Jump to content
Reborn fórum

Problémy s klientem


Recommended Posts

A opravdu si je potrebujes forwardovat? :( Dost hracu tu ma taky Dial Telecom a problemy nemaji...

 

no kedze mam ADSL linku s verejnou pevnou IP adresou a ruterom vsetko si musim sam forwardovat... pisem sem lebo fakt uz neviem preco mi to nefunguje skusal som asi vsetko uz :( aj tak dakujem za pomoc

Link to comment
Share on other sites

no kedze mam ADSL linku s verejnou pevnou IP adresou a ruterom vsetko si musim sam forwardovat... pisem sem lebo fakt uz neviem preco mi to nefunguje skusal som asi vsetko uz :( aj tak dakujem za pomoc

Zkus dat v woknech: Start - spustit - napis cmd.exe a enter, objevi se ti okno s prikazovym radkem.

 

Tam zkus nasledujici:

 

telnet server.reborn.cz 6900

Pokud se ti (w2k nebo xp) vymaze obrazovka, spojeni na server mas. pokud to bude vypadat takhle (cislo portu je vedome spatne) tak nemas spojeni na server

C:\Documents and Settings\jirkan>telnet server.reborn.cz 6900
Connecting To server.reborn.cz...Could not open a connection to host on port 6900 : Connect failed

C:\Documents and Settings\jirkan>

Zkus to pro vsechny tri porty...

Link to comment
Share on other sites

no kedze mam ADSL linku s verejnou pevnou IP adresou a ruterom vsetko si musim sam forwardovat... pisem sem lebo fakt uz neviem preco mi to nefunguje skusal som asi vsetko uz :( aj tak dakujem za pomoc

Na vsetky porty je robene spojenie od teba, takze neviem naco forwardovanie. A pokial viem tak spojenie je vylucne TCP.

To znamena ze ak tvoj pocitac inicioval spojenie na nejaku IP a port, tak router si to pameta a ked pride odpoved z tej IP a toho portu tak automaticky to forwarduje na tvoj pocitac. A cela kominikacia je len od teba, cize tvoj pocitac vzdy posle prvy paket na ktory server odpoveda. Netreba ziadne specialne forwardovanie.

Link to comment
Share on other sites

Na vsetky porty je robene spojenie od teba, takze neviem naco forwardovanie. A pokial viem tak spojenie je vylucne TCP.

To znamena ze ak tvoj pocitac inicioval spojenie na nejaku IP a port, tak router si to pameta a ked pride odpoved z tej IP a toho portu tak automaticky to forwarduje na tvoj pocitac. A cela kominikacia je len od teba, cize tvoj pocitac vzdy posle prvy paket na ktory server odpoveda. Netreba ziadne specialne forwardovanie.

 

no ved okej ja si to len chcem zahrat tak skusam vsetko co sa da...

 

Zkus dat v woknech: Start - spustit - napis cmd.exe a enter, objevi se ti okno s prikazovym radkem.

 

Tam zkus nasledujici:

 

telnet server.reborn.cz 6900

Pokud se ti (w2k nebo xp) vymaze obrazovka, spojeni na server mas. pokud to bude vypadat takhle (cislo portu je vedome spatne) tak nemas spojeni na server

C:\Documents and Settings\jirkan>telnet server.reborn.cz 6900
Connecting To server.reborn.cz...Could not open a connection to host on port 6900 : Connect failed

C:\Documents and Settings\jirkan>

Zkus to pro vsechny tri porty...

 

ok takze skusal som to,port 6900,4501 idu ale 7000 vypise connection failed,kamos robi u mojho providera skusim mu brnknut ci to neblokuju nahodou :(

Link to comment
Share on other sites

vytvořil sem novej topic, ale možná budete rači když to napí­Äu sem, aby to bylo vÄechno pohromadÄ, takže:

 

Sem zaÄáteÄní­k, takže se zatí­m moc neorientuju. Stáhl sem si klienta ze stránky, nainstaloval opatchova. Když ho spustí­m tak mÄ nabÄhne že už nejsou nový patche. Když dám spustit hru (dří­ve naskočila tabulka o potvrzení­ pravidel, ale tu sem nějak odklikal a už to bere jako potvrzený) tak naskoÄí­ fullscreen Äerná obrazovka, zmní­ se rozliÄení­ a bác. PoÄí­taÄ se restartuje. Zablokoval sem automatický vypí­nání­ s tí­m že dostanu odpovÄÄ kde je chaba.... jediný co sem se dozvěděl je PAGE_FAULT_IN_NONPAGED_AREA, jinak byla ta modrá obrazovka plná výmluvných keců nÄkteré ze sekretářek microsoftu.

