Jump to content
Reborn fórum

Hunt questy


Mitheress

Recommended Posts

Proc jsou za odmeny v huntech ve vyssich bodech takove TRAPNE odmeny? Vubec nelakaji je delat, 3k bodu je udelat tezky a je za ni nejaka shit hatka, ktera dava prdlajs a dakele 99% vetsi taky, si myslim, ze to ucast na huntech velmi snizilo... o.O

COZE?

Link to comment
Share on other sites

Proc jsou za odmeny v huntech ve vyssich bodech takove TRAPNE odmeny? Vubec nelakaji je delat, 3k bodu je udelat tezky a je za ni nejaka shit hatka, ktera dava prdlajs a dakele 99% vetsi taky, si myslim, ze to ucast na huntech velmi snizilo... o.O

 

Bud rad, ze je aspon nejaka odmena.

Link to comment
Share on other sites

Proc jsou za odmeny v huntech ve vyssich bodech takove TRAPNE odmeny? Vubec nelakaji je delat, 3k bodu je udelat tezky a je za ni nejaka shit hatka, ktera dava prdlajs a dakele 99% vetsi taky, si myslim, ze to ucast na huntech velmi snizilo... o.O

No u tohoto prispevku neni co dodat :lookaround: Nikdo Te nenuti delat hunty, muzes jen expit apod. Samozrejmne kazdy ma narok vyjadrit zde svuj nazor :laughing1:

Link to comment
Share on other sites

Proc jsou za odmeny v huntech ve vyssich bodech takove TRAPNE odmeny? Vubec nelakaji je delat, 3k bodu je udelat tezky a je za ni nejaka shit hatka, ktera dava prdlajs a dakele 99% vetsi taky, si myslim, ze to ucast na huntech velmi snizilo... o.O

3k bodu je tezke udelat, to je fakt. ale kdyz to udelas tak budes mit kafru narvanou itemama za nechutne moc mega. co by jsi jeste vic chtel? devilinga jako odmenu?

Link to comment
Share on other sites

3k bodu je tezke udelat, to je fakt. ale kdyz to udelas tak budes mit kafru narvanou itemama za nechutne moc mega.

Nerek bych, kafru (respektive 2,5 kafry) mam narvanou bezcenym odpadem kterej az na par emo questu nema zadny vyuziti. :)

Link to comment
Share on other sites

Nerek bych, kafru (respektive 2,5 kafry) mam narvanou bezcenym odpadem kterej az na par emo questu nema zadny vyuziti. :)

vsak ale vime ze ty jsi diletant :) zkus ty 2,5 kafry prodat hracum nebo npc a uvidime kolik to hodi. kdyz jeste z opb/oca napadaji nejake zajimave veci, tak mi nerikej ze to neni adekvatni odmena za vrazdeni mobu namisto toho aby jsi jenom vrazdil jine moby nekde jinde.

Link to comment
Share on other sites

Guest White Sniper

Souhlasim s tebou Jundre :) Takius's Blindfold 0def, hmm :) naco takova hatka je? Ani na okrasu neni, proste zbytecny predmet a to mam za to, ze sem tak zamakal a dostanu takovej item... hehe

Takove itemy bych si odpustil a dal tam treba nejakou financni odmenu kdyz uz, misto takovych blbosti. Pravda, semtam je aj odmena, ktera za to stoji, ale vetsina lidi se k tomu ani nedostane, pac by musela probehnout tim kyblem nudy, co je ceka.

Edited by White Sniper
Link to comment
Share on other sites

Guest White Sniper

Ale to jsou kraviny co meles, proc ty hunty takto kazit? tj jako schvalne? Tak uz chapu, proc lidi tak moc odchazeji...

Dobre by bylo, kdyby tema huntama se dalo pekne vydelavat a ne shromazdovat mnohdy bezcene itemy po kafrach

Edited by White Sniper
Link to comment
Share on other sites

Boze muj, lidi maji odmeny a jeste si ztezuji. PvM hrani ala hunty je tu nechutne vydelecne. To ze za nejakou hranici nemas nejaky super item je problem? Treba jak pisete ohledne 3k hunt bodu, za tento hunt mate sice item, ktery je nic moc, ale zase se Vam otevre pristup k huntum do Juperosu. Prijdou Vam odmeny ala enriched elunka/ori, loners boxy, steel boxy, item na vyrobu jedne z nejkrasnejich cepek malo? Probudte se...po dosazeni 3k bodu se Vam otevrou hunty co jsou jedny z nejvydelecnejsich a Vam to prijde malo. Ach jo, kam to speje.

