Jump to content
Reborn fórum

Halloween - Trick or Treat


R-e-n

Recommended Posts

Tento tyden oslavujeme se vsemi nezvhlednymi strasidly, duchy a vsim, co k tomu patri. Mnozi z vas si jiz jiste vsimli, ze v Prontere je nova a ne prilis vlidna pani, ktera mezi nami po dobu eventu (jednoho tydne) pobude. Event skonci ve stredu za tyden, do te doby si muzete uzivat specialniho halloween spawnu monster v Niflheimu. Nebudte prekvapeni, az potkate Giant Whispera cestou do kramu.

Veci s eventem spojene (at se stale dokola neptate :-X)

 

* spawn 10 Giant Whisperu v kazdem meste Kapry (krome Prontery) kazdych 30 minut

* Giant Whisper ma pridanou v dropu Whisper Masku na 1%

* Niflheim opustili puvodni obyvatele a na tyden jej okupuje eventove slozeni: hromada Familiaru, Drainliaru, Lude, Whisperu, Jakku, Christmas Jakku, Deviruchi, Dark Priestu a jeden zly Bloody Knight (opravdu zly)

* pridano nekolik dropu Dark Priestovi; hlavne cepicky nebo itemy s cepickami souvisejici (na quest)

* v Prontere NPC Trick or Treat, ktere meni itemy za Fantastic Pumpkin Hat (staty jsou jen eventovou zalezitosti)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Letos opet budeme slavit svatek vsech duchu a strasidel a to presne od 26. rijna (po restartu, ktery probehne nekdy mezi 12-17 hodinou) do nedele 2.11.

* Obyvatele Niflheimu opet opusti sva obydli a nahradi je hromada jakku, whisperu, familiaru, drainliaru, deviruchi, lude, par Dark Priestu, ale i upraveny Nagh Seiger a Entweihen Crothen, kteri Vas budou trochu skadlit :rolleyes:

* Ve vsech mestech se budou spawnovat giant whisperi, ale i ghostringove a devilingove. Respawn time bude nahodny :laughing1:

* Pridany dropy Whisper Mask, Pumpkin Hat a Halloween Hat (funkce budou pouze po dobu eventu)

* V Prontere se objevi NPC Temny Kouzelnik, ktery vam ukaze neco ze sveho umeni.

* Behem tydne se v Prontere objevi NPC, ktere vas odmeni za urcity pocet Pumpkin Mojo.

 

Posledni den eventu probehne opet hromadne foceni :no1:

Link to comment
Share on other sites

Guest kenjiro
Juu tesim sa, hlavne na ten niffik /kis :drool: dufam ze to bude este lepsie ako minuly rok, ale aj vtedy sa mi eventik strasne pacil :D

Inac, bude mat nagh seiger nejaky instant kill skill? (Helljudgement alebo earthquake?)

ee tento je upraveny , nieje to original z infinity tower

Link to comment
Share on other sites

* Obyvatele Niflheimu opet opusti sva obydli a nahradi je hromada jakku, whisperu, familiaru, drainliaru, deviruchi, lude, par Dark Priestu, ...

Hromada? Vsak tam musim portit aby som aspon nieco nasiel...:drool:

Ak mam pravdu povedat, cakal som od tohoto eventu trosku viac... :D

Edited by Sameth
Link to comment
Share on other sites

Guest barbar_6
* Behem tydne se v Prontere objevi NPC, ktere vas odmeni za urcity pocet Pumpkin Mojo.

 

Je videt. ze to asi malokdo pochopil.

 

Zajimave je ze si na to npc ani nepockate.

My jsme to chteli udelat letos trochu jine. Aby neslo o to kdo si nahunti vic veci v niffu, ale kdo si nahunti vic "oblicejiku" na opravdove ceny.

