Jump to content
Reborn fórum

Test WoE SE


Guest flex

Recommended Posts

nemyslela som "geffenske gw" proste ze by sa top aliancie dohodli a nechodili tam 5 minut pred koncom kvoli vlajkam v meste

normalne otvoreny hrad aj pre advanced classy pretoze ale ze by sa tam nechodilo ak je to mozne ale myslim ze s pochopenim ostatnych hracov by to mohlo ist pamatam si na czechre take nieco bolo ale to je uz roky roky dozadu neviem ako to tam funguje teraz :) islo by o cest guildy chapete... :D

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 260
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Guest Miltank

K dalÄí­mu "Geffen" hradu pro nooby:

Nechápu na co si včichni stÄžujete, když jsem já zaÄí­nal a chodil jsem na gw jako noob(bez marca, bez raye, snad jen thara a možná poo poo :D ), tak jediné co jsem byl schopen dÄlat v hradÄ bylo zmatenÄ snapovat a doufat, že mi nedojdou sp a Flexi, nebo ZeroX mÄ nechytí­.

To byly jeÄtÄ, ale ojedinÄlé situace, jinak jsem vÄtčinou umí­ral na první­m warpu (kdyby to nÄkoho zají­malo:Nejdří­ve jsem byl u Looserů, kde nemÄl nikdo advanced, skoro nikdo pomalu ani nevěděl co jsou to poty apod. ,Äel jsem tedy do guildy, o které jsem věděl, že je aktivÄjÄí­ (G-unit), protože jsem se chtÄl zlepÄovat a něco dokázat na gw. Po nějaké dobÄ jsem přeÄel k Pf+Templ, protože aktivita u G-unit zaÄala také slábnout). Co si pamatuju z té doby, tak jsem rozhodnÄ neownil, mÄl jsem kombo-assura monka a než jsem assuru docastil byl jsem dead, kombo assura také nepřipadala v potaz. VÄtsinu Äasu jsem umí­ral a moc jsem toho neudÄlal, ale stejnÄ mÄ to bavilo a tak jsem se snažil zlepÄovat.

Dávat tedy důvody, pro otevření­ noob hradu, že je to nebude bavit, protože budou umí­rat je kravina, když ti lidé budou chtí­t, tak se zlepÄí­ a budou je ty gw i ví­c bavit. Jak tu nÄkdo psal, tak na GW:SE budou mí­t právÄ mnohem vÄtÄí­ Äanci přeží­t a v různých pouliÄní­ch bitkách po hradech se i něco naučit. jak tu také nÄkdo zmiřoval dalÄí­ kravinou co snižuje novým hráÄům nÄÄeho dosáhnout je zakládání­ dalÄí­ch a dalÄí­ch guild, kdyby to Älo nějak omezit, tak by to bylo nejlepÄí­.

Co se týÄe expení­, tak si nemyslí­m, že jediné lokace jsou anubove a lab, ale thor, nameless, rachel, třeba i ten prastarej niff a mnohé dalÄí­ poÄí­tám za velice dobré a není­ to jen pro vyvolené jako lab.

Jinak nové gw hodnotí­m vcelku pozitivnÄ, poÄet hradů bych ale sní­žil na jedna, aby se docí­lilo maximální­ akce a aby ty hrady byly vůbec dobyvatelné. Výhodou také bude, že když pude jedna ali, proti celému serveru, tak i ti ze zaÄí­nají­cí­ch guild budou mí­t Äanci přeží­t a něco udÄlat, protože primární­m cí­lem brání­cí­ ali budou ti s lepÄí­m equipem a určitě nebudou champove z obrany dávat assury noobum.

Link to comment
Share on other sites

Guest kenjiro

nove gw su super :) ovela viac zabavy atd. Pokial ide o hrady tak 1 alebo 3. 2 zmysel nema ,kedze tu mame 2 silne ali.

1. k tym "geffenskym" hradom jednoznacne nie! "Noobikovia" co si tak hovoria by sa mali naucit najprv co gw su a az tak na ne ist :D nechcem byt svina ale v geffe to vacsinou vizeralo takto: Nejaka guilda ma hrad, ti co na gw chodia sa to snazia pretocit, ti co si hovoria noobovia im je jedno kto ma hrad zabijaju sa medzi sebou vsetci hned pri vstupe do hradu. Nvm aky by mal zmysel dalsi hrad v zmysle geff , ak by to nejaka "slabsia" guilda dobila tak , tak ten zvysok lamerskych guild by uz empo ani nevideli,vybyli by sa navzajom cestou. :) moj nazor

2. chcel by som vysvetlit pojem slabsia guilda

3. Gw tu na reborne budu vzdy take iste svojim sposobom, ludia sa nemenia a casto tu byva tak ze vidim guildu ktora sa mi nepaci tak ide dole ak mozem ju zabit, aj ked by mohla pomoct pri pretacani.