Link to comment
Share on other sites

Souhlasim s tebou Jundre :) Takius's Blindfold 0def, hmm :) naco takova hatka je? Ani na okrasu neni, proste zbytecny predmet a to mam za to, ze sem tak zamakal a dostanu takovej item... hehe

Takove itemy bych si odpustil a dal tam treba nejakou financni odmenu kdyz uz, misto takovych blbosti. Pravda, semtam je aj odmena, ktera za to stoji, ale vetsina lidi se k tomu ani nedostane, pac by musela probehnout tim kyblem nudy, co je ceka.

anebo vám tam prostě už nic nedaj a budou mít klid od lidí co nikdy nemaj dost

 

a btw kdyz se TAK NUDIS tak proc to proboha DELAS? si jdi najit neco zabavnejsiho no ne?

Edited by Dweep
Link to comment
Share on other sites

Guest White Sniper

Ja sem je delal jen po dobrej item a ten bordel nechal pred sebou(po Australian Flag Hat)

A tombulko, mongole. Odmeny za hunty jsou fajne, ale ty odmeny za postaveni v hunt spolu, si myslim, ze by se ty itemy mely zlepsovat zvysujicim pockem bodu a NE se zhorsovat LOL

 

JJ dweepe, to tu budou mit klid, pac tu budou sami, tj logicke :-O

 

 

 

A omg, proc se tak rozcilujete idioti? Bulka rekl svuj nazor, ja sem s nim souhlasil, pridal muj a vy se z toho malem poserete :D

Edited by White Sniper
Link to comment
Share on other sites

NÄkdo dÄlá hunty, dÄlá je zadarmo (dobře uznávám, 30opakování­, to je 30x warp na mapu, to je 30gemů = 13680zeny, musí­Ä tam zabí­t řeknÄme 40mobů, to je 30x40=1200 mobů, když hrajeÄ za snipera tak tÄ to stojí­ 2400Äí­pů tedy 7200zeny, celkem 20880zeny) a máÄ z toho něco, co je minimálnÄ stejnÄ cenové ohodnoceno a řeknÄme že takový hunt dÄláÄ hodinu

NÄkdo hraje gwÄka, taky trvají­ hodinu a stojí­ ho to celkem promÄnlivÄ za jaký char hraje od 1m do 10m. A není­ z toho nic.

 

Takže, proÄ si stÄžujeÄ? Když se ti nelí­bí­ že z toho nic nemáÄ, tak to nedÄlej.

Link to comment
Share on other sites

Prijdou Vam odmeny ala enriched elunka/ori, loners boxy, steel boxy, item na vyrobu jedne z nejkrasnejich cepek malo?

Delal jsi ty hunty ? Enr. elu/ori napada vic z tech venatu nez co dostanes jako odmenu a loners boxy a steel boxy - to vazne povazujes za nejakou extra odmenu? U Apo huntu je to samozrejme o necem jinem - takova nahradni odmena za dosazenych 3k + vymlaceni venatu.

Tim ovsem nechci rict ze odmeny za hunty jsou trapne, ale kvuli odmenam to fakt nedelam. :P

V kazdem pripade jsem zasadne proti jakymkoliv upravam v jiz spustenych huntech (kdyby to nahodou nekoho napadlo).

Link to comment
Share on other sites

Guest White Sniper

GWcka a hunty srovnavas? Tak toto vubec nechapu. Prece GWcka jsou jen o tom, ze tam prodelas, ale zahrajes si, ale hunty by meli byt o zisku.

 

Jen se mi nelibi odmeny v poctu bodu v hunt spolu, jak jsem jiz psal, cim vetsi pocet, by se meli odmeny zlepsovat, to nema logiku, aby se ty itemy zhorsovaly, by to aji povzbuzovalo je vic delat podle me. Ne upravovat odmeny ve spustenych huntech, ale trochu se zamyslet nad vymyslenim pozdejsich odmen, takze 5k+ bodu A to si myslim, ze toho dosahne malokdo, takze bych tam dal nejake bozi odmeny, aby to lakalo je delat a delat a ne skoncit ve 300, at si muzu udelat nejakou hatku nebo trochu pozdeji. HOWG

Edited by White Sniper
Link to comment
Share on other sites

pokud vím tak hunty jsou custom záležitostí rebornu pro zpestření hry nikoliv nafarmit si itemy(buď rád že za to vůbec nějaký odměny jsou) a vydělávat sta miliony denně, místo toho abys byl rád že se tu něco takového udělalo, chceš jen nějaký itemy ke zbohatnutí... být tebou radši mlčim a šoupu nohama

Edited by DJ Tiesto
Link to comment
Share on other sites

Jako je fakt, že zrovna Takius Blindfoot není­ zrovna uber odmÄna, ale jak pí­Äou ostatní­, je k tomu i to otevření­ huntů v jupu, za které dostaneÄ vÄc na výrobu Hat of the Sun God a tu můžeÄ prodat za dost dobrý pení­ze, vzhledem k tomu, že se jinak nedá teÄ zí­skat. Takže máÄ vlastnÄ 2 odmÄny v jednom. Pak tam máÄ třeba lvl 4 zbrař, to ti přijde taky jako shit odmÄna? A nakonec my-personal-favourite - wind milestone. Teleport v Äepce, která vypadá úplně super mi přijde jako dobrá vÄc.

