Jump to content
Reborn fórum

Postava na hunt questy


Vertol

Recommended Posts

MenÄí­ dotázeÄek... s jakým charem se vám dÄlají­ hunt questy nejlí­p? ;)

 

Zatí­m s BSkem co vlastní­m nemám problém s niÄí­m (až na veleotravný breeze hunt a ridewordy:P ) a i gryphonka umlátí­m za pár vteřin mammem, ale chtÄl jsem nějaký soběstaÄnÄjÄí­ charakter pouze na hunt questy (ne BSko a k nÄmu priestici/endowera/linkera na dual). TeÄ si dÄlám combo monka... je combo monk použitelný i na solování­ tÄžÄí­ch huntů?

Link to comment
Share on other sites

Guest jirkan

No ideální­ by mohla být soullinka :P Ale combo monk je imho dost soběstaÄnej, pří­padnÄ hunter to vyváží­ velkou íştoÄnou silou nebo priest zase sluÄným supportem...

Ten combo monk (dotazenej do asury1) je asi uplne nejlepsi. Ma pomerne dobry "normalni" (trifecta) utok, fisty se schani/kovou dobre, ma heal i a+b primo v sobe bez dualu, pro pripad problemu ma mentala, s phenem pro zmenu i tu asurku obcas hodi...

Link to comment
Share on other sites

Ten combo monk (dotazenej do asury1) je asi uplne nejlepsi. Ma pomerne dobry "normalni" (trifecta) utok, fisty se schani/kovou dobre, ma heal i a+b primo v sobe bez dualu, pro pripad problemu ma mentala, s phenem pro zmenu i tu asurku obcas hodi...
Asurku level 1? To sice možná hodí­, ale nějak nechápu proÄ by to dÄlal :P
Link to comment
Share on other sites

Asurku level 1? To sice možná hodí­, ale nějak nechápu proÄ by to dÄlal :P

 

Asuru 1 plánuju, už jen z toho důvodu, že ji můžu mí­t a bude z komba instantní­, i když ji třeba nikdy nevyužiju :P Monka chci hlavnÄ kvůli tomu, že na efektivnost nepotřebuje žádný dual a nic. Jak psal Jirkan tak monk má vÄechno dá se ří­ct. Vlastní­ port, AB, pneumu, heal etc... lehko shání­ element, má flee atd. atd. Jen doufám, že mÄ bude bavit :P

Link to comment
Share on other sites

DB pravi : Increasing the Asura Strike skill level has a relatively small effect on total damage compared to increasing SP, INT or STR. :P

 

Neví­m jestli neregoval spí­Ä na to tahání­ asury s phenem mí­sto kombem. Protože cast time asury lvl 1 s phenem a cca 60 dex je straÄný :P

Link to comment
Share on other sites

Asuru 1 plánuju, už jen z toho důvodu, že ji můžu mí­t a bude z komba instantní­, i když ji třeba nikdy nevyužiju :P Monka chci hlavnÄ kvůli tomu, že na efektivnost nepotřebuje žádný dual a nic. Jak psal Jirkan tak monk má vÄechno dá se ří­ct. Vlastní­ port, AB, pneumu, heal etc... lehko shání­ element, má flee atd. atd. Jen doufám, že mÄ bude bavit :P

Má toho spoustu.. ovÄem je tu pár háÄků.. Do lvlu cca 80 nebude umÄt nic pořádnÄ a nebo jenom jedno. Bude buÄ mí­t sluÄné flee nebo sluÄnej dmg nebo obstojný sp. Já mÄl vždycky problémy se sp. Pokud jsem mÄl držet boosty na ví­c jak dvou lidech, tak jsem jen vÄÄnÄ tahal sp z potvor. A bohužel nemá ploÄnej íştok. Jinak souhlasí­m, že má vÄechno a je to hodnÄ zábavnej char. Jeho zásadní­ nevýhoda je podle mÄ tÄžké expení­ acolyty... Ale přes duály je to v pohodÄ....