4. To portovanie by som zmenil uplne. Dal by som to stilom vlajka-barikada-nejaky usek-vlajka-dalsia barikada bolo by viacej poulicnych bitiek co je zasa viac zabavy.

Edited by kenjiro
Link to comment
Share on other sites

Guest barbar_6

K dalÄí­mu "Geffen" hradu pro nooby:

Nechápu na co si včichni stÄžujete, když jsem já zaÄí­nal a chodil jsem na gw jako noob(bez marca, bez raye, snad jen thara a možná poo poo :) ), tak jediné co jsem byl schopen dÄlat v hradÄ bylo zmatenÄ snapovat a doufat, že mi nedojdou sp a Flexi, nebo ZeroX mÄ nechytí­.

...

Co se týÄe expení­, tak si nemyslí­m, že jediné lokace jsou anubove a lab, ale thor, nameless, rachel, třeba i ten prastarej niff a mnohé dalÄí­ poÄí­tám za velice dobré a není­ to jen pro vyvolené jako lab.

Jinak nové gw hodnotí­m vcelku pozitivnÄ, poÄet hradů bych ale sní­žil na jedna, aby se docí­lilo maximální­ akce a aby ty hrady byly vůbec dobyvatelné. Výhodou také bude, že když pude jedna ali, proti celému serveru, tak i ti ze zaÄí­nají­cí­ch guild budou mí­t Äanci přeží­t a něco udÄlat, protože primární­m cí­lem brání­cí­ ali budou ti s lepÄí­m equipem a určitě nebudou champove z obrany dávat assury noobum.

 

I kdyz se to casto nestava, tak v tomhle naprosto souhlasim s Miltankem. Nebudu to zbytecne opakovat, vse co napsal bych napsal taky. Az na to, ze ja nikdy u G-Unitu nebyl :D

 

Jeden, MAX dva hrady staci a slabsi guildy se muzou dohodnout na utoku se silnejsi ali. Uvidime

Link to comment
Share on other sites

Guest a.ndre.w

Vyborna zabava, uz ty GW nejsou jen o kempeni warpu ale taky o taktice :-) komu by se chtelo polovinu svych lidi zabarikadovat, aby se nedostali dal xD

 

Jinak jako flex jsem pro mene hradu.. 2 jsou urcite optimalni, do tech GW pro normal chary kecat nemuzu protoze jsem na nich nikdy nebyl, ale podle me jak psal koca tak je to vybornej napad..

 

P.S. kdy budou dalsi? :D

Link to comment
Share on other sites

Jinak jako flex jsem pro mene hradu.. 2 jsou urcite optimalni....

 

Podle mÄ jsou dva hrady absolutnÄ zbyteÄné. My budeme bránit jeden a RNR druhy. Takže já jsem určitě pro jeden hrad. Ty nové hrady jsou dost velké, takže se tam vleze plno gild.

 

A přesnÄ jak psal Reito, hoÄtÄ dalsí­ WoE SE :D . Např. je nechte je bÄžet celý týden.

Link to comment
Share on other sites

Koukam, ze je docela zajem o WoE SE. Dalsi si muzeme dat dneska, s par zmenami oproti minulym. Podrobne seznam zmen sepisu, az budu doma.

Link to comment
Share on other sites

V databazi jsou 2 druhy barikad, id 1905 a 1906, kterej typ je kde pouzitej? Nebo se na WOE:SE vyskytuje pouze typ s 0 def?

 

Preci jenom typ s 100 def a 99 mdef, tzn vsechny utoky by meli delat 1 dmg, je pri moznosti pouzivat heal na barikady az presprilis vyhodny pro obrance :D

Link to comment
Share on other sites

Nebylo by lepÄí­ to odzkouÄet v jinou dobu? Kdoví­ kolik takových zkuÄební­ch GW bude než se docí­lí­ nÄÄeho co by mohlo vyhovovat. Taky nvm proÄ se nejde dostat k Äástí­ map s kafrou. Ale jinak to vypadá zají­mavÄ... hlavnÄ je dobrý že se hrad nedÄlí­ na Äásti spojené warpama, je to takové akÄnÄjÄí­... akorát stavÄní­ a opravování­ barikád je docela dost HC, tak snad to dneska půjde lí­p.

