Jump to content
Reborn fórum

Test WoE SE


Guest flex

Recommended Posts

toje problem asi na tvy strane me to vubec nelagovalo

kdyz se zasekne vsechno (ty a ostatni hraci na stejne dlouho) a cele vt zarve LAAAAG!, tak neni problem na strane jednotlivce...

 

no, jeste par dotazu... hlaska "barikada byla znicena" hned po hlasce o skonceni gw tam ma byt?

a druhy, vickrat se mi stalo ze kdyz sem dosel k empu, nevidel sem ho, jen dva siny od sebe vzdalene asi 15 policek co mlatili do vzduchu :) po @rf vse v poradku, ale to je asi moje chyba co?

Edited by president
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 260
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Position lagy jsou teda nehorazny... za to dobu co jsem nehral se mi to zda jako zmena tisickrat k horsimu :) ale mozna jsem jen klikal moc zmatene :) a authoritative badge mi nefungovaly! v midgardu uz neni zadna spravedlnost :)

Link to comment
Share on other sites

Hlasku o zniceni barikady by to po konci GW nemelo vypisovat, jedine, ze by padla presne v okamziku skonceni GW. Position lagy - jedine, co na ne plati je bohuzel @rf.

 

Osobne hodnotim WoE:SE pozitivne, je to prijemna zmena po klasickych GW a prinasi to uplne jiny styl boje, nez klasicke kempeni warpu se vsim vsudy.

Link to comment
Share on other sites

hadam nebudem jediny, ktory sem napise dovod co v ankete zvolil. ja som zvolil WoE SE 3x do tyzdna, pretoze ma normalne gw prestali bavyt co bol dovod mojej neaktivnosti na gw. dneskajsie gw sa mi pacili a urcite su zabavnejsie ako normalne gw. Sice tam su este niake te nedokonalosti, ale to sa da spravit. kazdopadne by som dal dovidenia starym gw :)

Link to comment
Share on other sites

Podle mÄ je docela brzy dávat anketu "jaké chci GW", když zatí­m probÄhly jen jedny WoE SE. Bych to tak nechal na týden a pak se podle ankety uvidí­.

 

 

Jinak nová verze GW zatí­m dobrá, troÄku se dneska pobí­halo zmatenÄ, ale konec se už zlepčil.

Link to comment
Share on other sites

K lagum: Kenny nekde psal, ze "cosi" (nevzpomenu si presne) mozna laguje server, ale dalo by se s tim neco delat. Pokud to jde, sem pro. U nas se dneska dost casto na Vt ozvalo: "lag" a neni to jen behem GW. Celkove mi to prijde, ze server laguje vic, nez by mel.

 

K hradum: Nedelat zadne specialni "geffen hrady" a otevrit hrady 2, na jedne mape. Obrana je po dnesnim testu oproti utocnikum zvyhodnena. Tema 2 hrady v jednom meste by se snad posilil i utok - utok vice guild spolecne. Navic, pokud se bude branit az dale v hradu a ne jen prvni warp s CP, slabsi guildy by si mohli taky trochu zahrat (ne jen umirat pod precastem na 1. warpu) a nasbirat nejake zkusenosti.

 

WoE Se vs WoE: Dle me je na ankety ci nejake zavery jeste moc brzy. Jedny GW na zkousku toho moc nereknou. Spousta lidi se teprve seznamovala s hrady a systemem portu/staveni barikad/oprav. Ja bych tomu dal aspon 3 zkusebni GW a az pak o necem debatoval. Navic ne vsichni hraci meli moznost na dnesnich GW byt. Neco se uspecha a pak se zase budou hledat zaplaty a kompromisy.

Link to comment
Share on other sites

Na tehle gw se mi libilo prece jenom vice akce.

Jak psal makros nebude to jen o umirani na prvnim warpu. I kdyz nejsem moc pro to, aby se zavedli txto gw nastalo, taky bych jim dal jeste jedno ci dve ozkouseni.

Jinak dik za GW.

Link to comment
Share on other sites

K lagum: Kenny nekde psal, ze "cosi" (nevzpomenu si presne) mozna laguje server, ale dalo by se s tim neco delat. Pokud to jde, sem pro. U nas se dneska dost casto na Vt ozvalo: "lag" a neni to jen behem GW. Celkove mi to prijde, ze server laguje vic, nez by mel.

 

 

Noo.. ono uz logovani do sql je vypnuty a potvurka se vylozene ted flaka. Viz graf CPU: http://potvurka.reborn.cz/mrtg/ Pokud to trosku lagne v nejakym intervalu tak tenhle graf to nezachyti no :) Chtelo by to zjistit v jakejch intervalech se to kouse abych mel nejakej zachytnej bod kde zacit zjistovat cim to muze byt zpusobeny.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Noo.. ono uz logovani do sql je vypnuty a potvurka se vylozene ted flaka. Viz graf CPU: http://potvurka.reborn.cz/mrtg/ Pokud to trosku lagne v nejakym intervalu tak tenhle graf to nezachyti no :) Chtelo by to zjistit v jakejch intervalech se to kouse abych mel nejakej zachytnej bod kde zacit zjistovat cim to muze byt zpusobeny.

