Jump to content


Photo

Ranger build


 • Please log in to reply
27 replies to this topic

#21 Corwin

Corwin

  Chonchon

 • Hráèi
 • PipPip
 • 20 posts

Posted 12 June 2013 - 04:31 PM

Vit už jsem s několika lidmi probíral, dost mi to vytkli - build předělám.

 

Za info k moře děkuji, cestu pěšky jsem tam našel - zmátl mě zdejší dotaz na přístupový quest - který jsem nemohl na iro wiki najít. Proto jsem se ptal ;)


 • 0

#22 smash

smash

  Deviling

 • Hráèi
 • PipPipPipPipPip
 • 306 posts

Posted 12 June 2013 - 06:26 PM

Btw camo už funguje nějak normálně? Dá se z ní castit ASko bez odhalení? Zvyšuje mocně ATK? :D


 • 0

Reborn:

ukaz_emblem_php.png
SlayerOfDarknes- Ranger...Phoenix Furry ukazemblem.png 4ever

Slayer's Queen -Arc Bishopka, DPSlayer - Genetic, Chicker - Rune Knight, YourDevotedHusband -   Royal Guard

Eric Clapton - clown, Niela - HP
a par dalsich slayeru...
Non-advanced grupa:
Ummagumma -Hunter, RED HEAD - dancka
Moje K/P/V


#23 Voltron

Voltron

  Deviling

 • Supporters
 • 394 posts
 • Gender:Male

Posted 13 June 2013 - 10:43 AM

AS ukonci camo. K ukonceni dojde jeste pred seslanim AS, cili AS nema bonus z camo. Dle iro wiki by tomu tak byt nemelo...


 • 1
Posted Image

#24 Corwin

Corwin

  Chonchon

 • Hráèi
 • PipPip
 • 20 posts

Posted 13 June 2013 - 07:52 PM

Zrovna to testuji na testu. Dle všeho camuflage ukončí naprosto vše - i normální útok na moba. Jediné co mohu, tak se hýbat a nebýt viděn, což je sice fajn, ale dost to skill oslabuje. Takže build přehodnotím, pokud se camo+AS opraví, tak resetnu.

 

P.S.: s VIT jste měli pravdu, trošku jsem si s tím hrál a je blbost mít vit 1... Podle test serveru by mi mělo v pohodě vyjít na tohle složení:

 

Str - 10

Agi - 100

Vit 95 (+5 za job=> imunita na par hnusných statů)

Int 67

Dex 120

Luk 70

 

Ještě si s tím budu trochu hrát a zkoumat, jen to vypadá že všechny on-line kalkulátory počítají špatně, test mi to ukázal úplně jinak :D

 


 • 0

#25 Dweep

Dweep

  Baphomet

 • Supporters
 • 1,843 posts
 • Gender:Male
 • Location:Lipùvka

Posted 13 June 2013 - 08:03 PM

Zrovna to testuji na testu. Dle všeho camuflage ukončí naprosto vše - i normální útok na moba. Jediné co mohu, tak se hýbat a nebýt viděn, což je sice fajn, ale dost to skill oslabuje. Takže build přehodnotím, pokud se camo+AS opraví, tak resetnu.

 

P.S.: s VIT jste měli pravdu, trošku jsem si s tím hrál a je blbost mít vit 1... Podle test serveru by mi mělo v pohodě vyjít na tohle složení:

 

Str - 10

Agi - 100

Vit 95 (+5 za job=> imunita na par hnusných statů)

Int 67

Dex 120

Luk 70

 

Ještě si s tím budu trochu hrát a zkoumat, jen to vypadá že všechny on-line kalkulátory počítají špatně, test mi to ukázal úplně jinak :D

 

http://calc.irowiki.org/

s tímto by to mělo poměrně sedět 

 

camo se ještě musí opravit, správně by ji mělo ukončit dost málo věcí, stejně jako by do ní neměl házet kouzla např. mage z labu

 

dex určitě 125 kvůli efektivitě zbraně 

zvaž klidně méně int, já jsem bohatě spokojený s 45i + využívám rideword hat - je efektivní zvláště při plošných a/nebo velkých útocích - storm splňuje oboje


 • 0

doesn´t matter anymore

 

characters_RO.jpg

 

Baphomet killcount over 1k, MvP over 2k

dropnuté boss karty: 2* Mastering card


#26 Corwin

Corwin

  Chonchon

 • Hráèi
 • PipPip
 • 20 posts

Posted 13 June 2013 - 08:16 PM

Pokud se camu v nejbližší době neopraví (nebude opraveno), tak tolik int potřebovat nebudu - plán byl naházet si boosty, schovat se do camu a z něj střílet AS jeden za druhým - dokud vše kolem není mrtvé. A v případě průšvihu se v camu schovat a doregenrovat HP, doplnit šípy etc... Času na to zatím mám dost, takže s tím počkám a dřív si naházím skilly pro warga. Dex na 125 je dobrý nápad, díky za něj :)

 

Edit - tenhle kalkulátor jsem právě používal a na testu m istaty a body vyšly jinak - i výsledné HP/SP. Je možné že jsem tam naklikal něco špatně, pro jistotu zkontroluji a znovu ozkouším.


Edited by Corwin, 13 June 2013 - 08:17 PM.

 • 0

#27 Briana de Lemo

Briana de Lemo

  Smokie

 • Supporters
 • 65 posts
 • Gender:Male
 • Location:Jindøichùv Hradec
 • Interests:VojtaT !!! :D

Posted 26 February 2016 - 03:00 PM

Byl jsem na testu a camo furt nefungovalo tak jak ma je na renewalu neaka zmena nebo to proste nefunguje?


