Jump to content
Reborn fórum

Problémy s klientem


Recommended Posts

* Mouse freedom mi chodi o 200procent lepe nez v minulich systemech.. dycky mi jeden klient strasne cukal

v 7mickach je to v pohode (mam notas MSI GX 630)

MnÄ na GX 610 dycky oba :shifty: Tak že by nadÄje na rozumný hraní­? :devil2:
Link to comment
Share on other sites

(mno ted se bojim odepsat)

no jsem na ty sedmicky zvedavej, uvidime jak to bude chodit ve finalni verzi, tohle je jen takova ochutnavka

kera nemusi chodit.Defakto je este necelej rok nez bude final. No stejne by me zajimalo, proc tak primitivni vec jako ragnarok i na sebevic silnym kompu pri MF cuka..* Po mem testu to vypada asi na ten operacni system, skoda ze jsem nemel prilezitost skusit 98, ted bych je asi nerozchodil.

 

*bylo uplne strudl jak silnej komp jsem mel a ragnarok bral vetsinu prostredku procesoru, na uplny sracce tochodilo

uplne stejne naprd jako na nejaky supr mega mega dovico kompu..(chudaci notaskove..)

Link to comment
Share on other sites

No já ví­m, pokaždý upgrade, komp o tří­du nebo o dvÄ vejÄ, ale RO stejnÄ na prd. Asi to musí­ bejt pÄknÄ zprasený od základu :shifty:

korejci jedni.. .. poblazneny, sic este ze je mame (stale nevim jak mam brat ten koment v hudebni tvorbe..:devil2:)

Edited by joechip
Link to comment
Share on other sites

Neni to moc spraseny.. proste je to nekonecnej cyklus s prioritou BELOW_NORMAL... takze si to vezme veskerej volnej cpu vykon jednoho jadra... meni se jen pocet fps. Pripadne jak dlouho se nacita mapa.

Link to comment
Share on other sites

Guest jirkan
No stejne by me zajimalo, proc tak primitivni vec jako ragnarok i na sebevic silnym kompu pri MF cuka..* Po mem testu to vypada asi na ten operacni system, skoda ze jsem nemel prilezitost skusit 98, ted bych je asi nerozchodil.

Tak nevim, hraval jsem dlouho na Athlonu 3200+ s gigem pameti, ted hraju na notasu Dell Latitude D-520 (Core2 tusim ze 2,2GHz, gigo RAM), a na starem kompu do cca 5 klientu vcetne zadny problem ani kdyz pod SGckem koncilo pomerne dost potvor, jen se prodluzovala doba pri alt-tab, na novem v pohode 7 klientu, zadne cukani, klidne si muzu dovolit tahat hodne velky vlaky draku napr., pripadne jedna postava a 6 prcku za ni na followu jeste taky funguje jak ma.

 

Celou dobu jedu na hracim pocitadle na W2k SP4 (vsechny aktualizace) s http://technet.microsoft.com/en-us/sysinte...s/cc817881.aspx , klienty ve fullscreenu 1024x768, obvykle krome klienta bezi mnohem vic veci (par putty, nejaky browser (s disablovanym flashem!), VPN do prace (java applet), rdesktop (pardon, mstsc.exe)) a celou dobu pokud da provider bez zaskubu.

Tak me napada, vse jede bez prav, neni tam rezidentni antivirus a servica s NPKCRYPT (vubec nevim co dela, ale instaluje ji RO pokud mu k tomu das pravo) je smazana...

RO_MF tenhle: http://jirkan.cz/romf.zip (co to je za verze nevim, kdysi jsem to asi pred 2 rokama stahnul vsechny mozne dinput a ro_mf co se valely po netu a to co je v tom zipu byly jedine verze se kterymi tehdejsi klient rozumne fungoval, za cistotu od malwaru nerucim, jen muzu rict ze o zadnem nevim a nic jsem tam nedal umyslne)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Potřebuji pomoc.

Můj bratr hrál RO udÄlal si 3 postavičky a pak si musel reinstalovat Winy. Pak si Znova RO nainstaloval, ale když se přihlásí­ na íşÄet ukazuje mu to, že žádnou postaviÄku nemá(ANO projel jsem vÄech 12 pozic). Control Panel ří­ká to samé, ale když se z mého poÄí­taÄe přihlásí­ na RO tak ja je tam vidí­m. :)

Link to comment
Share on other sites

Potřebuji pomoc.

