Jump to content
Reborn fórum

Pohar sesti poringu - letní­ event 2014


Guest Jamie

Recommended Posts

Guest Baalberith

Huh, dať rovnaký počet bodov za poringa aj metalinga je pekná zákernosť :D

 

Edit: Kedy a akým spôsobom dostaneme odmeny?

Ja myslim, ze takto:

2014-07-31 00:00:39 [ #main ] [GM] Jamie : je tu nekdo z postav: mousie, bear, alonka, Eskarina, popelka, shylock, Ooops, cruela, riki, bludic

Link to comment
Share on other sites

Ja myslim, ze takto:

2014-07-31 00:00:39 [ #main ] [GM] Jamie : je tu nekdo z postav: mousie, bear, alonka, Eskarina, popelka, shylock, Ooops, cruela, riki, bludic

 

Toto neni ono - jedna se o hledani pouze "jednoho" hrace, viz zebricek v CP.

 

Link to comment
Share on other sites

Zoznam ešte určite nedajú, lebo výkrm pokračuje až do konca eventu!

 

Každopádne by ma zaujímalo, ako môže mať niekto už cez 10k z druhého eventu - toľko poringov iste nezabili, ani keby sa od počítača ani nepohli. Alebo mi zasa niečo uniká? :D

Link to comment
Share on other sites

Betr děkuji takže aspoň nemusim zkoušet smeti našel jsem půlku věci takže teď se zaměřit na druhou půlku a snad je tam item bodově na jiné urovni

Nechce se mi dávat dva druhy itemu i když bodově pěkný (jelikož pořád je používám ;-) ) proto zaostavám ale 170K už se mi zdá dost oproti některým s 10K + - začíná to být extrémně nevyvážené a lidi to odrazuje :-(

 

 

ja fakt nepocitam stim ze vyhraju ale bavi me to a delam to pro radost :))

Link to comment
Share on other sites

Guest Baalberith

Zoznam ešte určite nedajú, lebo výkrm pokračuje až do konca eventu!

 

Každopádne by ma zaujímalo, ako môže mať niekto už cez 10k z druhého eventu - toľko poringov iste nezabili, ani keby sa od počítača ani nepohli. Alebo mi zasa niečo uniká? :D

 

Presne tak, vykrm pokracuje a moze zamiesat celkovym poradim az do konca eventu. A cim viac disciplin bude, tym budete mat viac roznych sanci, ako sa pohnut v celkovom rebricku:)

Link to comment
Share on other sites

Mám splnené všetku hunty duhého kola a pán poring mi nezobrazí hlášku, že som tragéd, ale zopakuje to svoje o tom aký je kápo a už nedá na výber menu čo vlastne chcem. Je to zámer by design, alebo iná featue? :-D

Link to comment
Share on other sites

Guest Baalberith

Mám splnené všetku hunty duhého kola a pán poring mi nezobrazí hlášku, že som tragéd, ale zopakuje to svoje o tom aký je kápo a už nedá na výber menu čo vlastne chcem. Je to zámer by design, alebo iná featue? :-D

 

Je to zamer, povodne to pokracovalo dalej, ale nakoniec sa ta cast vypustila s tym, ze kazdy bude moct huntit poringov na body od zaciatku:)

Link to comment
Share on other sites

Guest Jamie

Zítra cca v 15:00 vyhodnotim viteze Poringa pro druhou disciplínu, takže máte posledních pár hodin na získávání bodů do dílčí odměny. Body které získáte po limitu (čti zítra po 15:00) se vám budou započítávat do finální odměny.

Link to comment
Share on other sites

Spiše bych snižil body za Arc Angela a to i ziskane na bodovani Devila ATD jelikoz udelat na Archa hunt je tezky a vysedavat s pracovni naplni je trosku tezky kdyz si jeden ci dva lidi hlidaji spawn s přepočtem Devil a Arc maji stejny spawn

Link to comment
Share on other sites

Fajrytail:

Hra ma mnoho moznosti a chapu zechces prvenstvi ke vsemu ale nejsi jediny zkoumej zjistuj a je to diky nedostatku casu pracovni naplni jsem treba osobne rad ze mam vyjmecne navrch ( pokud jsis vsim me privolavani nejde a nvm proc a warpowani stojá gemy a 3x delsi cas nez tobe)

 

PS vidis vis to nakonec

Edited by Mergi
Link to comment
Share on other sites

Tak to dopada když někdo poradi mentalně labilnimu člověku s tunou času oproti jiným hráčum

 

Luke fon Fabre 704 382 a to ještě asik není konečný číslo

 

Zbytečně to honí do sraček (a to jsem slušny) jak už jsem předtim psal kdyz nekdo bude zbytecne event navysovat pripoji se min a min lidi a ostatni to odradi Vyhra neni vše jde o zabavu a tento člověk ze zabavy dela frasku

Link to comment
Share on other sites

Tak to dopada když někdo poradi mentalně labilnimu člověku s tunou času oproti jiným hráčum

 

Luke fon Fabre 704 382 a to ještě asik není konečný číslo

 

Zbytečně to honí do sraček (a to jsem slušny) jak už jsem předtim psal kdyz nekdo bude zbytecne event navysovat pripoji se min a min lidi a ostatni to odradi Vyhra neni vše jde o zabavu a tento člověk ze zabavy dela frasku

 

Evidentne jsi nepochopil jak se pocitaji vysledky. To ze nekdo ziska v jedny dispicpline miliardu a v ostatnich nic znamena tak akorat ze nejspis vyhraje odmenu za danou disciplinu, ale v celkovem poradi bude hodne nizko. Serad si lidi vlevo podle celkoveho poradi a pak si secti jejich body za jednotlivy discipliny. ;)

 

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...