Jump to content
Reborn fórum

Problémy s klientem


Recommended Posts

Aha ted jsem to zkusil v opere a je to pravda, opera odmita certifikat prijmout. S jinymi self-signed certifikaty problem neni, takze nevim co je s certifikatem :) Firefoxu to je ocividne jedno a prijmout ho muze tak jako tak (stejne jako JD).

 

Mozna jirkan bude vedet co s tim :) (ale spis rekne at se vyprdnem na operu a stahnem to v lisce :) )

Link to comment
Share on other sites

Bry vecer :vava:

Nevim kam to hodit tam to pisu semhle.Nainstaloval jsem Win 7 a po nainstalovani a spusteni Ventrila se mi po chvili mluveni sekne input,já muzu normalne mluvit,ostatni semnou v mistnosti me mohou slyset ale já je ne.Je to jen na nejakou dobu,pote co se to odsekne slysim nekoncici pohadku vseho ceho mi za tu dobu pratele rekli.. Dekuju za pripadnou pomoc

Link to comment
Share on other sites

Bry vecer :vava:

Nevim kam to hodit tam to pisu semhle.Nainstaloval jsem Win 7 a po nainstalovani a spusteni Ventrila se mi po chvili mluveni sekne input,já muzu normalne mluvit,ostatni semnou v mistnosti me mohou slyset ale já je ne.Je to jen na nejakou dobu,pote co se to odsekne slysim nekoncici pohadku vseho ceho mi za tu dobu pratele rekli.. Dekuju za pripadnou pomoc

Zkousel jsi klasiku - spustit jako spravce / spustit s jinou prioritou / spustit v rezimu kompatibilnim s xp ?

Link to comment
Share on other sites

Guest Miltank

Bry vecer :vava:

Nevim kam to hodit tam to pisu semhle.Nainstaloval jsem Win 7 a po nainstalovani a spusteni Ventrila se mi po chvili mluveni sekne input,já muzu normalne mluvit,ostatni semnou v mistnosti me mohou slyset ale já je ne.Je to jen na nejakou dobu,pote co se to odsekne slysim nekoncici pohadku vseho ceho mi za tu dobu pratele rekli.. Dekuju za pripadnou pomoc

 

Proc myslis, ze jsme zacali pouzivat mumble? :) Vsak se to tu uz i nekolikrat resilo.

Link to comment
Share on other sites

Caute, prosimvás.. Já když chci stáhnout kompletní­ hru s téhle stránky http://www.reborn.cz/klient

 

tak mi vždy po kliknutí­ na "tohoto odkazu" (tam se stahuje ta kompletní­ hra) se mi objeví­ na stráne "Neplatný certifikát serveru

Požadavek se nepodařilo provést, protože certifikát serveru byl neplatný.

 

Potřebuji vysvÄtlení­"

 

DÄkuji za rychlou odpovÄd s pozdravem Nardeus

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Aplikace reexe.exe se nema rada s ATi Tray Tools.

Komp: nb s Vistama (Business 32bit sp2)

Patcher ok, ale pak okamzite ukoncovani aplikace, kdyz hra bezi a spustim ATT tak bez problemu, jen pak uz nejde spustit dalsi klient.

 

Nejakej log z OS:

Podpis problému

Název události problému: APPCRASH

Název aplikace: reexe.exe

Verze aplikace: 0.0.0.0

Äasové razí­tko aplikace: 49ee6599

Název chybného modulu: raphook.dll

Verze chybného modulu: 0.0.0.0

Äasové razí­tko chybného modulu: 4b260f70

Kód výjimky: c0000005

Posun výjimky: 00008750

Verze operaÄní­ho systému: 6.0.6002.2.2.0.256.6

ID národní­ho prostředí­: 1029

DalÄí­ informace 1: bdb4

DalÄí­ informace 2: 204e4705560f7d0b6818f05abb0ad2b3

DalÄí­ informace 3: 85e3

DalÄí­ informace 4: 6977294d7ed3fb6eb6538ad9198a6564

Link to comment
Share on other sites

zajimave... zkus prejmenovat ddraw.dll na neco jinyho a zkus to znova jestli to spadne...

Tentokrat se dostanu dal, nabehne prihlasovaci okno, zadam udaje, kliknu na login a v tu chvili se objevi message: Tve herni exe je zastarale. a kdyz to neodkliknu, tak po chvili klasicka Chyba pripojeni k serveru. (Kdyz to odkliknu, tak se aplikace ukonci.)

Link to comment
Share on other sites

jojo to je tim ze ti chybi prave ta ddraw.dll... hmm.. zajimave.. vypada to, ze panove z ATI se snazej dostat do procesu Ragnaroku dost prasacky.... soubor ddraw.dll je moje zakladni ochrana RO klienta pred externima programama... bohuzel, nemam to na cem odladit...

