Jump to content
Reborn fórum

Test WoE SE


Guest flex

Recommended Posts

aj ja aj ja sa chcem postazovat!

mam tharu, angeling hatku a combat, a NAPRIEK TOMU idem VZDY na prvu asuru do mesta?!? to je nefeeeeer nikto vam tam nebude chodit kym tie asury nevypnete!1!

 

ako ja neviem, ale (okrem rozdielu rychla-pomala asura) je medzi adv/nonadv hlavne v assu, sinx. A pri tom kolko je na servri HP sa mi nechce verit ze to musi byt taky problem. Pokial nikoho takeho nemate, da sa v gilde spolocne doexpit. Ak mate a nechodi, nuz neni problem nikoho z top ze maju ine gildy slabu ucast

A taky sinx sa da celkom lahko a rychlo doexpit a to dokonca tak, ze si zanho aj zahras... je to len o ochote

 

Pokial ste kapali v xeno hrade (alebo whoever ho drzal) tak ste sa mohli pridat do druheho hradu, ktory nikto na prvom warpe nekempil, ale boli tam pekne boje po celom hrade.

 

A pokial naschval chodite 2nd classmi, aj ked mate vyexpene aj adv postavy, len preto, aby ste sa mohli potom na fore stazovat, tak asi neni o com

Edited by Elfinka
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 260
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

No neprocetl jsem cely topic takze se predem omlouvam jestlize se tu budu opakovat, urcite SE jsou uplne jiny nez klasicky GW a muj osobni nazor je ze nejlepsi by bylo otevrit 2 hrady SE a 1 ci 2 klasicky hrady(uz bez geffenskyho).

Nejvic se mi libi ze hrady SE davaji uplne jiny rozmer a nuti hrat jinak nez byli lidi zvykli,uz zadny CP,maximalne na vstupnim warpu,ale vzhledem k moznosti warpu az pred hrad,to bude hned prorazeny,popr. by nebylo spatny vybrat 2 hrady s otevrenym prostotrem po vstupu,aby se tam nevytvorili zase mega kempici obrany s CP.

Jediny v cem vidim problem je mind break,ten jak se dostane za barikady tak to je konec,to jediny bych "nejak" osetril a myslim ze mame o zabavu postarano.

Ja osobne nejsem pro takovyto druh "spolecnych" utoku,protoze to neumoznuje pouzivat plosnaky,naprosty chaos kdo je kdo,nezname supportici guildy pomahajici obrancum atd atd. ,navic mi to nezvlada grafika a vcera kdyz jsem dorazili k empu tak to byl muj konec (a to jsem po dlouhe dobe nemel problemy s pripojenim :D ) a proto urcite vice tech hradu nez jen jeden.

Docela me vcera pobavili ty asury hned u warpu :whistling:

Edited by Ivik30
Link to comment
Share on other sites

Ono je jasny, ze se hned vratite, ale

1) zdrzi to - coz fungovalo

2) da to vetsi sanci branici alianci projit dal - coz ted neposoudim

 

Ok kdyz myslis ze je to dobra taktika ja jsem klidne pro,jen aby to takhle vydrzeli asurovat dlouho snad maji dost BP :whistling: ,ja ten gem za warpa obetuju :) Ale nebudu vam radit od toho mate jiny lidi kteri vedi co je nejlepsi :D

Edited by Ivik30
Link to comment
Share on other sites

A pokial naschval chodite 2nd classmi, aj ked mate vyexpene aj adv postavy, len preto, aby ste sa mohli potom na fore stazovat, tak asi neni o com

ak to ma byt narazka na moj post kde pisem, ze som zobrala non-adv.char tak: vyexpene advancedko nemam na gw, tak myslim, ze nema zmysel tahat ho tam. a rozhodne sa nestazujem, len hovorim ako to je z pohladu 2nd class. mne osobne by sa pacilo obcas tam zajst len tak for fun, ale bohuzial pokial si nevyexpim gw-advancedko aspon na lvl 98 (najlepsie na anuboch za 2 tydny,ze?), tak proste podla vas nemam narok navstivit nejaky hrad.

