Jump to content
Reborn fórum

Problémy s klientem


Recommended Posts

Po koupení­ nového PC jsem si 3x reinstaloval klienta, dvÄ verze, reinstaloval MirAI... a problém přetrval:

Při každém zapnutí­ se mi vypne skin, a asi se mi i nastavá defaultní­ hladiny zvuků i hudby a homun bÄhá jak daleko chce i když mu odbí­hání­ omezuju třeba na 5 cellů.

Äí­m to může být? Dá se s tí­m něco dÄlat? Mám Win7... myslí­te, že to bude kámen íşrazu?

VÄdÄl by nÄkdo co s tí­m? :)

Link to comment
Share on other sites

Ahoj, mam problem s klientem a to takovyto : Spustim patcher ... hra se opatchuje(pokud jsou nove patche) ... dam spustit ... patcher se zavre a nic :) . Pritom sem 2 mesice spokojene hral a na pocitaci sem neprovadel zadne zmeny ... zkusil sem preinstalaci klienta a porad se opakuje to same a to jsem jeste predevcirem ( to je 29.8.) v klidu kosil High orcy :)

 

diky

Link to comment
Share on other sites

Ahoj, mam problem s klientem a to takovyto : Spustim patcher ... hra se opatchuje(pokud jsou nove patche) ... dam spustit ... patcher se zavre a nic :) . Pritom sem 2 mesice spokojene hral a na pocitaci sem neprovadel zadne zmeny ... zkusil sem preinstalaci klienta a porad se opakuje to same a to jsem jeste predevcirem ( to je 29.8.) v klidu kosil High orcy :)

 

diky

Nemas notas a v nem 2 grafarny a v setupu spatne zvolenou grafiku?Presne tohle mi to dela, kdyz prepnu grafarny a nezmenim to v nastaveni :)

Link to comment
Share on other sites

Nemas notas a v nem 2 grafarny a v setupu spatne zvolenou grafiku?Presne tohle mi to dela, kdyz prepnu grafarny a nezmenim to v nastaveni :)

 

Nene jako na notesu co mam sem tehle problem resil taky ale niceho sem se nedobral takze sem si RO nahral na normal kompa asi pred 2 mesicema a pohada do predvcera sem hral :) a od ty doby mi to nejde a nvm proc :)

Link to comment
Share on other sites

Nene jako na notesu co mam sem tehle problem resil taky ale niceho sem se nedobral takze sem si RO nahral na normal kompa asi pred 2 mesicema a pohada do predvcera sem hral :) a od ty doby mi to nejde a nvm proc :)

Jsi si jistý že se ti opatchovalo?Jestli ti náhodou při patchování­ souboru ddraw.dll antivirák zablokoval to patchování­ a bez toho souboru to nejde pustit?

Link to comment
Share on other sites

Mám problem se skiny ve hře, všechno se změní jen okno s výzbrojí a skilly zůstavá výchozí. Nevíte někdo kde by mohl být problém? Dělá to u všech stažených skinů co jsem zkoušel. Viz obr.skin

Děkuji předem za radu

 

Edit: Díky Ergoilninu a stejdy googla, jsem našel částečné řešení. Pro ostatní pokud mají podobný problém, stačí dohledat příslušné BMP soubory v adresáři s požadovaným skinem a upravit jejich názvy přidáním ,,2" na konec(v mém případě třeba equipwin_bg2.bmp), pak se mi některé části skinu podařilo zobrazit ve hře, jako třeba okno s EQ. (Stačilo dohledat nějaky skin upraveny na renewal a porovnat nazvy souborů v jednoduchosti je síla :air_kiss: )

Edited by Mars
Link to comment
Share on other sites

To je jednoduÄe proto, že skiny který stahujeÄ byly dÄlaný na starý equip a skill okno (tzn. equip bez té spodní­ liÄty s otevření­m equipu ostatní­m a skilly úplně), proto to použije default. Musel by sis to nějak sám upravit (s Äí­mž ti neporadí­m, neboÂť sám neví­m jak) nebo stáhnout nějakej skin dÄlanej už pro tyhle nový okna.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Zdraví­m. Mám jeden takovej problém..aÄ pro vás zřejmÄ banální­ ale pro mÄ troÄku nervy drásájí­cí­:D Chtel jsem zacit hrat Ragnarok tady na rebornu jenomže po stáhnutí­ toho klienta odsud ze stránek jsem ho rozbalil a ani za boha nemohu najit instalacku. nektere soubory muzu spustit ale zacne se mi neco patchovat a jeste ktomu je ten klient Japonsky... Ale at hledam vsude mozne intalacni soubor jsem doposud nenasel:( Kdyztak uz predem diky za odpoved a snad jsem to napsal do správného topicu:)

