Jump to content
Reborn fórum

Questy A Problémy S Nimi


Unicorn

Recommended Posts

Orientuju se podle stránek www.rocards.de a tam jsou v quest databázi dva questy (oba dva se dÄlají­ v Gonryunu) - jeden s názvem Lost knife quest, druhej Broken sword. Ten lost knife q. - po prokecání­ postavy v Gonryunu a nalezeni ztraceneho noze v G. na mapÄ s leopardma by mÄl hráÄ zí­skat dva blue poty a mÄla by se mu otevří­t možnost udÄlat ten druhej - Broken sword q.(aspoř, pokud jsem si to dobře přeložila). A v tom po prokecání­ hoooodnÄ moc NPC a sehnání­ jeÄtÄ ví­ce itemů jsou odmÄnou slotové shoes (on by je člověk stejnÄ asi dří­v vymlátil, než udÄlal ten quest, ale když já questy moc ráda :closedeyes: )

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 729
  • Created
  • Last Reply

Chtel jsem zahajit quest na Grimtooth dyku. Letim do Morroccu, najdu Cetsua, kecame tak dlouho dokud mi ma co rict a neopakuje se. Letim do Pronty, Najdu Ghatua, kecame dokud to jde. Zenu se do Payon forrestu, najdu kovare a kdyz s nim chci pokecat o necem novym. Jenze on prohodi neco o tom ze dlouho nebyl v Prontere a vic se se mnou nebavi. Co delam spatne? :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Chtel jsem zahajit quest na Grimtooth dyku. Letim do Morroccu, najdu Cetsua, kecame tak dlouho dokud mi ma co rict a neopakuje se. Letim do Pronty, Najdu Ghatua, kecame dokud to jde. Zenu se do Payon forrestu, najdu kovare a kdyz s nim chci pokecat o necem novym. Jenze on prohodi neco o tom ze dlouho nebyl v Prontere a vic se  se mnou nebavi. Co delam spatne? :thumbdown:

9495[/snapback]

No myslim ze musis mat odomknuty doomed sword quest .. potom pokecat s 3 chlapikmi co robia doomed swordy (executioner, grimtooth, mysteltain) a potom payon forest ukovat.

 

Edit: 1 je v morrocu 1 v pronte a 1 kde si asi nebol je v izlude.

 

Edit2: A tak sa mi zda ze si ani nerobil prvye 4 casti questu tak to asi nepojde.

 

(Btw. ak mas vsetky suroviny na grimtooth tak klobuk dole :rolleyes: )

Link to comment
Share on other sites

No myslim ze musis mat odomknuty doomed sword quest .. potom pokecat s 3 chlapikmi co robia doomed swordy (executioner, grimtooth, mysteltain) a potom payon forest ukovat.

 

Edit: 1 je v morrocu 1 v pronte a 1 kde si asi nebol je v izlude.

 

Edit2: A tak sa mi zda ze si ani nerobil prvye 4 casti questu tak to asi nepojde.

9520[/snapback]

 

Tak to jsem to asi blbe pochopil. Na RO Datazone pisou, cituji "Note: You can only start one quest out of Executioner, Grimtooth and Mysteltainn at a time. konec citatu. Sem to pochopil tak ze muzu mit otevrenej jen jeden z nich.

 

(Btw. ak mas vsetky suroviny na grimtooth tak klobuk dole :rolleyes: )

Muzes nechat na hlave. nemam :thumbdown:

 

V kazdym pripade dik za radu.

Link to comment
Share on other sites

Celostátní­ pátrání­ po NPC Nilles nacházejí­cí­ se íşdajnÄ v severní­ Äásti v Commodu. :rolleyes:

9550[/snapback]

K comu je to NPC ? (quest, job ?)

 

Edit: Ak ale myslis NPC Niles v severnej casti Umbaly tak ten by mal byt cmd_in01.gat, 164,115 (asi naky domek :D )

 

Edit: Preco pisem Umbala miesto Comodo ? :thumbdown:

 

Tak comodo 192,294 -> domcek -> Niles (164,115) :D

Link to comment
Share on other sites

Celostátní­ pátrání­ po NPC Nilles nacházejí­cí­ se íşdajnÄ v severní­ Äásti v Commodu. :thumbdown:

9550[/snapback]

 

Jestli myslis toho chlapika co ma vedet o pokladu, tak ten je v uvnitr jednoho z domu v severni casti Comoda. Bohuzel si nepamatuji presne souradnice.

Link to comment
Share on other sites

Dotazek nemohl by se vytvorit topic kde budou alespon zacatky questku kdyz uz ne jejich plneni. Prece jen se tu dozvidam jake nove veci tu sou priklad koukam na sberatel nebo bych chtel zalozit guildu. Nebo questy na nove cepky, na starsi veci se daji questy najit na netu s novymi je to horsi a jeste horsi s temi ktere tu jsou orginalni.