 

a slovo na zaver:

aj ked mam marca/tharu/ine a sg ma hned nezabije, tak mi to len predlzi zivot o par sekund, ked ma zlozi nejaky aurovany adv.char. :whistling: v skratke: 2nd class proti advancedku nema bohvieaku sancu na vyhru.

 

ps pre nechapavych a domyslavych:

nestazujem sa, len vyjadrujem svoj nazor a pohlad na vec.

Edited by Freesia
Link to comment
Share on other sites

prepac ale tomuto nechcem verit.

bola na gw aj s gypsy lvl 70, co malo 1vit, nieco menej nez 6k hp (rana od sg mi vzala skoro polovicu HP), nejaky extra equip nemam (okrem valk. shoesiek zohnatelne pre kazdeho lahko, dokonca som nemala ani smokieho, ktory by proti tomu sg dost pomohol) musela som poriadne potovat a davat pozor na plosnaky, ale prezit sa dalo. 1 vit je na gw zalostne malo, najviac vadil stun...

predtym som tam parkrat bola aj s obycajnou neadv(!!). dancerkou 90+ a s tou sa prezivalo uz uplne v pohode, a to stacilo 60 vit (mala tusim nieco okolo 8K HP)...

 

ano vyexpeny adv. char preziva lepsie a lahsie ale ani neadv. s priemernym equipom a vyssim lvl na tom nie je zle. samozrejme, ak mate PvM buildy bez vit necudujem sa ze umierate aj s neadv.....

 

edit: kratka lekcia z vyrokovej logiky

ak vyrok A plati tak vyrok B plati

ak vyrok A neplati, nemusi nevyhnutne neplatit aj vyrok B

tj. netvrdim ze 1 vit buildy mate, iba hovorim ze ak ich mate, nemate sa divit

Edited by flosbellidis
Link to comment
Share on other sites

chjo...ako vies, ze mame buildy bez vit? ako si prisla na to, ze mame pvm buildy?

suhlasim, ze s vyssim lvlom ma clovek vacsiu sancu, ci uz adv alebo neadv. to som uz tusim niekde aj spominala. uz sa mi to ale nechce riesit, takze robte ci co chcete, piste si co chcete, myslite si co chcete.... :whistling:

Link to comment
Share on other sites

Ja mam huntera level 95 s 6400 hp.Mam aj equip na gw a SG ma rozhodne nepolozi :)

Polozia ma aurovane advanced postavy. A nech mi nikto nehovory ze aj tak mame proti nim sancu :whistling:

Je sice pravda ze som sa raz dostal dalej ako za prvy warp :D ale dlho som nezil a pochybujem ze niekedy este uvidim emperium, jedine tak v databazi :)

 

Tieto nove gw sa mi inac pacia su super, ale su robene pre vela hracov co tu pri dvoch hradoch urcite nebude.

Uz vcera bolo menej ludi na gw ako v pondelok :D:)

Link to comment
Share on other sites

Guest RODIX

Takze. Vcerajsie 2 hrady bolo poznatelne citit. Nonstop 60 minut, konecne taktickej bitky, ktora uz nebola len o tom, ze niekto prejde a dobyje empo. Dost sa taktizovalo, konecne maju vyznam aj dexove wizny a skill Rally Guild. Ked sa nam zrazu na empe spawnlo 20 R.N.R. tak sme boli strachom bez seba. Nastavenie by som nechal tak ako je, lebo oficialne nastavenie aj tak neprejde.

P.S. zajtra niekedy vo vecernych hodinach bude snad i video (vcera za Hwiznu), zatial som nemal vela casu.

Edited by RODIX
Link to comment
Share on other sites

Musim souhlasit s Rodixem vÄera byla opravdu akce přes celé GW :D I když mÄ položí­ prakticky cokoliv a já toho moc nezabiju tak to stojí­ chodit na ty GW. člověk přece jenom íşkaže co se naučil a vÄera to bylo opravdu dobře vidÄt zvláÄtÄ nejzají­mavÄjÄí­ bitka u empa kdy už to extrémnÄ nadupaná akce kde se na screenu mlátilo 30-40 postav :) .