Link to comment
Share on other sites

Zdraví­m. Mám jeden takovej problém..aÄ pro vás zřejmÄ banální­ ale pro mÄ troÄku nervy drásájí­cí­:) Chtel jsem zacit hrat Ragnarok tady na rebornu jenomže po stáhnutí­ toho klienta odsud ze stránek jsem ho rozbalil a ani za boha nemohu najit instalacku. nektere soubory muzu spustit ale zacne se mi neco patchovat a jeste ktomu je ten klient Japonsky... Ale at hledam vsude mozne intalacni soubor jsem doposud nenasel:( Kdyztak uz predem diky za odpoved a snad jsem to napsal do správného topicu:)

Proste si stahnes klienta ze stranky http://www.reborn.cz/klient, po stazeni kliknes pravym na stazeny soubor, das spustit, a zadas cestu kam se ma ulozit, na plose se ti objevi ikonky, pro opatchovani pouzij "Opatchovat Ragnarok" je to japonsky :D nebo si ve slozce hry najdes "Opatchuj-Ro.exe.pro spusteni pouzijes ikonku na plose.

Teda jestli jsem to napsal spatne opravte mne

Link to comment
Share on other sites

Proste si stahnes klienta ze stranky http://www.reborn.cz/klient, po stazeni kliknes pravym na stazeny soubor, das spustit, a zadas cestu kam se ma ulozit, na plose se ti objevi ikonky, pro opatchovani pouzij "Opatchovat Ragnarok" je to japonsky :D nebo si ve slozce hry najdes "Opatchuj-Ro.exe.pro spusteni pouzijes ikonku na plose.

Teda jestli jsem to napsal spatne opravte mne

 

aaaha...to vysvětluje i mé další problémy:D dík moc

tak nakonec problem zustava..ktery jsem zde nezminoval... kdyz uz spustim hru... zustane černá obrazovka a nic se neděje..nahoře je pouze bilej proužek a dole datum/čas/den. Přikládám screen

zde

Edited by Kanatsu
Link to comment
Share on other sites

aaaha...to vysvÄtluje i mé dalÄí­ problémy:D dí­k moc

tak nakonec problem zustava..ktery jsem zde nezminoval... kdyz uz spustim hru... zustane Äerná obrazovka a nic se nedÄje..nahoře je pouze bilej proužek a dole datum/Äas/den. Přikládám screen

zde

To vypadá na problém s grafikou... nemáÄ něco s grafickou kartou? A nastavil sis v Setupu (ikona ve složce) svou grafickou kartu?

Zkus si s tí­mhle pohrát. Jinak pokud máÄ patcher, znamená to, že nainstalováno už máÄ. :D

Link to comment
Share on other sites

To vypadá na problém s grafikou... nemáÄ něco s grafickou kartou? A nastavil sis v Setupu (ikona ve složce) svou grafickou kartu?

Zkus si s tí­mhle pohrát. Jinak pokud máÄ patcher, znamená to, že nainstalováno už máÄ. :D

A jsme domááá.... dí­ky moc moc moc... koneÄnÄ... Ätyři a půl hodiny koumání­ Äí­m to asik může být a ono to je fakticky tou grafikou:D tak a jde se koneÄnÄ hrát:D

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Prosim nutne nekoho o radu.. Dneska jsem se rozhodl ze zacnu hrat na reebornu, protoze sem hral nekolik let od zacatku skoro na czechro, ale tamni komunita upadla.. Zkousel jsem hru rozjet z czechro klienta ale hazela chybu.. tak sem stahl nejnovejsi sak.exe a rag.exe a nainstaloval vas patcher do teto slozky. Vsechno sem opatchoval a spustil. Ale zase vyskocila chyba.. Nevim uz co s tim. A odkaz pro stahnuti klienta primo od reboornu nefunguje...

 

errorjr.th.png

Edited by Arland
Link to comment
Share on other sites

Ahoj, odkaz na stazeni stopro funguje, jen je k tomu zapotrebi povolit certifikat. Myslim, ze na Rebornu jde hrat jen s celym balickem kvuli upravam klienta (nektera nova data jsou z renewal klienta, ktera sakray nema)

Link to comment
Share on other sites

A jak ten certifikat povolim :P protoze pouzivam operu a v IE sem to ted taky zkousel a nejde to tam povolit..

 

EDIT: tak uz to stahuju prez JDownloader. Prez webovy prohlizec to proste nejde.. certifikat se neda prijmout.. je tam nejaka chyba.

Edited by Arland
Link to comment
Share on other sites

A jak ten certifikat povolim :D protoze pouzivam operu a v IE sem to ted taky zkousel a nejde to tam povolit..

 

EDIT: tak uz to stahuju prez JDownloader. Prez webovy prohlizec to proste nejde.. certifikat se neda prijmout.. je tam nejaka chyba.

Příště zkus Mozillu, tam to jde v pohodě. :P

Edited by Xurukk
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...