uz nekolikrat vytykano.. je to reseno tak... ze jakmile se huntic dostane na urcity pocet bodu.. odkryji se mu vsechny jeho hunty (ale tech bodu neni malo ;-) )... a jakmile se dostane jeste na vetsi pocet bodu.. odkryji se mu vsechny hunty... at si nikdo nemuze stezovat, ze se k tomuto a tomuto nema jak dostat...

 

Suuuper diiik!! Doufam ze jsi myslela uplne vsechny, tedy ze padne omezeni lvlu i povolani. To abych se do to hunteni zase poradne oprel.

 

Nejhur se delaji ty minibossove, protoze clovek musi cekat na respawn a nemuze huntit zatim neco jinyho.

 

Vytku bych mel jen jedinou. Nedoplnoval bych odmeny (vcetne celkovejch)...rad se necham prekvapit, ale zas neodolam na wiki mrknout. At si to lidi vyplnej sami. Po tom, co jsi napsala odmenu u clocku, tak se mi na ne uz nechce...50 opakovani je uz docela dost...tech 10-30 mi prijde akorat. A nebylo by spatny, kdyby se u kazdy editace napsalo do poznamky co se menilo...davam to porovnat se starou verzi, ale je to dost neprehledny.

Edited by Kurtz
Link to comment
Share on other sites

Ano padnou veskere povolani

- 750 odkryti vsech huntu pro class (nezalezi na lvlu)

- 1000 bodu odmena ***

- 1250 pristup ke vsem huntum

- 1500 pristup k NPC na ***

 

a body stale pribyvaji ;-)

 

--- dalsi info.. za special hunty z hunt spolku by mely byt dva body... teda doufam, ze se to tak nakonec nastavilo ;-)

takove ty miniboss hunty skryvaji peknou zaverecnou odmenu.. proto jsou tak obtizne a zdlouhave

... u clocku jde spis o ty White Herby.. a spoustu... nez o zaverecnou odmenu :-)) a trochu si nabrat ty hunty

 

a vpisovani neodkrytych veci... no u nekterych jsem si rikala, ze to tam stejne nikdo nenapise... a trochu motivace, ze by to mohlo nekterym dat.. nekteri prave naopak nedelaji hunty.. pokud nevedi, co z toho dostanou.. ale dobra ;-)

 

a nakonec... jestli to tam clovek, co pripisuje hunty napise nebo ne.. to uz tezko ovlivnim... ale take si to pochvaluji :listen:

 

--- navic by to uz chtelo premyslet o nove uprave.. tahle uz zacina byt pomalu nedostacujici... jenze mne bohuzel nenapada jak :-/

Link to comment
Share on other sites

Vyborna prace! Ani nevis jak jsem se Ren tesil az se vratis a budou nove hunty :] Nejvice me bavi hunt o kterym nevim co je prvni odmena a ani co zaverecna. Nektere odmeny mi prijdou mozna i trosku over, ale sanci tu maji vsichni si je nejak ziskat takze v tom nevidim problem. Ty dalsi bonusy za body se mi libi. Jen co budu mit trosku casu tak me od toho nikdo nedostane :) Ted valim dodelat 300b a sup na specialni hunty /rice

Link to comment
Share on other sites

raukoras: to by sice slo, ale tolik deleni tam zase neni... nakonec bude moct stejne vsechny kazdy.. jestli na to bude mit cas a chut... a nejvic by stejne bylo pro vsechny :-/

asi to holt dopadne na deleni podle abecedy... treba aj po trech pismenach odkaz.. no uvidi se...

 

const: jeeje.. tak to mne potesilo ;-) to se do toho jdu hned dat

Link to comment
Share on other sites

Guest Baalberith

Pridam drobnu statistiku huntov:

 

Spravenych Huntov: 28138

Bodov spolu: 38700

Top 3 hunty:

1. Lunatic Hunt 2759x splneny, 676 roznymi postavami

2. Skeleton 2629x splneny, 117 roznymi postavami

3. Zombie 2477x splneny, 584 roznymi postavami

 

a nakoniec...momentalne je na vyber 165 roznych huntov :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

:sleeping:

 

Moja malá íşbohá aco už ani nevie, ako hľadia po tvári slnečné líşče...

Ale pri pupa hunte si ich užila až moc, tak neviem, načo sa sťažuje :)

Hunty sa mi strašne páčia, i keď bude trvať asi strašne dlho, kým si tríşfnem na angelinga.

Svoju aco som vlastne vytrénovala iba na týchto huntoch, iba raz bola v parte s niekým iným.

Bol to, je a bude skvelý nápad, ktorý mi oživil hranie RO.

Ďakujem.

Jednoducho tie hunty žeriem :):):)

 

None Hope, Blacksmith

Edited by Lemon party
Link to comment
Share on other sites

Ahojky, já bych chtÄl podotknout, že hunty jsou opravdu skvÄlá vÄc, ale napří­klad Sacrifice crusader, nemá Äanci něco huntit, jak jistÄ samy uznáte, prostě na to nemá sí­lu. Dí­ky tomu mne napadl nápad, že by možná nebylo Äpatné, aby když je člověk v partÄ, tak se mu nepoÄí­taly jen monstra co zabije sám, ale aby se to sdí­lelo i s ostatní­mi Äleny... Napří­klad já když budu Sacri crus a budu v partÄ třeba s nějakým knechtem, priestem hunterem a podobnÄ, tak se nebude poÄí­tat jen to co zabiju já, ale i to co zabijou oni..Myslí­m že by to bylo fér vůči postavám, co mají­ podpůrný build a samy nic nezabijí­.. Mám s tí­m pří­jemné zkuÄenosti i z jiných mmorpg. JeÄtÄ mimochodem, ví­m že mi můžete ří­ct, zabí­jej to s jiným charem, ale jde tu o to že co na to pak můj malý chudáÄek crus? =) Tak zatí­m dí­ky, snad to nějak vyřeÄí­me (vyřeÄí­te).

Link to comment
Share on other sites

Guest Baalberith

Ahojky, já bych chtÄl podotknout, že hunty jsou opravdu skvÄlá vÄc, ale napří­klad Sacrifice crusader, nemá Äanci něco huntit, jak jistÄ samy uznáte, prostě na to nemá sí­lu. Dí­ky tomu mne napadl nápad, že by možná nebylo Äpatné, aby když je člověk v partÄ, tak se mu nepoÄí­taly jen monstra co zabije sám, ale aby se to sdí­lelo i s ostatní­mi Äleny... Napří­klad já když budu Sacri crus a budu v partÄ třeba s nějakým knechtem, priestem hunterem a podobnÄ, tak se nebude poÄí­tat jen to co zabiju já, ale i to co zabijou oni..Myslí­m že by to bylo fér vůči postavám, co mají­ podpůrný build a samy nic nezabijí­.. Mám s tí­m pří­jemné zkuÄenosti i z jiných mmorpg. JeÄtÄ mimochodem, ví­m že mi můžete ří­ct, zabí­jej to s jiným charem, ale jde tu o to že co na to pak můj malý chudáÄek crus? =) Tak zatí­m dí­ky, snad to nějak vyřeÄí­me (vyřeÄí­te).

 

Dojde cas, neboj, chystaju sa rozne vylepsenia tak, aby si aj postavy, ktore doteraz nemali moc sanci, mohli zahuntit :sleeping:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...