Jump to content
Reborn fórum

Hunt questy


Mitheress

Recommended Posts

Ahojky, já bych chtěl podotknout, že hunty jsou opravdu skvělá věc, ale napří­klad Sacrifice crusader, nemá šanci něco huntit, jak jistě samy uznáte, prostě na to nemá sí­lu. Dí­ky tomu mne napadl nápad, že by možná nebylo špatné, aby když je člověk v partě, tak se mu nepočí­taly jen monstra co zabije sám, ale aby se to sdí­lelo i s ostatní­mi členy... Napří­klad já když budu Sacri crus a budu v partě třeba s nějakým knechtem, priestem hunterem a podobně, tak se nebude počí­tat jen to co zabiju já, ale i to co zabijou oni..Myslí­m že by to bylo fér vůči postavám, co mají­ podpůrný build a samy nic nezabijí­.. Mám s tí­m pří­jemné zkušenosti i z jiných mmorpg. Ještě mimochodem, ví­m že mi můžete ří­ct, zabí­jej to s jiným charem, ale jde tu o to že co na to pak můj malý chudáček crus? =) Tak zatí­m dí­ky, snad to nějak vyřeší­me (vyřeší­te).

 

musis zatim zabijet to, co zatim sacri crussem sundas :)

ja mam se sacri paladinem stejny problem :) nebo muzu klidne jit na vsechny hunty a zabijet to ritualem :) Ale to potrebuja za zadkem profu a HPcko :sleeping:

Edited by Skywalker
Link to comment
Share on other sites

Hlavni problem u party huntu by byl v tom, ze by se nasli i taci... co by si posadili nekolik x-ualu na mapu.. a proste by si delali hunt nekolikrat... bez driny navic... ja sice chapu, ze se support chary toho clovek moc nezabije.... ale od toho uz tyto chary jsou. Z tohoto duvodu nelze povolit party hunty jako takove... ale v hlave mam uz delsi dobu myslenku... na party hunty do tezsich lokaci - podminka by vsak byla urcite body v hunt zebricku, takze by to nemohl plnit kazdy dual, co si kdo vytvori... musim to jeste poradne domyslet... ale mozna se casem neceho podobneho dockate ;-)

Link to comment
Share on other sites

podminka by vsak byla urcite body v hunt zebricku, takze by to nemohl plnit kazdy dual, co si kdo vytvori... musim to jeste poradne domyslet...

To bude chtit domyslet, protoze tohle popira logiku. Jak nekdo muze pouzit party hunt od xxx bodu kdyz toho sam nikdy nedosahne :/ A co tzv registrovani hunteri? Jsem paladin co prd zabije, tak se u GM zaregistruju jako lama huntic a muzu vyuzivat party hunt ;] Samozrejme party hunt bude povolan na ty "tezsi hunty".

Link to comment
Share on other sites

V současné době hraju primárně za FS priesta a jsem v top 10 huntičů. V nabí­dce je řada huntů které utluču (ano, utluču palcátem se str 1) i já, tak neví­m proč bys to neutloukl s paladinem. Přestaň hledat důvody, začni hledat způsoby, když se chce, tak to jde, podí­vej se na Anakina, to je taky sacri paladin a bodů už má pěknou kupu. Souhlasí­m, že ti, kdo přišli k huntům s hodně rozvinutými postavami mají­ omezenější­ šance (nabrat body od založení­ postavy do její­ch použitelných levelů je totiž pohodička), ale na tohle se dost dobře nedá ohlí­žet. Začí­nala jsem taky už s hotovou priestkou, takže mohu plnit jen top hunty, ale pořád je tam dost možností­, když se chce. Tak jako alchemisti nedostali skill pointy na přerozdělení­ po zavedení­ homunů, tohle je podobné. Když tak moc chceš hrát výlučně za tu jednu konkrétní­ postavu, tak bys tí­m spí­š měl umět využí­vat veškerý její­ možný potenciál s další­mi možnostmi co nabí­zí­ hra a neměl by to pro tebe být žádný problém, naopak otevřené dveře k nové zábavě. A pokud přes to přese všechno to opravdu nejde a za každou cenu ty hunty chceš dělat, tak si fakt udělej jinou postavu. To je jako bys tady brečel, že creator zabije MvP na solo a ty ne a že jsi tudí­ž diskriminovaný, protože nemůžeš tohle dělat. A že na MvP můžeš chodit s partou? Parta ti může pomoci i s hunty, zase jen stačí­ umět využí­vat potenciál hry.

 

Huntům ZDAR a za hunty obrovský aplaus :mml::):)

Link to comment
Share on other sites

:mml:

Síşhlasí­m, Full Suport Priest má docela dobríş šancu sa v tabulke udržať.

Už nemám malíş aco ,ale malu priestku :) a hunty zatiaľ plní­m iba tie, ktoré sa dajíş zabiť s healom a že ich je...

No potom, až ma omrzia temné hlbiny, nadí­de čas pomsty, ale to som odbočila...

 

Chcela som sa opýtať - na maine som si prečí­tala rozhovor, že NPC Balu vám dáva daľšie hunty, ale neviem, ako sa aktivuje.

