Jump to content
Reborn fórum

Problémy s klientem


Recommended Posts

Ahoj, mam takovy problem. nejde se mi prihlasit na reborn. zkusil jsem uz vsechno. Nekolikrat preinstalovat,stahovat vsechny nejnovejsi klienty,opatchovat i stahnout NET framework, protoze mam win XP. Ale stejne me to vzdycky po prihlaseni napise "chyba pripojeni k serveru"..... nevite cim to je? Uz jsem bezradny :) ..... vzdycky me to prihlasi ale kdyz mi ma naskocit tabulka s postavama tak me to misto toho odpoji :) ..... mozna to uz nekdo resil ale nemuzu to najit..... predem dekuji za radu :)

mÄ to pí­Äe chybu připojení­ k serveru kvůli blokovaným portům na kolejí­ch ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 4 weeks later...
mne nejde se do hry prihlasit stahoval sem patchery anekolik ruznych klientu furt to samy poradte mi prosim

Minimalne verzi patcheru mas starou, aktualni je 1.5 (tusim).

Stahni si aktualni verzi reborn klienta (a nahraj to do nove slozky - neprepisuj tim jinyho ro klienta).

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

opatchovala sem Ragnarok .. a když chci spustit Reborn tak mi to pí­Äe: Správná inicializace (0x0000135) se nezdařila. Klepnutí­m na tlaÄí­tko OK můžete aplikaci ukončit.

:devil2:

Link to comment
Share on other sites

opatchovala sem Ragnarok .. a když chci spustit Reborn tak mi to pí­Äe: Správná inicializace (0x0000135) se nezdařila. Klepnutí­m na tlaÄí­tko OK můžete aplikaci ukončit.

:devil2:

jaky mas Windows? nevim, jestli to byla presne tahle chyba, ale u XPcek mi pomohlo nainstalovat .NET framework...:P mrkni do tohohle topicu, jsou tu nekde linky...:)

Link to comment
Share on other sites

jaky mas Windows? nevim, jestli to byla presne tahle chyba, ale u XPcek mi pomohlo nainstalovat .NET framework...:devil2: mrkni do tohohle topicu, jsou tu nekde linky...:)

už to de .. teÄ se mi spustí­ normálnÄ přihlasovací­ okno, ale když tam zadam přihlaÄovací­ jméno a heslo a dam přihlásit, chví­li Äekam a napí­Äe to Chyba připojení­ k serveru .. a neví­m Äí­m to je ,, nejde mi takhle přes internet hrát žádná hra (nenajde mi to žádný servery nebo se to prostě nepřipojí­) a Älo to, dokud jsem si nechala reinstalovat systém

dala sem Test portů a v pořádku je akorát Web jinak u vÄeho je chyba

Edited by ReikY
Link to comment
Share on other sites

Guest betr
už to de .. teÄ se mi spustí­ normálnÄ přihlasovací­ okno, ale když tam zadam přihlaÄovací­ jméno a heslo a dam přihlásit, chví­li Äekam a napí­Äe to Chyba připojení­ k serveru .. a neví­m Äí­m to je ,, nejde mi takhle přes internet hrát žádná hra (nenajde mi to žádný servery nebo se to prostě nepřipojí­) a Älo to, dokud jsem si nechala reinstalovat systém

dala sem Test portů a v pořádku je akorát Web jinak u vÄeho je chyba

V tom pripade mas blokovany porty na strane poskytovatele pripojeni. To chces hrat z domova / skoly / prace / koleji / ... ?

Link to comment
Share on other sites

Guest betr
z domova .. tak jak se to dá odblokovat

Zavolas si do spolecnosti od ktery mas internet a tam je serves jak jen to pujde. :devil2:

Teda pokud nemas u novejsich woken nastavenej default rezim ve kterym si tento *censored* system dela co chce -tj. blokuje kazdou kravinu, neustale s necim otravuje, zbytecne zatezuje procak, disk a ramku a to zejmena v nejmene vhodny dobe, atd.

Link to comment
Share on other sites

Zavolas si do spolecnosti od ktery mas internet a tam je serves jak jen to pujde. :devil2:

Teda pokud nemas u novejsich woken nastavenej default rezim ve kterym si tento *censored* system dela co chce -tj. blokuje kazdou kravinu, neustale s necim otravuje, zbytecne zatezuje procak, disk a ramku a to zejmena v nejmene vhodny dobe, atd.

