Jump to content
Reborn fórum

Preklad questu do cestiny/slovenstiny


Koca

Recommended Posts

  • Replies 251
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

No ... chtÄl jsem udelat soupis at je v tom poradek, ale kocour mne ocividne predbehl. S tou sohee to vubec nevadi nepovedlo se mi to a zacalo se mi plest tykani - vykani coz jak je znamo anglictinari neresi.

 

Vemu si zbytek :yay:

Předpokládám bez diakritiky, že? :prop:

 

Boze zbytek? to bude trvat nejmin tyden, vem si jich par a napis sem jake budes delat at se muzou udelat dalsi. btw jo bez diakritiky, taky mi to delalo problemy :D .

 

Edit: Jo a dejte si s tim zalezet, zadny doslovny preklad a tak jasny? Ty hlasky musi byt proste supr. >=3 (zvlaste koukam Rocker, Isis a Zealotka jsou tezke k prelozeni / pochopeni)

Edit2: Pribiram si Baby Desert Wolf a Yoyo ... to je muj salek kavy :chair:

Edited by Perthorn
Link to comment
Share on other sites

No ... chtÄl jsem udelat soupis at je v tom poradek, ale kocour mne ocividne predbehl. S tou sohee to vubec nevadi nepovedlo se mi to a zacalo se mi plest tykani - vykani coz jak je znamo anglictinari neresi.

 

 

 

Boze zbytek? to bude trvat nejmin tyden, vem si jich par a napis sem jake budes delat at se muzou udelat dalsi. btw jo bez diakritiky, taky mi to delalo problemy :prop: .

 

Edit: Jo a dejte si s tim zalezet, zadny doslovny preklad a tak jasny? Ty hlasky musi byt proste supr. >=3 (zvlaste koukam Rocker, Isis a Zealotka jsou tezke k prelozeni / pochopeni)

Edit2: Pribiram si Baby Desert Wolf a Yoyo ... to je muj salek kavy :chair:

Ja vsude pouzivam tykani (aspon doufam) jsou to preci petove .. :yay:

Doslovny preklad v mem pripade opravdu nehrozi ... i kdyz zadny super uber hlasky nevymejslim.

Neco je na preklad opravdu tezky, napr.: Alert! Alert! Danger, Danger Will Robinson, Danger! - vysvetleni: http://en.wikipedia.org/wiki/Danger,_Will_Robinson

Doufam ze to vsechno bude prelozeny nejpozdejc behem zejtrka aby se to pozejtri nahralo na server :D

Link to comment
Share on other sites

By se ty hlasky mohly "prekladat" kazdej pulrok, aby byli peti porad zajimavy :yay:

Jen aby se nam ta vlastni tvorba moc nezvrhla :prop:

 

Edit: jak by jste napr. prelozili tohle "STEEEELLLLAAAAAAAHHH!!!!!" a tohle "Iwubjoo!!! Iwubjoo-sooooomuch!" a tohle "Yay for us, yay for you, yayayay." a ... :chair::D:D

Edited by betr
Link to comment
Share on other sites

Lunatic, steel chonchon, munak, deviruchi a bongun hotový, udÄlám jeÄtÄ alici, zealotusku, rockera a baby desert wolfa.

Když sem vidÄl chonchona, tak fakt ne :chair: Takže zbejvaj asi chonchon, yoyo a pecopeco.

 

betře: Nejsem tlustej, mam jen tezky kosti! A hodne srsti, jasny?!

SILA KRALIKOZORDA!!

Vis, puoc nam uikaj kualici?... Ja neuim...

 

Ale nÄkterý hláÄky teda jsou na pÄst.. loket.. koleno :X

Link to comment
Share on other sites

Lunatic, steel chonchon, munak, deviruchi a bongun hotový, udÄlám jeÄtÄ alici, zealotusku, rockera a baby desert wolfa.

Když sem vidÄl chonchona, tak fakt ne :yay: Takže zbejvaj asi chonchon, yoyo a pecopeco.

 

Bože ří­kam Baby Desert Wolfa mám, už je kompletní­, jeÄtÄ tu Yoyo dodÄlám. :prop:

 

Takže zbývají­ asi chonchon a peco peco... kdo si troufá? :chair:

Link to comment
Share on other sites

Diky vsem, dosavadni postup:

 

Preklad Petu:

Drops, Poporing, Savage Babe, Orc Warrior, Picky, Hunter Fly, Isis, Petit - Dark Warrior

Sohee, Baphomet Jr. - Freesia

Poring, Smokie - betr

Spore, Poison Spore, Dokebi, Baby Desert Wolf, Yoyo - Perthorn

 

Na preklad cekaji:

Lunatic, Chonchon, Steel Chonchon, Rocker, Peco Peco, Munak, Deviruchi, Bongun, Alice a Zherlthsh

 

... jste rychlici :chair:

Link to comment
Share on other sites

Preklad Petu:

Drops, Poporing, Savage Babe, Orc Warrior, Picky, Hunter Fly, Isis, Petit - Dark Warrior

Sohee, Baphomet Jr., Rocker, Alice - Freesia

Poring, Smokie - betr

Spore, Poison Spore, Dokebi, Baby Desert Wolf, Yoyo,Chonchon - Perthorn

Lunatic, Steel chonchon, Munak, Deviruchi, Bongun, Zherlthsh - Gell

 

Na preklad cekaji:

Peco Peco

Link to comment
Share on other sites

Dostal jsem Chonchona a alici, takze:

 

Preklad Petu:

Drops, Poporing, Savage Babe, Orc Warrior, Picky, Hunter Fly, Isis, Petit - Dark Warrior

Sohee, Baphomet Jr., Alice - Freesia

Poring, Smokie - betr

Spore, Poison Spore, Dokebi, Baby Desert Wolf, Yoyo, Chonchon - Perthorn

Lunatic, Steel chonchon, Munak, Deviruchi, Bongun, Zherlthsh - Gell

 

Na preklad cekaji:

Peco Peco, Rocker

 

 

Jo taky se dohodnete co chcete dostat za cepicku :lookaround: Vybirejte z: http://dupeto.cz/~kingkoca/img/capky2/index.php?i=1

Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Create New...