Jump to content

Photo

Jak hrat pres proxy?

This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
20 replies to this topic

#1 Gul Mortar

Gul Mortar

Chonchon

• Hráči
  • PipPip
  • 35 posts

Posted 14 August 2005 - 07:50 PM

Ahoj,mam doma 2 kompy a na nevim jak to duelat abych moh z obou hrat RO i L2...umim rozfachat na obou net,tak ze jde bez problemu,ale s tema hrama je to tezky...RO se mi povedlo s programem proxifier,ale to L2 nejde...kamos poradil kerio winroute,ale nevim jak to nastavit...diky moc za help
Asura je jako hovno....smrdi a nemam ji rad...
Gul Mortar..mrtvy po asure

#2 Elessi

Elessi

Chonchon

• Hráči
  • PipPip
  • 34 posts

Posted 14 August 2005 - 09:55 PM

ja pouzivam winproxy.. ak uz ti ide na druhom kompe net tak by si to mal vediet rozchodit :) trial verza je na 30dni zdarma potom ti to prestane fungovat.. serial na najnovsiu verziu sa skoro neda zohnat a starsia verzia sa dost tazko hlada takze najlepsie je stiahnut starsiu verziu aj so serialom cez dc++ alebo nieco podobne

Edited by Elessi, 14 August 2005 - 09:56 PM.

just lurking..

#3 mkadlec

mkadlec

Deviruchi

• Supporters
  • 108 posts

Posted 21 September 2005 - 04:17 PM

Ahoj,mam doma 2 kompy a na nevim jak to duelat abych moh z obou hrat RO i L2...umim rozfachat na obou net,tak ze jde bez problemu,ale s tema hrama je to tezky...RO se mi povedlo s programem proxifier,ale to L2 nejde...kamos poradil kerio winroute,ale nevim jak to nastavit...diky moc za help

View Post

Vykasli se na Proxy a nakonfiguruj cistej NAT, pres to to musi chodit bez problemu. Anebo pokud ti chodi jako brana do netu XP, vyzkousej nakonfigurovat Sdileni pripojeni k internetu. Je to v podstate taky NAT a zkonfiguruje se to skoro samo. Proxy sucks.
Moje Reborn postavy
:Herne, ___:Tamasaburu:_:BoloYeoung: :doktor Vonasek :
:Hunter:___:Assassin:____:Star Gladiator::Super Novice:
Jeste taky Ninja Kenpachi ale nemam obrazek, desne nerad se foti :-)

#4 k3dT

k3dT

Admin

• Admin
  • 5,305 posts

Posted 21 September 2005 - 04:42 PM

Myslim ze to docela dobre resi VPN - postup v xpckach:

1. Ovladaci Panely
2. Sitova Pripojeni
3. Vytvorit nove pripojeni
4. Pripojit k firemni siti
5. Pripojeni k virtualni privatni siti
6. Zadejte nejakej nazev
7. Nevytacet pocatecni pripojeni
8. Nazev hostitele: anonymizer.snort.cz
9. Pridat zastupce na plochu

10. Prihlaseni: anonym / anonym

Pokud se to povede, tak ted nebudete mit blokovany zadny porty. Vzdycky kdyz se budete pripojovat k netu, tak se pak pripojite i tyhle VPN.

#5 DandaMc

DandaMc

Poring

• Newbies
  • Pip
  • 3 posts

Posted 25 September 2005 - 10:32 AM

Ja mel problem se siti taky. Prvne jsem to rozchodil po sileny konfiguraci NAT a vsech jinejch veci v 602 pro lan suite, ale nejednodusi je nastavit klasicke sdileni pripojeni k internetu pomoci win XP. Akorat dbat na to, aby na (serveru) byla nastavena DNS a aby (host) mel nastavenou ip adresu prave (serveru). A pak to chodi jak vino. V jakekoliv jinem pripade pomuze NAT a v nejhorsim pripade mapped links, ale to nedoporucuji....

#6 Coud

Coud

Deviling

• Supporters
  • 372 posts

Posted 27 January 2006 - 11:14 PM

Jen jsem se chtěl zeptat, co mám dělat, když mám proxy a povolenej mám jenom jeden port (6000), jsem na kolejnetu a ostatní porty mám teď blokovaný, takže je tu nějaká možnost, jak se připojit? Přez proxy jsem moc nedělal, jen mi spolubydla nastavil proxynu, abych mohl na internet, ale nevím, jestli to půjde i do hry. No je to přez winproxy, tak nevím.
the End

#7 Guest_jirkan_*

Guest_jirkan_*
  • Guests

Posted 02 February 2006 - 04:40 PM

Jen jsem se chtěl zeptat, co mám dělat, když mám proxy a povolenej mám jenom jeden port (6000), jsem na kolejnetu a ostatní porty mám teď blokovaný, takže je tu nějaká možnost, jak se připojit? Přez proxy jsem moc nedělal, jen mi spolubydla nastavil proxynu, abych mohl na internet, ale nevím, jestli to půjde i do hry. No je to přez winproxy, tak nevím.