:) .. hmm poÄkej . takže tam mam zavolat a ří­ct jim aÂť mi odblokujou porty?

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Opatchovane mam, mam aj RAGRE_SETUP0923 nainstalovany a robi to vzdy. Je jedno co robim. Tak do minuty po zapnuti hry. Mozem kludne aj stat na mieste. Alebo kliknem na monstrum ako utok, alebo pouzijem skyl, alebo otvorim obchod, alebo len tak stojim a pozeram sa na monitor.

 

Dokonca som si aj stiahol a nanovo nainstaloval Reborn-Full_2010-04-09.exe a pri spusteni Opatchuj-RO.exe mi hodi:

schrnka01.png

Edited by Frenky.
Link to comment
Share on other sites

Ahoj, mí­vám stejný problém jako Frenky, akorát ne tak často. Opatchováno mam. Obvykle mi to okno s chybou vyskoÄí­, když se dostanu do docela zaplnÄného mÄsta. Nestává se to jen při objevení­ se. NÄkdy tam můžu být delÄí­ dobu a až potom nastane chyba. Obvykle to řeÄí­m resetem pozice postavy.

Link to comment
Share on other sites

Dokonca som si aj stiahol a nanovo nainstaloval Reborn-Full_2010-04-09.exe a pri spusteni Opatchuj-RO.exe...

Nikdo nenapsal k tomuhle už 4dny tak napí­Äu, co si o tom myslí­m já. Podle mÄ ten program fungoval, že stahoval nove patche pří­mo z gravity (eAtheny) a od doby co přeÄli na renewall tak už se přes to nedá patchovat?? Opravte mÄ pokud se mí­lí­m, ale o tohle jsem se nezajmal. Zkus to pustit normálnÄ přes Patcher.exe (potřeba net framework)

Ahoj, mí­vám stejný problém jako Frenky, akorát ne tak často. Opatchováno mam. Obvykle mi to okno s chybou vyskoÄí­, když se dostanu do docela zaplnÄného mÄsta. Nestává se to jen při objevení­ se. NÄkdy tam můžu být delÄí­ dobu a až potom nastane chyba. Obvykle to řeÄí­m resetem pozice postavy.

Tady by mohla být chyba s nějakým patchem co nemáÄ, popř. pokud máÄ grf od nÄkoho jiného (?)

Zkus v patcheru v nastavení­ reset patchu...Pokud máÄ grf od nÄkoho jiného můžeÄ mí­t Äpatnou grf verzi...Ke správnému patchování­ potřebujeÄ 0x200.

Link to comment
Share on other sites

Frenky., on 02 June 2010 - 01:31 PM, said:

Dokonca som si aj stiahol a nanovo nainstaloval Reborn-Full_2010-04-09.exe a pri spusteni Opatchuj-RO.exe...

 

Nikdo nenapsal k tomuhle už 4dny tak napí­Äu, co si o tom myslí­m já. Podle mÄ ten program fungoval, že stahoval nove patche pří­mo z gravity (eAtheny) a od doby co přeÄli na renewall tak už se přes to nedá patchovat?? Opravte mÄ pokud se mí­lí­m, ale o tohle jsem se nezajmal. Zkus to pustit normálnÄ přes Patcher.exe (potřeba net framework)

 

Opatchuj-RO.exe... funguje porad, je upraveny, aby porad stahoval sakray patche. na renewall je ve slozce s RO jiny program

Link to comment
Share on other sites

Vypada to, ze se ti hra spatne stahla... takze doporucuju stahnout ji znova a potom si overit kontrolni MD5 soucet jestli se stahla spravne. A to co mas stahly a nainstalovany ted si vsecko smaz...

Link to comment
Share on other sites

Vypada to, ze se ti hra spatne stahla... takze doporucuju stahnout ji znova a potom si overit kontrolni MD5 soucet jestli se stahla spravne. A to co mas stahly a nainstalovany ted si vsecko smaz...

V tom to nebude, ale mam stihanute znova. Ako overim MD5?

Edited by Frenky.
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...