Link to comment
Share on other sites

Uz me vazne nebavite. GM se s tim vymysleji, delaji na tom, venujou tomu dost svyho volnyho casu jen aby vam udelali radost a takhle se jim odvdecite. Event zacal doslova pred par minutama a uz vyvozujete zavery. Znechutili jste Ren a ted znechucujete i ostatni, kteri jeste maji trochu vule pro vas neco delat. Nefnukejte na to jaky podminky vam udelali ale vyuzijte tech podminek ke svymu prospechu. Nebo si myslite ze vam budou plnit kafry odmenama za nulovou praci? Vy si vazne nezaslouzite, aby pro vas nekdo neco delal. S takovouhle si bezte hrat jinam, jiny hry, budeme jen radi. Delate nam jen ostudu.

Link to comment
Share on other sites

Ja nikomu nic neznechucuju, jsem rad ze to pro nas delate a nerikam ze je to spatny, ani nic podobnyho. Jen jsem podotkl, ze tech potvor tam je opravdu malo... tot vse...

Ale asi mas pravdu, je brzo na to delat zavery... budu drzet hubu a krok.. a tesit se co se bude dit dal ;-) =)

Edited by XOYA
Link to comment
Share on other sites

Kdy vám naposled zazvonil nastronej harant na dveře a řek "trick or treat, smell my feet, give me something good to eat?" Vsadí­m se, že mnohem častějÄ choděj jehovisti.

 

Ví­c íşchylnejch americkejch "svátků" plox :drool:

Link to comment
Share on other sites

Uz me vazne nebavite. GM se s tim vymysleji, delaji na tom, venujou tomu dost svyho volnyho casu jen aby vam udelali radost a takhle se jim odvdecite.

Nedivim se ti, tohle by me taky nastvalo. Dik za event vsem, co na nem pracovali a nenechte se znechutit.

Link to comment
Share on other sites

Moznost nechat se premenit na nejake monstra (na nasem serveru i nektere ani nevidena) je super. Ale neslo by prosim, aby ve meste "jakoby" neslo na ne utocit. Musi se davat pozor aby se nekliklo na nekoho z nich, jinak litate po obrazovce sem a tam. A kdyz je hodne hracu ve meste, da se velmi tezko pohnout

Link to comment
Share on other sites

Ale tak vies, minuly rok boli ine GM a ta uroven bola o trochu ina... Preto je tento event horsi ako ten z minuleho roka...

 

Tohle uz je trosku prehnany, nemyslis?! Bud rad, ze se tu neco vubec dela, neremcej a soupej nohama. Jestli se ti neco nelibi, bez si hrat kulicky a neznechucuj tu lidem, kteri to delaji pro vas ve svym volnym case a bez odmeny, jejich praci. :drool:

Edited by prcek
Link to comment
Share on other sites

Mne sa tento event veÂľmi páči, hlavne som sa pousmiala, keÄ som u temného kíşzelní­ka videla lude, ktoré sa zneviditeÂľnilo... vyzeralo to roztomile :teehee:

Iba Äkoda, že si ho prí­liÄ neužijem, kedže mi nevychádza Äas... ale díşfam, že si ho užijíş ostatný.

A Äakujem gm, že nezabudli, Äoho som sa tak troÄka bála.

A nemyslí­m, že tých potvor je málo, keÄ som sa portla, okolo mřa asi desaÂť familiárov a deviruchi, ktorý si ma dal na veÄeru :devil2:

Link to comment
Share on other sites

Halloween je jednou z Rebornackych tradic a proto je dobre, ze na ni GM nezapomneli;

a dali opet moznost ziskani event cepicek i jinych skvelych bonusu. Mnohokrat dekuji za temneho kouzelnika je tu vyborne NPCcko a preji GL vsem novym hracum co budou chtit v sest rano projit nake mesto :teehee:

 

Ohledne tech co si stezuji... Ja teda nwm ale pokud opravdu chcete huntit Moja ( kdo by nechtel ) tak si jich par nahuntite ale jestli si myslite ze s takovyma rozdilama rychlosti mezi lude, jakk, deviruchi a dark priestem za sebou dotahnete ke kempu vsecko co potkate tak se vam smeju...

 

Dí­ky GM.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...