Jump to content
Reborn fórum

Bordí­lek :D


Guest RoZZa

Recommended Posts

Grat hlavni cena je tvoje. Posilat packety umi kazdej :-) Nanestesti pro tebe je to zakazany v pravidlech.

 

4. Jsou zakázány programové íşpravy herní­ho klienta pří­padně jiné programy/íşpravy (inject, hook, boti, makrovací­ programy) i ší­ření­ informací­ o nich (odkazy, návody).

 

inject a hook se tyka tebe (wpe).

Link to comment
Share on other sites

to nejde jenom tak rozházet po jednom Äí­py? na to musí­ mí­t člověk inject?:confused1: bo zrovna tenhle se s tim nechtÄl dÄlat po jednom? :blink:

mysi to neudelas, pac ty veci za minutu zacnou mizet a za minutu jich nevyhazis takovy mnozstvi, bys musel bejt sakra rychlej s tou mysi :idea: a jeste napsat 1 a enter :D Asi pred 3ma tejdnama se mi to ten clovek ukazoval, jak to dela... tenkrat jsem ho jen upozornil... nedal si rict :)
Link to comment
Share on other sites

On se tim vyslovene chlubil jakej je "hacker"... teda spis noob protoze precist si "hacking4kiddiez" fora si dokaze kazdej. eAthena ma ochranu proti tomuhle takovou, ze ma nastesti omezenej pocet predmetu ktery jde vyhodit na 1 policko... is predstavte jak nekdo na GW behem par sekund vyhazi 30k sipu na 1 misto... 0,1 fps vsichni...

 

pak jeste treba tu:

 

http://img84.imageshack.us/img84/6044/screenreborn001oh3.jpg

 

klasickej client-side "hack" sice je to naprosto neskodny protoze jen klient si mysli ze ma tolik penez a itemu ale porusovani pravidel to je (packet editor) a mate nam to hrace.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...