Jump to content
Reborn fórum

Test WoE SE


Guest flex

Recommended Posts

  • Replies 260
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ale pokud by jsi zase chtel zasurovat tu tvoji parodii na high wiznu, tak mu myslim staci napsat

stejne jako ja bych se mohl zeptat: Kde jsou ti vasi nahombotovani creatori...?

 

Ta parodie furt staci na to aby bez magnetu procistila ty davy "vysezenych aur" :)

A nahomboteny creatori ? Nevim asi jsi si nas s nekym spletl :(

Kazdopadne jsem pro at prijde rad si necham dat par asur,rekni kdy nakoupim si gemy na warpy :)

Link to comment
Share on other sites

... bez magnetu ...

Ano, to by mohl být problém...

 

Mno jinak u nás v Rachelu celkem akce, to by mě zají­malo kolik lidí­ bylo u Xeno v Yunu na návštěvě, když nepočí­tám necelých 10 minut íştoku nás a RNR na konci - pravda celkem ničivého, ale dobytí­ pevnosti už to časově nevyšlo :(

Edited by Sir De Bill
Link to comment
Share on other sites

Guest Miltank

Takže to pro Kubu vememe vÄechno postupnÄ:

 

Vysezené aury:

První­ho champa jsem dÄlal poctivÄ ve velkých partách, kdy se to sgÄkovalo a následnÄ skákalo, a co si pamatuju, tak auru jsem dÄlal kurevsky dlouho. Mimoto ty tu furt machrujeÄ jak kdyby si tu wiznu naepxil na geo( jak jeden highwizard, s kterým jsem se párkrát bavil, nick bohužel nevim, ale až si vzpomenu, řeknu ti :( ), přitom ze zaÄátku byla wizna uplnÄ luxusnÄ expitelná postava, bez které skoro neÄlo nikde expit a v dobÄ co jsi ji epxil byly drsné partybonusy. A co si pamatuju z labu, v kterém si ty epxil HW, tak sice jsem tam byl jen párkrát, ale byl totálnÄ easy :) .

 

Assuráci:

Já a rith (btw jde o kvalitu a ne o kvantitu :) )jsem zůstali a poslední­ cca osmery gw jsem champa hrál, tak ti tak moc chybÄt zase nemusí­m. :) A co se týká ceny gw, tak nevim, kde si vzal , že si stÄžujeme, já mam herbů pořád dost. A jak pí­Äe Elric o promiskuitÄ, tak já hraju to co je potřeba, a baví­ mÄ vÄechny chary, tak proto to tak stří­dám.

Link to comment
Share on other sites

 

Ne ne tady se pletes,tady nejde o me,machrujou tu jini, ja v tom akorat neshledavam nic extra velkyho udelat si pres asuru postavu na GW,ktera jen nekde pekne sedi s botickama a pak jde na GW a pise jak si vsechny dava atd. Jenom se porad dokola snazim upozornit na tohle nesmyslne expeni,ktery naprosto nici cokoliv co ma se zabavou spolecneho.Ja vim ze ted lidi napise ze nebyli AFK a ze to dalo prace s tim zapujcenym charem a tech smrti co bylo a bla bla bla. No to asi do tohoto topicu nepatri,zase jsem se nechal unest :(

 

Takze k tem SE GW,no jelikoz jsem nedostal zadnou odpoved pro koho jsou ty GW drahy tak jsem z toho vyvodil akorat ze jsou drahy pro vase warpovy champy.

Link to comment
Share on other sites

Guest RODIX

(2x 500+) + (1x350+)AD a to ste nas zatlacili "dost daleko"

s takou spotrebou u 3 creatorov na normalnych GW by ste sa ani nenaloadovali do hradu

 

Skus si dmg makera, u ktoreho cena=kvalita a nie postavu ktora stoji max starsandy a WPcka.

Odporucam creatora co ma aj hadzanie kondenzakov, ak taky nejaky vobec je.

