Jump to content
Reborn fórum

Hunt questy


Mitheress

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • 2 months later...

Ahoj, mam otazku. Mam uz pres 750 bodu, takze pristup ke vsem huntum pro class. Ale za high sworda jsem si rozjela Metaller hunt (ne ten, co je na wiki, odmenou byly base i job expy a nejake drobnosti), ktery mi po prestupu zase zmizel. Jinak mi hunty jen pro 1st class zustaly (pupa atp.). Neni to nejaky bug? Nebo mam proste smulu? Kdybych to tusila, tak jsem si to dodelala, spolehala jsem na tech 750 bodu... :in_love:

 

Edit: jaj, tak to je pech, musim si pockat na tech 1250. Ale jak jsem to mela vedet, ze jo...

 

A na wiki to je, nevsimla jsem si...

Edited by Kaiya
Link to comment
Share on other sites

O tomhle jsem si psal s Kocourem, také mÄ to překvapilo.

 

Problém je v tom, že to je sada huntů speciálnÄ pro 1st class. Jen a pouze pro 1st Class, ne pro tu a tu Class a nasledují­cí­.

 

Takže splnit za sworda, nebo poÄkat na 1250 bodů, kdy se hunty otevřou vÄechny.

Link to comment
Share on other sites

Dalo by se to zmenit tak, ze 1st class hunty by byly i pro Advanced 1st class. Jsem si jistej, ze spousta lidi by to uvitalo. Na druhou stranu - uz je to zazity tak jak to je, tak nevim jestli to menit. Ty hunty za 20k expu nejsou k zahozeni co? :in_love:

Link to comment
Share on other sites

Koco, ono uz to tak je - ja jsem tady na ten hunt narazila prve az kdyz jsem byla adv - stejne tak se mi odkryly i jine hunty, ktere byly jen pro first class/maly lvl, ktere me predtim nezastihly (kdyz hunty zacly byla jsem uz Knight). V te dobe uz jsem mela pres tech 750 bodu, tak jsem myslela, ze bude fuk, jestli se tomu budu venovat pred prestupem na LK nebo po. A vse mi vlastne zustalo krom toho Metallera, coz mi prislo nejake divne: mam jako odmenu "pristup ke vsem huntum pro class (nezalezi na lvlu)" a pritom ne uplne ke vsem... :in_love: Trosku si to odporuje, ale ja si klidne pockam. Hlavne, ze to neni chyba a jednou se k nemu dostanu.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
NÄkteré guildovní­ hunty ( např. Caramel, jak mi bylo řeÄeno ) jsou pří­stupné až od 7-i Ghunt bodů

od sedmi bodů jsou pří­stupné hunty na "gw karty" a "dmg karty", jako např orc skeleton nebo caramel :)

Edited by president
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Ludia mam na Vas prosbu. Domyslite nejak tie hunt questy tak aby sa dali robit aj v parte. Ja hram s priatelkou a chceme huntit spolu. Thief + Aco ... mno a jaksi to straca pointu kedze kazdy si musime zabit priserku sam repsketive jej ubrat minimalne polku zivota. Hunty su skvely pridavok do hry ale to ze sa nedaju robit v parte ma naozaj sklamalo a neviem ako to hrat teraz dalej aj s priatelkou. Viem ze keby sa to pocitalo v parte tak sa to da lahko zneuzit ale skuste prosim popremyslat nad nejakymi opatreniami. Myslim si ze vela ludi by privitalo keby sme mohli vsetky hunty plnit so svojimi kamaratmi, partnermi, atd atd. Predsa len je to mmo a nie SP

Link to comment
Share on other sites

Hoj, promin ale nejde aby se za jednu potvoru pricitaly body vam oboum. Budete se muset smirit, ze hunty budete delat u jedny postavy a hrat pri tom v parte (vysledek tedy bude jen u jedny postavy). Rozsireni huntu na party by vyzadovalo rozsahly upravy a vsemozny kontroly proti zneuziti by nebyly zrovna efektivni (kontrolovat slozeni pri kazdym zabiti potvory apod). Musime se spokojit s tim, ze v soucasny dobe to neni mozny.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 3 months later...
Caute-mam dotaz=p Budou nekdy dodany odmeny za hunty nad 4k bodu?=p Rekl bych,ze je docela skoda,ze tam chybi nejaka motivace=p

Za 5k je ucko, to jeste hadam nemas ^_^

Link to comment
Share on other sites

Tak ucko bych odmenou nenazyval=D A bez odmeny to jde,ale s odmenou je delani huntu urcite zajimavejsi=)

Neví­m jestli nejsi náhodou fee, ci nÄkdo z 3k+ bodu, ale řekl bych že když dosáhneÄ tÄch dejme tomu 4k bodu tak prostě už nepřestaneÄ :laughing1: A jinak to UÄko je zatí­m silná motivace, páÄ ho můžeÄ mí­t první­

Link to comment
Share on other sites

Neví­m jestli nejsi náhodou fee, ci nÄkdo z 3k+ bodu, ale řekl bych že když dosáhneÄ tÄch dejme tomu 4k bodu tak prostě už nepřestaneÄ :laughing1: A jinak to UÄko je zatí­m silná motivace, páÄ ho můžeÄ mí­t první­

Dovolim si nesouhlasit. Kdyz dosahnes 4k (v mem pripade staci 3k) tak mas v nabidce uz jen takovy prisernosti, ze si dlouho rozmejslis cim a jestli vubec pokracovat. A delat 5k jen kvuli ucku -- to bys mel k tomu ucku dostat i bezplatnou vstupenku do Bohnic :D

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...