 

a ta plnÄ vytí­žená RAM ? :) -> čili možná swap na/z disku?

 

nebo soft na rozpoznávání­ hlasu, a odposlouchávat kanály na slovo lag :)

Link to comment
Share on other sites

Ona RAM neni vytizena. Jen se spoustu veci cachuje treba apache takze se v mrtg tvari ze je plna. I kdyby se dokoupila dalsi tak se to bude tvarit stejne. 1,4GB pameti je porad free.. pripraveno kdykoliv k pouziti :)

Link to comment
Share on other sites

Guest jirkan

graf to nezachyti no :) Chtelo by to zjistit v jakejch intervalech se to kouse abych mel nejakej zachytnej bod kde zacit zjistovat cim to muze byt zpusobeny.

Tak me napadla mozna blbost - neslo by udelat prikaz treba @lag s jednim jedinym ucelem - kdyz dostanu lag, tak to proste napisu, ono to nekam zaloguje, a ty bys mel pak nasledne k dispozici +- par sekund presne doby kdy to blbne, jestli to blbne vetsine nebo nekomu apod.?

Link to comment
Share on other sites

Tieto gw su fakt super, ale ak to ma byt otestovane tak ja by som bol len za otvorenie len 1 hradu. Pri pocte ludi na nasich GW bude aj v tom 1 hrade malo ludi.

 

Ze preco? Lebo:

 

1. Pri 2 hradoch sa moze stat (a na 90% sa aj stane) ze 1 zoberu RNR druhy PF+Templars a oni sa potom budu bit v jednom hrade aby mali obe.

2. Ak sa budu "velky" hrat v 1 hrade tak ti ostatny sa budu snazit dobit ten druhy ale to im bude chvilu trvat, a ak ho aj dobiju tak si ho ta guilda ktorej patril do par minut ziska lebo postavit tie barikady vraj neni take jednoduche.

3. Ak budu vsetci v jednom hrade tak menej skusene guildy mozno nieco malo pochitia od tych skusenych

4. Ak bude utocit malo ludi tak braniaca guilda by vedela pekne krasne "skasat" nepozorne postavy cez vlajky (ako mna v pondelok) a takto sa mozno neodvazia. A mozno to trochu zmensi ich vyhodu.

 

Este ma napadlo:

-mozno by sa mohlo emperko nastavit tak ze hrad ziska guilda ktora posledna udrie, lebo pri nastaveni na %hp (alebo ako to je) zas slabsie guildy nemaju sancu. A mozno vidina posledneho uderu do emperka prilaka viac utocnikou :-)

-barikady a Guard Stony by pocas testovania mohli stat menej surovin alebo pripadne byt zadarmo. Niesu tie suroniny nejak zlozite ale takto by si ich mohli skusit postavit aj guildy (samozrejme ak by hrad dobili) ktore by ich inak nestavali lebo su si vedome toho ze to nemaju sancu ubranit ani z ich pomocou.

 

mozno je vsetko co som napisal blbost ale je to moj nazor... mne sa zda OK

Link to comment
Share on other sites

No v tom mas pravdu, ale tie slabsie guildy by ten hrad nikdy neudrzali, aj keby ho nahodou predca len dobili.

A na co potom investovat do niecoho o com uz do predu vies ze nebudes mat.Tie slabsie guildy tam nebudu ani chodit, mozno akurat len tak pozriet for fun.Nebudu tam mat ani najmensiu sancu.Ja by som navrhoval ked uz by boli dva hrady tak jeden pre silne guildy a jeden pre tie slabsie a bolo by to vyrovnane.Alebo to este popripade nejako doladit, aj ked viem ze hrad pre slabsie guildy je uz teraz odpisany. :):)

Link to comment
Share on other sites

V hodne vÄcech máÄ pravdu jak ty ří­káÄ.

Ale mám jednu otázku. Co podle tebe okoukají­ ty slabÄí­ gildy kdyby byl jen jeden hrad?

ÂŽe bÄhem pár sekund umřou u emp roomu Äí­ cestou k nÄmu?

nahodou vcera v yunu byli fajn gw. S predstavou ze by meli nejake slabsi gildy umirat pod rukama silnÄjÄí­ch je od tÄch gw zase jen odradí­.

 

ps: ono byli 4 hrady? ktery je ten ctvrty v tom rachelu prosim? jeden nahore a?

tri hrady by byli podle mne idealni.

Link to comment
Share on other sites

V hodne vÄcech máÄ pravdu jak ty ří­káÄ.

Ale mám jednu otázku. Co podle tebe okoukají­ ty slabÄí­ gildy kdyby byl jen jeden hrad?

ÂŽe bÄhem pár sekund umřou u emp roomu Äí­ cestou k nÄmu?

nahodou vcera v yunu byli fajn gw. S predstavou ze by meli nejake slabsi gildy umirat pod rukama silnÄjÄí­ch je od tÄch gw zase jen odradí­.

