Jump to content
Reborn fórum

Stary Payon


k3dT

Chteli byste zpet starou verzi tohoto mesta?  

165 members have voted

  1. 1. Chteli byste zpet starou verzi tohoto mesta?

    • Ano zpet hned
      100
    • Ne mam soucasny Payon rad
      53
    • Nevim o co jde nebo mi je to jedno
      16


Recommended Posts

  • Replies 66
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Stary Payon bych uvital, ale urcite bych z nej nedelal obchodni mesto jako bylo na CzRO. Jen at si merchove sedi pekne stranou od civilizace na Pronterskem trzisti. :)

Edited by flex
Link to comment
Share on other sites

Guest G.O.D.

Tiez som za stary payon, okrem nostalgickych dovodov je tam ovela lepsia prehladnost a dokonca aj prehladnejsia minimapka. A aj keby to malo byt aj mesto obchodov..preco nie? vsak na trnici je vzdy 50+- merchov a preco by nemohlo byt v payone 25 a tam 25 aspon by nebolo preklikavanie obchodov na trznici v pronte taky porod :)

Link to comment
Share on other sites

VÄechny služby nového Payonu jsou zbyteÄnÄ rozplizlé v mnoha zdech omezení­ch a prázdném prostoru...Nový Payon se mi prostě zdá zbyteÄnÄ velký...Hlasuji pro, ale ne, jako obchodní­ mÄsto...Tržnice rozkouskovaná po celém Midgardu není­ zrovna to pravé ořechové, staÄí­ jedna.

Edited by dom1n1ck
Link to comment
Share on other sites

Na CzechRO je mÄsto Payon naprosto totožné s tí­m, jaké je na oficiální­m serveru, tzv. "nová" (dva roky stará? nebo ví­c?) verze Payonu.

 

Hlasoval jsem pro ne, protože starý je hnusnej a na nostalgii asi nejsem dost EMOtivní­ :-)

Link to comment
Share on other sites

Starej Payon je prehlednejsi, ale novej mi prijde hezci. Ten novej vypada konecne jako mesto v lese :) Nostalgie je fajn, ale hlavni mesto je Pronta a kdyz uz mame primo trh tak nevim proc to presouvat do payonu. Takze jsem pro novej payon

Link to comment
Share on other sites

Guest jirkan

Stary payon se mi libi vice, nez ten novy >.>... Nicmene bych nechala trziste tam kde je... A to v Pronte...

Tak tak, "starou" mapku coby obyvatel Payonu vitam, ale tu bandu pojistovacich agentu, obchodniku, lidi z bernaku a dalsi verbeze at si dal ziveji v pronte :)

Link to comment
Share on other sites

neboj, budou tam .)

[10:25:30] <k3dt> pozice npc vezmu ze starych svn

[10:25:38] <k3dt> a ty nase jen upravim

lenze tych npc ktore vznikli az pre novu mapu je dost vela... sign quest, eye of hellion quest(v ktorom su to hidden npc rozlozene podla nejakej logiky koli hadankam.. napriklad kopa sena, vrzgajuca doska na podlahe atd..) aj keby sa mi viac pacil stary payon koli jednoduchej dostupnosti vacsiny npc, myslim ze je tam prilis malo miesta na to aby sa tam dali nejak logicky nasackovat vsetky nove npc

Link to comment
Share on other sites

Sice mi taky nový Payon vadil, ale připadá mi nakonec takový hezÄí­ a už jsem si zvyknul. Nevadilo by mi návrat ke starému, ale ten nový bych prostě nechal. Je pravda, že ten starý je přehlednejÄí­. Pokud se ponechá starý, tak rozhodnÄ ne jako obchodní­ mÄsto. Tržnice mi připadá naprosto ideální­ a mrtvá Prontera jako na Czechro se mi nelí­bí­... Takže hlasuji pro zachování­ nového :)

Link to comment
Share on other sites

Tento Payon sice spise pripomina mesto, ale pustina v lese mi vyhovovala vic. A ty merchove se mi teda taky vubec nelibej :)

 

Jinak jsem se chtela zeptat, jestli to spatne vidim jen ja nebo vice lidi. Nevidim hp bar lidi v Payonu, kdyz hraju za priesta. :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...