Jump to content
Reborn fórum

Hudobna tvorba


Opty

Recommended Posts

V2 je takovej malej zazrak... ty vokaly jen dokazujou jak zazracny to je pac v takovyhle velikost jsem zadnej speech-synth jeste nevidel...a ono to jeste "zpiva" o_O Navic jde menit v sirokym spektru barvu hlasu a ostatni pamametry... je tam i BUZZ plugin tak se na to jukni ;) Ja v dobe kdy jsem tohle objevil (je to uz 7 let starej kod a porad nikdo neudelal nic lepsiho :-) si s tim dokazal vyhrat tydny...

 

jinak mam koupeny FL Studio i kdyz posledni dobou davam prednost Reasonu 4.0 (spousta studio-like-quality samplu se da sehnat... sice ma pak reason slozka 10GB+ ale vysledek se s FL studiem srovnat neda...) kdysi davno ejay a fasttracker, sf Acid .. ;) Jeden track trva udelat spis v radu dni aby to znelo co nejlip (referencni sluchatka a zvukovka, midi klavesy, bose priposlechy)

Link to comment
Share on other sites

jj, za mladejch let sem si s vecma vyhral, ted bych ani netusil co sem dokazal narvat do 4 stop v .mod,

ted uz musi bejt abych se k necemu dostal ( casu malo, a napady se hrnou jen kdyz jsem hodne daleko AFK)

 

na zaver dne prihazuji neco pro milovniky Pana prstenu a Portishead ;)Gloom triphop re-mixture, prec original je na OST dokonalej (neni to zpevacka z Katatonie ;) )

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 2 weeks later...
  • 2 months later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...