 

Takze mym cilem kdyby nekdo nejlepe GMka (moderatori) zalozili topic a v nem byli popsany zacatky (pripadne pocatecni podminky) jednotlivych questu a pripisovali se tam nove podle toho jak by vznikali. S tim ze by se do topicu nesmeli psat zadne komentare aby to zustalo prehledne.

 

Jestli ty questy nekde jsou napsane tak se omlouvam ale v sekci questy a evenety jsem to proste nenasel...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Celostátní­ pátrání­ po NPC Nilles nacházejí­cí­ se íşdajnÄ v severní­ Äásti v Commodu. :)

9550[/snapback]

 

Kdyz jdes v Comodu porad na sever tak narazis na podium kde stoji banda komediantu co se vsichni jmenujou Ro*. pujdes po podiu na zapad do hospody. A tam je.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Cau, nevite nekdo, jak funguje quest v ayo_dun01? Na jednom miste se rozsviti krizky, k jednomu mistu sem dosel, tam se da pokecat, ale napsalo mi to, ze to je druhy v poradi (z 6 celkem), ale tam mapa je pekne zablouzena. Muzu portovat, ale krizky zmizi , ale to snad nevadi. Horsi je, ze nevim, co to udela, az to obeham a hlavne, jestli to ma smysl... :D Jinak je to prima flek na vrazdeni leafcatu :P, ale osobne bych uvital vic whisperu, ev. crabenu (i kdyz jejich stun mi dava nechutne zabrat).

Link to comment
Share on other sites

zkousel sem delat quest v comodu.... nejakej CHEESE sem udelal, pak ty dva haranti me poslali za Nidlesem, toho sem nenasel.... vi nekdo kde je?

 

a pak ten quest s tou evil witch ... Tausupa na me dlabe a porad povida to samy dokola... vi nekdo?

Link to comment
Share on other sites

Niddles stoji myslim na molu (stával) nebo poblí­ž tÄch maní­ků s rožnÄm. To s tou witch asi nebude quest to jsou jen kecy =)

12119[/snapback]

 

Mno ta witch asi nebudou jen keci, kdyz se ted preklada dalsi cast toho questu.... a v ni jsou potreba ty veci co se delali v comodu.... spis bych rekl, ze jsem uz tu cast s tim sefem comoda udelal predtim, kdyz jsem to zkousel asi pred mesicem a kus, ale uz si to nepamatuju :D Niddles asi patri do jineho miniquestu, ale fakt ho nemuzu najit "D

Link to comment
Share on other sites

Ja se po nem podivam a napí­Äu ti souřadnice když tak. Ale kecy o witch nikdy nikam nevedly, tak jak mam Äuchat že se překládá dalÄí­ Äást? :) Akorát jsem donesla koření­ na prase nebo co :)

 

JseÄ si jistej, že se nejmenuje Niles? Toho jsem hledala a naÄla podí­vej stránku zpátky, je u tÄch BBQ v baráku vlevo dole pod rožnÄm. Ale Niles patří­ ke dvojce Heath + Reid(to budou ti dva haranti :)) a ti mluví­ o pokladu, to nemá s evil witch nic spoleÄnýho. =) Evil witch konÄí­ když doneseÄ zpátky ví­no a vzkaz a Chief zjistí­, že kamarádi ho mají­ rádi a že musí­ zůstat v Comodu protože jeho tam potřeba.... :)

Link to comment
Share on other sites

Ja se po nem podivam a napí­Äu ti souřadnice když tak. Ale kecy o witch nikdy nikam nevedly, tak jak mam Äuchat že se překládá dalÄí­ Äást?  :) Akorát jsem donesla koření­ na prase nebo co  :)

 

JseÄ si jistej, že se nejmenuje Niles? Toho jsem hledala a naÄla podí­vej stránku zpátky, je u tÄch BBQ v baráku vlevo dole pod rožnÄm. Ale Niles patří­ ke dvojce Heath + Reid(to budou ti dva haranti :)) a ti mluví­ o pokladu, to nemá s evil witch nic spoleÄnýho. =) Evil witch konÄí­ když doneseÄ zpátky ví­no a vzkaz a Chief zjistí­, že kamarádi ho mají­ rádi a že musí­ zůstat v Comodu protože jeho tam potřeba.... :)

12213[/snapback]

 

uz sem to nasel a ten quest pokracuje dal.... mimochodem navaznost toho questu dost pokulhava... takze jestli kenny posle tu cast z comoda, tak to prelozim a dam tam voditko....

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...