K tÄm base charum(non-edv.) na GW jenom toto.... I ja sem chodil se svoji wiznou na GW od nějakýho 80 lvlu prakticky bez equipu a taky sem chodí­val na GW kde se mlátili TOP zabijáci a taky sem furt chodil z mÄsta protože mÄ vÄechno položilo, ale když se Älo jako guilda s ali organizovanÄ tak to vypadalo na pohled lí­p i efekt byl vÄtÄí­ :) VÄera sem to vidÄl na alianci Vládci+Flash. I když nestačili na ty nejlepÄí­ tak prostě chodili spolu a jako parta toho určitě udÄlali ví­c než kdyby se rozprchli a hráli každej na sebe pří­padnÄ ve dvou lidech. Takže závÄr... na nové GW se dá chodit za base chary jenom to chce nějakou osobu která umí­ zavelet a zorganizovat si hráÄe :D

 

btw: sorka za pravopis sem na to levej :whistling:

Link to comment
Share on other sites

ad "jak to sux":

Myslete si, co chcete, ale nemyslete si, že menÄí­ poÄet neadvanced porazí­ vÄtÄí­ poÄet advanced. Posty pár dní­ zpátky byly o tom, že jejich Äance na přežití­, "koukání­" a "zí­skávání­ zkuÄeností­" je v tomhle hradÄ o dost vÄtÄí­ než v klasickým hradÄ se stejnou obranou.

Link to comment
Share on other sites

MÄ se přibližnÄ v polovinÄ gw zhroutilo pc tak jsem se Äel dí­vat na bratra který bránil yuno. Obránců bylo přibližnÄ 14, íştoÄní­ků dohromady nejmí­ř dvojnásobek (osobnÄ bych tipoval i ví­c). Na první­m warpu bránili s jednou HW, která má (v pomÄru k ostatní­m HW) pomÄrnÄ málo int, bez stringů, 3x HP, 2x sniper, 2x WS, jeden prof, 2 palachové, jeden monk, jeden sinx. Cross of the dead moon možná thary mají­, ale nejspí­Ä je nenosí­, protože ani neproÄli přes SG (konkrétnÄ archlonga jsem vidÄl s lukem v ruce), nikoho z nich jsem nevidÄl chlastnout ani pot (možná mám Äpatný oči), vládci precastem vÄtčinou probí­hali pomÄrnÄ s přehledem. Jenom dodám že pouze s tharou se precast přesnÄ téhle wizny dal přeží­t i s monkem na 75 lvlu co mÄl 1 vit (pokud se dobře pamatuju, tak necelé 4k hp, sice jsem musel hodnÄ potovat ale Älo to, wizna mÄla v té dobÄ stejnou int jako dnes, jenom mí­ř dex). Když Äli na jednu ránu do mÄsta, jak ří­kají­ tak tu tharu asi opravdu nemají­.

Imho by při tomhle poÄtu íştoÄní­ků Älo tuhle obranu prorazit pomÄrnÄ dobře, při nějaké rozumné organizaci i přes barikády.

 

K hradu pro nooby: neví­m proÄ by se mÄly dÄlat íşstupky lidem kteří­ jsou lí­ní­ si vyhuntit i tharu (kterou zabije 1st class na 40 lvlu s eq od NPC) a potom se diví­, že nevydrží­ ani jednu ránu. Sice to ode mÄ asi není­ hezký, ale včichni co jsou dnes v TOPkách taky jednou byli nubici a nějak se vypracovali, protože se snažili, vy se musí­te snažit taky.

Link to comment
Share on other sites

Podla mna je toto nastavenie GW super, az na tych guardianov ktori nam pri obrane pomahali aj po zniceny tych kamenov.

A nabiehanie na 1. warp s CP? Mali ste prist do Rachelu (ako uz niekto pisal) tam som videl 1. warp len na zaciatku GW a potom som ho videl len z vonkajsej strany lebo som sa musel ponahlat branit a utocnici ho urcite tiez minali len ako nutnost.

 

Uz skor som to chcel napisat ale nejak som sa zdrzal ale napisem to. Preco porovnavate 2nd classy s advaced classmi? Ved tie advanced maju viac HP/SP/statov... su urcite silnejsie a ak nebude non-advanc. charov aspon o polovicu viac tak nanich podla mna nemaju.

