Jump to content
Reborn fórum

All Activity

This stream auto-updates

 1. Earlier
 2. Dobrý deň prajem, som určite za. Ale myslím si, že by tie drop raty mohli o niečo vyššie napr. čo sa týka: 1. kategórie mvp (pori pori, biolab 4 bossovia) tak sú celkom exkluzívny, ktorých človek ani nevyvolá cez BBčka čiže by som bol za drop rate 2-3%. 2. kategórie mvp ku Ghoustovmu listu by som asi pridal Gloom Under night (5 hodín respawn) a možno by som zvážil drop rate 1% pre nich. 3. kategórie instančné mvpčka tak s drop ratmi 0.5% pre túto kategóriu vcelku súhlasím len by som tento list možno rozšíril o bossov dostupných cez questy napr. Buwaya, Bakonawa, Evil Believer, Bangungot (aj keď tento je asi príliš slabý...) alebo Nidhogg. Potom by som možno zvážil pridanie dropov do Arisinoe inštančních bossov ako Gondar Dragon (veľmi otravné zabíjanie) alebo Shandalar. Keďže Arsinoe questy sú relatívne obsiahle mohol by to byť dobrý motivačný faktor na kompletizáciu questíkov. To boli moje dve centíky k topicu.
 3. Kyoko

  HD Carnium/Bradium

  Já jsem taky pro i když bych asi dala u Ghousta tu 3 kategorii aspon 1%. Bio Mvp moc lidi nechodi
 4. Já jsem určitě pro přidání dropu HD carnia a bradia z MVP. Ta ruda tady chybí. Jsou zde již crimson zbraně, ale jejich plný potenciál je až od velkého refinu. Současně je možné dát +11 max +12 a už i to mi přijde, jako spousta času stráveného s huntěním. Samo HD carnium i bradium lze i současně získat z huntů, ale je to velice nepřístupné. Alternativa k tomu tady byla asi před 2 roky, kdy tu byly návrhy na certifikáty, které zabraňují zlomení equipu při refinementu. Tak na některých serverech samo certifikáty mají, ale nevím kolik práce by s tím měli GM a v podstatě to funguje stejně, jak HD carnium a Bradium. Co je trochu spekulativní je využitelnost HD carnia vs HD bradia. Neboť zbraně je potřeba plusovat častěji. Pokud by k tomu GM i hráči dali souhlas k dropu HD carnium/bradium z MVP, pak zbývá pořešit jen z koho a nakolik. V podstatě souhlasím s tím, co psal Waeron s doplňky a drobnými změnami. Za mě návrh takový: (B) = bradium, (C) = carnium 1. kategorie (závěreční MVP a B4 MVP): 1% - pori pori (B), naught sieger (B), bio4 MVP (B/C) 2. kategorie (silné MVP s dlouhým respawnem a B3): 0,5% - BIO3 MVP (B/C), GD boss (B/C), ifrit(B), valkyria randgris(C), beelzebub(B), kraken(C) (satana bych tam nezahrnoval, ať je volný pro lidi co chtějí exp) 3. kategorie (MVP v instancích): 0,5% - Reaper Yanku(C), Awakened Ferre(C), Charleston 3(B), Faceworm Queen(B), (Amdariase bych vynechal, neboť tam padá enri ruda), Mutant/ Violent Coelacanth (B/C) Za mě by to znovu zlukrativnilo i některé lokace, jako například ET či jen zabíjení krakena, valkyrie, bubáka, ifrita na mapě, zabíjení BIO MVP. Mělo by to více donutit lidi chodit do instancí. GD MVP bych podpořil, aby na ně začalo chodit více lidí. Stále mi přijde, že o to lidi nemají moc zájem. Poměr Bradia a Carnia jsem se snažil rozložit rovnoměrně samo další možnost je, že by z toho padaly obě rudy. Důsledky: Po téhle změně by hlavním zdrojem HD car/bra byly denní instance EC/ET a GD MVP. Sekundární zdroj by pak byli lidi kteří chodí silná MVP v mapách, dále pak B3/B4 MVP. šance: člověk zhruba musí projít 200 instancí či zabít 200 silných MVP, pro jednu HD rudu. Což si myslím, že s průměrným hraním 5 instancí z 3. kategorie za 1 týden + EC/ET, kde je 3-6 MVP z 2. kategorie a 1 MVP z 1. kategorie + zabití 3 silných MVP za týden, když se někdo z nudy zatoulá do map na valky či bubáka. Tak 5/200 + 5/200 + 1/100 + 3/200 = 15/200 tedy za 13 týdnů by měl mít člověk jedno HD carn / brad. Samo záleží na frekvenci hraní, ale toto jsem bral z očekávaného průměru. Za mě je to OK šance, této rudy nechceme na serveru moc, ale nějakou bych uvítal. Neříkám, že jsem vše domyslel ani že to musí být. Toto je návrh a konečné rozhodnutí budou mít GM. Prosím o vyjádření se k návrhu. Díky
 5. Určitě pro, s tím dropem by bylo dobré aby si to i obyčejný hráč dokazal nahuntit...
 6. Ahoj, nedávno se na mainu řešilo přidání HD Carnia/Bradia do dropu některých MVP monster. Byli byste pro přidání ano/ne? Popřípadě z čeho by mělo dropovat? Za mě Ano. drop bych dal z pori pori, guild dung bossu na sanci okolo 1%... Reaper Yanku, Awakened Ferre, Charleston 3, Faceworm Queen 0,5% Myslím že drop by neměl být moc velký aby nebylo kamenu hromada, ale zase ne tak malý jako karetní drop, to by zase nebyli žádný. (malá poznámka pod čarou: diskuze je pouze teoretická a přidání itemů taky :D)
 7. Ahoj, CP pro classic najdes tu - https://classic.reborn.cz/login.php a datum pro smazani by mely byt samy nuly
 8. Zdravím, koukám se na https://ucty.reborn.cz/ a tady jde nastavovat spoustu věcí na Reborn renewal, je někde obdobná stránka na Reborn classic? Popřípadě, když chci smazat postavu na Reborn classic, chce to po mě nějaké datum, kde se to dá zjistit jaké to datum je? Díky
 9. Popravde vubec netusim kdo to registroval.. na muj mail to neni edit: nejak jsem to hacknul nakonec..
 10. Ahoj, na ratemyserver.net se tváří, že je server offline nebo špatně informačně nastaven. Nejde pak vyhledat v seznamu serverů. Je to aktuální řešit a popularizovat?
 11. saboko

  DISCORD

  Technologie jde kupředu, tak hurá všichni tam https://discord.gg/MQvjGYweuM
 1. Load more activity
×
×
 • Create New...