Neví­te kde by mohla být chyba? beg.gif

Posí­lám pusu každýmu kdo se mÄ pokusí­ pomoct flirt.gif

 

P.S. Omlouvám se že to tu celý spamuju, kdyžtak jedno z toho vymažte :angel_not:

Link to comment
Share on other sites

vytvořil sem novej topic, ale možná budete rači když to napí­Äu sem, aby to bylo vÄechno pohromadÄ, takže:

 

Sem zaÄáteÄní­k, takže se zatí­m moc neorientuju. Stáhl sem si klienta ze stránky, nainstaloval opatchova. Když ho spustí­m tak mÄ nabÄhne že už nejsou nový patche. Když dám spustit hru (dří­ve naskočila tabulka o potvrzení­ pravidel, ale tu sem nějak odklikal a už to bere jako potvrzený) tak naskoÄí­ fullscreen Äerná obrazovka, zmní­ se rozliÄení­ a bác. PoÄí­taÄ se restartuje. Zablokoval sem automatický vypí­nání­ s tí­m že dostanu odpovÄÄ kde je chaba.... jediný co sem se dozvěděl je PAGE_FAULT_IN_NONPAGED_AREA, jinak byla ta modrá obrazovka plná výmluvných keců nÄkteré ze sekretářek microsoftu.

Neví­te kde by mohla být chyba? beg.gif

Posí­lám pusu každýmu kdo se mÄ pokusí­ pomoct flirt.gif

 

P.S. Omlouvám se že to tu celý spamuju, kdyžtak jedno z toho vymažte :angel_not:

 

http://www.microsoft.com/technet/prodtechn...3.mspx?mfr=true

 

Sice to je reskit win2000, ale predpokladam ze duvody budou stejny. bud chyba hardwaru (zkus odpojit zarizeni, ktery nepouzivas), antivirak ti dela potize, ovladace muzou bejt spatny, muzes mit spatnou pamet/disk/system souboru.

 

Doporucuju nejdriv projet pamet MEMTESTem, potom hard disk oskenovat, pak preinstalovat ovladace, pak odpojit zarizeni, ktery nepotrebujes... pak asi jen reinstall windows a pokud i to nepomuze, tak mas spatnej hardware..

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Hojte mam trosku problem... po opatchovani mi zacalo po zapnuti ROcka obcas vyskakovat toto, neviete niekdo co s tym treba urobit? dik

Klasickej mouse freedom na vistach nefunguje, zapomnel jsem ho z klienta smazat... smaz soubory:

dinput.dll

RO_MF.bin

RO_MF.ini

 

Potom ti mys nebude moci vyjet z klienta, pokud hrajes v okne. Pokud hrajes RO ve fullscreenu, neni to problem vubec zadnej :)

 

Na vistach by mel fungovat: http://www.na.rim.or.jp/~nuts/ragnarok/RO_MF_2.056.zip ...rozbal do slozky s Ragnarokem a pred spustenim klienta spust RO_MF.exe a bude to frcet :P

Link to comment
Share on other sites

cau, já mam problem s patchovanim pres patcher patcher vyhodi chybu ze ftp://ftp.files.uoo.ru/RoPatch/SakPatch neni dostupny zkousel sem i tam jit pres ftp pres prohlizec ale mozilla me vyhodi s connection time out , je teda nejaký nový patcher ,nebo starsi patche uz tam nejsou ?

1.3.2008 14:12:50 : Oteví­rání­ souboru spatch.inf...

1.3.2008 14:12:50 : OK. Poslední­ nainstalovaný patch který máÄ má Äí­slo 1612

1.3.2008 14:12:50 : Stahuju patchlist ze serveru Gravity...

1.3.2008 14:12:53 : Staženo. Probí­há parsování­...

1.3.2008 14:12:53 : Stahuju 39 patchů které ti chybí­.

1.3.2008 14:12:53 : Stahuji patch 2007-11-14BGM.rgz

a dal už nic

Link to comment
Share on other sites

MnÄ poslední­ dobou taky nejde patchovat, myslí­m se to zasekne u sakexe z 26.1.

