Jump to content
Reborn fórum

Test WoE SE


Guest flex

Recommended Posts

  • Replies 260
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jak rikaj GM, GW si delaj hraci sami.

 

Ja bych byl pro dva hrady, v jendom se muzou tlouct rnrpftejeste nekdo a v druhym ty radoby slabsi guildy. v Podstate RNR a PFTE se musej jen rozhodnout, jestli se chtej bavit nebo se nudit v hradu(coz v podstate vedlo podle me k tomu ze ve vetsine ali je minimum aktivnich lidi )

Hrad pro slabÄí­ je naprosto k niÄemu... 1vs1 je to už taky celkem ohraný.. prostě ví­c lidí­ v hradÄ, pokud nebudou noobové chodit na GW tak aÂť, ale nějaké speciální­ hrady jsou naprostá hovadina která vede jen k menÄí­mu poÄtu lidí­ na GW a i na ty noob nechodí­ gildy co to tam nedávají­ takže je nuda i tam, aÂť se snaží­ ti co drželi geff i na normální­ch GW a doufejme že přijde i nÄkdo dalÄí­...

 

Dnes jsou tedy jake gw? normal ci woe?

ps: ty barikady se daji instalovat jen kdyz zacnou gw nebo uz pred zacatkem?

Pokud hrad dobijeÄ tak je postaví­Ä, pokud ho drží­Ä tak dalÄí­ den je máÄ automaticky a nemusí­Ä to stavÄt...

Link to comment
Share on other sites

Ja nemyslel hrad vyclenenej pro slabsi, myslel sem to tak, ze pokud se lidi budou chtit bavit, tak v jednom hradu se budou tlouct ty rekneme co jsou vejs a v druhym logicky ten ostatek.

Proste pokud vyhraje zabava pred egem, vyseparujou se ty dva hrady samy.

Link to comment
Share on other sites

Pri pocte ludi unas na GW by bola nuda v oboch hradoch ak by boli otvorene 2. Lebo predstava ze sa budu mlatit silne guildy v jednom a slabe v druhom je sice pekna ale koho ratate medzi silne guildy? RNR a PF/Tempatov. A 1v1 je fakt nuda v tak velkom hrade. A ak su slabe guildy vsetky ostatne tak si to podla mna 2. hrad dobiju Vladci+Flash (mozno niekto iny ale nezda sa mi ze tu je ina aktyvnejsia aliancia) a zakempit to za barikadami prenich asi nebude az taky problem ak tam nepojdu tie silne guildy. Takze si tie slabe zas povedia ze to nema cenu a nebudu chodit.

Link to comment
Share on other sites

Ja si taky myslim, ze tolik lidi nechodi, aby byly 2 hrady otevreny. Ale vsecko se rozhodne testama. Dneska budou opet WoE:SE s trosku odlisnym nastavenim nez minule.. urco bude min hradu a vyzkousi se nejspis i Urgent Call. Podrobnosti povi flex :P

Link to comment
Share on other sites

Ja teda nevim, v pondeli sem byl cely GW jen v jednom hradu, ale ja se rozhodne nenudil. Pokud se nekdo jinej v jinym hradu nudil, mel si zabavu obstarat, bud prijit do hradu k nam, nebo tam kde je nekdo jinej.Nikdo ho preci nenutil nudit se v prazdnym hradu O.o

 

Proste - to jestli se hraci chtej nudit v prazdnym hradu nebo se bavit tam kde je zivo by mela bejt jejich volba, ne nadiktovanej stav.Kdyz bude otevrenejch 10 hradu, tak lidi co se budou chtit zabavit tak budou v jednom-dvou hradech, ty co se chtej nudit budou sami sedet v nejakym jinym.Jejich vec ne?

Edited by Tracy
Link to comment
Share on other sites

WoE: SE jsou fajn. Konecne nutnost i jine taktiky nez "kemp warpu", bla bla....vse bylo receno. Snad jen bych rad ozivil napad toho rollbacku po testu. Lidi takhle by nemuseli setrit se "strelivem" a vseobcne by jsme toho videli vic....treba na prvnich GW byl snad jeden creator s par bombama a pod. Pokud jim reknete ze muzou hazet bomby 2-3 GW for free tak (aspon ja bych tak reagoval) by sebral vse co ma a sel by davat "free fragy" ... pak na ostrych GW to uz snad horsi nebude :P

Edited by halikarnas
Link to comment
Share on other sites

Spí­š to rozjet "na ostro" a pokud se SE už ponechá, tak zachovat majitele hradu/hradů i invest, prostě normálně pokračovat dál; pokud ne, tak napří­klad adekvátně kompenzovat po vrácení­ starých GW.

 

Sme si nerozuměli .. samozřejmě si taky pamatuju DKT i fuhrera :)

Myslel sem tohle: žádnej rollback, normálně pustit WoE:SE s jední­m nebo x hrady, nechat to chví­li běžet, když to půjde, tak už nic neměnit a jet dál; když to nepůdje a bude nutný vrátit obyč GW, tak majitelům těch SE hradů přiřadit / rozlosovat ty starý hrady a přesunout tam investy, který si během testování­ SE vybudovali.

