Jump to content
Reborn fórum

Bard/dancer music


Sedivka

Recommended Posts

Guest Baalberith

pekny pekny, skoda, ze nejsou vsechny :-)

ked budem na poriadnom nete, tak tam kludne upnem cely adresar so zvukmi :laughing1:

Alebo to cele prekonvertujem do mp3 :laughing1:

Link to comment
Share on other sites

Taky taky :devil2::laughing1: CP rox - ale to tam není­ že? (za předpokladu že jsem si nějak hodně nevypumpovala paměť :laughing1: )

classical pluck/loki's wail tam opravdu neni :)

jinak ty nazvy jak kRO tak iRO muzete najit v tomhle navodu/manualu :)

edit: zda se mi to nebo cim je pisnicka mene vyuzitelnejsi/vyuzivanejsi tim ma lepsi hudbu? :)

Edited by Sedivka
Link to comment
Share on other sites

jinak sem na youtube nasel video nekolika songu/duetu

http://www.youtube.com/watch?v=p983UcmopsE

imp. rift, lutie, stringy, slow grace, lady luck, focus balet, mental sensing, lullaby, eternal chaos, classical pluck, power chord, acoustic rhythm

ps.: tak a jsem zamilovanej do lullaby :laughing1:

a acoustic rhythm taky neni k zahozeni :laughing1:

Edited by Sedivka
Link to comment
Share on other sites

No wah... vypada to docela divnÄ xDD + ta hudba... jak to nazvat... do takové.. filmové scénky z nějakého domu lásky by to sedlo nejví­c ..nebijte mÄ XD

heh, vask on si ten clown s gypsy udela takovy "intymco" a nikoho k sobe nepusti takze mas docela pravdu :laughing1: (jinak lip je to videt

takovy dve bublinky)
Link to comment
Share on other sites

heh, vask on si ten clown s gypsy udela takovy "intymco" a nikoho k sobe nepusti takze mas docela pravdu :) (jinak lip je to videt

takovy dve bublinky)

 

No dobře - tady už se na ty bubliny dá koukat :idea: Jen teda mi uniká princip toho skillu pokud tancují­ jen proto aby se k nim nikdo nedostal xD

Link to comment
Share on other sites

No dobře - tady už se na ty bubliny dá koukat :idea: Jen teda mi uniká princip toho skillu pokud tancují­ jen proto aby se k nim nikdo nedostal xD

no mozna by to melo vyuziti proti guilde co nema zadny povolani na dalku a pomoci par duetu je drzet "v ohradce" a snipovat nekym.... ale kdyz to pusobi jen tak ze tam nikdo nesmi, ale kouzla/utoky na dalku to propusti tak se mi to taky zda divny :-/

Link to comment
Share on other sites

no mozna by to melo vyuziti proti guilde co nema zadny povolani na dalku a pomoci par duetu je drzet "v ohradce" a snipovat nekym.... ale kdyz to pusobi jen tak ze tam nikdo nesmi, ale kouzla/utoky na dalku to propusti tak se mi to taky zda divny :-/

 

Gravity se nudila xD

Link to comment
Share on other sites

Guest Baalberith

taky mozny...

jinak mam dotaz, lze nejak nahradit stavajici melodie u stavajicich pisni nejakymi vlastnimi :idea: (at uz pulminutovy ukazky nebo cely ~3 minutovy skladby)

Pokial vies pouzivat GRF Factory, tak ano:) je to v sdata.grf/wav/

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...