Jump to content
Reborn fórum

Test WoE SE


Guest flex

Recommended Posts

No mate pravdu ze 2 hrady by boli fajn ale s toho co som vydel v pondelok sa mi zda ze v tych novich hradoch ak stoji barikada tak gulda ktora utoci nema sancu ak bojuje len guilda proti guilde. Aspon situacia v Rachly (alebo kde to bolo...) bola taka ze sme RNR pomerne tlacili az kym si nepostavili barikadu. Potom sme viacmenej bojovali len prinej a oni si zatial dobili dalsi hrad.

 

dobili sme ho len preto , ze silv sa nemohol dostat do rachelskeho hradu tak behal po ostatnych....

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 260
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

suhlasim, viac ako jeden hrad je zbytocnost, dva by boli uz prakticky nedobitelne

 

ad slabsie guildy: kde sa chcu ucit a stat sa silnejsimi ako v boji proti silnej guilde spolu s inou silnou guildou? mozno hned ten hrad nedobyju, ale stale pomozu pri dobyvani - a SE sa mi zda nie je o prebehnem-dobyjem(za predpokladu ze obrancovia postavia barikady samozrejme :) ), preto aj to, ze pomozu pri postupovani v hrade sa mi zda ako zabava a tiez veelke zbieranie skusenosti

 

a este taky uchylny napad: nedali by sa tie testovacie gw urobit nejak s rollbackom?

niektorym ludom je luto chlastat poty, plytvat suroviny na brikady a hadzat AD len tak, ked nejde o nic - co prave neukazuje skutocne rozlozenie sil a moznosti pri utoku a obrane (nie, nepisem to preto ze sa mi nechce na starsandy)

Edited by flosbellidis
Link to comment
Share on other sites

Má smysl psát něco o tom, že na anubisech dá každej auru za tejden, advanced auru za dalÄí­ dva tejdny; že člověka, kterej jeÄtÄ nikdy nepřestupoval, maj nový skilly a možnosti motivovat a popohánÄt; že poslední­ snad tři mÄsí­ce sem nepotkal kemp se 180 int mindbreak meteorem, classicalem, 4x ad ve stringách a 5x sinx/asura na to, co by pří­padnÄ chtÄlo projí­t skrz; že dří­v 2x20 advanced lidí­ s equipem vychcí­palo bÄhem deseti vteřin?

 

 

Nie kazdy chce spravit auru na anubisoch to je to najlahsie co moze spravit, ani by ma to potom netesilo. A niekto radsej robi questy, hunty a atd. Je strasne vela veci co sa da robit okrem toho ako cely den portovat na anubisoch a zabijat ich. Je ovela viac lokacii kde sa da expit, ale teraz je taky trend vsetci rychlo auru na anubisoch popri tom si vytiahnes dalsie postavy a potom machrujes (tym nemyslim teba) aky si uzasny.Poznam x takych postav.Nove skilly a moznosti urcite motivuju presne ako pises, len je otazne kto a ako sa chce ku nim

prepracovat. U mna to zrovna expenie na Anubisoch nie je. Skoda uz som mohol mat davno auru :)

Ale by ma to potom vobec netesilo a hlavne by sa potom stala ta hra strasne nudna keby som mal za dva tyzdne aurovanu advanced postavu. Hra nie je len o aure a mal by byt stale rovnaky priestor pre normal class aj advanced class. :)

Link to comment
Share on other sites

Aspon situacia v Rachly (alebo kde to bolo...) bola taka ze sme RNR pomerne tlacili az kym si nepostavili barikadu.
No neví­m, mně se zdálo, že jich bylo tak o polovinu ví­c. Bez stringů a proti padesáti asurákům, kteří­ při obraně nemají­ co ztratit a prostě naběhnou do hejna a jednoho jebnou, se moc hrát nedá.
To byl jen takový a-n00b-is humor, spí­š jde o to ostatní­.

 

A huntit si equip a mit lvl na to aby clovek dohanel silnejsi gildy to ma taky neco do sebe.