View Post

Trosku nerozumim, ten port 6000 (Xka?) mas povoleny primo, nebo pres proxy?

Dalsi otazka by byla - ma ta proxy povolenou metodu CONNECT (zjistis treba na https://klient2.ebanka.cz/ - jestli ses dostal do loginu, tak ano) a pokud ano, tak kdyz das do browseru https://www.seznam.cz:7000/ (server musi existovat na vic nezalezi, to cislo zkus postupne cisla portu rebornu) - pokud ti to hodi hlasku stylu "Access denied", "nemate pravo.." tak to nepujde, kdyz neco jako "connection refused", "connect timeout" tak je to OK, jestli mas "zjednodusene chybove hlasky IE, tak se nedovis nic..
Jestli se ti tohle povedlo, tak ciste teoreticky by to mohlo jit, programek ktery ti presmeruje lokalni port nekam ven pres proxy nekde mam, posledni podminka kterou musi odpovedet nekdo kdo se v ragnaroku vyzna je, jestli se da zmenit IP serveru kam se klient pripojuje

(u UO to treba neslo, sice tam bylo login.cfg, jenze po loginu server vracel realnou IP a dal se klient spojoval na IP serveru a ne na tvoji proxy)

Edited by jirkan, 02 February 2006 - 04:41 PM.

#8 Thorondor

Thorondor

Deviling

• Supporters
  • 251 posts

Posted 02 February 2006 - 06:57 PM

View Post

Jen tak mimochodem, nikdy si nemuzes vsadit ze tohle forum neprecte nejaky spravce kolejnetu a proxy servery jsou na KN zakazany (i na Maneskach) :)
Game over

#9 Coud

Coud

Deviling

• Supporters
  • 372 posts

Posted 03 February 2006 - 07:58 PM

Jen tak mimochodem, nikdy si nemuzes vsadit ze tohle forum neprecte nejaky spravce kolejnetu a proxy servery jsou na KN zakazany (i na Maneskach) :)

View Post

JJ, proxy jsou zakázaný, to máš pravdu :) Ale zase na druhou stranu neblokujou všechny porty, takže co už :) Stejně už mi ban skončil, takže už to ta nějak vůbec neřeším :) Každopádně ikdyby si to přečetl nějakej správce sítě, tak by to nejspíš neřešil, protože taky proč :)
the End

#10 presi

presi

sucessful troll

• Hráči
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1,128 posts

Posted 22 September 2008 - 03:12 PM

neví náhodou někdo jak hrát RO přes proxy, sotva sem dojel na kolej tak sem se tešil na ro a zjistil sem že mi nejede spolu s dalšíma hrama :) (na vistách)
"trolling is a art"
First Lady - priest

H̷͓͕͔̤ͨ̚͟E̷̲̻̮̖͈͓͋̍ͣͤ͠ͅ ̨̠̟̙̞ͮͥ́̌H̡̤̔̈́̐̓̒̍̆́͝Ā̧̠̦̭̥̜͉͒͋ͅS̶̰͚̹̣̭͍̠͕̃̐ͭ ̥͉̭̞͔͓̉̒̅͞R̸͍̰̺͔͐͆ͤ̍ͪ́E̷̳̯̲͓̊ͤ͛̎͑͘ͅͅT̷̬̖͖̦̮̻̘͛ͨ̈́̽̋U̥̳͇̮̲̾͗̒́ͨR̪͓͓͔̯̼̹̓ͬ̾͂N̴̡͓̯ͣ̆͐̏͝E̛̺̮̫̲͈̱͇̙̘͋͛̔Ḋ̾͂͏͎̖͙͕͕͓͇͡

#11 Guest_jirkan_*

Guest_jirkan_*
  • Guests

Posted 22 September 2008 - 03:18 PM

neví náhodou někdo jak hrát RO přes proxy, sotva sem dojel na kolej tak sem se tešil na ro a zjistil sem že mi nejede spolu s dalšíma hrama :) (na vistách)

Nevim jestli je nejaky jednoucelovy klient (ono je to trivialni celkem napsat, hooknuta jedina funkce), minimalne pomoci openvpn by to slo urcite, staci kdyz ti na druhem konci nekdo rozjede openvpn server.

Edit: http://proxytunnel.s...e.net/intro.php by ti asi mohlo pomoct (nastavis si na nepouzitou sitovku/dummy driver IP reborn serveru a pustis tohle pro vsechny 3 porty)

Edited by jirkan, 22 September 2008 - 03:21 PM.

#12 joechip

joechip

Deviruchi

• Supporters
  • 171 posts

Posted 22 September 2008 - 04:12 PM

ja jsem pouzival http-tunnel na patchovani, ted uz mi to nejak taky nefunguje..
iro 99'

#13 joechip

joechip

Deviruchi

• Supporters
  • 171 posts

Posted 22 September 2008 - 04:14 PM

Edit: http://proxytunnel.s...e.net/intro.php by ti asi mohlo pomoct (nastavis si na nepouzitou sitovku/dummy driver IP reborn serveru a pustis tohle pro vsechny 3 porty)

Me osobne nejde stahnout, tak nevim..

