Jump to content
Reborn fórum

ragnarok a vista?


Recommended Posts

To je ta .exe Mouse Freedom? To musí­Ä spustit před spuÄtÄní­m klienta.

 

Já to spouÄtí­m před spuÄtÄní­m klienta...Pokud to nespustí­m, tak se mi vůbec nepovede lognout dual, bez spuÄtÄní­ MF mi duál okamžitÄ zamrzne. Nejde mi "popotahovat" okna, ani vyjet kurzorem z toho okna...Dokud jsem mÄla Win XP tak to bylo bez problémů....

Link to comment
Share on other sites

Já to spouÄtí­m před spuÄtÄní­m klienta...Pokud to nespustí­m, tak se mi vůbec nepovede lognout dual, bez spuÄtÄní­ MF mi duál okamžitÄ zamrzne. Nejde mi "popotahovat" okna, ani vyjet kurzorem z toho okna...Dokud jsem mÄla Win XP tak to bylo bez problémů....

 

a kdyz tam mas dninput.dll tak ti to hází­ errory?

Link to comment
Share on other sites

Ty 3 druhy MF co obsahuje novej patcher fungujou na viste... mam win7 coz je vicemene to samy... momentalne mam nastaveny ROext a funguje to np. Nedoporucuju hledat nejaky jiny MF nez jsou tyhle 3..

 

Takže oprava, neni to OK, fungovalo mi to asi pet minut a uz to zase pada. Dostala jsem se k tomu, že pokud spustim hru prez novy patcher s nastavenim ROext tak mi sice jde pohybovat oknama a vyjizdet kurzorem ven z okna hry, ale pokazdy kdyz zkusim zapnout dual tak mi puvodni spusteny klient zamrzne (cerna obrazovka). Druha moznost je, ze spustim MF pro visty, kterou jsem stahla a pak mi dual nezamrzne, ale zase nemuzu pohybovat oknama... :( Ach jo, nejaka rada...? Dik...

Edited by Tahasca
Link to comment
Share on other sites

Takže oprava, neni to OK, fungovalo mi to asi pet minut a uz to zase pada. Dostala jsem se k tomu, že pokud spustim hru prez novy patcher s nastavenim ROext tak mi sice jde pohybovat oknama a vyjizdet kurzorem ven z okna hry, ale pokazdy kdyz zkusim zapnout dual tak mi puvodni spusteny klient zamrzne (cerna obrazovka). Druha moznost je, ze spustim MF pro visty, kterou jsem stahla a pak mi dual nezamrzne, ale zase nemuzu pohybovat oknama... :( Ach jo, nejaka rada...? Dik...

 

No ja mam visty, nastavene ROext, ale funguje mi jen vyjizdeni mysi a ne uz mackani ctrl/alt pro pristup k dalsim, ale beztak musim pouzivat BM kvuli monkovi, protoze je to mnohem rychlejsi. Jestli chces zkusit muj dinput.dll a .ini, tak zkus prilozeny soubor nebo http://leteckaposta.cz/428163770 (ale tam je to jen 16 dni).

 

Nebo posli svoje, zkusim na viste.

dinput.zip

Link to comment
Share on other sites

No ja mam visty, nastavene ROext, ale funguje mi jen vyjizdeni mysi a ne uz mackani ctrl/alt pro pristup k dalsim, ale beztak musim pouzivat BM kvuli monkovi, protoze je to mnohem rychlejsi. Jestli chces zkusit muj dinput.dll a .ini, tak zkus prilozeny soubor nebo http://leteckaposta.cz/428163770 (ale tam je to jen 16 dni).

 

Nebo posli svoje, zkusim na viste.

 

Dekuju, uz jsem to poresila. Kdyby mel nekdo stejny problem jako ja, tak me to funguje ted nasledne:Mam stazeny nejnovejsi patcher a taky MF pro Visty (odkaz ke stazeni jsem nasla tady na foru, prispevek od Koci, je tam napsano, ze se ma smazat dinput.dll, ale já jsem ho nemazala a funguje to). Musim spustit MF a pak hru spustit prez reexe.exe. V nastaveni hry mam MF Dll verze-ROExt. Pak mi funguje volný pohyb myči mezi oknama a duál nepadá. Nesmim, ale pustit hru prez patcher, pak to nefunguje... :laughing1:

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

MÄl bych dotaz ohlednÄ nastavování­ priority ve spravci íşloh. Vista mi automaticky hazí­ u reexe.exe prioritu ní­zkou. Jak hrám po restartu kompa je to v klidu, ale jakmile si pustim třeba jen WMP už zaÄne RO přecházet v obrázky...ZkouÄe sem ve správci íşloh přenastavit, ale po chví­li je tak zpÄt původní­ hodnota.

A tak se chci zeptat, zdali nÄkdo netuÄí­te jak to obejí­t a nastavit u reexe.exe prioritu vyÄÄí­?

Předem dí­ky

 

 

Popří­padÄ zkouÄel jsem v přikazovém řádku přes

start "reexe" /b /high <cesta>

ale vypí­Äe mi to že program přesla pracovat...

Poradí­ nÄkdo?

 

jen jsem doufam, že alespoř nÄkdo a nikdo nic

Problem vyřečil freeware MZ Ultimate Tweak

Edited by Hiro
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...