Jenze nez si sezenoou docela dobry zakladni eq na gw, Top Gild budou mit jeste lepsi.

Když se koukneš na trh, co tam je za věci .. ray v +4 maiden robě za 12, ED v +7 chain mailu za 12, byla snad +7 unfrozen silka za 11, běžně +6 cranial ští­ty za 3-4M, +6 feather berety za 8 a 10 .. dří­v určitě nebylo "shánění­" věcí­ tak snadný. Určitě si viděl někdy videa, kde "nejlepší­" LK nosili podobnej - a ve srovnání­ s jinejma možná pro někoho sociální­ - equip. Nemyslí­m si, že by pak pár plusů naví­c, reflect od valky manťáku nebo hp od tidalek+scarfu udělaly převratnej rozdí­l. Edited by Gell
Link to comment
Share on other sites

Tulpiku...??

Ze slabsi gilda ma sanci proti mega presile? I jedna silnejsi gilda ji da zabrat natoz vice....

 

To ze i smrti se clovek uci je pravda. A huntit si equip a mit lvl na to aby clovek dohanel silnejsi gildy to ma taky neco do sebe.

Jenze nez si sezenoou docela dobry zakladni eq na gw, Top Gild budou mit jeste lepsi. A ne kazdy ma sanci sup 95 za par dnu, dalsich par dnu v labu. prestoupit, naexpit. a zase lab az do aury.

Edited by Johny16
Link to comment
Share on other sites

Tulpiku...??

Ze slabsi gilda ma sanci proti mega presile? I jedna silnejsi gilda ji da zabrat natoz vice....

Moje odpovÄÄ:

možnost ubránit ten hrad slabou guildou je mnohem vÄtÄí­ jako ho dobýt pri stejných obráncí­ch silnÄjÄí­ guildou

 

Znamená, že dí­ky barikádám nepotřebujeÄ takovou sí­lu a s troÄkou umu dokážeÄ íştoÄní­ky vyřadit bÄhem nÄkolika málo chvil v sektorech.

TÄžko ří­ct jak by to vypadalo kdyby to bránilo 20 "slabých" proti 40 silnÄjÄí­m (o supermegahyper sí­le nic neří­kám).

 

Na druhou stranu - pokud hrad dostnou RNR, tak pokud jich bude chodit 40, nemá celej server Äanci :)

Na stranu třetí­, ví­c jak jeden hrad je zbyteÄný, protože v nÄm nebude nikdy žádnej invest, nebo to bude tzv "newbie hrad" - protože se jednou za Äas protoÄí­ a efekt bude 0, jen se bude pár lidí­ cí­tit.

To je můj názor, každej si může myslet něco jinýho, že ano.

Link to comment
Share on other sites

No jo, ale jeden hrad....Myslim, ze by to pak vypadalo tak, ze by se o nej pravidelne temer kazde GW stridali RNR a PF. Obcas by se vyskytla nejaka vyjimka, ale ne zas tak casto. A takovy hrad by byl vpodstate neinvestovatelny. Myslim, ze 2 hrady by byly tak akorat...Ikdyz clovek nikdy nevi :) ....

Link to comment
Share on other sites

Gell: ich fakt nebolo o tolko viac, ale pri tom sisteme vlajok sa vedia pekne nabiehat do chrbta a zas sa rychlo vratit tak to tak vyzera a to je dovod preco som za 1 hrad. Aby tam bolo viac ludi. (ano ano nebudu tam chodit lebo bla bla bla...)

 

Jimbo: Tulpik ma pravdu, tie hrady su pre 800+hracov aj ked je pravda ze oficialna guilda ma tusim okolo 50-60 clenov. A je pravda aj to ze je vecsia sanca ten hrad ubranit, prest zo stringov vie heal hadzat fak rychloa a k ich je viac tak je to takmer nemozne dobit, vid RNR v pondelok, da sa to dobit len vo velkom pocte.

No stym eqpom... nie vsetci z top guild maju imba Godlike equip. Ale to nebudem hlbsie rozoberat.

