Jump to content
Reborn fórum

Srazek ?


ensi

Recommended Posts

  • Replies 197
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

sakra muj xicht je na jedne z tech vsech fotek , nj do priste budu muset asi zaridit at mne nema rada jeste vice lidi co vlastni fotak at nejsu na zadne

 

jinak dekuju vsecm zucastnenym ze se nemneli semnou chut bavit ani fotit :flirt:

Link to comment
Share on other sites

Ze te huba neboli, priste budes chodit v noci po brne sam :flirt:

kdybych nebyl kamos a necekal s darkem a apem co nejdel aby se nenudili , tak bych byl uz davno doma a mohl si odpostit nocni prochazky brnem

Link to comment
Share on other sites

Zraz bol velmi pekny len som mala problemy so spoznavanim niektorych ludi lebo niekto stale kradol menovky ze strexi?

k3dT: neklam ze uz neprides do brna. Prides na dalsi zraz predsa. :flirt:

Diky ze vas tolko prislo ani som nedufala ked som bola rezervovat tu hospu.

 

jop, bylo tam fajn, akorat priste pohlidat Strexiho, aby porad nesbiral ty jmenovky :D

Link to comment
Share on other sites

Mne sa zda ze to som ta odfotila ja a nechcel si sa mi dat odfotit takze asi je tam dovod preco nie si na fotkach :D ak sa mylim tak ma oprav.

ja te nevidel s fotakem v ruce tak nevim ,nepamatuju ze by sme se chteli fotit spolu bych se nechal klidne :flirt:

 

tak zusska ma svoje duvody proc mne nefoti, kenny foti jen kozo zna , knoflenka mne fotila nekolikrat ale prisla o fotky bohuzel

Edited by Fisch
Link to comment
Share on other sites

Diky za ten fotak Frostik :flirt: paacilo sa mi ale ku koncu bola nuda :) aj tak super...dobre fotky:D

Xaruska myslim ze nei si sama co je bez hlasu :D

 

np za ten fotacek, ale uplne omg kdyz sem videl komando zusska+knoflenka s fotakama :) .

 

taky se mi tam pacilo.. ale uz to neni pro me ten sraz co to byvalo.. ale sem moc rad ze sem vas vsechny videl :)

 

//jo a ete re5pect desta a REN ze si taky zahopsali :) , a respect busva lvl 10 pisnicka :)

Edited by frostsilenec
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...