Jump to content
Reborn fórum

Problémy s klientem


Recommended Posts

tusim, ze tohle uz dole od zacatku toho questu, holt rybarsky prut neni zbran :P

Jop, je to od zacatku .. pruty se chovaj divne i pri porteni, sem se divil jakto ze muzu portit max. 1x za sec a pak koukam ze mam v ruce prut, kdyz sem ho sundal tak uz ok.

Link to comment
Share on other sites

Jop, je to od zacatku .. pruty se chovaj divne i pri porteni, sem se divil jakto ze muzu portit max. 1x za sec a pak koukam ze mam v ruce prut, kdyz sem ho sundal tak uz ok.

no prtu snižuje celkem brutálnÄ aspd mi ze 150 na 30 asi a dealy po skillech je ovlivnÄn aspd, Äí­m vÄtÄí­ aspod tí­m menÄí­ delay no a když máÄ 30aspd tak to je port co 2 sekundy :P podobnÄ je to i s healem

Edited by Nerosan
Link to comment
Share on other sites

Zdráví­m, mám menÄí­ problém, dnes jsem si nainstaloval reborn a po zapnutí­ "spustit reborn" mi hra bez jakékoliv hláÄky zmizí­, nebo spí­Ä to udÄlá jako, že se chce hra zapnout a nakonec nic. V setup.exe se mi nezobrazuje na výbÄr rozliÄení­ ani okénko v kterém bývá Direct3d HAL, nebo spí­Ä okénka tam sou ale sou prázdná. Tak jestli by jste prosí­m nÄkdo neporadil, dÄkuji :D

Edited by Orichi
Link to comment
Share on other sites

Zkousim vylepsit RO dle navodu Gwaihir/Jirkan a zajimalo by me jak zavrit listu skillu (drive pres F12).

Vim ze to jde krizkem, ale jakmile zmacknu alt tak se zas obevi :D Nevite nekdo jak to zavrit aby se pres alt a ctrl zase nezobrazilo (a zaroven se dalo zobrazit nejakym normalnim zpusobem, tj. ne odtahnout mimo zobrazovanou plochu.)

a kde prosim, najdem taky navod?

Link to comment
Share on other sites

Zdráví­m, mám menÄí­ problém, dnes jsem si nainstaloval reborn a po zapnutí­ "spustit reborn" mi hra bez jakékoliv hláÄky zmizí­, nebo spí­Ä to udÄlá jako, že se chce hra zapnout a nakonec nic. V setup.exe se mi nezobrazuje na výbÄr rozliÄení­ ani okénko v kterém bývá Direct3d HAL, nebo spí­Ä okénka tam sou ale sou prázdná. Tak jestli by jste prosí­m nÄkdo neporadil, dÄkuji :)

 

Ví­m, že mÄ to tohle dÄlalo, když jsem na komplu nebyla na správcovském íşÄtu... Ale jestli jsi, tak potom neví­m :D

Link to comment
Share on other sites

Zdráví­m, mám menÄí­ problém, dnes jsem si nainstaloval reborn a po zapnutí­ "spustit reborn" mi hra bez jakékoliv hláÄky zmizí­, nebo spí­Ä to udÄlá jako, že se chce hra zapnout a nakonec nic. V setup.exe se mi nezobrazuje na výbÄr rozliÄení­ ani okénko v kterém bývá Direct3d HAL, nebo spí­Ä okénka tam sou ale sou prázdná. Tak jestli by jste prosí­m nÄkdo neporadil, dÄkuji :)

 

hh... si na/pre instaluj ovladace na graficku kartu :D

Link to comment
Share on other sites

patcher mi pise toto

 

nacitani zavodu tridy modelu COM pro komponentu

s identifikatorem CLSID {4590F811-1D3A-11D0-891F-00AA004B2E24}

se nezdarilo kvuli nasledujici chybe: 80040154

 

Stacktrace:

v system.management.management.scope.initializeguts(object o) v

system.management.management.scope.initialize() v

system.management.managementobjectsearcher.initialize() v

system.management.managementobjectsearcher.get() v

patcher.formpatcher.patchclient()

Link to comment
Share on other sites

to fakt nevim... windows 98 uz jsem nevidel roky :D ale kazdopadne nejde o chybu v Patcheru, ale chybu .NET frameworku... takze nemuzu slouzit. Zkusit vygooglovat ten CLSID nebo kod chyby.. jestli na to neexistuje nejaky jiny reseni nez zkusit preinstalovat windows.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Mam celkem zajimavy problem s klientem, od te doby co jsme presli na ten "novy patcher" nebo jak to nazvat, tak ani za boha nemuzu plynule rozjet 2 okna. Doted jsem to neresil, ale ted uz jo. Vzdy kdyz pustim druhy ucet, tak zacnu mit odezvu tak 4sekundy a ve spravci uloh se mi reexe.exe nastavi na nejnižÄí­ prioritu a nechapu proc tomuto tak je. I kdyz ho pak soupnu zase na vyssi prioritu treba normalni tak mi to za chvili zase spadne na tu nejnizsi TT_TT

 

Existuje na muj problem nejake reseni ?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...