 

A tie 2 hrady boli celkom fajn (aspon v tom jednom kde som bol bola akcia celich 60 minut a nebolo to jednoduche) ale skusil by som si co by stym spravil len 1 hrad, predstava este aspon 15-20+ ludi (neviem kolko ludi bolo v tom druhom hrade ale vraj 15 xeno. + nejaky utocnici {Vladci a Flash presi do nasho hradu}) v tom hrade je dost zaujimava a hlavne obrana by to mala uz hodne tazke.

Link to comment
Share on other sites

Podla mna je toto nastavenie GW super, az na tych guardianov ktori nam pri obrane pomahali aj po zniceny tych kamenov.

A nabiehanie na 1. warp s CP? Mali ste prist do Rachelu (ako uz niekto pisal) tam som videl 1. warp len na zaciatku GW a potom som ho videl len z vonkajsej strany lebo som sa musel ponahlat branit a utocnici ho urcite tiez minali len ako nutnost.

 

Chceli sme ist do Rachelu ale na koniec sme nesli. Myslel som si ze tam to bude este horsie ako v Yune :laughing1:

Asi to bola chyba mozno v sobotu prideme, ak sa este bude guilde chciet :devil2:

Link to comment
Share on other sites

Takze. Vcerajsie 2 hrady bolo poznatelne citit. Nonstop 60 minut

lenze to bolo dane tym ze rnr sa pokusali dobit rachel.. ak by sli do yuna bolo by to 60min branenia prvej barikady a aj to by z 50% zvladali samotny guardi :devil2:.. ak by boli hrady rozdelene tak ze frnr a tepf by mohli len do hradu v racheli a ostatne gildy kam chcu tak taketo akcne gw chvilku vydrzia(aspon kym to jedna z gild koli takemuto "nefer" nastaveniu nezabali :laughing1:).. inac ak si rnr vsadia na istotu a pojdu do yuna bude to imho nuda

Edited by Elessi
Link to comment
Share on other sites

lenze to bolo dane tym ze rnr sa pokusali dobit rachel.. ak by sli do yuna bolo by to 60min branenia prvej barikady a aj to by z 50% zvladali samotny guardi :devil2:.. ak by boli hrady rozdelene tak ze frnr a tepf by mohli len do hradu v racheli a ostatne gildy kam chcu tak taketo akcne gw chvilku vydrzia(aspon kym to jedna z gild koli takemuto "nefer" nastaveniu nezabali :laughing1:).. inac ak si rnr vsadia na istotu a pojdu do yuna bude to imho nuda

Mno což, až se začne investovat, nastane buď z naší­ nebo jejich strany, protože mí­t hrad a mí­t z něj OCA je celkem fajn... Takže až to přestane být o akci ale začne to být o investech, tak ta nuda nastane, takže z dlouhodobého hlediska je ví­c než pravděpodobné, že dva hrady k ničemu moc nevedou...

 

Elfinka: Hmm s tí­m, že není­ až takovej problém si udělat HP nebo SinXe je celkem pravda (stačí­ priest na anubech a SinX třeba v niffu), ale problém je, že jak se vyexpí­, tak jde k jiné gildě. Vzhledem k tomu, že i na moje dualy co mám třeba v PF/Skilletu mi pí­šou někteří­ jedinci RNR/gum jestli bych nechtěl jí­t k nim. Nabí­dka je to vskutku luxusní­ a nedivim se že lidi ze slabší­ch gild to přijí­mají­...

 

K equipu a chcí­pání­ pod SG: pokud vám precast jedné HW přijde jako strašnej problém, tak věřte, že pokud máte marse, valk ští­t s tharou, marca v silce a beretu na hlavě + třeba rosarka s alligatorama (vše se dá vyhuntit i se slabší­ma charama), tak celková redukce s assu je přes 86% a počí­tám bez GW redukcí­ a resist potu, kterej se dá sehnat velmi snadno - jde i uvařit... (55% na water, 40% demi human, 16 MDEF, 10% long ranged, 1/3 assu). Wizna má naví­c hodně inty a energy coat... Takže když si vezme třeba - beret, unfrozen silk robe, genies muffler, green high quality sandals, cranial valkyrja shield a water resist EC + assu, tak má redukci celkem 93% (resist počí­tám 15% nevim jestli není­ snad 20, pak by to bylo přes 94%) a neří­kejte mi, že se to nedá uchlastat. Samozřejmě potom vás zabije WS, asura, SinX, ale SG je opravdu to nejmenší­, krom toho není­ problém aby hodil nějakej sage magnetic earth (stačí­ mí­t dexu stringy a suffru) a tí­m precast naprosto odpadne. Bez magnetu je pak samozřejmě nutnost dancerkama a hunterem cizí­ kemp zastunovat a zrušit si pasti.

