Jump to content
Reborn fórum

RAGNAROK The ANIMATION ^___^


Clavet

Recommended Posts

RAGNAROKTHE ANIMATION

animposter.jpg

UrčitÄ už jste vidÄli nebo aspoř zaslechli

o anime seriálu, který je vytvořen podle

námi tak oblí­bené MMORPG Ragnarok!!!

 

Jestli jste jeÄtÄ nevidÄli toto

fakt kvalitní­ anime (omlouvám se

za přibarvenou recenzi svým

osobní­m pohledem, jsem jen fan

...),

můžete jej shlédnout zde!

 

cha_kni_m.gifcha_ass_m.gifcha_pri_f.gifcha_cru_m.gif

arrow-down.pngDí­l první­arrow-down.png

ragnarok-the-animation.jpg

arrow-down.pngDí­l druhýarrow-down.png

arrow-down.pngDí­l třetí­arrow-down.png

arrow-down.pngDí­l Ätvrtýarrow-down.png

arrow-down.pngDí­l pátý

 

*

Zbytek z drobných technických důvodů přijde brzy!!!

:)

DÄkuji za pochopení­

;)

Edited by Clavet
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 56
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Guest barbar_6

RAGNAROKTHE ANIMATION

 

Pekna prace.

Ovsem sledovanim anime pres stream se clovek celkem hodne ochuzuje o plny zazitek.

Spatna kvalita a zvuk. Je to jen muj nazor.

 

Jinak vsem ostatnim opreju pekne pokoukani. :)

Edited by barbar_6
Link to comment
Share on other sites

Guest a.ndre.w

Souhlasí­m s Crowleym, je to nulový zážitek. Ja jsem spolupracoval na titulkách k tomuto anime (ke stažení­ na www.otakuland.cz) a v dohledné dobÄ se možná nÄkdo doÄká pokraÄování­ překladu.. Jestli to vyjde :-D Jinak výborné anime které stoji za to shlédnout, po obsahu bych to hodnotil tak 8/10, ale pro nás zaryté RO přivržence 10/10.

Link to comment
Share on other sites

Souhlasí­m s Crowleym, je to nulový zážitek. Ja jsem spolupracoval na titulkách k tomuto anime (ke stažení­ na www.otakuland.cz) a v dohledné dobÄ se možná nÄkdo doÄká pokraÄování­ překladu.. Jestli to vyjde :-D Jinak výborné anime které stoji za to shlédnout, po obsahu bych to hodnotil tak 8/10, ale pro nás zaryté RO přivržence 10/10.

 

Já bych tomu dal tak 1 možná 2/10 .. když to mám hodnotit jako anime .. jako uhm .. pří­znivce RO to vidí­m tak na 7/10 a z toho 2 body dostalo anime a 5 bodů Poi-Poi a ta malá merchantka.

Link to comment
Share on other sites

akoze pozrem urco cele lebo ragnarok ale inak som videl prvy diel a taky FMA alebo Bleach je na uuuplne inej urovni..proste toto je robene ucelne..o ragnaroku..

 

kedze ragnarok ma vela tem prebratych z inych anime, tak je vtipne vidiet anime podla ragnaroku :bruce_h4h:

 

priklady: ninja - naruto, FMA - alchemisti [aj ked par zmien tam je]

a ine :vava:

Link to comment
Share on other sites

No, RO the Animation si naozaj zasluzi viac bodov hlavne kvoli Poipoi-ovi :bruce_h4h:

 

Ale to preberanie sa mi nezda. FMA alchemisti su uplne ini, jedine spolocne co ma napada je homunculus... A to predsa prebral aj FMA z historie ;-)

Naruta nepoznam... Ale ninjovia su po celom dalekom vychode oblubeni :-D

Edited by morgoth
Link to comment
Share on other sites

nemyslel som to tak..ale ze napr skiny a tak sa dost odvolavaju na anime..nielen FMA..skus si spravit alchemistu kt. bude mat vlasy a oblecko ako edward elric a uvidis co tym myslim.. [tymto pozdravujem Elrica:-]

a to je len jeden z mala prikladov..musim pozret viac casti toho ragnarok animation.. nemam asi objektivny posudok ale aj tak.. podla mna sa to klasickym anime tej tzv. 1. lige nevyrovna..nechcem anime ligovat ale nenasiel som lepsi vyraz pre "fakt casom a ludmi osvedcenymi anime :bruce_h4h: "

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Já shlédla celé Ragnarok the Animation s Äeským Hardsubem na kterém se podÄlil můj milovaný bratr... nejví­c se mi teda asi lí­bil 2. dí­l, když ten Spore olí­zl Yuufu :vava: ale jinak nic moc... =( hodnÄ mÄ třeba mrzelo, že tam nebyl Monk T_T

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Tak Ragnarok the Animation som videla uz pred dost dlhou dobou a dost sa mi pacilo :) niektore diely som si pozrela aj viackrat :-D :P:)

Sice stale sa opakujuce sceny s Yuufou a Keoughom (niisan, niisan, Keough-niisan.... X-P ) boli trosku trapne, ale inak super pocin, hlavne suboje s priserakmi a final battle :P a smutne sceny boli naozaj smutne, hlavne ten koniec :):)

Link to comment
Share on other sites

když se na to člověk podí­vá z pohledu ne-hráÄe RO, tak je to dost, dost Äpatné anime... :D ale pro hráÄe RO to má jisté kouzlo i přes pár faktických chybiÄek (se mi lí­bilo jak tam ta maya bouchla nebo co a "profi" priest yuufa misto KE které už umí­ hodí­ angelus, který je v té situaci (předpokládaný asura-like íştok) uplnÄ naprd :D

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...