 

Rodi ty barikády by šly dolů, skoro celou dobu pod nima byl magnet, wizny v obraně mí­stama převážně ve stunu, nebyl by problém naběhnout se sinx a linked dpe sb sundat jeden blok za pár vteřin .. pokud půjdou do toho samýho teda :P V tom složení­, co sme tam byli, to spí­š byl trapas, když deset lidí­ koukalo, tři se snažili s tí­m jako něco dělat a další­ch deset bylo jinde nebo ve městě.

Edited by Gell
Link to comment
Share on other sites

A naopak, proc nehazet bomby na vsecko co se hejbe, kdyz me to nic nestoji misto toho abych premejslel nat targetem :P

 

mensi pouzivani skillu -> mensi sance zjisteni nejakeho bugu, taktiky atd. (napr.:treba hazeni pres nejake hradby). A jak rikam na ostrych GW to uz nebude takove zhave pac tam nebudou ty rollbacky. Na druhou stranu, nevim jak narocne je zalohovat DB a veci potrebne k provedeni takovehodle rollbacku.

Link to comment
Share on other sites

Guest RODIX

Mno tak sa mi konecne podarilo precitat tych Xstran co tu pribudlo a tiez trosku prilejem do temy.

Pocet Hradov. Kazdy kto si vie dat dokopy dve a dve a hra tie GW na reborne nejaky ten piatok vie, ze 3 hrady je proste moc. Teraz nastava otazka ci 1 alebo 2. V pripade, ze chcete zaviest GW pre 2nd classy mi ine ako 2 nevychadza. To vsak znamena, ze 2nd classy sa znova budu hrat na svojom piesocku a druhy hrad ostane 2 top ali + par guildam, ktore vsetci dobre vieme, pri sile top ali moc vody nenamutia. Osobne som za variantu 1 hradu. Beztak v topali uz davno nejde o invest ale o prestiz, kto hrad ma a kto nie. A na to nam bohate staci 1 hrad. Na druhej strane, ti co minule na GW boli zistili, ze tieto nove GW urcite niesu robene na nase pocty a ucasti v guildach. Prejst cez barikady nie je nic lahke, o com sme sa minule po 20 minutach presvedcili. Takze ak sa bude chciet hrad dobyjat bude to chciet dost velky utok, uz pri pocte obrancov 25-30 je to aliancia schopna branit relativne dlho.

Dalej nezabudajte na to, ze je to nastavovane na 72 ludi v guilde. Nie v alianci. Preto aj vlajkovy system odpisuje alianciu. Tj zase len nase "nastavenie" (skor mentalne), ze hrad brani dvojguilda.

Zvysovat pocet aliancii je zbytocnost a rusit aliancie a zvysovat pocet ludi v guilde by len megalne posilnilo obrany.

Memo pred hrad moze kludne ostavat, nakolko tie hrady su neuveritelne rozsiahle a neviem si predstavit v takom Rachely pobehovat po tej mape.

Barikady. Neuvazoval niekto o tom, dat im undead race alebo im zrusit moznost healovania? Predsa len, pokial to healuju 3 priesti zo stringov tak iny sposob ako lexovane asury nevidim. A u nas zase v utoku nie je tolko ludi, aby to utepali normalnymi skillmi. Mirinkove video som nepozeral, ale urcite je to tam pekne vidiet.

Rally Guild aka. Urgent Call. Rozhodne povolit. Chapem jeho vypnutie na normalnych GW ale na tychto to bude dost takticka zalezitost. Uz to asi nikdy nebude o stalkerovi alebo sinXovi, ktory si len tak prebehne a potom by na empe privolal kompletnu guildu. Beztak by som zabranil nejakemu hromadnemu meneniu Guild Masterov na sinXov a stalkerov. Kto chce nech si nosi frilldoru. :P

Link to comment
Share on other sites

Spí­š to rozjet "na ostro" a pokud se SE už ponechá, tak zachovat majitele hradu/hradů i invest, prostě normálně pokračovat dál; pokud ne, tak napří­klad adekvátně kompenzovat po vrácení­ starých GW.

 

offtopic: jak mesicni rollbacky na L2 DKTechu a kompenzace typu "cim vyssi lvl tim vic cash"? no thx

 

nicmene dle meho je uz ten rollback principialne lehci na reseni nez pak ta kompenzace (nebo pokud je to jinak tak se necham poucit :P)...ikdyz podle ohlasu se asi ty SE nechaj.

Edited by halikarnas
Link to comment
Share on other sites

Zatim se hrad pro 2nd classy neplanuje... myslim, ze 1 hrad bude dostacujici.

