Jump to content
Reborn fórum

Vaanocni event


R-e-n

Recommended Posts

  • Replies 189
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

SamozřejmÄ dÄkuji za íşžasný event, hunty no.1, výborné

 

ale...

Älo by pří­ÄtÄ udÄlat ty expy jinak než přes ÄepiÄku? Přecijen top máme morfo, magni, CoMku, Ullesku a kotel dalÄí­ch výborných Äepic... kdyby to Älo třeba do midu nebo tak :D

nebo nějaký "nekoneÄný manuál" který by skončil po eventu :)

Link to comment
Share on other sites

Nejvic prijatych darku:

Chmatacek

Red Sonia

Bebetka

Scanner

Cislo

 

Nejvic odeslanych darku:

Adinka

Chmatacek

Blahsen

Voltron

Jackal7

 

 

 

Celkem se poslalo 999 darku, nevybranych darku zustalo 50. Ti mozna jeste dostanou sanci si je vybrat. Kompletni seznamy zde:

http://dupeto.cz/~kingkoca/darky_prijate.html

http://dupeto.cz/~kingkoca/darky_odeslane.html

http://dupeto.cz/~kingkoca/darky_nevybrane.html

Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...

Par informaci,

Vanocni event je rozdelen na dve casti-

1. Zacina v Lutii jak uz bylo receno u Marie

2. Cast zacina u Santa clause v Prontee - Tuto cast lze zacit jen pod podminkou jestli ze splnite prvni cast.

 

 

vesele Vanoce , doufam ze se Vam event bude libit

 

Espe.

Link to comment
Share on other sites

ehm , mam taky problem ze namiesto jedneho stormyka tam boli 4 ...najprv boli dvaja, ptm som sa porozpravala s pomocnikom, on zmizol a namiesto neho dalsi stormyk, tak som sa odhl. a prihlasila a spravila to iste a uz tam boli 4.

stalo sa uz niekomu nieco podobne?...alebo tusite jak to spravit?

Link to comment
Share on other sites

Mne sa to stalo tiež. Oni síş tam najprv Ätyria a ked chcem, aby pomocnik zavolal storma, objavia sa dalsi dvaja. Nedávajíş sice velke rany, ale síş nezranitelní­.

 

Jediné, co ma napadlo je, ci uz neuplynul nejaky casový limit na urobenie questu, alebo že to proste treba skíşÄaÂť dokola, kym sa nepodarí­.

Link to comment
Share on other sites

Tak questik se mi libil napadem, delal jsem ho zatim 2 postavami, jen bych mel par doufam ze konstruktivnich pripominek/nametu k technicke realizaci:

 

-Porter ke Stormikovi by urcite zaslouzil neco jako instanci nebo alespon waiting room - spolehat na to ze si hraci udelaj poradek sami nejde (ani nemaj jak) a jeden jediny predbihac dokaze otravit peknych par lidi.

-Stormik by mozna mohl byt vice meele friendly, pripadne vic verzi podle postavy/lvl, aby si i low levely skrtly - kdyz je to event pro vsechny. Nebo alespon moznost si k nemu vzit pomocniky

-Osetreni na vic summonu a/nebo killmonsters pri portnuti hrace by (zvlaste pri inteligenci nekterych hracu) nebylo vubec od veci.

 

A takova posledni drobnost - pokud je to tak jak si myslim (netestoval jsem, odhaduju podle scriptu, ikonky a lonska) ;) bylo by dobre nekde napsat, ze je dobre jednou za cas tu cepku sundat/nasadit

 

Edit: 2 Dweep - ono i po sundani to dava expy (vyzkouseno :) na to netreba cekat kdy to zase spadne), takze odhaduju motivaci (aby se to nescitalo/nenasobilo s exp knizkama) a odhaduju technickou realizaci (to same co knizka - nahodi to na ?pul hodiny? zvysene expy - proto ta ikonka)

Edited by jirkan
Link to comment
Share on other sites

A takova posledni drobnost - pokud je to tak jak si myslim (netestoval jsem, odhaduju podle scriptu, ikonky a lonska) ;) bylo by dobre nekde napsat, ze je dobre jednou za cas tu cepku sundat/nasadit

letos je to takové zvláÄtní­, jakmile si jednou nasadí­Ä Äepici a naskoÄí­ it exp ikonka, už se jí­ nezbaví­Ä ...

 

dotaz k práÄkům ( chepet hunt ) : půjdou i letos posí­lat / tradeovat?

Link to comment
Share on other sites

Jsou nezranitelni :D

 

Just made my day...

 

Kazdopadne...maji sice trochu vyssi flee ale mam vzato ze to nekdo zabil i s Acolytkou....a ja to umlatil BSkem co nema zadnou dex...navic staci kdyz zabijete jednoho Stormyka....ani jste ty dalsi nemuseli vyvolavat ;)

 

 

To je sice pekne, ale ja mam hit 85, kdežto on má flee 95 - ani toho jedného nezmáknem. Card revolution je neíşčinný a mammonite som zatial riskovat nechcel. Moja druhá potavicka je sword s hit 100 - ten by to hádam aj zvládol ale zrejme nezozeniem dalsie ice cubicky.

Link to comment
Share on other sites

Neznamená tohle, že pravděpodobnost na hit je 90%?

 

Skôr myslím, že -10% :cray: , pretože kým ma dvaja zabili som dal iba 2 zásahy (dávajú mi zranenie 1-3 a mam cca 1350 hp)

Skúsim sa vyexpiť o jednu úroveň a dať všetko do dex - to by znížilo rozdiel na 89 vs 95

Edited by Palantir
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...