 

LuKe_p: mas pravdu, ale keby boli 2 hrady tak ci tak by ich mali len RNR alebo PF+TE takze by to bolo to iste... akurat by stoho tazili obe guildy. A to investovanie je teraz lepsie?

Edited by Klaymen
Link to comment
Share on other sites

Neví­m jestli to už nÄkdo sem psal, pí­Äete posty s kadencí­ nabí­dek práÄků na zvÄtÄení­ penisu (např www.penisenlargementpills.com doporuÄuju)

 

Nefungoval Pressure na empo. Nebo nevim, prostě pokaždý co jsem docastil Pressure, tak sem ho no fear missnul...

Link to comment
Share on other sites

Souhlasim, ze po jednech GW je brzy davat anketu, ale zatim bych byl pro zmenu, hlavne proto, ze:

1. lidi uz stary GW nebavily - ubytek hracu je evidentni

2. tulpika tam neuvidime :)

 

Jsem pro 3 hrady, ale s pristupem pro vsechny (hlavne ne dalsi Geff).

Link to comment
Share on other sites

Souhlasim, ze po jednech GW je brzy davat anketu, ale zatim bych byl pro zmenu, hlavne proto, ze:

1. lidi uz stary GW nebavily - ubytek hracu je evidentni

2. tulpika tam neuvidime :)

 

Jsem pro 3 hrady, ale s pristupem pro vsechny (hlavne ne dalsi Geff).

Mno, nechcel tymto naznacit ze sa tam ukaze?

Tuplik:"TÄžko ří­ct jak by to vypadalo kdyby to bránilo 20 "slabých" proti 40 silnÄjÄí­m (o supermegahyper sí­le nic neří­kám)."

Link to comment
Share on other sites

Guest Kvakik

Souhlasim, ze po jednech GW je brzy davat anketu, ale zatim bych byl pro zmenu, hlavne proto, ze:

2. tulpika tam neuvidime :)

:)

ale to bude tim, ze si bude zrejme zrovna davat beelzebuba na dual se star gladiatorem, ktereho ON vymyslel

 

a k tem WoE:SE? v zadnem pripade nezavadet, dokud se neporesi ty vlajky po hrade. Kdysi byl problem s pronterou a s kafrou 20 policek od tretiho warpu, tohle je jeste silenejsi. Obrance se prakticky nemusi bat smrti.

Link to comment
Share on other sites

Podla mna by z tych gw slebsie guildy nic nemali. Presne ako hovoris skor by ich to odradilo od gw.

A keby bol iba jeden hrad tak GW by boli iba vysada par silnych guild.

 

 

Todle neni zadna narazka nebo pokus o ni, ale at si v tom pripade sakra slabsi guildy uvedomi, ze todle je MMO hra, ktera je hlavne o lidech. Kazdy 3-ti kdo tu zacne hrat si dela vlastni guildu a pak to podle toho vypada ... Guilda o 10 lidech, co nikdy (nebo po dlouhe dobe) nepoznaji 50% lokaci/skillu/predmetu ve hre. Sami se timdle ochuzuji o zazitek.

Link to comment
Share on other sites

keby tu boli 3 silne aliancie tak poviem ze by bolo fajn otvorit dokonca 3 hrady s tym, ze na jeden by platila nepisana dohoda ze bude pre zacinajuce guildy ale takto by to nemalo zmysel. kazdopadne otvorit jeden je blbost a pri viacerych hrozi kempenie a nemoznost ich akokolvek dobit. netusim co bude s ff asi uz len guild hunt guilda...

Link to comment
Share on other sites

Neví­m jestli to už někdo sem psal, pí­šete posty s kadencí­ nabí­dek prášků na zvětšení­ penisu (např www.penisenlargementpills.com doporučuju)

 

Nefungoval Pressure na empo. Nebo nevim, prostě pokaždý co jsem docastil Pressure, tak sem ho no fear missnul...

lenine ja ho taky misoval ale tady se odpovedi jestli je to na tutech gw spravne nebo bug nedockas vsichni sou jenom zhavy na to hadat se kdo ma sanci kdo nema kterej hrad nechat kterej vzit...