Edited by Sir De Bill
Link to comment
Share on other sites

valk Ätí­t s tharou, marca v silce a beretu na hlavÄ + třeba rosarka s alligatorama (vÄe se dá vyhuntit i se slabÄí­ma charama),

 

valk Ätí­t se slabÄí­ma charama jop:)) sorka nedalo mi to si nerejpnout:)

 

jinak s tim postem naprosto souhlasim :laughing1:

Link to comment
Share on other sites

Kdyz jsou ted ty test gw, je vubec vyple investovani ve hradech?

Jinak to jsou truhly zadarmo..

Závist co? OMG myslí­š, že GM jsou od toho aby dělali velké nic? Samozřejmě, že je to vypnuté, tohle si GM hlí­dají­ celkem poctivě. Funguje to tak vždycky, tak se neboj, že by někdo něco mohl náhodou zí­skat...

 

valk ští­t se slabší­ma charama jop:)) sorka nedalo mi to si nerejpnout:)

 

jinak s tim postem naprosto souhlasim :laughing1:

Mno pokud si na to našetří­š, tak se to koupit dá... A i bez Valk ští­tu to máš určitě okolo 90% (přesněji 89,92% na wizně jak jsem počí­tal)

Edited by Sir De Bill
Link to comment
Share on other sites

Guest RODIX

Jinak to jsou truhly zadarmo..

pokial dobre viem tak:

Pocet truhiel = Komercia/4

 

takze keby to aj zapnute bolo tak to az tak zadarmo neni :laughing1:

Link to comment
Share on other sites

WOE:SE su z mojho pohladu fajn, konecne je to nejaka zmena po dlhych rokoch. Urgent call trochu vyrovnava to, ze obranci sa mozu strasne rychlo pohybovat po hrade, uvidime, ake to bude bez neho, kym sa nedoexpi.

 

Ale nemyslim si, ze sa na nich novacikovia nejak moc naucia. Ale to ani na normalnych GW. Aurovane chary ich budu skladat stale, mozem im popriat iba vela trpezlivosti a vzajomnej spoluprace.

 

Ludom, co pisu, ze oni tiez zacinali a nebol ziadny hrad pre novacikov by som rad pripomenul, ze bola aj ina situacia :devil2: Boli casy, ked marca ci dokonca poopoo hat nemala vacsina hracov :laughing1:

 

Leontinka> Valk stit sa da vyhuntit bez jedineho advanced classu. Len to (asi) nepojde na dual.

Ak uz nahodou je jeden prof so spiderwebom, je to tazka pohoda a zabije sa to lubovolnym dmg makerom. Keby aj nebol, staci monk a trochu si to vybehat... SP sa doplni aj cez wedding skill.

Edited by morgoth
Link to comment
Share on other sites

K dnesnim GW a budouci organizaci GW vseobecne:

Dnes probehnou normalni GW, jako byly doted se stejnym nastavenim, poctem hradu atd. Zaroven bude opet spusten pozastaveny drop druhel a investovani v normalnich hradech.

 

Obycejne GW budou kazdou sobotu, tj. jednou tydne. WoE SE budou probihat 2x tydne a to v pondeli a ve stredu. Casy a delka GW zustavaji beze zmeny.

K volbe tohoto nastaveni mne vedla relativne velka financni narocnost novych WoE SE pro hrace a mezivysledky hlasovani v ingame ankete (i kdyz tesne, zatim vyhrava 2. moznost).

 

Pripadne dalsi zmeny v nastaveni casu GW a WoE SE mohou byt provedeny dle ucasti a zajmu hracu o jednotlive GW systemy.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...