Moja vcerajsia bilancia: AD+WP+CWP+BP+dex zradla+gemy na warpy(omg tolke peniaze) = +- 7,5M

kolko to stalo vas? 200k za yellow poty od morroc npc? :blum:

Link to comment
Share on other sites

Guest Kvakik

Ta parodie furt staci na to aby bez magnetu procistila ty davy "vysezenych aur" :blum:

 

Hmm, a pustil sis efekty? Nebo stale veris a doufas, ze tam zadny magnet nebude, kdyz castis SG?

A ohledne nakladu? No fear, minule jsem (ve stredu) hral za Lednacka. S ciste hunticim equipem bez ED, str 15 a nulovymi vydaji (regen sp je slusny, stejne tak heal za 2300, k nejakemu warpu jsem se vzdycky socknul) to mezi vama nebyl problem. Vsichni jste zrali hvezdicky, par chciplo na GC. Dokonce jsem zaznamenal i pokus o divest (u BC paladina je to kuriozitou, stejne tak u creatora s FCP) a mocny nelinkovany holy light od Naginaty (pres gw redukce a hlavne skill faith to moc a moc bolelo).

Link to comment
Share on other sites

s takou spotrebou u 3 creatorov na normalnych GW by ste sa ani nenaloadovali do hradu

A ke vÄemu by přestalo hrát 98% kreatorů (Elric ma slow cast, ten ne, ten za tu dobu vyhází­ půlku a o matroÄ si řekne v guildÄ). :blum:

Link to comment
Share on other sites

Guest Kvakik

A ke vÄemu by přestalo hrát 98% kreatorů (Elric ma slow cast, ten ne, ten za tu dobu vyhází­ půlku a o matroÄ si řekne v guildÄ). :blum:

 

Tulpas, ty nam tu moc nemudruj a jdi si prohlednout hrad zevnitr, vcera jsi z nej moc nevidel.

Link to comment
Share on other sites

Njn tak od toho je prece guilda aby pomohla ne ? Alespon tak to vzdy bylo.To je to o cem tu mluvim,konecne se to projevi,jeste par takovych GW a zacnete oprasovat sve puvodni chary :)

Ja za to nemuzu ze jsi si vybral tento char,to je tvoje rozhodnuti tak proc ja mam byt za to trestan ci omezovan ?

 

 

Ano ja bohuzel hraju jen a pouze s efektama,prave kvuli magnetu,ale trapne doufam ze tam taky nekdo hodi ten ganbantein nebo ze to profa zrusi.Vzdy se to nepovede,bohuzel kdyz si hazu G a SG sam tak ta prodleva je tam tak velka ze magnet je 3x zpatky :blum: Musime se na to zamerit a pak to bude vypadat uplne jinak :)

Link to comment
Share on other sites

Kvakik:k tem pokusum o divesty(nvm koho konkretne myslis,ale ja bych do tebe sel)...kdyz vidim pobliz aliancni wiznu a asuraka tak se divest podle me vyplati i na BC...k divestovani creatoru..konkretne vcera sem osobne divestl creatora 3x(to ze si pak muze hodit protekty me je fuk..tou dobou uz muze lezet)..jmeno po me nechtej to nvm..byl to frmol..

Kdyz uz teda hodnotis ostatni ,tak konkretne od tebe sem dostal nekolikrat GC cca za 2poty...desna bolest :blum:

RODIX:jj jak by rekl marlboro mann...sel si k nam a utracel..aspon nekdo to umi poradne rozbalit..thx

 

Vcerejsi WoE se me moc libily..diky PFT a hostujicim FF za peknou akci :)

Link to comment
Share on other sites

Guest Kvakik

A to nehovorim o tom, ze po nahodeni BC ti spadnu vsetky boosty, nie len divest..

