Jump to content
Reborn fórum

Test WoE SE


Guest flex

Recommended Posts

  • Replies 260
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

chyby v nastaveni GW SE patria sem ci niekam inam? :P (aby sa nestratili v tom spame :P )

co som si vsimol tak po zniceni oboch guardian stonov ostali guardi behat po hrade... co by nemali kedze po zniceni stonu maju zmiznut aj guardi ktory z neho vyliliezli :)

Link to comment
Share on other sites

Na gw jsem nebyl, tak doufam ze zas nekdo nahraval :P

Ad. ucast ... guildy kde byla alespon polovina lidi online: rnr, te, xe, ve - jen 4 guildy.

Link to comment
Share on other sites

Na ty guardiany mrknu. Na testu mi vzdycky chcipali spravne, kdyz jsem zkousel rozbijet Guardian Stony, asi jsem se nekde prepsal pri uprave skriptu. :P

Link to comment
Share on other sites

jj ti guardiani byli nejak bugli:)

ps: pokud budou tyto gw natrvalo, tak gildy maji zbytecne skill na guardiany ne? Kdyz guardiani se ziskavaji jinak. Zapocitava se do guardianu bonus z gild skilu na jejich hp/str atd? Pokud ne, nejaka moznost navraceni gild skilu by byla vitana :whistling:

Jinak gw docela pekny. Ale ten hrad v rachelu hrozny:)) moc dlouha cesta :D

 

Jeste jedno ps: Urgent Call luxus:D

Edited by Johny16
Link to comment
Share on other sites

Tak to si asi zle pocital lebo od nas bola tiez polovica :whistling:

Mozna chviku, (jsi zavelel nalogovat dualy! ? :) ), ale pred koncem vas bylo jen 7 :D

Link to comment
Share on other sites

A ku tym postom co ste tu pisali ako sa budu 2nd class ucit od tych silnych a skusenych hracov si mozte nechat.

Vsetci sme skoro stale chcipali hned za prvym warpom a to ako thara a podobny equip je samozrejmostou.

A ak si niekto mysli ze slabsie guildy tam budu stale chodit tak je na velkom omyle.To je uz ale jedno.

Robte si co chcete.

Link to comment
Share on other sites

Dneska to byl v Yunu skuteÄnÄ luxus. Tí­mto bych rád podÄkoval vÄem Vládcům emperia a Flash co přiÄli.

2 hrady podle mÄ sice nejsou ideální­ poÄet (1,5 by mi vyhovovalo), ale 3 jsou zase moc a jeden málo. Takže 2 a pří­stupné pro vÄechny bez rozdí­lu. I když se dají­ bránit opravdu mnohem lépe než staré, dobře sehraná guilda by mÄla být schopná obranu prorazit.

Link to comment
Share on other sites

ziadne dualy sme nemali a s ali nas bolo viac. potom sme to vzdaly ale chvilka to nebola.

Ale s tebou sa hadat nebudem :whistling:

lol, ja o ali nic nepsal

Link to comment
Share on other sites

Guest Miltank

A ku tym postom co ste tu pisali ako sa budu 2nd class ucit od tych silnych a skusenych hracov si mozte nechat.

Vsetci sme skoro stale chcipali hned za prvym warpom a to ako thara a podobny equip je samozrejmostou.

A ak si niekto mysli ze slabsie guildy tam budu stale chodit tak je na velkom omyle.To je uz ale jedno.

Robte si co chcete.

 

Nechápu, kam se těmahle postama snaží­s dostat. Jak jsem ale už psal, když jsem my začí­nali, tak jsem taky neměli na růží­ch ustláno a žádný hrad pro nooby nebyl.

Edited by Miltank
Link to comment
Share on other sites

 

Vis co - Marc, Marse, Thara, Matyr/Verit a hovno na hlavne - to je eq kterej si dokaze vyhuntit kazdej, neni na to potreba zadna uzasna postava, jen to sezere nejakej cas.

Kdyz si k tomu sezene rezisty, coz se da koupit a obetoval nejaky to elunko, ma eq se kterym musi neco vydrzet.Samo pokud ma poty a nerve na VT-pripadne jeste hur, nepise do party o heal.

asuru a edp prezije malokdo, za to se stydet rozhodne nemusite.

Pokud vsak takovejhle zaklad nekdo nema, nema na ty GW lozit a misto toho by mel jit huntit, aby mel :whistling:

Link to comment
Share on other sites

no tak som sa zasla pozret na tie slavne gwcka a neviem, co ste kecali, ze sa tam nebude kempit. hned za prvym warpom zapastene,SG a uz sa chcipalo. (pripominam, ze eq. ako thara a neco na hlavu sme mali.) schvalne som tam zasla so 2nd classom a fakt ako proti bande advancetiek nema sancu ani s trochu lepsim ekvipom. takze moj zaver je taky, ze gw su fakt len pre top 2-3 gildy a ostatni sa mozu ist past.

 

PS: tymto chcem "podakovat" aj trapnym crusom od Ordo Sicarii (Equestris?), ktori boli tak mili, ze vrazdili aj utociace gildy. (mozno preto, ze nedokazali zabit obrancov...hm..)

Edited by Freesia
Link to comment
Share on other sites

PS: tymto chcem "podakovat" aj trapnym crusom od Ordo Sicarii (Equestris?), ktori boli tak mili, ze vrazdili aj utociace gildy. (mozno preto, ze nedokazali zabit obrancov...hm..)

 

Jojo, to bylo celkem vtipné, když se crus portnul do hradu, dal si hned na policku powarpové ochrany GC a sel na jednu ranu od SGcka do mesta :whistling:

Jinak jak si psal že ste vychcipavali na prvnim, no SGÄko přežije snad už každý, problém bude asi v tÄch sonikách :D

Edited by Sh4d0w
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...