Jump to content
Reborn fórum

Srazek ?


ensi

Recommended Posts

Ty usaku tak ja snad reknu jance a dojedem :] kdyz tam budes ty ale dam si tak kofolu :] ono sebou nekde riznout s tou moji packou by nebylo asi nic prijemnyho :]

a s cim si tu kofolu dame? :D

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 197
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Takze bola som vo Vacici a je rezervovanych 55 miest ;) casnik dost krutil hlavou ze ved to je takmer cely podnik a pytal sa ma ci nechceme spolocne jedlo ;)

Dalej by som vas chcela poprosit aby ti co mozete ste prisli uz na tu piatu lebo inak mi nevratia zalohu a nemam za co pit a je mozne ze nam to odrezervuju :D

a po druhe potrebujem dobrovolnika co spravi menovky lebo na to nemam vobec cas :D

Link to comment
Share on other sites

a s cim si tu kofolu dame? :D

 

Vis s cim rybicko? dava se to s citronem a pitkem :] a jedny krupky k tomu :] a neni co resit =)

 

Jinak ensi ani me nevadi ze tam neni fotbalek ;););) akorat bych byl nasranej ze ho nemuzu hrat :D

 

Edit: menovky sou k prdu kdo nekoho chce poznat tak si ho najde aspon nikdo nebude prekvapenej co za mastra machruje ve hre a je to vlastne takovej nedomrd...

Edited by Snip
Link to comment
Share on other sites

Edit: menovky sou k prdu kdo nekoho chce poznat tak si ho najde aspon nikdo nebude prekvapenej co za mastra machruje ve hre a je to vlastne takovej nedomrd...

Neboj, nejsme jedini 2 :D Me jmenovky neva, uz je to takovej zvyk a je trapny kdyz chodis po lidech a ptas se kdo je kdo :D

 

Mimochodem uz se nam to blizi a chci se zeptat prazaku (nebo tech, kteri pojedou z Prahy, jako treba ja ;) ), jak maji naplanovanou cestu. My mame v planu udelat skupinku, ktera pojede vlakem, tak kdo by se chtel pridat, muzem se domluvit...

 

Nejspis bych to videl na tenhle vlak, skoda jen ze to je EC... Ale ten cas, ve kterym to jede, mi pripadne idealni... nebo tadyten, to uz jsou pekne kupatka, pohodicka ;)

Takze jak rikam, kdo si chce uzit zabavu i pri ceste a nejen na sraze, pridejte se k nam ;)

Link to comment
Share on other sites

Guest Baalberith

Tinka: Frosta zna kazdej a FFka poznas podle toho ze budou v doprovodu rodicu :baby:

(tohlen sem si nemohl odpustit) :P

My sme odvtedy uz podrastli a ked pojdeme spolu, tak vraj mozme byt az do 22:00 :)

Link to comment
Share on other sites

koco nechteli by ste jet tim vlakem z hlavaku? ja totiz pojedu z plzne pres prahu nejspis a jedine nastupiste ktere znam sou smichov,hlavak a liben a to smichovem a libni jenom projizdim :baby:) a vazne netusim kde sou holesovice :))

holesovice sou kousek, metrem je to jen par zastavek bez prestupu (z hlavaku) ... ale me to je vcelku fuk, ja pojedu tim, cim pojede vetsina, akorat se lidi zatim neozyvaji a ja bych to nerad zjistoval az v sobotu dopoledne :P Muzu na tebe klido pockat na hlavaku..

Link to comment
Share on other sites

ensi: No na me je uz velka zima, abych jezdil, mozna na jare:-). A navic mam v planu "Lepsi" zabavu, jakozto hodny mladsi bratr, budu pomahat malovat segre byt. :baby::)

 

Tak to si mel rict driv, mohli sme ten sraz presunout k vam, tolik lidi by to zvladlo behem chvilky :P

Link to comment
Share on other sites

A kdyz to nekomu nebude stacit, udelame afterparty v Brooklynu :baby: (pro neznale: metalovy klub, nejlepsi v Brne)

 

 

EDIT: Vcera ve skole, sem rikal kamosovi ze du na sraz do Vesele Vacice a ucitel stal za mnou a jak to uslysel, tak hned zareagoval: Na Behounske, ze? :) opilec... :P

Edited by LuKe_p
Link to comment
Share on other sites

Mno neviem ci brooklyn sadne kazdemu ja som kazdopadne za ale je to tam prilis metaal. A vacica nie je hospoda je to skor restauracia kde sa za tych 70 korun dobre najes (menicko je len do tretej) cize nemusi byt ozrala iba tam bol s manzelkou a deckami na veceri :baby:

Edited by Tinka
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...