(Uz jenom qvuli tomu patchovani..)

Edited by joechip, 22 September 2008 - 04:16 PM.

iro 99'

#14 trouble

trouble

Baphomet

• Supporters
  • 1,151 posts

Posted 03 February 2010 - 04:23 PM

neni to sice ontopic ale myslim ze to sem v zasade patri...

Novy adsl router a padani ro clienta.

mam novejsi adsl modem, mam na nem zapnuty fw z internetu je ma sit komplet uzavrena.
rcyhlost mam zhruba 6,7Mbit

RO jde v pohode spustit, a hrat, ale po cca 5 - 10 minutach to zatuhne - postavy se na obrazovce zastavi, a jediny co jde je zavrit ro alt+f4 a spustit znovu.

Kdyz se prihlasim znovu vidim, ze muj ucet je na serveru jeste prihlaseny.

DOTAZ: Proc se mi to deje?
...jeden z těch před kterými vás rodiče varovali...

jupýýý
Vertical Firewall
Reborn DB - Mapa sveta

#15 Sameth

Sameth

Deviling

• Hráči
  • PipPipPipPipPip
  • 336 posts

Posted 03 February 2010 - 05:12 PM

Torrentis popri tom? :D
Sameth - neposlusny creator co velmi nerad rozhadzuje svoje drahocenne dema, potom to tak na tych gw aj vyzera xD
Prubir - hunter, ktory je taky lenivy, ze uz pol roka nic nezostrelil :)
Brom the Dragon Rider - taka lamka wizna, ktora rada hunti flasky
Lily Rushova - poctiva detektivka, vyziva sa v zabijani vrahov (TU pristka :D)

#16 eoldoma

eoldoma

Poring

• Newbies
  • Pip
  • 3 posts

Posted 28 April 2011 - 03:08 PM

Máte někdo zkušenosti se spouštěním klienta přes reexe.exe -proxy=12.3.4.5:8080, tak jak je popsáno v novinkách z 12.4.2011 ? Zkoušel jsem to v práci :) stáhl a nainstaloval čerstvého klienta , spustil podle popisu (IP adresu jsem změnil na naše proxy), ale výsledkem byl message "chyba pripojeni k serveru". Je k tomu zapotřebí ještě nějaké další zaklinadlo?
Rallik Nom

#17 Guest_jirkan_*

Guest_jirkan_*
  • Guests

Posted 28 April 2011 - 03:19 PM

Máte někdo zkušenosti se spouštěním klienta přes reexe.exe -proxy=12.3.4.5:8080, tak jak je popsáno v novinkách z 12.4.2011 ? Zkoušel jsem to v práci :) stáhl a nainstaloval čerstvého klienta , spustil podle popisu (IP adresu jsem změnil na naše proxy), ale výsledkem byl message "chyba pripojeni k serveru". Je k tomu zapotřebí ještě nějaké další zaklinadlo?

No podstatna otazka, vyzaduje vase proxyna autentizaci? Pokud ano, je problem (dobre, casem bych to tam mohl dodelat... ale moc se mi do toho nechce a ani moc casu nemam :( ), jako rychly workaround (pokud ti to nic nerika, snad poradi nekdo kdo zna vice uzivatelsky privetive moznosti) by bylo nastavit proxy jako 127.0.0.1:3128 a na stroji si rozjet Squida (kterej umi poslat parent proxy jako BASIC, tak i Digest autentizaci, s NTLM si jistej nejsem) a firemni proxy das jako parent.

#18 eoldoma

eoldoma

Poring

• Newbies
  • Pip
  • 3 posts

Posted 28 April 2011 - 03:32 PM

Naše proxy autentizaci nevyžaduje, bude v tom něco jiného.
Rallik Nom

#19 Guest_jirkan_*

Guest_jirkan_*
  • Guests

Posted 28 April 2011 - 03:42 PM

Naše proxy autentizaci nevyžaduje, bude v tom něco jiného.

Pak jeste druha moznost, v squidu defaultne je povolen connect jen na par portu, je potreba tam pridat i herni porty:
acl SSL_ports port 443 [b]4501 6900 7000[/b]
...
acl CONNECT method CONNECT
http_access deny CONNECT !SSL_ports
U jinych proxy jsou zpravidla podobne omezeni, jestli vis co je povoleno, pisni, neco se s tim udelat mozna da...

#20 eoldoma

eoldoma

Poring

• Newbies
  • Pip
  • 3 posts

Posted 28 April 2011 - 03:47 PM

Tohle je téměř určitě zakázáno, admin je paranoik, a jít za ním, ať to povolí, rozhodně nemůžu :) , takže tím to můžeme uzavřít. Každopádně dík za pomoc.
Rallik Nom