Hrad v Geffu byla je a jeho obdoba bude hovadina. Kolikrát se tu o nÄj žádávalo a včichni aÄ v hradu neubÄhli ani ÄtvereÄek to přežili a kam se až dostali, nvm proÄ se teda v téhle dobÄ vyhovování­ a rozdávání­ nováÄkům polevilo i v GW. NehledÄ na to, že v takovém hradu by 2nd classy udÄlali prd, už jen kvůli barikádám.

Link to comment
Share on other sites

nvm proÄ se teda v téhle dobÄ vyhovování­ a rozdávání­ nováÄkům polevilo i v GW. NehledÄ na to, že v takovém hradu by 2nd classy udÄlali prd, už jen kvůli barikádám.

co chces povedat tou poslednou vetou? nieco ako: GW su len pre advanced? :D

Link to comment
Share on other sites

A co kdybyste vy s takovymhle nazorem na hrad pro normal classy uvedly nejaky rozumny duvody, proc takovej hrad nema bejt? Byli jste v tom hradu? Hrali jste tam nekolik GW? Remcat do toho umite dobre, to vam slo vzdycky.

Link to comment
Share on other sites

Co se noob gw tyce souhlasim s Miltankem, myslim ze nejlip se lidi nauci hrat od zkusenejsich hracu, v novych hradech by k tomu mohla byt i prilezitost, vzhledem k tomu, ze nejde jen o kempeni warpu, kde na precastu umira vsechno co nema slusny redukce a 10k+ HP.

 

A co se tyce WoE SE, dal bych si, v pondeli jsem nemel cas :D

Link to comment
Share on other sites

No ked menit nastavenie guild a aliancii tak mozno by bolo zaujimave zakazat aliancie (ajtak sa nevedia vracat cez vlajky a ani vyuzivat vlajkovy sistem) a zvysit pocet hracov v guilde na +-30 lebo mne sa zda ze ani 1 aliancia nevie zaplnit obe guildy. To je len moj nazor ak BY sa to malo menit. Podla mna to je dobre aj teraz.

 

KingKoca: ja som na tych GW bol 2x s assassinkou a 2x som utocil spolu s 3 ludmi (dokopi 4) a branilo to asi 6 ludi (mozno nejake dualy). Ak ma byt ich ucel ten ze sa tam nahana 10 ludi tak potom ich treba nechat a dat ich do jehneho s tych obrovskych WoE:SE hradov. To bude urcite fungovat.

Edited by Klaymen
Link to comment
Share on other sites

Guest Miltank

A co kdybyste vy s takovymhle nazorem na hrad pro normal classy uvedly nejaky rozumny duvody, proc takovej hrad nema bejt? Byli jste v tom hradu? Hrali jste tam nekolik GW? Remcat do toho umite dobre, to vam slo vzdycky.

 

Jestli jsi Äetl můj post, tak myslí­m, že jsi tam pár důvodů proÄ je Geffen hrad Äpatná volba, naÄel. Jinak nikdy jsem v Geffenu nebyl, ale myslel jsem, že to byl naopak íşÄel toho hradu, aby si tam hráli zaÄáteÄní­ci a my se jim do toho nepletli. Jestli se, ale pletu a mÄlo to být tak jak se dÄlo, že si tam chodili honit ego lidi s equipem i když na 2nd class charu, tak to se potom omlouvám. :P Btw pár videí­ od tebe a mirinka, nebo kdo to dÄlal videa z Geffenu, jsem vidÄl a nezdá se mi, že by jim nějak tyhle gw pomohli v dalÄí­m rozvoji.

Link to comment
Share on other sites

To byla reakce na pertha, kterej jen rek ze to je velka blbost a tim to koncilo :P

 

Tam je hlavni problem ten, jestli by ty lidi sli na GW s ostatnima, kde by nemeli sanci a jestli jim staci geff a tim to konci. Sam nevim kde je ten balanc, co lidi chtej, ale soude dle obyvatelsta geffu si myslim, ze by vam konkurenci nedelali :P Taky bych radsi, kdyby byla vetsi ucast na obyc gw, ale nutit ty lidi do toho nemuzem a geff byl zavedenej spis za tim ucelem, aby si to tam lidi ohmatali, vyzkouseli dokud nenaexpi a nenahunti veci, aby mohli delat konkurenci vam. Zatim se geff obnovovat nebude a uvidime :)

Link to comment
Share on other sites

Guest a.ndre.w

Ale to neni spatny napad zvysit pocet ali, je asi samozrejme ze by se to rozdelilo zase podle tech vetsich uz zabehlich alianci ke kterym by se pripojili ty mensi ale zase by se vice naucili ti novy hraci od tech zkusenych.. jinak jsem to tak promyslel a ten napad o 1 hrad neni zas tak spatnej napad.. kdyby se menil pocet ali tak myslim ze 2 hrady by byly asi lepsi.. jinak dneska bych ty GW dal :-) stokrat lepsi nez normal..