Urgent Call si vyzkousi dneska a pokud se osvedci, nejspis se nejak (neprimerene :P ) zdrazi zmena guild mastera nebo se to omezi pouze na dulezity pripady, jako napr. kdyz guild master nehraje, coz myslim, ze u top guild nehrozi. Urcite se s tim neco provede :P A taky si myslim, ze pokud budou testy probihat v poradku a bude to vyhovujici, budou majitele hradu i investy zachovany, tak se muzete snazit... je to prece jen zabava a ne setreni materialem :) A taky se nejspis bude v budoucnu upravovat drop truhel, aby to odpovidalo dnesni dobe. Urcite je o co stat, tak nemusite premejslet, kde usetrit.

Link to comment
Share on other sites

s rollbacknutymi gw tu tych 100 gw hrajucich ludi zabuda na tych 200 ktorych ziadne gw netrapi, tento topic necitaju a boli by celkom neprijemne prekvapeni ked by sa im rollbacklo o hodinu :)

 

co sa tyka undead elementu, na to maju zase tie barikady trosku malo HP, def/mdef a pod. Mam taky pocit ze s takym nastavenim by zas moc rychlo padli.

 

a teda, ked ide top aj tak len o prestiz, a nie o invest, kde je problem v tom pouzivat rovnako vela bomb/potov/whatever na novych gw, aj ked je to len test? Ten fakt ci ma gilda hrad alebo nie predsa ostava :P

Link to comment
Share on other sites

Guest RODIX

Zas budou v nevyhode ty gildy, kteri si urgent call nedavali z toho duvodu ze nefungoval. A ted zas povolen?...

Co ja viem, tak ten skill mala jedina guilda HR. Po par pouzitiach sa to radsej vyplo a nikto iny sa k tomu nestihol dostat. Takze nezufaj.

Link to comment
Share on other sites

Chci upresnit to co jsem psal ohledne toho zvysovani poctu ali.

Myslim ze ty hrady jsou opravdu hodne velke. Kdyby bylo vic alianci, jiste by se do gw zapojilo vic hracu.

 

Hodne z "novacku" by se jiste rado pripojilo at uz k te nebo one strane, a bitvy by mohly byt lepsi (vetsi).

I kdyz obvykle nesouhlasim s Tulpikem ze zasady, tady musim rict ze ma pravdu. Ty hrady jsou opravdu pro hodne moc hracu a ne pro 15x15 + 20 dualu.

 

 

Funguje na techto gw i ten hradovy drop? Pred pul rokem sem nekdo daval video z ofiku kde nejaky vizard zbiral truhlicky na gw mape v hradu.

Link to comment
Share on other sites

Guest RODIX

Hmm a mozes mi upresnit, co zmeni zvysenie poctu ali? To, ze miesto 40 bude branit hrad, ktory sa PRI NASICH POCTOCH UZ SO 40 LUDMI BRANI SKVELO, 60 ludi? Nikto nebrani novacikom, aby sa do bojov zapajali. My budeme len radi ak sa bude utocit 80 vs. 40, lebo 40 vs. 40 je to zabita hodina, kedze ten utok nema pri vyrovnanych poctoch sancu.

Link to comment
Share on other sites

Viac aliancii podla mna nebude dobre riesenie. Uz teraz su obrancova zvyhodneny vdaka vlajkam. A ak by mali este +ali teda aj +hracov tak by sa im to branilo tak isto ak nie lahsie lebo by to bol zas len boj ali proti ali a to sme zazili v pondelok a utocenie bolo dost tazke.

 

Viac hracov a najme zo slabsich guild by skor prilakala zmena emperia na "posledny vyhrava" teda guilda ktora da poslednu ranu ma hrad. A ak tu ranu da nahodou na konci GW je aj sanca ze si hrad udrzy. Ved sa tu pisalo ze ide prestiz. Takze slabe guildy maju sancu ze tie silne sa v hrade budu bit mezdi sebou a kym im to stihnu zobrat GW sa skonci...

Link to comment
Share on other sites

Guest a.ndre.w

Kdyby byla aliance po 60 clenech.. tak myslim ze takove ali by se ve hre nejmene 3 nasli.. to by bylo 120 vs. 60 v jednom hrade.. to uz by stalo za to.. jeste teda zalezi podle toho jestli bude kterakoliv guilda ochotna na GW ty lidi nabrat aby se ten plnej pocet zaplnil.. protoze nevim jak u ostatnich ale nekdy ta druha guilda z aliance nedostatek clenu ma a jsou tam uz spis takove ty nepotrebne chary do obrany..

Link to comment
Share on other sites

Uff, nestiham. Takze k dnesnim WoE SE:

 

- Vlastnictvi WoE SE hradu bylo promazano

- Otevrene budou 2 hrady - Yuno 3 a Rachel 1.

- Vsem guildam jsem docasne pridal skill Urgent Call kvuli otestovani na WoE SE. Na normalnich GW pouzit nepujde. Po skonceni testu ho vsem zase smazu a pokud by se Urgent Call na WoE SE osvedcil, bude povolen v Guild skilltree, takze guildy by si ho mohly doexpit.

- Toto nastaveni hradu uz bude pravdepodobne bude finalni. Snad jedina zmena, ktera by mohla nastat by bylo odebrani jednoho hradu. Hrady uz tedy majitelum zustanou, bude z nich drop a muzete je investovat.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...