 

ps: ono byli 4 hrady? ktery je ten ctvrty v tom rachelu prosim? jeden nahore a?

tri hrady by byli podle mne idealni.

 

 

 

Podla mna by z tych gw slebsie guildy nic nemali. Presne ako hovoris skor by ich to odradilo od gw.

A keby bol iba jeden hrad tak GW by boli iba vysada par silnych guild.

Link to comment
Share on other sites

Má smysl psát něco o tom, že na anubisech dá každej auru za tejden, advanced auru za dalÄí­ dva tejdny; že člověka, kterej jeÄtÄ nikdy nepřestupoval, maj nový skilly a možnosti motivovat a popohánÄt; že poslední­ snad tři mÄsí­ce sem nepotkal kemp se 180 int mindbreak meteorem, classicalem, 4x ad ve stringách a 5x sinx/asura na to, co by pří­padnÄ chtÄlo projí­t skrz; že dří­v 2x20 advanced lidí­ s equipem vychcí­palo bÄhem deseti vteřin?

Link to comment
Share on other sites

Ale mám jednu otázku. Co podle tebe okoukají­ ty slabÄí­ gildy kdyby byl jen jeden hrad?

Jenom tak pro zají­mavost, ty hrady jsou pro 800+ lidí­, možnost ubránit ten hrad slabou guildou je mnohem vÄtÄí­ jako ho dobýt pri stejných obráncí­ch silnÄjÄí­ guildou.

 

1) Obránci mají­ možnost se témÄř ihned přenést na jakýkoliv mí­sto v hradu.

2) Když umře obránce, je ihned v Emproomu.

3) Bariéry se dají­ Healovat jak Healem, tak Sanctuary.

4) Pokud ten hrad bude držet TOP ali, zbytek nemá Äanci.

 

To jen tak mimochodem, tyto GW znám už pár mÄsí­ců a hrát je nehodlám.

Link to comment
Share on other sites

Jenom tak pro zají­mavost, ty hrady jsou pro 800+ lidí­, možnost ubránit ten hrad slabou guildou je mnohem vÄtÄí­ jako ho dobýt pri stejných obráncí­ch silnÄjÄí­ guildou.

 

1) Obránci mají­ možnost se témÄř ihned přenést na jakýkoliv mí­sto v hradu.

2) Když umře obránce, je ihned v Emproomu.

3) Bariéry se dají­ Healovat jak Healem, tak Sanctuary.

4) Pokud ten hrad bude držet TOP ali, zbytek nemá Äanci.

 

To jen tak mimochodem, tyto GW znám už pár mÄsí­ců a hrát je nehodlám.

 

V tom mas sice pravdu ale zas ze by boli cele gw iba v jednom hrade mi pripada dost cudne ....minimalne tie dva hrady by to chcelo a nech uz je ten krat postaveny pre XXX osob

Link to comment
Share on other sites

No mate pravdu ze 2 hrady by boli fajn ale s toho co som vydel v pondelok sa mi zda ze v tych novich hradoch ak stoji barikada tak gulda ktora utoci nema sancu ak bojuje len guilda proti guilde. Aspon situacia v Rachly (alebo kde to bolo...) bola taka ze sme RNR pomerne tlacili az kym si nepostavili barikadu. Potom sme viacmenej bojovali len prinej a oni si zatial dobili dalsi hrad. A to si dovolim povedat ze pocty boli vyrovnane (ak nas nahodou nebolo viac... fak neviem). Takze aj ked budu 2 hrady a to 1 pre "silnych" a 2. pre "slabich" tak to dopadne tak ze guildy ktore to dobiju ich budu mat dlho.

 

A ze co sa priucia? No neviem ako vy ale ja som sa ucil hrat GW v guilde ktora sice nebola najslabsia ale bol otvoreny len 1 hrad pre vsetkych (hovorim o SlovakRO ak by nikoho zaujimalo) a drzala ho ali ktora bola vyrazne silnejsia ako vsetky ostatne dokopy a bol som rad ked som videl ich profesora v akcii, aspon som coto pochitil (na koho co, kedy, ako pouzit). A o smrtiach ani nehovorim. Nakoniec som toho pochitil tolko ze som ani moc neumieral a bol som uzitocny. Takze ak na tie GW nebudu chodit a umierat a uvedomovat si preco umreli tak je to fak zbytocne. Ale ak si uvedomia co zlamili alebo co urobili dobre ze prezili tak ich to mozno zacne bavit a dostanu aj nejaky skill. A pri tychto GW sa da pochitit viac ako pri obycajnych lebo nemusia nabiehat tupo na precast lebo tu je len na 1. warpe co sa pri velkom utoku da lahko prerazit.

 

"A na co potom investovat do niecoho o com uz do predu vies ze nebudes mat."

 

Preto som pisal nech to daju na test lavnejsie pripadne zadarmo, predsa ite o otestovanie a ta bariera celkom vyrazne spomaluje postup nepriatela.

 

Pri pocte ludi na nasich GW su podla mna WoE:SE pri viacerich otvorenych hradoch zbytocne.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...