Jump to content
Reborn fórum

Hunt questy


Mitheress

Recommended Posts

  • 5 months later...
Jen maly dotaz, slo by u tech novych huntu v juperosu dat jine oznaceni, idealne ID mobu... preci jen venatu bezbarvy je trochu divne....

Id u jinejch mobu taky neni, tak bych tam idcko nedaval, ale uvedl treba element - wind/neutral/earth/water (pokud by se to teda menilo, ja proti "bezbarvy" nic nemam).

Link to comment
Share on other sites

Id u jinejch mobu taky neni, tak bych tam idcko nedaval, ale uvedl treba element - wind/neutral/earth/water (pokud by se to teda menilo, ja proti "bezbarvy" nic nemam).

 

30. listopadu 2009 - Reborn Team- Zprehledneny nazvy nekterych monster ve vyberu huntu [Koca]

Edited by Skywalker
Link to comment
Share on other sites

30. listopadu 2009 - Reborn Team- Zprehledneny nazvy nekterych monster ve vyberu huntu [Koca]

Zajimavej odkaz .. http://../gm ale moc jsem tam toho nenasel.

Novinky jsem necet, tak nevim jak to ted vypada, ale doposud mi to prislo ok.

 

Edit: Lambisko: nemusis :) ty roboti se celkem dobre zabijej hromadne a pak ti je jedno kterej venatu je kterej :)

(Nebo si clovek muze pres @hi nastavit vypisovani po jednom a stylem pokus omyl na to brzo prijde.)

Edited by betr
Link to comment
Share on other sites

Podla farby sa to identifikuje urcite rychlejsie ako si to hladat podla ID. ked som nevedela ktory to je, proste som jedneho z tych dvoch podobnych zabila a bolo. u farebnejsich venatu s rozlisovanim nevidim problem. :)

QFT, to ID se mi tam proste nelibi, ale asi si budu muset zvyknout (nebo ty hunty udelat aby to zmizelo z nabidky :) )

Btw. menilo se jeste neco? vsechno ostatni mi prijde stejny.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Omlouvam se hracum Rebornu, co delaji ted nove hunty, pokud mozno do restartu nedelejte hunt na Dragon Tail, doslo k zamene ID odmeny z me strany.

 

Snad tech chyb sem neudelala vic, ale jsem take jenom clovek:)

 

Dekuji za pochopeni

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

ahoj, co som tu tak cital, tak hunty funguju tak ze clovek musi zabit celu priseru sam (alebo u niektorych ubrat polovicu hp)?? alebo sa to uz zmenilo?? podla mna by bolo dobre to urobit tak, ze by sa zabitie prisery priratalo tomu kto dal prvu ranu... tak by mohol ist priest v parte na nejake monstra a hodil by iba holy light alebo ranu palickou... jedine zneuzitie pri tomto ma napada ze by niekto preportoval mapu a dal kazdemu prvu ranu, ale zas screeny funguju :teehee: a samozrejme aby mu priratalo zabitie prisery by musel byt na mape, ked prisera umrie. slo by to tak urobit??

 

ak som sa niekde prehliadol a funguje to uz inak ako si myslim, tak sa ospravedlnujem :)

Link to comment
Share on other sites

ahoj, co som tu tak cital, tak hunty funguju tak ze clovek musi zabit celu priseru sam (alebo u niektorych ubrat polovicu hp)?? alebo sa to uz zmenilo?? podla mna by bolo dobre to urobit tak, ze by sa zabitie prisery priratalo tomu kto dal prvu ranu... tak by mohol ist priest v parte na nejake monstra a hodil by iba holy light alebo ranu palickou... jedine zneuzitie pri tomto ma napada ze by niekto preportoval mapu a dal kazdemu prvu ranu, ale zas screeny funguju :teehee: a samozrejme aby mu priratalo zabitie prisery by musel byt na mape, ked prisera umrie. slo by to tak urobit??

 

ak som sa niekde prehliadol a funguje to uz inak ako si myslim, tak sa ospravedlnujem :)

Nemusi zabit celou priseru, staci dat nadpolovicni dmg (nevim jak je to pri healovani mobu), ale i tak je i s HP vetsinou jednodussi zabit celou potvoru solo, kdyz uz zminujes ten holy light tak s linkou uz s tim par mobu zabijes.

Link to comment
Share on other sites

kdyz uz zminujes ten holy light tak s linkou uz s tim par mobu zabijes.

 

zabijes, ale mna by to viac bavilo s partou, nez niekde lietat s linkou a tahat si so sebou dual, to nehovorim o tom ze linku ani nemam a ani nemam v plane zatial robit :P mam zatial ine priority ako expit nieco dalsie, kedze som na tomto servery tyzden a potrebujem equip atd... a nemyslel som to len na priesta, taky FS prof s jeho atack speed a malou int a utocnymi skillmi na lvl 1, ten uz neda toho moc :teehee:

 

pride mi to ako dobre riesenie no :) hlavne u niektorych mobov s vela HP... gold acida s priestom nedam ani ked sa poskladam, ani pol HP mu neuberiem :P

 

a ked uz tak priest je urceny na nieco ine ako behat a holy lightovat :P (no offence)

Link to comment
Share on other sites

...

Ty tu jsi tejden a uz mas HP ? :teehee: Tak to klobouk dolu.

Nevim jak golden acidus ale green feruse uz mam za sebou cely. :)

Jinak souhlas ze (fs) HP neni uplne idealni char na hunty. :P

Link to comment
Share on other sites

Ty tu jsi tejden a uz mas HP ? :P Tak to klobouk dolu.

 

kde to vidis napisane? :P ja pisem o moboch s vela HP :teehee:

 

btw green ferusovi berie holy utok 100% golden acidovi -25% tak GL pri tom hunte, bude to chciet silnu palicku do ruky :)

Link to comment
Share on other sites

tak si vem tu tvojí­ "zbrař na empo" :) a cursed water.

Naco? ucko uz jsem ziskal a stejne mi to bylo nanic, kdyz jsem pred nedavnem o vetsinu ucek prisel. :teehee:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...