Link to comment
Share on other sites

NemůžeÄ mÄnit poÄet ali, protože když se postaví­ byÂť jen jediná barikáda, tak bude celá jedna guilda za ní­ a venku může bránit ví­c než jedna celá guilda .. a to aby pak prorážel ví­c než jeden celej server :)

Ale zas je pravda, že minule to "niÄení­" barikády stálo pÄknÄ za prd, žádnej focus fire, nikdo nechtÄl plejtvat supplies (za celý GW imo 0 bomb a 0 edp) .. třeba kdyby se nechal fakt jen jeden hrad a byl by nějakej nejasnej pří­slib, že když to bude vyhovovat, tak to tak třeba zůstane, vÄetnÄ majitele a investu, tak by se lidi ví­c snažili :P

Link to comment
Share on other sites

Jestli bude ví­c testů na GW tak se můžou vyzkouÄet situace kdy budou 1,2 nebo 3 hrady, ale z dlouhodobého hlediska je pravdÄpodobné, že nejví­ce zábavy bude jen u jednoho hradu.

 

Pak by možná nebylo nutné oslabovat tu obranu nějak moc, ale to by záleželo jestli by se opÄt nenaÄly pří­pady, že nÄkdo pomáhá bránit nÄmomu jinému. S ví­ce hrady by to asi chtÄlo odručit pár vlajek (pak by se z empa dalo vracet dejme tomu jen ke guarian stonům a ZA barikády - Äí­mž by obránce musel projí­t od první­ barikády až k druhé, takže by ho to trochu zbrzdilo (při situaci, že se jedna strana snaží­ rozbí­t nějakou barikádu, ne pokud už je rozbitá a kempy se melou mezi sebou).

 

K hradům pro non advanced postavy se dá ří­ct asi jen to, že my jsme žádné vyjimky nemÄli, a z gildy co prorazili FF nebo Friendi za 5 minut s tí­m, že vÄtčina toho Äasu je cesta k empu, a kterou si podali Koca a Duntless ve dvou, jsme se vypracovali na dneÄní­ íşroveř s tí­m, že jsme se prostě učili z vlastní­ch chyb, expili a huntili. Pokud by si každý nemohl dÄlat vlastní­ gildu, tak by to snad donutilo lidi dát se dohromady a zaÄí­t hrát jako gilda a ne jako hromada hráÄů. SamozřejmÄ jsou tu odchody lidí­ do silnÄjÄí­ch gild, Äí­mž se tento rozvoj výraznÄ zpomaluje, ale i s tí­m se musela snad každá TOP gilda srovnat.

 

Škoda, že nikdo jeÄtÄ pořádnÄ nepocí­til jak mocní­ jsou guardiani, u nás jich tam pár pobí­halo, ale moc návÄtÄvní­ků jsme nemÄli, aby je mohli vyzkouÄet.

 

Btw co se týÄe barikád

- jak rychle se postaví­ záleží­ spí­Ä na tom, jak to má kdo nacviÄené, zas tak tÄžké to není­ a po nějaké dobÄ to jde zvládnout. Problémem je spí­Ä, že 1 str char s equipem nemůže mí­t poty aby mohl opravit vÄechny tři barikády a zároveř mohl použí­vat skilly...

- naopak zničit barikádu není­ zas tak složité jak to tu včichni prezentují­, uvÄdomte si, že padnou nejen na lex asuru (od champa - přece jen 40% GW redukce je dost) ale na nÄkolik málo SG. StaÄí­ nad nima točit precast a za chví­li padnou. Pokud je pod nima magnet, tak zase nefunguje sanctuary a safetky/penumy, takže není­ problém jim dát pár soniců (0 def/mdef), JT a tak podobnÄ, pří­padnÄ galbantein a zase smažit precastem...

Link to comment
Share on other sites

Jak rikaj GM, GW si delaj hraci sami.

 

Ja bych byl pro dva hrady, v jendom se muzou tlouct rnrpftejeste nekdo a v druhym ty radoby slabsi guildy. v Podstate RNR a PFTE se musej jen rozhodnout, jestli se chtej bavit nebo se nudit v hradu(coz v podstate vedlo podle me k tomu ze ve vetsine ali je minimum aktivnich lidi )

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...