 • 0
Antissa -=- Ranger
VojtaT 4ever -=- Sura
Briana de Lemo -=- Arc Bishop

A V A T A R 

-=-

 Guillitone Cross


Alysha -=- Genetic
Elizabeth of Green -=- Warlock
Skluzan Tavic -=- Assassin 99 (non adv GW)

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Moje videa s Ragnaroku: https://www.youtube....feature=mh_lolz
Posted Image
 

#28 TomulkaBambulka

TomulkaBambulka

  Deviling

 • Hráèi
 • PipPipPipPipPip
 • 278 posts

Posted 24 April 2017 - 11:54 AM

Dobrý den, chtěl bych se zeptat na pár věcí, snad nevadí, že se nebudu ptát jen na věci ohledně snipera / rangera, ale přijde mně zbytečné zakládat více témat.

 

Nejdříve k tomu rangerovi. Nehrál jsem několik let, řekl bych opravdu dost dlouhou dobu a tak jsem už spousu věcí zapomněl. Hlavně bych se chtěl zeptat, jaký build je dneska zhruba ten nejlepší. Mám sniperku s 99 dex, 99 agi, 25 int a zbytek jedna, používal jsem převážně na hunty, na huntění předmětů, hezky na solo, maximálně s manželem HPčkem za zadkem ši za warpem. Chodil jsem si slabší MvPčka, na GWčka jsem s tím nechodil, expil jsem převážně na solo či někde v partě. Proto jsem nepotřeboval více VIT ani více INT. Teď bych chtěl hrát podobně, proto bych byl rád za jakoukoliv radu, jaký buld by mně asi nejvíce vyhovoval.

1. Dex 125 je nutná k nějakému bonusu na zbraň? Má smysl jet ještě více DEX.

2. VIT, aby dávala dohromady 100 je opravdu nutné, když nechodím na GWčka a nebo někde na hardcore? Vždy jsem měl raději dostatek flee, než abych měl tunu HPček a hrál to na výdrž. Statusy jsem řešil čepicí, armorem atd. (Lokace, kde dostáváš stun? - Dia helma se stalactikem a je to.)

3. INT se dneska používá i na cast, je to tak? Mám rád prostě rychlý cast + velikou ránu. Jinak na SP jsem snad nikdy na solo netrpěl, v partě to řešil profa nebo gypsi. Na solo jsem měl kombo Ulesska + Odin (10% SP redukce) + Icarus combo (25% SP redukce), do toho nějaké věci na SP, jako blue acidus, či slot brýle. Proto bych chtěl INT asi jen tolik, kolik je minimum abych moc netrpěl a netrpěl cast time.

4. K čemu je u snipera LUK? Někde jsem tady četl, že se dost jezdí LUK, já ten stat nikdy neměl a neměl rád, tak bych se rád zeptal.

 

K equipu. Je mně jasné, že vše co jsem měl, je teď naprosto na nic. Když jsem koukal na trh a na cenu dia věcí, valk armorů atd. Je jasné, že investice do equipu v hodnotách miliard byla blbost, ale tak kdo to měl před těmi sedmi lety vědět. No nevadí, budu muset kupit asi dost věcí nobé, ale rád bych se zeptat, jestli něco z toho, co mám na sniperovi, má ještě nějakou cenu a nebo jestli to mám schovat či prodat za minimálku někde.

5. Zbraně - mohu něco z toho používat i na rangerovi?

Mám +10 composite bow komplětně okartované na všechno (rasy, velikosti, elementy atd) cca asi 25 kousků všude full karty. K tomu mám +9 OAB, +9 Hunter bow, +8 / +9 element luky (Burning, Frozen, Earth, Gust atd.),

6. Ringy - orleans glovky se zeromem, slot bow thimble, bisorn horny, dia ringy, icarus wing + bowman scarf. Tady jsem viděl asi nejvíce nových věci, takže asi vyházet co?

7. Zbytek. A co takové věci jako Ulessky, Odiny, SBčka, Valk boty, Valk armory, Dia botky, Dia manťáky, Dia armory, slotové element armory, undershirt + pentie, varianty, sniping suit, nydhorg shadow garb, flame manteau of NS. Dalo by se z toho něco použít?

8. Případně doporučtě nějaký equip, který by byl naprosto nepostradatelný, či jestli by se dalo použít něco z minula. Děkuji.

 

Pak bych měl další otázky.

9. Jde o stránku www.reborn.cz. Docela mě mrzí, že tam není dost věci aktuálních či tam jsou věci, které na rebornu nefungují a nebo tam dost věcí není. Projel jsem to jen rychle, ale třeba je tam forging a maning, který nefunguje, stránka kde expit končí někde u lvl 70+, docela dost by pomohlo, kdyby se tam dopsalo něco pro lvl 100+. Pak tam je napsané, že se dá plusovat do +20, ale více info jsem nenanšel, tak jako o enchantech nic moc. Dungeonů je tam vypsaných málo, Chybí nějaký přehled lokací.

Jde mě o to, že jsem se vrátil po 7 letech, dost věcí znám, vím jak funguje, dost věcí jsem zapomněl. Přijdu na tu stránku a jsem z toho dost zmatený a teď si představte co udělá takový nováček, ten to má ještě daleko těžší. Ten než se zorientuje, tak už tu dávno třeba nemusí být.

10. Musí se do aktivních lidí vypisovat i merchanti? Nebylo by lepší tam psát jen lidi opravdu aktivní? Vidím 100 lidí, jsem nadšený, pak zjistím, že z toho je 60 merchantů a už je to takové slabší. Co vy na to?

 

 

Díky moc. Měl bych těch otázek asi dalších 80, ale řekl bych, že pak bych se asi odpovědí nedočkal. Děkuji předem a přeji hezký den.


 • 0
PvM - TomulkaBambulka
GW - Sentiment + Knowya + Maya the Bee
0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users