 

A OD CEHO JE PRECE TEST... aby ste se mohli dohadovat kolik hradu nechat!

Edited by Idefix
Link to comment
Share on other sites

To jen tak mimochodem, tyto GW znám už pár mÄsí­ců a hrát je nehodlám.

 

a to nieje jediny duovod precom som za zavedenie novych GW, nanestastie som bol len 2. polku, ale bola to vlka zabava, neviem ci to bolo len tym ze doslo hrat ovela viacej ludi ako obycajne, ale pacilo sa mi ze sa utocnici nerozbijaju o warpy, ale ze ich musia obranci postupne zabijat

 

podla mna by bolo najlepsie otvorit len jeden hrad, aby sa utocnici nasli s obrancami a aby sa guilda nemusela rozdelovat kto ostane branit a kto pojde utocit na druhy hrad, ostatne guildy sa budu musiet zlepsit, a GW je udalost kde sa maju guildy proti sebe mlatit a viest vojnu, nie mat ruozne hrady a ustupky pre slabsich

 

ja osobne hram za priesta za Templarov, mam unfrozen silku(pozicanu), tharu, crystal pumps, ragamuffin, berretu a long mace, nosim 2 rosarka s jednym smokiem, okrem long mace je to uplne jednoducho zohnatelny equip a GW sa mi velmi pacia, kazda asura ma zlozi, AD bez assu je uplne do cervenych ale snazim sa byt uzitocny, tlacim KE a pneumu v utoku a nestazujem sa ze chcem mat vlastny hrad, podlamna by bolo najlepsie nechat len jeden hrad v ktorom by bolo veela hracov a velke bitky

Link to comment
Share on other sites

keby tu boli 3 silne aliancie tak poviem ze by bolo fajn otvorit dokonca 3 hrady s tym, ze na jeden by platila nepisana dohoda ze bude pre zacinajuce guildy ale takto by to nemalo zmysel.

myslim,ze hrad pre zacinajuce gildy aj tak stratil vyznam, kedze by to urco dopadlo ako kedysi, ked si tam chodili honit ego top gildy so svojimi dualmi, ked sa im nepodarilo ziskat ich vysnivany hrad. :D

Link to comment
Share on other sites

keby tu boli 3 silne aliancie tak poviem ze by bolo fajn otvorit dokonca 3 hrady s tym, ze na jeden by platila nepisana dohoda ze bude pre zacinajuce guildy ale takto by to nemalo zmysel. kazdopadne otvorit jeden je blbost a pri viacerych hrozi kempenie a nemoznost ich akokolvek dobit. netusim co bude s ff asi uz len guild hunt guilda...

 

Jeden hrad by byl o souboji TOP. moc hradu by bylo taky na nic. 3 hrady podle mne nej jak ty rikas.

 

myslim,ze hrad pre zacinajuce gildy aj tak stratil vyznam, kedze by to urco dopadlo ako kedysi, ked si tam chodili honit ego top gildy so svojimi dualmi, ked sa im nepodarilo ziskat ich vysnivany hrad. :)

 

:):D

Link to comment
Share on other sites

myslim,ze hrad pre zacinajuce gildy aj tak stratil vyznam, kedze by to urco dopadlo ako kedysi, ked si tam chodili honit ego top gildy so svojimi dualmi, ked sa im nepodarilo ziskat ich vysnivany hrad. :)

 

 

Cista pravda, presne si pamatam ako to vtedy bolo. Ty co to robia nie su hraci ale chudaci :)

A je to tak ako pise Frees, Tato hra je o parte a plno dalsich veciach, a nie len o tom kto bude mat

najrychlejsie auru, najviac hradov, a podobne.Parta tu uz nema skoro ziaden vyznam.Ale nastastie tu su

este aj super hraci s ktorymi sa oplati hrat. :D

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...