Jump to content
Reborn fórum

Hunt questy


Mitheress

Recommended Posts

Guest Baalberith

Prosim poradte mi ja se dostanu ke scorpio huntu mam lvl75 knechta potrebuji to k ork warior huntu.

Scorpion vubec nemam na tabuli.dik

Na to musis mat splneny Thara Frog hunt a ten moze len merchant class :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Mel bych dotazek: Kdyz vlezu do hunt domku tak mi to hodi chybku v ra_in.bmp (nebo tak nejak) ale staci ji odklapnout a hra bezi bez problemu dal. Dela to jen me nebo i vice lidem? Klient mam stary asi 4 mesice a pravidlene patchuju.

 

Jinak se zlobim na hunty v dome hunticu...kdyz jsou za hunt 2 body tak sem doufal v 10 za finalni a ono jenom 5:( A Balu taky da bod jen 1 kdyz vlastne dokoncim finalni hunt (teda je jen 1:) Ja se tesil na 5:) No neberte to uplne vazne:)

 

A nakonec jeste jeden napad. Co udelat zvlast hunty pro celou guildu. GuM by hunty bral a pocitali by se vsem clenum guildy kdyz zabijou danou potvoru. Pocty potvor by samozrejme byli adekvatni napr 50k na finalni dokonceni.

Link to comment
Share on other sites

A nakonec jeste jeden napad. Co udelat zvlast hunty pro celou guildu. GuM by hunty bral a pocitali by se vsem clenum guildy kdyz zabijou danou potvoru. Pocty potvor by samozrejme byli adekvatni napr 50k na finalni dokonceni.

Ten napad se mi nezda spatnej, trosku ho propracovat a bylo by to fajn ... :bye:

Link to comment
Share on other sites

Guest Baalberith

guild hunty by bola len obdoba party huntov, ktorych sa snad niekedy tiez dockame a nevidim v nich ziaden rozdiel oproti uz zmienenym party huntom:)

Link to comment
Share on other sites

tak ja v tom rozdiel vidim ;) lebo gildu ti (aspon kope ludi :bye:) treba menit menej casto ako partu... a hlavne gildovy hunt nebrani expeniu v parte ;)

 

hmm napriklad by mohla byt odmena za ten hunt vstup do zvysneho guild dungu :P

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Je to sice predcasna novinka... aktualni bude az zitra :-))), ale mozna vas to trochu navnadi :-).

Po delsi dobe jsme konecne seskladali finalni verzi navrhovanych Guild Huntu. Vice informaci se dozvite ZDE :-)

Zitra se spusti do ostreho provozu prvnich par Guild Huntu na vyzkouseni a uvidime, zda se chytnou a budou se tesit stejne oblibe jako jeho prototyp obycejnych Huntu v Hunt Spolku... :-)

Doufame , ze se vam nove zpestreni nasi hry bude zamlouvat :D

 

btw: na Party Hunty se rozhodne nezapomnelo... jen to chce jeste trochu casu ;-)... opet bude trochu jiny system :-).

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

tak som sa ja dala do huntikov nakoniec ;) thiefenke sa to zatial paci a expi jej to pekne, sice nic nepada ale snad zacne :D

 

akurat som si vsimla zopar chybiciek v low lvl hunotch, ako napr zle poradenie najlepsej lokacie(red mushroom ma sice spravne napisana kde, ale je tam zly navod ako sa tam dostat) a to, ze mi peco peco egg hunt zostal v ponuke aj ked som 30+

Link to comment
Share on other sites

Guest Baalberith

tak som sa ja dala do huntikov nakoniec ;) thiefenke sa to zatial paci a expi jej to pekne, sice nic nepada ale snad zacne :D

 

akurat som si vsimla zopar chybiciek v low lvl hunotch, ako napr zle poradenie najlepsej lokacie(red mushroom ma sice spravne napisana kde, ale je tam zly navod ako sa tam dostat) a to, ze mi peco peco egg hunt zostal v ponuke aj ked som 30+

drobne chybicky v popiskoch, budu po restarte snad opravene ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
Guest Baalberith

Tak, zase raz par statistik, kedze zajtra (vlastne uz 4 minuty dneska:)) bude mat pocitadlo huntikov okruhle vyrocie.

za 154 dni sa spravilo presne 100k huntikov, co je 650 za den.

Vychadza to priblizne na 3M zabitych priser len kvoli huntom (nepocitam guild hunty:)).

Podrobnejsie dopisem, ked bude troska viac casu :)

Kazdopadne vsetko najlepsie :)

Link to comment
Share on other sites

Proc je tolik huntu omezenejch na lvl 90? :)

Takhle misto toho abych sel healovat undead potvory, tak mi zbejva jedine behat s linkerem na dualu.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

novy, lepsi, chrumkavy - graf huntov, ktory po nadideni mysou nad dany vrchol aj ukaze zakladne info o hunte

to co ukazuje je cerpane z wiki a sroti to programkom, takze hunty ktorym sa nazov lisi na grafe v na wiki, pripadne take ktore na wiki ani nie su to neukaze :D

Link to comment
Share on other sites

Guest Baalberith

novy, lepsi, chrumkavy - graf huntov, ktory po nadideni mysou nad dany vrchol aj ukaze zakladne info o hunte

to co ukazuje je cerpane z wiki a sroti to programkom, takze hunty ktorym sa nazov lisi na grafe v na wiki, pripadne take ktore na wiki ani nie su to neukaze :)

Nádhera :D

Link to comment
Share on other sites

novy, lepsi, chrumkavy - graf huntov, ktory po nadideni mysou nad dany vrchol aj ukaze zakladne info o hunte

to co ukazuje je cerpane z wiki a sroti to programkom, takze hunty ktorym sa nazov lisi na grafe v na wiki, pripadne take ktore na wiki ani nie su to neukaze :)

 

 

krasne, sikulka :D

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

na wiki jsem nenasel Baby leopard hunt v grafu ani v txt

tak jeste mi tam chybi Hodremlin a Whisper

tabule mi nabizi hunt goat, ale jeste nemam ani jednoho bigfoota

Edited by betr
Link to comment
Share on other sites

betr:

nove hunty byly pridany jako dve velke vetve + dva oddelene, goat a whisper

 

jednu vetev jste si uz v dobe vzniku grafu seskladali - proto je na wiki - druha vetev, kterou zminujes, je nezaznamenana (muzes ji zaznamenat)

 

goat hunt je ve dvou ruznych podobach, jednou oteviraci u swordsman classu, jednou pro vsechny (tu, kterou ti nabizi tabule)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

To uz mas hotovy vsechny ? :)

 

Vsechny nemam, ale kdyz kouknu na ceduli, tak mi chut na nejaky hunteni okamzite prejde:) Nemam rad hunty monster bez instant respawnu...

 

jen pro zajimavost, tohle mi zbyva:

 

Mastering Hunt --- 2x --- Toad Hunt --- 2x --- Eclipse Hunt --- 2x --- Vocal Hunt --- 2x --- Vagabond Wolf --- 5x vsechny predesle hunty --- Zherlthsh Hunt

Goblin Leader Hunt

Kobold Leader Hunt

Dragon Egg Hunt

 

Hunt spolek:

Angeling Hunt

Deviling Hunt

Mysteltainn Hunt

Executioner Hunt

Ogretooth Hunt

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...