Link to comment
Share on other sites

jojo to je tim ze ti chybi prave ta ddraw.dll... hmm.. zajimave.. vypada to, ze panove z ATI se snazej dostat do procesu Ragnaroku dost prasacky.... soubor ddraw.dll je moje zakladni ochrana RO klienta pred externima programama... bohuzel, nemam to na cem odladit...

Spis nez na pany z ati to vypada na maniky z guru3d, ale to je fuk.

Link to comment
Share on other sites

Caute, prosimvás.. Já když chci stáhnout kompletní­ hru s téhle stránky http://www.reborn.cz/klient

 

tak mi vždy po kliknutí­ na "tohoto odkazu" (tam se stahuje ta kompletní­ hra) se mi objeví­ na stráne "Neplatný certifikát serveru

Požadavek se nepodařilo provést, protože certifikát serveru byl neplatný.

Zkus to ted, dal jsem tam komercni certifikat.

Link to comment
Share on other sites

Dobry den,

jen rychly dotaz.

Dnes jsem hral a vse fungovalo v poradku, po ukonceni novice zony a portnuti do mesta jsem hru vypnul, nicmene po zapnuti a pokusu o nalogovani dostavam stale stejnou chybovou hlasku {stejna jako tato> http://img714.imageshack.us/i/errorjr.png/ ) Hru jsem zkousel opatchovavat, dokonce jsem ji i smazal a znovu nainstaloval nicmene to same.

Hru mam stazenenou ze stranek rebornu dnes rano.

Dekuji za jakoukoliv radu.

 

Zkus v adresari s hrou najit soubor Opatchuj-RO.exe a spust ho, mel by jsi tim stahnout par dalsich patchu.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

zdravicko lidi.mam takovy problem s patcherem a nevim co mam uz delat...

 

kdysi jsem hraval cezchro a pak jsem presel na reb. chvili jsem tady hral,vse fungovalo jak melo.po chvili jsem prestal hrat i reborn.je to cca 3/4 roku.chtel jsem se lognout a vratit se zpatky ale napsalo mi to pri logovani ze mam zastaraly exe.zkousel jsem zapnout patcher a hodilo mi to error(bude ukazany niz ve screenu).tak jsem to cele smazal (i czechro) a stahl klienta tady ze stranek.pri instalaci uplne na konci mi to hodilo zase tu chybu ohledne toho patcheru(patcher.exe) pak jsem zkusil vymazat vsechny registry od rebornu tak i od czechra,znovu nainstalovat a zas to same...

 

screen tady: http://leteckaposta.cz/127928094

 

toho bordelu na plose si nevsimejte:) ta hlaska nahore je ta co se mi ukazuje jak pri instalaci tak u zapinani patchera.niz je ten patcher

(opatchuj-ro) ktery nic nedela...

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

moze mi niekto vysvetlit preco mi moj pc utiahne max 2 ucty ragnaroku ? a niekedy pred 4 mesiacmi som nemal problem zapnut 5 uctov a islo mi to plinulo ? pri tretom ucte uz mi plave mys a je to nehratelne ... skusal som aj preinstaloval ROcko a nic ...

Link to comment
Share on other sites

Protoze si NUB a neumis zapnout MF! :D

Neni NUB, to RO_MF co je soucasti klienta je ponekud zravejsi i zapnute (asi jako RoExt).

Na bezne expeni osobne pouzivam defaultni RoExt, na masivnejsi dualovani hodne starsi

(asi 4 roky) MF ktere temahle problemama netrpi (jen nema key remapping :( )

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Mám dotaz.Antivirový program avira oznaÄuje síşbory Reborn-Full_18-12-2010 a OpatchovatRO.exe

ako malware a trojan . Je to v poriadku? Síşbory síş stiahnuté z Rebornu a pri každom Ätarte pc musí­m zadaÂť ignore ak chcem hraÂť.Poradte prosí­m. Seni

Link to comment
Share on other sites

Mám dotaz.Antivirový program avira oznaÄuje síşbory Reborn-Full_18-12-2010 a OpatchovatRO.exe

ako malware a trojan . Je to v poriadku? Síşbory síş stiahnuté z Rebornu a pri každom Ätarte pc musí­m zadaÂť ignore ak chcem hraÂť.Poradte prosí­m. Seni

Odinstaluj ten nesmysl a nainstaluj si normalni antivirak. ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Po dnesnom upgrejde sa mi neda spustit ragnarok. Skonci to takto: 000000m.png

Neco zlobi pri inkrementalnim patchi.

 

Spust Reborn Patcher, v nem dej Nastaveni, a v prostredni zalozce Reseni problemu dej Reset patchu - stahnou se ti znova a uz to pojede.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...