Můj bratr hrál RO udÄlal si 3 postavičky a pak si musel reinstalovat Winy. Pak si Znova RO nainstaloval, ale když se přihlásí­ na íşÄet ukazuje mu to, že žádnou postaviÄku nemá(ANO projel jsem vÄech 12 pozic). Control Panel ří­ká to samé, ale když se z mého poÄí­taÄe přihlásí­ na RO tak ja je tam vidí­m. :confused1:

 

A ma RO opatchovany? je moznost ze nema, a ty tri ucty ma vytvorene na pozicich 10,11,12. At se zkusi podivat do control panelu, pokud je tam na tom ucte ma. Pokud ano, dej "zmena pozice postav na ucte". A presun si je z jiz zminenych pozic na nektere jine. od 1-9.

Link to comment
Share on other sites

A ma RO opatchovany? je moznost ze nema, a ty tri ucty ma vytvorene na pozicich 10,11,12. At se zkusi podivat do control panelu, pokud je tam na tom ucte ma. Pokud ano, dej "zmena pozice postav na ucte". A presun si je z jiz zminenych pozic na nektere jine. od 1-9.

Dí­ky za radu, už je to vyřeÄeno. Nevěděl jsem, že můžou bejt 2 ACC se stejným jménem.(Dumbasss,dumbasss)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Nemas spravne opatchovano. Tohle je obrazek ty tlapky, ktera se zobrazuje pres skilly. Muzu potvrdit, ze v aktualnim klientovi JE pritomen. Doporucuju stahnout aktualni instalacni balik od jirkana, smazat hru a nainstalovat nanovo z baliku.

 

EDIT: taky dulezita vec je, ze vzdycky patchujte jen oficialnim patcherem.. sakray.exe

Link to comment
Share on other sites

Pokud jde o ten novej balí­k... nebylo by možné dát ho na rychlejÄí­ server (připojení­, co já vim, nerozumim tomu tolik)? MÄ se to stahuje při nejlepÄí­m rychlostí­ 50kB/s. A rychlost netu mám vysokou DOST. Mno pokud je chyba u mne, tak se omluvám, ale nezdá se mi, že by to tak bylo. :mellow: SamozřejmÄ pokud to nepujde...nedá se nic dÄlat.

Link to comment
Share on other sites

Nevim, me to prave od i k jirkanovi svisti rychlosti metelesku blesku :mellow: Pokud nekdo mate misto, kam se to da hodit (a neni tam pomalej upload), rad to tam frknu. Bohuzel my jiny umisteni nemame.

 

Dalsi moznost je na strankach reborn.cz/klient kliknout na mirror, ale to je malicko jinej balik (nejspis tam neni mouse freedom, ten se da ale stahnout zvlast). Herni soubory tam jsou ale stejny, takze pokud vam hra pada pri pouzivani skillu (vyse zminenej problem, ze vam chybi soubor s obrazkem packy), klidne to stahujte a niceho se nebojte :drool:

 

PS: Jedinej zpusob, jak vas donutit spravne patchovat a predejit problemum v budoucnu, je dat vam exe, ktery bude vyzadovat aktualni soubory. 99% problemu s klientem si zpusobujete sami. Diky za pochopeni :huh:

Link to comment
Share on other sites

Pokud jde o ten novej balí­k... nebylo by možné dát ho na rychlejÄí­ server (připojení­, co já vim, nerozumim tomu tolik)? MÄ se to stahuje při nejlepÄí­m rychlostí­ 50kB/s. A rychlost netu mám vysokou DOST. Mno pokud je chyba u mne, tak se omluvám, ale nezdá se mi, že by to tak bylo. :mellow: SamozřejmÄ pokud to nepujde...nedá se nic dÄlat.

Zkus to jeste stahnout. V case cca 22-23 hod. byl laicky receno problem s internetm. Presneji udajne problem s pameti v nejakem switchi Sitelu. Nejspis to s tim nesouvisi, ale co kdyby :drool:

Link to comment
Share on other sites

Guest Baalberith
Nevim, me to prave od i k jirkanovi svisti rychlosti metelesku blesku :mellow: Pokud nekdo mate misto, kam se to da hodit (a neni tam pomalej upload), rad to tam frknu. Bohuzel my jiny umisteni nemame.

