Jump to content
Reborn fórum

Problémy s klientem


Recommended Posts

Ahoj, mám problém... stáhnul jsem v íşterý 4. 8. 2009 "Reborn-full_2009-06-18.exe" nainstaloval, nastavil nastavení­, ale hra nefunguje. PřesnÄ mi nefunguje soubor "Patcher.exe" pí­Äe mi to "Správná inicializace aplikace (0xc0000135) se nezdařila...", když spustí­m "reexe.exe" a zaloguju se, tak se mi napí­Äe chyba připojení­ k serveru. "sakray.exe" mi bÄží­, ale dole je pořád napsáno "patch_allow.txt - 4/4". Prosí­m pomozte...

Stahni a nainstaluj .NET Framework: http://www.microsoft.com/downloads/details...;displaylang=cs

 

Pak by to melo jit.

Link to comment
Share on other sites

Guest Lordikin

DÄkuju mockrát, teÄ to jde stustit, akorát mi to pravidelnÄ padá asi po 5 minutách. Ale to bude nejsí­Ä problém s widlema... Tak se mÄjte

Link to comment
Share on other sites

Ahoj, nevi nekdo jak vyresit muj problem? Kdyz spustim patcher tak mi vyjede toto:

 

"C:/Ragnarok/Patcher.exe

 

Only one part of a ReadProcessMemory or WriteProcessMemory request was completed"

 

Prosim odpovezte nekdo co nejrychleji. Uz jsem nehral RO celej den. Dekuji

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ahoj, neviem kam to daÂť.. (naposledy som hral RO pred nejakou tou dobou..)

chcel by som hraÂť na dual, mam vyply NC, aj NS.. a skíşÄal som vÄetky 3 mouse freedom v nastavení­, ale i tak mí´žem hraÂť len s jednou postavou, druha sa s followom nehýbe, musí­m zmeniÂť okno na řu, aby sa pohla. Kedysi m ito Älo, teraz neviem Äo s tým.. skíşste poradiÂť.. dí­ky

Link to comment
Share on other sites

Pozerám web, a chcem sa spátaÂť, podporuje váÄ server dual clienta? (2 spustení­ clienti, aby Älo expiÂť i druhíş postavu / chcem si spraviÂť priestku na heal/), zas až tak slabý PC nemám, a pred pár rokmi mi to Älo.. dí­ky

Jop, bohuzel na dual hraje uz skoro kazdej.

Link to comment
Share on other sites

Ahoj, neviem kam to daÂť.. (naposledy som hral RO pred nejakou tou dobou..)

chcel by som hraÂť na dual, mam vyply NC, aj NS.. a skíşÄal som vÄetky 3 mouse freedom v nastavení­, ale i tak mí´žem hraÂť len s jednou postavou, druha sa s followom nehýbe, musí­m zmeniÂť okno na řu, aby sa pohla. Kedysi m ito Älo, teraz neviem Äo s tým.. skíşste poradiÂť.. dí­ky

Zkus na webu najit roext (dinput.dll) a nahrat si ho. Pak vypni /nc a snad to pojede.

Roext najdes treba tady.

Link to comment
Share on other sites

Guest jirkan
Zkus na webu najit roext (dinput.dll) a nahrat si ho. Pak vypni /nc a snad to pojede.

Roext najdes treba tady.

Jeste doplnim - s ROExt si urcite editni tusim ze dinput.ini, konkretne tenhle mi pracuje jak ma:

[ROExt]
; tohle si zeditni podle libosti jestli hrajes v okne...
MouseFreedom = 0
; taky dle libosti :)
KeyRemap = 1
; Tohle musi byt takhle
AutoFreeCPU = 1

;zbytek je fuk
WindowOnTop = 0
WindowLock = 0
CodePage = 1250

 

2Betr: HP na dual je na snadnejsi lokace v dnesni dobe nutnost, ktera, bohuzel, odrazi uroven nabidky P/HP... :)

 

Edit: a jeste doplnim, porovnani RoEXT mi na notase udrzi 4, maximalni 6 klientu (na neaktivnich to chce povypinat efekty, aktivni beru 2), RO_MF na tom samem az 12 (notebook core2/2,66GHz, 1GB Ram, integrovana Intel grafika tusim 64MB Ram), vse fullscreen 1024x768, v okne je to pry zravejsi

Edited by jirkan
Link to comment
Share on other sites

Zkousim vylepsit RO dle navodu Gwaihir/Jirkan a zajimalo by me jak zavrit listu skillu (drive pres F12).

Vim ze to jde krizkem, ale jakmile zmacknu alt tak se zas obevi :shifty: Nevite nekdo jak to zavrit aby se pres alt a ctrl zase nezobrazilo (a zaroven se dalo zobrazit nejakym normalnim zpusobem, tj. ne odtahnout mimo zobrazovanou plochu.)

Link to comment
Share on other sites

Guest jirkan
Zkousim vylepsit RO dle navodu Gwaihir/Jirkan a zajimalo by me jak zavrit listu skillu (drive pres F12).

Vim ze to jde krizkem, ale jakmile zmacknu alt tak se zas obevi :shifty: Nevite nekdo jak to zavrit aby se pres alt a ctrl zase nezobrazilo (a zaroven se dalo zobrazit nejakym normalnim zpusobem, tj. ne odtahnout mimo zobrazovanou plochu.)

IMHO neda, zvlast proto, ze je to "hack" kdy alt-neco to premeni na F12-neco-F12-F12 (lepe receno zmacknuti altu = F12, pusteni = F12F12)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...