Jump to content
Reborn fórum

Problémy s klientem


Recommended Posts

  • 3 weeks later...

Nevim co je spatne, ale klient mi dela to same co u Skywalkera, a ví­m o dalÄí­ch dvou PC kde se to chová stejnÄ.

Při pokusu o setup to hodi stejnou chybu.

Mne se to stalo taky, ale reset patche zafungoval (jen mit o smazlo upravy v grf). :pinch:

Link to comment
Share on other sites

v inventari mam Masked Ball (id 10034), bez obrazku. pri predaji itemu npc spadne klient

hru pustam cez patcher.exe, resetol som patche, stale ten isty problem.

 

 

opatchuj i sakray(nebo renewal) podle toho, jakou verzi instalace pouzivas. me to pri plnem opatchovani nepada

Edited by Skywalker
Link to comment
Share on other sites

opatchuj i sakray(nebo renewal) podle toho, jakou verzi instalace pouzivas. me to pri plnem opatchovani nepada

 

opatchoval som sakray (cez sakray.exe), item uz ma obrazok, klient nepadne.

 

ostava vsak problem pri portovani do Brasilis, kde mi klient stale padne a musim resetnut poziciu cez CP.

Link to comment
Share on other sites

ostava vsak problem pri portovani do Brasilis, kde mi klient stale padne a musim resetnut poziciu cez CP.

 

 

Ted jsem v Brasilis, klient mi nepada. Je mozne, ze se ti spatne stahnul nejaky sakray patch a proto ti to pada... a reset sakray patchu neni, leda stahnout noveho klienta...

 

Ale Brasilis stejne jeste nema zadne moby, zatim je prazdne :) Tak se stahovanim noveho klienta nemusis pospichat: :)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

Äáu lidi mám problém se spouÄtÄní­m :(

Když to spouÄtí­m přes ikonu na ploÄe, tak to akorát vyhodí­ takovou tu chybu s možností­ odeslat chybu a dál nic :(

V chybÄ je totok:

EventType : clr20r3     P1 : reborn.exe     P2 : 1.0.0.0     P3 : 4b824a13     
P4 : system.configuration     P5 : 2.0.0.0     P6 : 4889de74     P7 : 1a6     
P8 : 136     P9 : ioibmurhynrxkw0zxkyrvfn0boyyufow  

¨

Před tí­m to jelo normálnÄ, dokud jsem neopatchoval RO, pak už to neÄlo.. ZkouÄel sem nainstalovat nový .net framework 3 a nic..

Neví­te co s tí­m ?

Link to comment
Share on other sites

Guest jirkan

Neví­te co s tí­m ?

Jen me napada (nevim, tipuju) je patcher patcher.exe nebo reborn.exe? V kazdem pripade kdyz ti patcher nefunguje, stahni si potrebne fajly tady a hru spoustej pres reexe.exe.

https://ssl.jirkan.cz/jirkan.cz/ro/mirror/reborn/2011-03-23/

 

(Jestli bude v Novinkach neco ve stylu "opatchujte Reborn", tak aktualni soubory vystavuju vetsinou stejny den, kontroluj https://ssl.jirkan.cz/jirkan.cz/ro/mirror/reborn/ )

Link to comment
Share on other sites

Zdraví­m. VÄera jsem reinstaloval RO a od tej doby se mi nedaří­ pripojit se do hry. Pí­Äe to : "Chyba připojení­ k serveru". ZkouÄel jsem x krát reinstalovat, patchovat.. stáhnul jsem nÄkolik verzí­ klienta, ale pořád nic nepomáhá. Nevěděl by nÄkdo co s tí­m? :)

Link to comment
Share on other sites

okrem detekcie makrovacich programov a sifrovania je aj znefunkcneny rcx. to bolo v plane alebo len nejaky bug?

 

edit:

 

tak uz reexe.exe vobec nefunguje.. vsetko opatchovane a nic. ani chybova hlaska, nic.

Edited by peterkovac
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Zdraví­m, chtÄl jsem si na nový poÄí­taÄ nainstalovat Reborn, ale nechce se mi to rozjet. Pí­Äe mi to chybnou hláÄku "Chyba k připojení­ k serveru", po zadání­ přihlaÄovací­ch íşdajů. Mám novÄ stažený balí­Äek Reborn-Full a mám i plnÄ opatchováno. Nastavení­ jsem si dával stejné, jako mám na starém poÄí­tači. Jen pro doplÄní­ mám OS W7-64 bit a NET Framework 4.0.

 

Dí­ky za odpovÄÄ.

Link to comment
Share on other sites

Zdraví­m, chtÄl jsem si na nový poÄí­taÄ nainstalovat Reborn, ale nechce se mi to rozjet. Pí­Äe mi to chybnou hláÄku "Chyba k připojení­ k serveru", po zadání­ přihlaÄovací­ch íşdajů. Mám novÄ stažený balí­Äek Reborn-Full a mám i plnÄ opatchováno. Nastavení­ jsem si dával stejné, jako mám na starém poÄí­tači. Jen pro doplÄní­ mám OS W7-64 bit a NET Framework 4.0.

 

Dí­ky za odpovÄÄ.

 

Take me to nechodilo, tak jsem Resetoval Patche a pomohlo to.

Link to comment
Share on other sites

Ahoj, mám problém s clientem nebo spíš s připojením, do dneška mi to ještě šlo ale padalo mi to tak jsem zkoušel patchovat ale nepomohlo pořád padalo tak jsem sáthl Clienta z reborn.cz a naistalovat ale nejde píše to viz. obrázek.. zkoušel jsem to s .NET FW 2.0 nešlom .NET FW 3.0 nešlo.. ale FWčkem to nebude pomužete mi? :) děkuju

 

// Vyřešené =)

Edited by Assapan
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...