Jump to content

Photo

Royal Guard Builds

• Please log in to reply
27 replies to this topic

#21 Dweep

Dweep

Baphomet

• Supporters
  • 1,843 posts

Posted 26 August 2013 - 06:29 PM

http://irowiki.org/~...GS5GA1bsbs2dak1

víc jsem neřešil. osobně mi přišly zbytečný všechny věci co vyžadovaly víc jak jednoho royala a než expit přes reflect damage, je reálnější overbrandovat

pinpoint attack, moon slasher jsou primárně pvp skilly, na pvm asi nejsou nutné maxované a člověk má prostor na zkoušení něčeho dalšího (ovšem nevím co další má smysl jet)

ad def aura a spear quicken lvl 10 .. je to potřeba na něco.. už nevím, dmg overbrandu a cosi dalšího... build jsem skládal dost dlouho zpět než abych si vybavil a hledat se mi to nechce..

p.s. aspoň quicken http://irowiki.org/wiki/Overbrand : "...

1. Pierce Damage, up to 7 cells in front of the caster. Affected by Spear Quicken level...."
  2. For every skill point invested for Spear Quicken, Pierce ATK increases by 50% 

tudíž není nutné si quicken držet, ale jen ho mít....

• 0

doesn´t matter anymore

characters_RO.jpg

Baphomet killcount over 1k, MvP over 2k

dropnuté boss karty: 2* Mastering card

#22 Palantir

Palantir

Deviruchi

• Hráèi
  • PipPipPipPip
  • 100 posts

Posted 26 August 2013 - 06:59 PM

pinpoint attack, moon slasher jsou primárně pvp skilly, na pvm asi nejsou nutné maxované a člověk má prostor na zkoušení něčeho dalšího (ovšem nevím co další má smysl jet)

Čo takto presmerovať tie body z PA a MS do Vanguard_Force.png Vanguard Force ?

• 0

#23 Dweep

Dweep

Baphomet

• Supporters
  • 1,843 posts

Posted 26 August 2013 - 07:55 PM

proc ne, ozkouseno nemam, ale prej s tim byl nejakej problem (tusim ze burst atk byl slaby protoze nespotrebovaval force)

• 0

doesn´t matter anymore

characters_RO.jpg

Baphomet killcount over 1k, MvP over 2k

dropnuté boss karty: 2* Mastering card

#24 smash

smash

Deviling

• Hráèi
  • PipPipPipPipPip
  • 306 posts

Posted 26 August 2013 - 08:52 PM

Já jsem třeba původně počítal se shield spelem, ale pákrát jsem to zkoušel na testu a nevím pořádně co to dělá. Respektive tuším, ale ten výsledný efekt nepoznám na bojišti, takže to asi vynechám  a jsem tam kde jste vy :D

• 0

Reborn:

ukaz_emblem_php.png
SlayerOfDarknes- Ranger...Phoenix Furry ukazemblem.png 4ever

Slayer's Queen -Arc Bishopka, DPSlayer - Genetic, Chicker - Rune Knight, YourDevotedHusband -   Royal Guard

Eric Clapton - clown, Niela - HP
a par dalsich slayeru...
Non-advanced grupa:
Ummagumma -Hunter, RED HEAD - dancka
Moje K/P/V

#25 Palantir

Palantir

Deviruchi

• Hráèi
  • PipPipPipPip
  • 100 posts

Posted 02 January 2014 - 03:37 PM

Hmm ... situácia sa trocha zmenila - už je k dispozicii až job 60! A ja akurát zajtra prestúpim na RG ;)

• 0

#26 Guest_Buks_*

Guest_Buks_*
  • Guests

Posted 02 January 2014 - 03:46 PM

Hmm ... situácia sa trocha zmenila - už je k dispozicii až job 60! A ja akurát zajtra prestúpim na RG ;)

(zatial neaktivne tak isto, ako max lvl 175, zvyseny job lvl na 60 a nove lokacie)

• 0

#27 Palantir

Palantir

Deviruchi

• Hráèi
  • PipPipPipPip
  • 100 posts

Posted 08 March 2014 - 06:51 PM

Mohol by mi niekto vysvetliť správne narábanie so skillom OVERBRAND? Pochopil som z irowiki, že záleží, kde sa presne potvorka nachádza, ale mám problém to poriadne umiestniť a hlavne často sa mi skill preruší, keď som pod útokom. Ako ho používate vy?

A ešte jednu vec som si všimol - zasahuje to potvorky na rôznych miestach mapy ... čo je možno dobré pri huntoch, ale často sa stráca drop!

Edited by Palantir, 08 March 2014 - 08:15 PM.

• 0

#28 Pastor Johny

Pastor Johny

Poring

• Hráèi
  • Pip
  • 16 posts

Posted 17 March 2014 - 06:56 AM

Hojte :) psalo se zde něco málo o problému se skillem Rage Burst (ten je i v Tracker - Reborn Renewal - teď strana 3), tak to trochu vysvětlím (dnes jsem to na testu schválně znovu vyzkoušel :) ).

Rage Burst má odebral všechny Rage Counters ze skillu Vanguard Force. Čím více jste jich měli tím větší máte dát damage - nefunguje, odebírá jen jednu kouli a damage je stejné.

Dále má docházet k navýšení damage s menším počtem životů Royal Guarda. Čím méně životů máte při použití Rage Burstu tím opět větší damage - nefunguje, ať máte kolik životů chcete, dáváte stále stejné damage.

Kdyby fungoval tak jak má, tak je to asi jeden z nejzajímavějších skillů Royal Guarda, protože když máte velkou sílu, dobrou zbraň, počkáte si na maximální počet Rage Counters, hodně životů celkově a málo při použití skillu, tak máte dát pecku za cca 500K (nepočítám element a podpůrné skilly jiných povolání). Místo toho jste rádi ze 25K a s nepříjemnou prodlevou.

Jestli je nějaká oficiální změna skillu, tak to nevím a nikde jsem to nenašel :) snad se to brzo opraví a Royal Guardové budou mít konečně skill, který budou moci použít na MvP :)

Edited by Pastor Johny, 17 March 2014 - 07:00 AM.

• 0

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users