 

A naví­c mi Reborn.exe hází­ chybu

Reborn Patcher: Reborn.exe - Vstupní­ bod nebyl nalezen
Vstupní­ bod procedury GetProcessImageFileNameW se nepodařilo v dynamicky propojované knihovnÄ PSAPI.DLL nalézt.

a po dvojí­m odkliknutí­ teprv nabÄhne okno s novinkama.

Když tu knihovnu smažu / přejmenuju, tak to nepí­Äe nic a normálnÄ to bÄží­ dál.

Link to comment
Share on other sites

Guest Baalberith

cau, já mam problem s patchovanim pres patcher patcher vyhodi chybu ze ftp://ftp.files.uoo.ru/RoPatch/SakPatch neni dostupny zkousel sem i tam jit pres ftp pres prohlizec ale mozilla me vyhodi s connection time out , je teda nejaký nový patcher ,nebo starsi patche uz tam nejsou ?

 

a dal už nic

MáÄ zlíş adresu, je tu buÄ http://files.uoo.ru/RoPatch/SakPatch/, alebo ftp://ftp.files.uoo.ru/pub/ragnarok/SakPatch/

Link to comment
Share on other sites

VÄera po ÄerstvÄ opatchovaném RO a AVG, AVG zaÄlo hlásit detekci backdooru v sakray.exe a konec, Ragnarok přes reexe.exe nelze spustit. Koukám, nejsme sami, pokud to nepostnul nÄkdo pří­mo z hení­ komunity Rebornu :) : http://forum.grisoft.cz/freeforum/read.php?4,117693,117695

 

mne robi to iste tak som sa nastvala a odinstalovala AVG a nainstalovala si avast :)

skusala som stiahnut novy patcher nepomaha to jednoducho ta to do hry nepusti :bruce_h4h:

Link to comment
Share on other sites

Hojte, já mám takej menÄí­ problém... Jde o to že v RO mám fakt malí­ FPS a to je dosti divné xD. Mám 1,9ghz CPU, 512 ATI Radeon 2600Pro, 1gb ram. To si myslim že bych mÄl mí­t troÄku vÄtÄí­ FPS ne? neví­te nÄkdo čim to je paÄ ono se to vůbec nedá hrát, mám FPS asi 10-15 a myÄ se trhá taky takže než se na něco trefim to je doba :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Mám takový vcelku zají­mavý problém. Poří­dil sem si nový monitor (wide LCD) a od té doby, když spustí­m RO tak mi přes obrazovku jezdi černý pruhy a pak obrazovka na několik vteřin zčerná, vrátí­ se zpátky, zase zčerná až nakonec zčerná nadobro, musim tak hru vypnout pomocí­ ALT + F4, pak se to vrátí­ k normálu. Ovladače ke grafárně (FX 5600) mám aktuální­. RO spouští­m v okně v rozlišení­ 800x600. Původně sem myslel, že mi odchází­ grafárna, ale u ničeho jinýho mi to nedělá a jinou grafárnu k dispozici nemám, tudí­ž nemůžu ověřit, zda odchází­. Netuší­te někdo, čí­m to může být? :):)

Edited by Khamul
Link to comment
Share on other sites

Mám takový vcelku zají­mavý problém. Poří­dil sem si nový monitor (wide LCD) a od té doby, když spustí­m RO tak mi přes obrazovku jezdi Äerný pruhy a pak obrazovka na nÄkolik vteřin zÄerná, vrátí­ se zpátky, zase zÄerná až nakonec zÄerná nadobro, musim tak hru vypnout pomocí­ ALT + F4, pak se to vrátí­ k normálu. OvladaÄe ke grafárnÄ (FX 5600) mám aktuální­. RO spouÄtí­m v oknÄ v rozliÄení­ 800x600. PůvodnÄ sem myslel, že mi odchází­ grafárna, ale u niÄeho jinýho mi to nedÄlá a jinou grafárnu k dispozici nemám, tudí­ž nemůžu ovÄřit, zda odchází­. NetuÄí­te nÄkdo, Äí­m to může být? :):)

 

Divny, to spis vypada, ze se pokousis hru spoustet ve Full Screenu, nez v okne. Jinak by se vubec nemel monitor snazit zmenit rozliseni. Zkontroluj nastaveni v Setupu. Pokud to tam je spravne, zkusil bych pokoumat nejaky nastaveni v ovladacich. Pokud se to udalo jen zmenou monitoru a software jsi nijak nemenil, zkusil bych pouzit digitalni kabel misto analogovyho (nebo naopak) pripadne hledal jinou hardwarovou botu :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...