 

tyjo, toho jsem si vazne nevsimnul...

u BC paladina neni zadny boost tak zasadni, aby rozhodoval o byti a nebyti, diky mnozstvi HP se da klidne ozelet i asu

a to nehovorim o tom, ze uz vetsinou mas stejne dispell

Edited by Kvakik
Link to comment
Share on other sites

Aha, tak to si este zabudol povedat vsetkym profom, ktory ta kedy dispellovali, ze su strasne lamy, pretoze ty boosty aj tak vobec nepotrebujes. Dokonca mozno este vacsie pretoze ich to stoji gem. Ci to je uplne ine?

 

EDIT: Tak ma este napada, zdrbal si uz vlastnych priestov, ze vobec mrhaju cas boostenim ta? :blum:

Edited by mat33gh
Link to comment
Share on other sites

EDIT: Tak ma este napada, zdrbal si uz vlastnych priestov, ze vobec mrhaju cas boostenim ta? :D

ProÄ? U nás boosty často nedostaneÄ ani na požádání­, natož jen tak.

 

KaždopádnÄ nevim co tu řeÄí­te. Cenu GW? Jsou nákladnÄjÄí­, ale taky z hradů budou padat lepÄí­ vÄci. Pokud to nÄkdo neutáhne, tak si zahraje levnÄjÄí­ char a není­ co řečit. člověk by spí­Ä řekl, že co se test GW týÄe, tak se budou řečit spí­Ä vÄci jako vlajky, guardiani, barikády a celkové vyvážení­ GW (což vyžaduje určitě jiné nastavení­ na oficiálu a jiné na rebornu) a pří­padné návrhy na zmÄny do budoucna pro lepÄí­ GW. Pokud už se zmÄny nechystají­, pak se komentáře o divestech, BC, creatorech a nákladnosti na GW můžou klidnÄ přesunout do GW topicu (kde takovej spam nebyl už celkem dlouho a kde by to chtÄlo oživit) a tady by se mohly řečit konstruktivní­ názory a nebo to tu locknout...

 

Otázka na GM - bylo by reálnÄ možné upravit vlajky v emproomu (mám na mysli jejich poÄet a pří­padnÄ mí­sta kam warpují­ - třeba omezit na jedno). Přece jen když je celá jedna gilda schopna dostat se bÄhem ani ne půl minuty z mÄsta na témÄř jakékoli mí­sto v hradÄ, tak je to celkem velká výhoda - předpokládám, že na oficiále pravidelnÄ íştoÄí­ ví­c gild proti jedné, takže tam tí­mto vyvažují­ poÄet íştoÄní­ků, otázkou je jak moc rychle by se dokázala vytvořit nějaká aliance schopná bojovat na GW, aby se výrazná poÄetní­ převaha dokázala vytvořit (nepoÄí­tám, když obránců přijde 20-25). Kdyby se nechala nÄkterá klí­Äová mí­sta, ale jejich poÄet se omezil, tak by to mohlo být i pro obránce výhodné - alespoř by se v tom vyznali :) .

Link to comment
Share on other sites

 

Zkusenosti mam zatim pouze s Rachelem, takze v pripade yuna to bude chtit asi jinak :D

 

Pokud by se jednalo o omezeni warpovani po hradu byl bych pro kdyby zustali vlajky ke guardian stonum, k empu, pred 3. a 2. barikadu(tady je to mam dojem nekam mezi 1. a 2., nejsem si uplne jistej :))

 

Tzn. zrusila by se moznost se dostat na cestu mezi guardian stony, za 1. a za 2. barikadu. Imo nejvetsi vyhoda je moznost byt okamzite za kazdou barikadou. Toto nastaveni by bylo mozna v soucasnych poctech utocniku vyhodnejsi.

 

Nebo nechat jen 1 hrad :)

Link to comment
Share on other sites

Chytit jdou, akorat moc dlouho v te pasti nevydrzi.

Any monster that steps within 1 cell of the trap will become snared for 5*SkillLV/(Target AGI*0.1) seconds (minimum of 3 seconds)

 

v db sem nějak nevyÄetl že by to byli bosáci, takže by tam mÄl být 5 sekund ((5*4)/40*0.1), problém je že tou pastí­ probÄhl a nic :thumbdown:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...