Jump to content
Reborn fórum

Preklad questu do cestiny/slovenstiny


Koca

Recommended Posts

  • Replies 251
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Ehm za překlady je nějaká odmÄna? :) Já nic nechcu, stejnÄ by se to beztak válelo v kafře.

Taky me nenapadlo ze by za tyhle preklady mohlo neco bejt. Vis jiste nic nechces? Jsem si prohlid vsechny capky a nektery vypadaj naprosto uzasne :megalol:

 

EDIT:

kdyz se k tomu nikdo nema...

dobry 8, 11, 16, 27, 32, 36, 67, 74, 83, 113

super 58, 75, 76, 86, 89, 108, 112

best 77 :lookaround:

I kdyz tezko rict jak by to vypadalo na nejakym jinym konkretnim charu s dalsim eq ...

na funkce jsem nekoukal (az na jednu capku s popisem all stats +5, ktera ma u nas podle db tusim jen str +2)

 

nicmene by tyhle screeny mohly bejt dobra inspirace pro navrhovatele/pisatele questu :)

Edited by betr
Link to comment
Share on other sites

Tak zda se ze mam podobny vkus jako betr :lookaround:

Me by se libila nektera z techto Ship captain hat (23), Dark randgris helm (27), Mask of Ifrit (58) juuu horici cepka :), nektera z RWC 2008 (75,76,77) tyhle vypadaji opravdu pekne :) , Dragon helm (86).

:megalol:

Edited by Dark Warrior
Link to comment
Share on other sites

Rocker hotov, akorat nevim jestli to muzu poslat, protoze dva XML viewery me to ukazujou normalne, ale kdyz to otevru v internet explorer nebo poznamkovym bloku tak to dela bordel v radcich

posledni edit: hotovo, funguje, aspon me, odesilam

Edited by pogy
Link to comment
Share on other sites

Tak jo, je to vsecko, muzete opatchovat Reborn.

 

Stav je nasledujici:

Drops, Poporing, Savage Babe, Orc Warrior, Picky, Hunter Fly, Isis, Petit - Dark Warrior

Sohee, Baphomet Jr., Alice - Freesia

Poring, Smokie - betr

Spore, Poison Spore, Dokebi, Baby Desert Wolf, Yoyo, Chonchon - Perthorn

Lunatic, Steel chonchon, Munak, Deviruchi, Bongun, Zherlthsh - Gell

Peco Peco - Dweep

Rocker - pogy

Mozna jsem to zblbnul :shifty:

 

Napiste mi, na jakou postavu chcete poslat odmenu, behem zitrka vam je poslu

 

Diky moc :devil2:

Link to comment
Share on other sites

Rocker hotov, akorat nevim jestli to muzu poslat, protoze dva XML viewery me to ukazujou normalne, ale kdyz to otevru v internet explorer nebo poznamkovym bloku tak to dela bordel v radcich

posledni edit: hotovo, funguje, aspon me, odesilam

Pokud mas radky ruzne odhazeny od kraje tak na to nekoukej - na tom vubec nezalezi.

Je to zpusobeny ruznou kombinaci mezer a odstazeni - tabelator (ruzny prohlizece zobrazujou tab jako ruznej pocet mezer).

 

Koca: betr (jak jinak) ;):devil2:

 

Edit: radsi bych se nechal prekvapit :shifty:

Edited by betr
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Male upozorneni.

Uplnou nahodou jsem zjistil ze White Valkyrie Wings zasadne zmenily funkci, tak pokud si toho jeste nekdo nevsim ...

Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Create New...