Je na to dáky quest, alebo musí­te mať dáky počet bodov?

Ak je na to quest, tak mi prosí­m, dajte aspon maličkíş nápovedu.

 

Lovu zdar !!!

 

None Hope, BS

Edited by Lemon party
Link to comment
Share on other sites

Chcela som sa opýtaÂť - na maine som si preÄí­tala rozhovor, že NPC Balu vám dáva daÂľčie hunty, ale neviem, ako sa aktivuje.

Je na to dáky quest, alebo musí­te maÂť dáky poÄet bodov?

Ak je na to quest, tak mi prosí­m, dajte aspon maliÄkíş nápovedu.

Na wiki jsem dnes náhodou nakoukla, že pří­stup k Baluovi je za splnÄný Gryphon hunt :mml: což tedy asi s načima priestkama máme kapku smolí­k :)

 

75 tÄhle potvor neukouÄu asi ani do vánoc :)

Link to comment
Share on other sites

Guest Baalberith

noo, neviem ci to je bug alebo to tak ma byt, ale ked das tomu gryphonovy hociaky dmg a potom ho niekto zabije, da to bod tebe a aj tomu kto ho dal tak mozte na tych gryphonov takto :)

Takato situacia je fakt len zriedkava.

Stava sa to, ale neda sa to opravit. :mml:

A len tak mimochodom...ked sa ti nieco taketo stalo, neviem preco si to sem postoval a radsej nenahlasil niektoremu z GM...

Link to comment
Share on other sites

A nemohol by sa ten pristup k Baluovi zmenit na nieco, co by mali sancu dat aj priestky? :mml:

Predsa len si nebudem robit hunta iba preto, aby som zistila, co ma Balu za huntiky...

Hlavne, ked sa ta moja mala priestka tak hrozne moc snazi. :)

 

None Hope, BS

Edited by Lemon party
Link to comment
Share on other sites

Guest Baalberith

A nemohol by sa ten pristup k Baluovi zmenit na nieco, co by mali sancu dat aj priestky? :mml:

Predsa len si nebudem robit hunta iba preto, aby som zistila, co ma Balu za huntiky...

Hlavne, ked sa ta moja mala priestka tak hrozne moc snazi. :)

 

None Hope, BS

U Balua nejde ani tak o tych par huntov, ako o tie ciapocky, co sa daju vyrobit potom :)

Link to comment
Share on other sites

Guest jirkan

U Balua nejde ani tak o tych par huntov, ako o tie ciapocky, co sa daju vyrobit potom :mml:

A co jako variantu neco tezsiho ale pro priesta, treba Dark Illusion hunt?

Link to comment
Share on other sites

Ano, prosim, nechajte priestov zabit hordy Ilíşzii, dokonca aj 100k poringov by som zabila, aby som sa dostala k Baluuu, ale musí­te uznat, ze priest nema proti Gryphonovi sancu.

Ako ho ma zabit?

Holy liht?

Ved jedneho by daval cely den a to by musela s nim byt parta dobrovolnikov, z ktoreho by jedni museli drzat to ho grypha a druhy by liecili tych, co toho grypha drzia.

Popsala som to sice trocha zmatene, ale snad pochopyte.

Ja som sa rozhodla, ze budem huntit len a len za moju malicku priestku.

Mate pravdu, je dost huntov, ktore zvladnem sama.

Dost huntov, ktore zvladnem s priatelmi.

Ale tento hunt je myslim ze pre priesta nespravitelny.

To si mam nakupit hordy boltov na svitkoch a hadzat ich?

Ved tolko penazi nemam...

A nemí´zem a vlastne ani by som sa nemala spoliehat na tíş chybicku, ktorá bola popí­sana vyssie.

Nemohli by ste urobit aspon jednu malicku vynimku?

Prosí­m pekne.

 

None Hope, BS

Link to comment
Share on other sites

Imo FS nebo ME nebo i TU priest s linkou a s phenem daj naprostou vÄtčinu potvor, snad kromÄ pár, který jsou holy nebo maj hodnÄ mdef a hp. Priestem bez problémů zabí­jí­m napří­klad vÄechny legendary meÄe jako ogretooth a mysteltainn nebo minibosse, zealotusku, chimeru, bloody knighta. S trochou trpÄlivosti by Äly určitě i nějaký mvp :mml:

To, jak popisoval paladin, se mi stalo asi jen u deseti potvor v jednom huntu. Když jsem to pozdÄjÄ íşmyslnÄ zkouÄel zopakovat (různý první­ rány, poslední­ rány, vÄtÄí­ podí­l dmg, na stejným screenu nebo offscreen, stejný hunt u jedný nebo u obou postav, share expů atd), tak to už fungovalo správnÄ, už se mi nikdy nepřiÄetla potvora, která by nemÄla.

Link to comment
Share on other sites

ProÄ hledáte pořád způsoby jak něco nejde? ProÄ to nezkusí­te obejí­t (a tí­m nemyslí­m bugování­ :mml:). 5*holy light je dost sluÄné. I ty svitky se dají­... No a ne každý hunt je přece dostupný pro každého, je potřeba se nejprve s postavou nÄkam dostat a taky záleží­ na buildu... Sacri pal si prostě tolik vyskakovat nemůže, ale i tak to jde...