Link to comment
Share on other sites

Jojooo, presne tak. Combo monk je to co me zacalo bavit, je to velka zabava, vystaci si sam bez jakychkoliv dualu a s nejakou int a mermanem/eggyrou mu ani ty sp moc nechybi. Sice ty hunty za nej nejdou tak rychle, jako za ty dualisty na prednich prickach, ale je to s nim mnohem vetsi zabava :P

 

A teda ohledne asury...myslim ze to je zbytecny. Kdo ma rad combo, pouzije combo, a asura je jen plytvani SP. Moznosti je moc a skill pointu malo a nemuze mit vsecko... ja vzdycky zastaval nazor, ze hybrid (od kazdyho kousek) je sice dobrej na vsecko, ale nevynika v nicem, coz ho dost srazi. Takze pokud se combo monk nemusi omezovat asurou, je to mnohdy i vyhodnejsi nez v opacnym pripade :P

 

Jinak teda musim priznat, ze jako manzel jedne Gypsy na prvni pozici byvam casto znasilnovan a vysavan uplne do sucha, ale na druhou stranu ji muzu doprat temer vse co si preje ;) Coz jsou teeda boosty a sp, nevim na co zase myslite :P

Edited by KingKoca
Link to comment
Share on other sites

Ahoj,

 

mne se docela dobre huntilo s alchem, co mel STR/AGI build a k tomu homuna na hodne vysokem levelu.

Homun sam toho dava docela hodne, ma slusnou AGI, na healovani mi stacilo nakoupit flasky, a jako alcha jsem eliminaci potvory dokazal zrychlit.

 

Tedka uz je creator a hunty jsou uz o neco horsi :P , ale stale jdou, i kdyz uz jen koukam a cekam a mackam port a enter...

Link to comment
Share on other sites

Jojooo, presne tak. Combo monk je to co me zacalo bavit, je to velka zabava, vystaci si sam bez jakychkoliv dualu a s nejakou int a mermanem/eggyrou mu ani ty sp moc nechybi. Sice ty hunty za nej nejdou tak rychle, jako za ty dualisty na prednich prickach, ale je to s nim mnohem vetsi zabava :lol:

 

A teda ohledne asury...myslim ze to je zbytecny. Kdo ma rad combo, pouzije combo, a asura je jen plytvani SP. Moznosti je moc a skill pointu malo a nemuze mit vsecko... ja vzdycky zastaval nazor, ze hybrid (od kazdyho kousek) je sice dobrej na vsecko, ale nevynika v nicem, coz ho dost srazi. Takze pokud se combo monk nemusi omezovat asurou, je to mnohdy i vyhodnejsi nez v opacnym pripade :D

 

Jinak teda musim priznat, ze jako manzel jedne Gypsy na prvni pozici byvam casto znasilnovan a vysavan uplne do sucha, ale na druhou stranu ji muzu doprat temer vse co si preje :P Coz jsou teeda boosty a sp, nevim na co zase myslite :lol:

 

No dovol, jsem na predni pricce a v zadnem pripade dualista nejsem:o)

Ale take je fakt, ze je to za to BS tezsi a tezsi, i kdyz flee ma, stejne ty tezsi hunty silne propotuje nebo musi pouzivat mamo casto a to te muze jeden hunt vyjit take az na nekolik M.

S combo moncici zkousim hunty take, ale jak rikas, job mne nevychazi uplne na vse co bych chtela.

 

PS: a ze mne predhani vic a vic lidi s jinym charem o tom pomlcim, takze jsem vesmes tu tabulku vzdala a venuji se ted jinym huntum, dle toho co zrovna potrebuji za kartu nebo item.

Hezky den vsem :megalol:

Link to comment
Share on other sites

No dovol, jsem na predni pricce a v zadnem pripade dualista nejsem:o)

Ale take je fakt, ze je to za to BS tezsi a tezsi, i kdyz flee ma, stejne ty tezsi hunty silne propotuje nebo musi pouzivat mamo casto a to te muze jeden hunt vyjit take az na nekolik M.

S combo moncici zkousim hunty take, ale jak rikas, job mne nevychazi uplne na vse co bych chtela.

 

PS: a ze mne predhani vic a vic lidi s jinym charem o tom pomlcim, takze jsem vesmes tu tabulku vzdala a venuji se ted jinym huntum, dle toho co zrovna potrebuji za kartu nebo item.

Hezky den vsem :megalol:

oki oki omlouvam se :lol: Ja to spis myslel z legrace na jednu osobu, taky jsem si to uz pekne sliznul :lol:

Obdivuju te, ze jsi to za BS dotahla tak daleko, to musela bejt sakra investice :D

 

PS.: jj, pro nas obycejny smrtelniky je ta tabulka ztracena, ja uz se pokousim nekolik tydnu prokousat aspon na posledni misto, ale zatim bez uspechu :P Vzdycky se nekde zakecam :P

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...