Link to comment
Share on other sites

GWcka a hunty srovnavas? Tak toto vubec nechapu. Prece GWcka jsou jen o tom, ze tam prodelas, ale zahrajes si, ale hunty by meli byt o zisku.

hra ako taka je o zabave. je jedno ci GW alebo PvM. ak robis nieco co ta nebavi, tak to je tvoj problem, a neotravuj s tym ostatnych.

ak chces zarabat, tak nemusis robit hunty, ale chod do map, kde pada pekne drahy drop. na to ziadny hunt predsa nepotrebujes.

Neotravuj temahle kecama, omg zase to rozrejpanej.. proste sem rekl, ze mi to prijde nelogicke, ze cim mam vic bodu v hunt spolku, tim horsi itemy dostanu, jestli ti to prijde OK.. no vlastne, ty jsi "crazy horse"

 

 

A nereagujte na to, kdyz nerozumite, na co se ja ptam, neptam se kde "zarabat", ale proc ... nebudu to opakovat proste ↑

 

Nebo, nereagujte na to vubec, sem chtel pomoct, aby se hunty vic rozjely, ale to je fuk . . .

podotykam, ze som reagoval iba na to co je v quote. ze nie si spokojny s odmenamy za hunty je vec ina. a do toho ma nic nie ;) takze sa ukludni a nepindaj na vsetky strany ;) Edited by Crazy Horse
Link to comment
Share on other sites

Guest White Sniper

hra ako taka je o zabave. je jedno ci GW alebo PvM. ak robis nieco co ta nebavi, tak to je tvoj problem, a neotravuj s tym ostatnych.

ak chces zarabat, tak nemusis robit hunty, ale chod do map, kde pada pekne drahy drop. na to ziadny hunt predsa nepotrebujes.

 

Neotravuj temahle kecama, omg zase to rozrejpanej.. proste sem rekl, ze mi to prijde nelogicke, ze cim mam vic bodu v hunt spolku, tim horsi itemy dostanu, jestli ti to prijde OK.. no vlastne, ty jsi "crazy horse"

 

 

A nereagujte na to, kdyz nerozumite, na co se ja ptam, neptam se kde "zarabat", ale proc ... nebudu to opakovat proste ↑

 

Nebo, nereagujte na to vubec, sem chtel pomoct, aby se hunty vic rozjely, ale to je fuk . . .

Edited by White Sniper
Link to comment
Share on other sites

a představ si, že Äí­m ví­c hunt bodů máÄ, tí­m jsou ty hunty složitÄjÄí­! proboha!

Nemusi byt - zalezi na tom co si nechas - co te (ne)bavi, treba koboldy a gobliny ktery davam na 1hl jeste nemam, zato takovy sucubusy a incubusy jop. :)

Link to comment
Share on other sites

To white Sniper:

Uvedom si jak sou ty hunty stare, v dobe kdy se vytvarely, to bylo neco paradniho , a navic proc by si mel dostavat nejakou spesl odmenu za to ze si udelal nvm 1k hunt bodu , tez si mohl dostat uplne prd a byl by klid. Navic porovnavas nove hunty se staryma, napriklad hunty v moskve, pripadne v Jupe jsou pomerne nove, a dle toho se delali i odmeny, vymyslely nove cepice a ja nvm co jeste. A to proste predtim neexistovalo. Proste davas dohromady jabka z hruskama a blbe kecas. :P

Link to comment
Share on other sites

Guest White Sniper

Vubec nechapu, co to tu pises, nechcu spamovat, az budu online ve hre, zkus mi to vysvetlit :) toto by bylo asi na dyl, nechapu, co se snazis mi vysvetlit, nejake nove hunty a stare, me nevadi odmeny za hunty, ale za dosazeni urciteho mnozstvi bodu v hunt spolku. Tak pls, ve hre. Uz me to nebavi, jak to musim vysvetlovat kazdemu zvlast, kdo to nepochopi.

 

plati i pro ostatni, dekuju za pochopeni HOWG pro vsechny k tomuto tematu ^^

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...