Jump to content
Reborn fórum

Vaanocni event


R-e-n

Recommended Posts

Zitra v prubehu dne ukoncime vanocni event. Budou vraceny raty a vybirani darecku skonci.

 

 

Nevyzvedle darecky:

+------------+-------+
| jmeno	  | darku |
+------------+-------+
| mattown	| 1	 |
| ANNED	  | 1	 |
| Lancelot   | 2	 |
| Thorgrin   | 1	 |
| Dare Devil | 1	 |
| Brytney	| 1	 |
| Cloister   | 1	 |
| Aili	   | 1	 |
| mousie	 | 2	 |
| Altik	  | 1	 |
| Pascha	 | 1	 |
| Tahasca	| 1	 |
| Gelbur	 | 1	 |
| Dobrobyl   | 2	 |
| Rendak	 | 2	 |
| Kushina	| 1	 |
| mabel	  | 1	 |
| Strexi	 | 1	 |
| Migrena	| 2	 |
| Neather	| 1	 |
| Dakilla	| 1	 |
+------------+-------+

 

 

Vaanocni hunty budou prodlouzeny do soboty.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 189
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Taak, vyhodnoceni eventu:

 

Lidi, kteri odeslali nejvic darku: http://server.reborn.cz/odesilatele.html

Lidi, kteri odeslali darky nejvic ruznym lidem: http://server.reborn.cz/odesilatele2.html

 

Lidi, kterym bylo poslano nejvic darku: http://server.reborn.cz/prijemci.html

Lidi, kteri prijali darky od nejvic ruznych lidi ( tzv. milacci :rolleyes: ): http://server.reborn.cz/prijemci2.html

 

A log za cely vanoce: http://server.reborn.cz/vanoce.txt

 

 

EDIT: jen opakuju, ze vanocni hunty (tzn. i vanocni potvurky kolem mest) zustavaji az do soboty.. :)

Link to comment
Share on other sites

Jen malinky upozorneni - neposilejte darecky sami sobe, jinak vam je seberem a pristi rok vam santa nic nenadeli :)

 

 

To bude ted smutnych tvari az jim to seberete a tech ztracenych expu z manualu o co prijdou,az je mi jich lito :)

 

Tak posledni letosni rypnuti a dekuji za darecky ktery jsem dostal (a zrovna od lidi co jsme necekal) a maly vzkaz pro jirkana s tracym: hledejte si guildu vy grazlove !!! :rolleyes:

 

Nashle v pristim roce ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...
Taak, zaciname. Budu strucnej, na zbytek prijdete sami :D

 

1) Az do 31.12. budou zvedle raty na 3/3/2

2) Pomozte smutnemu santovi v prontere premluvit soba, aby roznasel darky, a za odmenu ..

3) .. budete moci posilat darky vsem svym pratelum (v lutii pod stromeckem.) Darky vyrabi santa v jednom z domecku v lutii, ktery vam take vymeni ponozky za santa oblecky. Odeslane darecky maji mnohem vetsi cenu nez ty neodeslane, ktere si nechate pro sebe.

4) Do lutie opet prijela Vaanulka s Vaanickou, ktere pro vas maji nejake vanocni hunty. Za jejich splneni ziskate... to se nechte prekvapit :)

5) Kolem mest pobihaji vanocni mostra, z tech vam bude padat vse potrebne :)

 

Jen malinky upozorneni - neposilejte darecky sami sobe, jinak vam je seberem a pristi rok vam santa nic nenadeli :)

 

PS: Musite mit opatchovanej Reborn.

 

Ak som dobre pochopil, tak je to to iste ako minuly rok s vylepsenim zvysenych ratov za eventovu capicu, ktora nahradza prvy bod.

 

Je to tak?

Link to comment
Share on other sites

Ne je to jinak, quest nebo event jak tomu chcete rikat se sobem je zcela novy, nove napsany, tak se snazte, hodne stesti preji:-)

 

Presne tak, hodne stesti a zabavy.. =)

Preji vsem prijemny svatky :D

Link to comment
Share on other sites

Jasne, myslel som si to, ze ta cast eventu so sobom bude nova, len som si nebol isty.

