Jump to content

Photo

pro ty, co mají cepicky na nic aneb tradovani netradovatelneho

• Please log in to reply
26 replies to this topic

#21 viviane

viviane

Smokie

• Supporters
  • 54 posts

Posted 19 September 2012 - 12:18 PM

No, ja si ale nemyslim, ze se tu nejak moc argumentovalo proti te tradovatelnosti - spis se to prestalo resit.
  • 0

#22 Guest_betr_*

Guest_betr_*
  • Guests

Posted 19 September 2012 - 01:18 PM

Minimalne supporter kaho horny by se tradovat rozhodne nemely.
Ziskani nekterych veci je primo zavisle na lvl postavy - nizsi lvl to ma jednodussi (napr. bony u vetesaka).
U vetsiny soucasnych notrade veci bych trade klidne povolil, ale naopak napr. zbojnickemu satku bych notrade zavedl.
  • 0

#23 viviane

viviane

Smokie

• Supporters
  • 54 posts

Posted 19 September 2012 - 01:31 PM

take si myslim, ze by se ty veci mely resit individualne - na to zadne globalni reseni spravedlive nebude - myslim, ze by vyresila dost moznost tradovat nektere veci v ramci prihlasovaciho emailu, nebo ip adresy - kdyz ti treba Wind Milestone narusuje combo nebo mas skill na teleport na postave, proc ma lezet v kafre, kdyz je pomerne tezke ji ziskat - aspon manjelce by se mohla dat...
a ten zbojnickej satek - no, budou znevyhodneny postavy s malou nosnosti, kdyz se nosi treba ori...
  • 0

#24 TomulkaBambulka

TomulkaBambulka

Deviling

• Hráči
  • PipPipPipPipPip
  • 278 posts

Posted 19 September 2012 - 07:30 PM

V dnešním ROčku chceš řešit věci jako zvýhodnění postavy na menším levelu? Není už to jedno? Máš exp itemy, kde uděláš 85tku během 10 minut a další a další věci, i těma questama v NW uděláš mrdník expů za minimum snahy a mohl bych pokračovat. Není už jedno, jestli bude knight pobíhat s exp manuálem či tak nějak? A jednoduše pořád můžeš udělat těm itemům, že je low level postavy neoblečou, nesežerou či co.

Prostě obecně vzato, neprodejnost je chyba veliké. A stále žádný argument proč ji nechat.
  • 0
PvM - TomulkaBambulka
GW - Sentiment + Knowya + Maya the Bee

#25 Sir De Bill

Sir De Bill

Baphomet

• Hráči
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1,449 posts

Posted 19 September 2012 - 08:26 PM

Prostě obecně vzato, neprodejnost je chyba veliké. A stále žádný argument proč ji nechat.

To je těžké, když se platný argument napíše a ty ho neakceptuješ.

Ziskani nekterych veci je primo zavisle na lvl postavy - nizsi lvl to ma jednodussi (napr. bony u vetesaka).

A ono naexpení na 85 nonadvanced jde sice rychle přes repeatable exp quest, ale za cenu cca 20M na postavu. To není zanedbatelná částka. Dost lidí to není schopno vydělat tak snadno a radši do toho ty dva dny expení vrazí (ano, jde to dát rychleji, ale takových nás tu až tak moc není, kdo to na těchto lvl solo dává).

Co mi přijde trochu zvláštnější je fakt, že bony přes manžele přehodíš, ale exp manuál nee.
  • 0
Elleshar - HP 99/70 ExGuildmaster Phoenix Fury
Sheala de Tancarville - Professorka 99/70
Hyakunichizeki - HW 98/66

Non advanced squad

Chikaraotoshi - Wizard 98/50
Hanayaka - Sage 99/50
Sairyou - Monk 99/50

Dnem 10.12.2008 ukončila aliance Phoenix Fury/Templars své aktivity na Rebornu.
V současné chvíli chodím na GW za toho, kdo mě nabere a nehraje jak totální lama.
Často okupuji:
Nicholas Flamel - PF guild Creator 99/70
Polynom - paladin 99/70
Wala - blacksmith 99/50

a další...

#26 Guest_betr_*

Guest_betr_*
  • Guests

Posted 19 September 2012 - 09:48 PM

Ja bych netlacil vsechno na zisk, at si lide uziji i nejakou zabavu.
Prijde novacek na event a dostane za nej peknou netradovatelnou odmenu (capku/manual). Clovek kterej ma na uctu 100k a zkousi expit na ruznych lokacich s npc equipem a proste si uziva postupne ziskavani vseho co hra nabizi .. Druhej den ho uvidi starej mazak a nabidne mu za tu odmenu 10M, takovejch penez, zaraduje se novacek, proda, prachy rozfofruje za vice ci mene uzitecne veci a uz se mu nebude chtit sbirat a prodavat "bezcenej" loot, uz se mu nebude chtit expit na mobech kdyz se daji expy tak snadno naklikat pres npc a pri dalsich eventech treba nic neziska a prestane hrat uplne.

V ramci prihlasovaciho emailu - to lze menit libovolne pres CP, ne ?
V ramci IP .. to si nedokazu moc predstavit, jakou ip by to bralo - posledniho prihlaseni ? Zalozim novej ucet, poslu login cloveku od kteryho chci neco koupit at to hodi na novice, prihlasi se - jeho ip, lognu to ja - moje ip a vec si vezmu.
V ramci uctu - pres kafru, to je snad jediny realny omezeni, pochybuju ze by lidi zadali GM o preneseni postavy s takovymto equipem na jinej ucet.
  • 0

#27 TomulkaBambulka

TomulkaBambulka

Deviling

• Hráči
  • PipPipPipPipPip
  • 278 posts

Posted 19 September 2012 - 10:46 PM

Tak pokud to chápu správně, tak dělat hunty na výdělek se mi už neoplatí. A já se tady celý rok těšil, jak tu portovací čepičku prodám, konečně si koupím za ty zeníky nějaký equip na mého chudého sniperka a budu veselý a ono nic. Kdejaká lamka si udělá 5 postav vyžere výdělečné hunty jako SW, DF, Mino a Rybio lajnu, vydělá nezpočetně více než mi chudáci, co hrajeme s jednou postavou. Žvejky, exp manuály a life něco, to můžu prodat rovnou NPC, nádhera tenhle systém.

Betr - právě že zisk je ta zábava, ze zisku máš itemy pro své postavičky, a lepší pocit. Teď jsem čistil kafru a vyhazoval bordel a sbíral to nějaký acolytka a myslím, že tím jsem mu udělal daleko větší radost, než kdybych mu hodinu tahal metalingy. Jen vy lidi co máte prachů jak želez můžete říkat takové věci. Ale zažij si nemít ani na kapru a pak poznáš, jak velkou radost ti udělá prodej nějakého itemu, který ty stejně nikdy nevyužiješ.

Sir de Bil - Můžu vědět jaký argument? Vážně myslíš ten vtip a o tom jak by to ulehčilo postavám na menším lvl? Vážně si myslíš, že postava co nemá na sharpy by si dokázala koupit exp manuál nebo vzácnou čepku? Já o tom velice pochybuji. Možná bys ty věci za bony mohl použít na své dualy, ale na tom nevidiím nic špatného, aspoň je využiješ a neleží ti v kafře. A použitý exp manuál aspoň znamená, že se jde někam expit. Což je fajn.

Edited by TomulkaBambulka, 19 September 2012 - 10:47 PM.

• 0
PvM - TomulkaBambulka
GW - Sentiment + Knowya + Maya the Bee

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users