Link to comment
Share on other sites

Ano, prosim, nechajte priestov zabit hordy Ilíşzii, dokonca aj 100k poringov by som zabila, aby som sa dostala k Baluuu, ale musí­te uznat, ze priest nema proti Gryphonovi sancu.

Ako ho ma zabit?

Holy liht?

Ved jedneho by daval cely den a to by musela s nim byt parta dobrovolnikov, z ktoreho by jedni museli drzat to ho grypha a druhy by liecili tych, co toho grypha drzia.

Popsala som to sice trocha zmatene, ale snad pochopyte.

Ja som sa rozhodla, ze budem huntit len a len za moju malicku priestku.

Mate pravdu, je dost huntov, ktore zvladnem sama.

Dost huntov, ktore zvladnem s priatelmi.

Ale tento hunt je myslim ze pre priesta nespravitelny.

To si mam nakupit hordy boltov na svitkoch a hadzat ich?

Ved tolko penazi nemam...

A nemí´zem a vlastne ani by som sa nemala spoliehat na tíş chybicku, ktorá bola popí­sana vyssie.

Nemohli by ste urobit aspon jednu malicku vynimku?

Prosí­m pekne.

 

None Hope, BS

Ale, ale, původně sem nechtěl odpoví­dat, protože mi to připadalo zbytečny. :)

Kažodádně je jasný, že je to blbost, priest je _největší­_ PvM killer.

Ad:

1] Vyexpit linkera na job 30 máš za 2 hodinky.

2] S Priest Card combem dáš HL za 5k na non-holy monsters.

3] Neví­m co bys ještě chtěl(a), oproti sacri Paladinovi, Creatorovi je to nádhera.

4] Nemáš pení­ze na svitky? Prosí­m tě, ten svitek má cenu tak prodat NPC, ale jistě ti jich nějakej kámoš dá hafo. :)

 

Tomuhle se ří­ká rozmlsanost, něco jako když pučí­m Greenovi Dark Lorda a on mi na 70 lvl u Priesta hlásí­, že to bez toho nejde expit, i když je na serveru 100 High Priestu. :mml:

 

Proč hledáte pořád způsoby jak něco nejde? Proč to nezkusí­te obejí­t (a tí­m nemyslí­m bugování­ :)). 5*holy light je dost slušné. I ty svitky se dají­... No a ne každý hunt je přece dostupný pro každého, je potřeba se nejprve s postavou někam dostat a taky záleží­ na buildu... Sacri pal si prostě tolik vyskakovat nemůže, ale i tak to jde...

To je jenom blbej zvyk lidí­, když něco nejde, snažit se o to, aby to šlo s námahou několika slov na fóru. :)

 

Edit: s nadhledem ^^

Edited by tulpik
Link to comment
Share on other sites

Imo FS nebo ME nebo i TU priest s linkou a s phenem daj naprostou vÄtčinu potvor, snad kromÄ pár, který jsou holy nebo maj hodnÄ mdef a hp. Priestem bez problémů zabí­jí­m napří­klad vÄechny legendary meÄe jako ogretooth a mysteltainn nebo minibosse, zealotusku, chimeru, bloody knighta. S trochou trpÄlivosti by Äly určitě i nějaký mvp :mml:

To, jak popisoval paladin, se mi stalo asi jen u deseti potvor v jednom huntu. Když jsem to pozdÄjÄ íşmyslnÄ zkouÄel zopakovat (různý první­ rány, poslední­ rány, vÄtÄí­ podí­l dmg, na stejným screenu nebo offscreen, stejný hunt u jedný nebo u obou postav, share expů atd), tak to už fungovalo správnÄ, už se mi nikdy nepřiÄetla potvora, která by nemÄla.

 

 

Predpokladam ze to zabijis za high prista...

Udelej video jak zabijis ty mece, to by me fakt zajimalo. (zcele bez legrace) takovy video by bylo pekny...

Link to comment
Share on other sites

Guest jirkan

Proc me to pripomina vsechno styl "nemate dual? tak si ho sezente, odpor je marny, pripravte se na asimilaci?"? :mml:

 

P.S. aby zase nevznikly flejmy - mam to cim zabit, mam to i cim udualovat u priesta. jen se mi to nelibi, ze je to obecny trend

Edited by jirkan
Link to comment
Share on other sites

Tak na Troublovu žádost tu máme video, jak se priestem zabí­jej nějaký ty meče, gryphoni a jiný problematický mrchy. Proti pří­padným námitkám snad jen to, že tyhle staty může mí­t obyč priest na 98. lvlu taky (+-5 dex nehraje žádnou roli), HP s peco bude mí­t ví­c, SP trochu mí­ň, ale ty mu stejně nedojdou.

url=https://ssl.jirkan.cz/jirkan.cz/ro/mirror/gell/priest.avi

Zapomněl sem napsat, že BGM je "Power of G.O.D." od DJ Quicksilver, celkem pří­hodný song :mml:

Edited by MichalPelc
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...