 

Ked som uz tu, chcem touto cestou zapriat vsetkym spoluhracom a tiez GM-kam vela zdravia, stastia a spokojnosti do Noveho roku, ale predovsetkym, pretoze je dnes stedry vecer vela peknych darcekov a aby sme boli vsetci navzajom spokojni s hranim na tomto servri.

 

Hola 20,00 sa blizi, pokracujeme....

Link to comment
Share on other sites

Tak jsem tu :D Ano, oproti lonsku je nova ta cast se sobem (samotny quest). Vsecko zacina u darku v Lutii, ktere vas nasmeruji. Samotne posilani darku bude stejny a po skonceni opet vyhlasime nekolik nejstedrejsich (ti, co poslali nejvic darku) a nejmilovanejjsich (ti co nejvic dostali) :)

 

Akorat doufam, ze si to nebudete posilat sami sobe (A stejne jako loni takovi dostanou uhli misto darku), budte aspon o Vanocich fer :)

Link to comment
Share on other sites

Tak jsem tu :D Ano, oproti lonsku je nova ta cast se sobem (samotny quest).

Moc pekny az na to dozblbnutiklikani na jedno npc a vymena jednoho itemu za druhej :)

Mam otazecku, ty santa beard (low headgear) budou mit def 5 porad ? :)

Link to comment
Share on other sites

Jen možná hloupý dotaz bude ÄepiÄka na zvyÄovaní­ expu fungovat jen po dobu Vanoc nebo když si ji schovám a vytahnu na velikonoce bude jeÄtÄ zvyÄovat pří­sun expů? (Ptám se protože teÄ o vánocí­ch nemám Äas na RO ale na Äepku bych si snad udÄlal a použil jí­ jindy ...)

Link to comment
Share on other sites

Jen možná hloupý dotaz bude ÄepiÄka na zvyÄovaní­ expu fungovat jen po dobu Vanoc nebo když si ji schovám a vytahnu na velikonoce bude jeÄtÄ zvyÄovat pří­sun expů? (Ptám se protože teÄ o vánocí­ch nemám Äas na RO ale na Äepku bych si snad udÄlal a použil jí­ jindy ...)

 

Cepka je jenom k VánoÄní­mu Eventu, tudí­Ä bude trvat pouze po dobu VánoÄní­ho Eventu =] pak se jí­ funkce zruÄí­

Link to comment
Share on other sites

Moc chvalim event :D i kdyz 1500 kousku je zda se moc, ale pro me je to prijemna vyzva :) jinak jsem se nikde poradne nedocetl do kdy nam event pojede. nemam bohuzel moc casu na to stravit ho s RO ale rad bych si udelal dalsi cepku :) a navic je to velmi prijemny spestreni :) jo a jeste do kdy jsou i vanocni hunty :) ? hadam ze asi koncej stejne jak event ale jen pro jistotu :)

dekuju ;)

Link to comment
Share on other sites

Muhaha tak tenhle event se mi moc lí­bí­! :) jednak sbí­rám Äepičky a tady se daly dostat 2, co jeÄtÄ nemám (a ta expí­cí­ je naví­c krááásná) :D a jednak a to hlavnÄ: koneÄnÄ mi k neÄemu bylo to že si už 3 roky schovávám vÄechny blbosti do kafry a teÄ jsem nemusela žádné cukroví­ pracnÄ lovit a zbylo i na kamaráda :)

akorát trochu Äkoda, že se nedaly přidat dalÄí­ hunty, protože ty z lořských let mám vÄechny hotové a s dalÄí­ postavou se mi dÄlat nechtÄly, ale co už :)

a moc oceřuji nápad santa vs. Äeský ježí­Äek, taky ty santa clause nesnáÄí­m! :D

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...