 

Dalsi moznost je na strankach reborn.cz/klient kliknout na mirror, ale to je malicko jinej balik (nejspis tam neni mouse freedom, ten se da ale stahnout zvlast). Herni soubory tam jsou ale stejny, takze pokud vam hra pada pri pouzivani skillu (vyse zminenej problem, ze vam chybi soubor s obrazkem packy), klidne to stahujte a niceho se nebojte :drool:

 

PS: Jedinej zpusob, jak vas donutit spravne patchovat a predejit problemum v budoucnu, je dat vam exe, ktery bude vyzadovat aktualni soubory. 99% problemu s klientem si zpusobujete sami. Diky za pochopeni :huh:

Viem naprí­klad o tom, že na slovenskom telecome to ide rýchlosÂťou slimáka, aspoř ja som dosahoval bežne rýchlosti okolo 15kB/s max (pri 2,5Mb linke).:P Z mojich skíşseností­ je z hÂľadiska rýchlosti najlepčie na tom cesnet aj v Äesku aj v zahraniÄí­. Tzn. umiestnenie niekde na univerzite :P

Edited by Baalberith
Link to comment
Share on other sites

Guest jirkan
Pokud jde o ten novej balí­k... nebylo by možné dát ho na rychlejÄí­ server (připojení­, co já vim, nerozumim tomu tolik)? MÄ se to stahuje při nejlepÄí­m rychlostí­ 50kB/s.

Tahas to pres https://ssl... doufam (vim ze jsem Kocourovi jednou delal pro nouzove pripady i normalni http://, tam opravdu omezena je), ta ma jedine omezeni "10Mbit nebo co daj uplinky/peering"

 

Jestli jo, pak se te jeste zeptam pres jakeho providera jedes (popr. na vystup prikaz tracert kec.cz (Start -> spustit -> CMD.EXE, a tam napises ten prikaz, klidne tam ty IPcka prvnich par hopu odmaz (at zbytecne nezverejnujes tvoji IP))

Link to comment
Share on other sites

Omlouvam se nekterym za zpusobene potize s kontrolou zahlcovani komunikace mezi klientem a serverem. Vyjasnilo se to a objevili jsme chybu v nejnovejsim klientovi, ktera umoznuje spamovani skillu z listy pri zapnutem battlemode. Je to zpusobeno tim, ze nejnovejsi exe nenacita vsechny knihovny, ktere se prave o tohle staraji. Stejna chyba zpusobuje prohozeni Y/Z. Bude to brzy opraveno, mezitim si na to prosim dejte pozor, nedrzte klavesy pri zaplem battlemodu.

 

PS: Neznamena to, ze ochrana v komunikaci nefunguje. Diky ni jsme byli schopni chytit uz nekolik podvodniku. Bude jen chvili trvat, nez to vyladime a minimalizujeme pocet chybne detekce. Proto se omlouvame za problemy a dekujeme za pochopeni :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Chtel bych se zeptat, jsem tu novy, tak me prosim kdyz tak omluvte. Kdyz spustim hru a napisu svuj nick a heslo, pusti me to dal, ale po chvilce mi to napise chyba pripojeni k servru. Nevite cim to je?

Link to comment
Share on other sites

Hoj, zavri spusteny okno se hrou pokud mas a spust reborn.exe z adresare hry. Pokud to nepomuze tak si stahni http://k3dt.eu/reborn.grf a prepis

stejnej soubor co je v adresari hry. On soucasnej patcher blbne kdyz nekdo zkousi patchovat hru a nezavre ji pritom. Koca uz dela na novym patcheru kterej tenhle problem mit nebude. Muzes si zkusit stahnout http://dupeto.cz/~kingkoca/Patcher.exe nahrat to do adresare hry a spustit.

Link to comment
Share on other sites

btw, Kenny, kdyz uz se to resi... od presunu serveru mi jde se pripojit jen pres reborn.exe, pres reexe.exe nemam narok (dlouhy cekani a pak chyba pripojeni k serveru) je chyba na me strane (spatne opatchovano?) nebo to je globalni "problem" v pripade, ze globalni, slo by to nejak poresit? nemam rad, kdyz musim pokazdy cekat na zkontrolovani novych patchu.. predem dik za odpoved =)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...