Jump to content
Reborn fórum

Taekwon - Equip


mkadlec

Recommended Posts

Podla mřa by nebolo najÂťažčie spraviÂť nejaké "zbrane" pre taekwonov, naprí­klad nejaké nože Äo sa pripevřujíş k nohám alebo tak... :devil2:

To že nemí´žu nosiÂť zbrane ich oproti ostatným povolaniam dosÂť oslabuje, snáÄ jednu dosÂť vežkíş výhodu majíş v tom že vÄetky kopy (namaxované samozrejme) stoja minimum SP, takže staÄí­ nejaká tá willow karta a mí´žte si kopaÂť donekoneÄna.

často som sa pýtal či niekto nevie aké mí´že nosiÂť Taekwon najlepčie brnÄo, ja som kíşpil slot mantle...

Link to comment
Share on other sites

Podle officialu by mel TK moc nosit vse co je All except novice .... takze nejlepsi brneni by mel byt Mink Coat[1]......

8582[/snapback]

 

Já jsem se spokojil s coatem[1]... je o hodnÄ dostupnÄjÄí­ než mink coat a jestli mám def 14 nebo 15 je v podstatÄ jedno^^

Link to comment
Share on other sites

Mno ja s mym taekwondem pouzivam Mantle of Champion. Ma lvl30 vit 5 a Hp jen 185!! je to docela hrozny, jak s tim muzete expit? ja bych bez me RodaFrog nemel sanci.

9179[/snapback]

No jo, ale Rodu, nemá každej, takže lepÄí­ způsob jak je expit je sehnat si co nejvÄtÄí­ bandu Taekwonu, bo mají­ dost dobý party buffy.

Link to comment
Share on other sites

No jo, ale Rodu, nemá každej, takže lepÄí­ způsob jak je expit je sehnat si co nejvÄtÄí­ bandu Taekwonu, bo mají­ dost dobý party buffy.

9448[/snapback]

 

Niesom si íşplne istý, či tie party buffy fungujíş ako majíş...mám fighting chant na 5, bol s v pajon dungu s ÄalÄí­mi 3 TK (vÄetci mali FCh 5) a vÄetkým som uberal stále rovnako.

Tá roda by až taký veÄký problém byÂť nemala, staÄí­ trochu dlhčie pobudníşÂť v novic zóne, alebo prvé levely za TK stráviÂť niekde na pupách (ako som to spravil ja). Myslí­m že s willow+pupa mí´že TK už expiÂť celkom obstojne.

Link to comment
Share on other sites

Niesom si íşplne istý, či tie party buffy fungujíş ako majíş...mám fighting chant na 5, bol s v pajon dungu s ÄalÄí­mi 3 TK (vÄetci mali FCh 5) a vÄetkým som uberal stále rovnako.

Tá roda by až taký veÄký problém byÂť nemala, staÄí­ trochu dlhčie pobudníşÂť v novic zóne, alebo prvé levely za TK stráviÂť niekde na pupách (ako som to spravil ja). Myslí­m že s willow+pupa mí´že TK už expiÂť celkom obstojne.

9581[/snapback]

No ty party buffy asi fakt nefungujou, ja je za svyho Taekwona jeste nemnel, bo jsem si je jeste nedaval a nemnel jsem s kym chodit expit, ale ted jsem to zkousel a taky nic. Jo a v novice zone jsem ztravil hoodne casu a taky nic, mam tam novice na 27 lvl!!! Karty mi padly uz ze vseho, jen ne z rody :-( Asi nemam vubec zadne stesti ;) Jinak neznam mapu s takovym vyskytem Pupa, aby se na nich dalo expit :)

Link to comment
Share on other sites

No ty party buffy asi fakt nefungujou, ja je za svyho Taekwona jeste nemnel, bo jsem si je jeste nedaval a nemnel jsem s kym chodit expit, ale ted jsem to zkousel a taky nic. Jo a v novice zone jsem ztravil hoodne casu a taky nic, mam tam novice na 27 lvl!!! Karty mi padly uz ze vseho, jen ne z rody :-( Asi nemam vubec zadne stesti :D Jinak neznam mapu s takovym vyskytem Pupa, aby se na nich dalo expit  :D

9606[/snapback]

 

Dobrá mapa je na východ od pajonu, tá Äo vyzerá ako willow. Síş tam pupy, aj willow...a z oboch síş užitoÄné karty :)

A na pupách snáÄ ani moc expiÂť nejde.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Nedávno ma napadlo, ako by sa dali spraviÂť zbrane pre TK celkom elegantným spí´sobom, ako karty do footgearov. Naprí­klad karta do footgearu, Äo by mala nejaký takýto efekt:

Footgear sa ráta ako zbrař, HmotnosÂť=ATK...alebo tak nejak. (a spolu s takýmto footgearom nemí´že byÂť equipnutá Äalčia zbrař, alebo ho mí´žu nosiÂť iba TK)

Alebo eÄte nieÄo takéto:

Footgear sa ráta ako zbrař s ATK 50 (naprí­klad) ak je zlepÄený aspoř na +8 alebo viac, pridáva sa k ATK eÄte +20.

Neviem či by to bolo možné spraviÂť, ale dosÂť by sa to hodilo, a priÄlo mi to ako dobrý nápad, tak som to postol :-)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Tak tu mame boticky, :( super, bomba, parada :P , jeste v v sobotu jsem nelenil a shipem se do Louyangu prepravil a za usetreny peniz sobe cely sortiment zakoupil. Jak uz jsem psal je to skvely akurat mne trosicku mrzi ze je to armor a ne weapon takze se to neda upgradovat Orideconem a nedaji se do toho cpat karty pro Weaponry. Aaale nestezuju si, to ne :) Aspon, ze tak. Diky GM

:) Paroubky :D

Link to comment
Share on other sites

Tak tu mame boticky,  :( super, bomba, parada  :P , jeste v v sobotu jsem nelenil a shipem se do Louyangu prepravil a za usetreny peniz sobe cely sortiment zakoupil. Jak uz jsem psal je to skvely akurat mne trosicku mrzi ze je to armor a ne weapon takze se to neda upgradovat Orideconem a nedaji se do toho cpat karty pro Weaponry. Aaale nestezuju si, to ne :) Aspon, ze tak. Diky GM

:) Paroubky  :D

12057[/snapback]

no, jak asi vis, taekwon nemuze equipnout zadny zbrane. ale pokud te to potesi tak na specialnich kartach pro taekwona delam a jedna hodna osoba mi nakresli primo taekwon kartu

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 2 months later...
  • 2 years later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...