Jump to content
Reborn fórum

Anime


Thror

Recommended Posts

  • Replies 402
  • Created
  • Last Reply
Tento topic mi tu vždy chýbal ;)

 

Takže...ktoré anime síş vaÄe najobÂľíşbenejčie? Ktoré anime síş vaÄe TOP5, TOP10, TOP100? :) Alebo...možno by som sa mal radÄej pýtaÂť "Ktoré ste videli?"

21871[/snapback]

 

Chybal aj mne ;) ....takze moje naj anime su Ghost in the shell 1,2 (+ komplet Stand Alone Complex), Wolf´s rain (komplet - na to nedam dopustit ;) ), Vampire Hunter D (+ Bloodlust), Wonderful Days, Blood - The Last Vampire...nie je ich vela, ale zase som si ich velmi oblubil a pri niektorych aj slzicku pustil... :bye: ...ale chystam sa aj na ine, je ich viac co uz dlhsie si chcem pozriet len nie je cas... ;) ...btw Thror niak si zabudol napisat tie Tvoje naj, to by ma celkom zaujimalo...

Link to comment
Share on other sites

...btw Thror niak si zabudol napisat tie Tvoje naj, to by ma celkom zaujimalo...

Nezabudol, ale nebol som si istý, či ten topic bude niekoho zaují­maÂť ;) Ok, tak moje topky:

1. Serial Experiments Lain

2. Haibane Renmei

3. Trigun

4. Cowboy Beebop

5. X

 

Tie prvé dve fakt odporíşÄam, síş to moje srdcovky...a staví­m sa že kopa Âľudí­ ani nevedela, že Haibane Renmei je anime ;)

 

No videl som ich trochu viac...skrátený zoznam: Slayers, GITS, InuYasha, Rurouri Kenshin, Bible Black, Ragnarok the animation, Full Metal Panic, Kiddy Grade, Blue Gender, Ghost Stories :) , Mononoke Hime, Akira...a zrovna tu mám DvD s komplet Evangelionom a Chobits, len si na to musí­m nájsÂť Äas...

A aby to bolo komplet, samozrejme som videl aj nejakých pokemonov, digimonov, a dragon ball...ale tým sa moc nechválim :bye:

Link to comment
Share on other sites

teda Lein sem moc nechapal ;) full metal alchemist znas? ;)

21882[/snapback]

Full Metal Alchemist poznám...trochu...má to celkom dosÂť dielov tak to asi ÂťahaÂť nebudem, ale keby to stiahol nejaký mí´j známy určite by som pozrel ;)

A to že si Lain nechápal...to snáÄ nikto nepochopil íşplne :) ale ku koncu z toho máÄ taký skvelý klaustrofobicko-paranoidný pocit, proste psychooo ;)

 

EDIT: Tak ma napadá, že o Lain by sa dal založiÂť kÂľudne aj nový topic, kde by každý len pí­sal, ako to pochopil :bye:

Link to comment
Share on other sites

ja sem v anime zacatecnik zatim sem videl jenom Slayers TV, Slayers next, RO the animation, Elfen lied, Hellsing a ted stahuju Inu Yasha

21888[/snapback]

Na Elfen Lied som poÄul samíş chválu :) Äo to je vlastne zaÄ :D

Link to comment
Share on other sites

Pro každého kdo zatí­m moc anime nevidÄl bych doporučil tuto stránku:

http://www.animenfo.com/statistic/top.php?l=anime

je to něco jako internetová databáze filmu www.imdb.com ale v anime verzi :)

 

Moje top 3 série:

 

1) Hellsing - absolutnÄ nejlepÄí­ - povinnost vidÄt :) Amen

http://www.animenfo.com/animetitle,713,drvfsa,hellsing.html

2) Inuyasha, uf to bylo dlouhý a videl jsem filmy 1 a 4 docela dobry :0

http://www.animenfo.com/animetitle,11,wpskdo,inuyasha.html

3) Fullmetal Alchemist - až na ten zavÄreÄný film který byl o niÄem super

http://www.animenfo.com/animetitle,1265,my...etal_alche.html

 

VidÄl jsem Neon genesis evangelion a pár dí­lů full metal panic ale prostě nejsem fanda do mechu tak mÄ moc nenadchli.

 

a nějaké film:

Vampire Hunted D: Bloodlust - mazec, upí­ři ,super animace prostě :D

http://www.animenfo.com/animetitle,864,khb...re_hunter_.html

Princess Mononoke - možná nÄkteří­ vidÄli protože to ve slabé chvilce vysí­lala ÄT1

http://www.animenfo.com/animetitle,299,mdc...ess_monono.html

 

A tip pro majitele satelitní­ televize UPC direct, v nabí­dce je kanál Anime+ který vysí­la pouze v noci od 20.00h. V programu ma Inuayshu,Blue Gender,Full metal panic a .. prostě spustu zají­mavých anime...

Link to comment
Share on other sites

no je tezke skompletovat nejakej top 5 nebo tak nevo pac kazdej serial mel neco do sebe....ale kdybych mel tak by vypadali asi takle:

 

1. Cowboy Bebop

2. Elfen Lied

3. Serial Experiments Lain

4. Full Metal Alchemist

5. Read Or Die TV

 

ale to je opravdu jen provizorni seznam....vsecky (az na par) byli v necem dobre

Link to comment
Share on other sites

WTH? Kde se tady vzala tahle sekce? XD

Osobne teda radsi pouzivam jako referenci www.animenewsnetwork.com

Moje anime top 5 by byla nejspis:

1) Gundam SEED

2) Gundam SEED Destiny (nebo mozna naopak :D)

3) Inu Yasha

4) Full Metal Alchemist

5) Juuni Kokki

6) Air

 

Ja radsi mangu, takze anime zase tolik nemusim.

Manga top 5:

1) Bleach

2) Berserk

3) Love Hina

4) Yakitate Japan a Death Note

5) Mahou Sensei Negima a Naruto

 

Edit:Jeste bych zapomnel na bishoujo top 5 :)

1) Air

2) Kanon

3) Snow Drop a Season of Sakura

4) Kana: Imouto

5) Crescendo a Brave Soul

Link to comment
Share on other sites

OMFG !! nekecejte ze nikdo neznate Excel Sagu !! Je to naprosto genialni silena komedie s velmi tragickym koncem!! V hl. rolich je Excel (divka co po vystudovani stredni skoly zacina pracovat pro tajnou organizaci ,ktera chce ovladnout svet) , jeji Äéf , do kteryho je beznadejne zamilovana a jeji partacka, ktera je princezna neznámé vesmí­rné rasi a neustále omdlí­vá , pri cemz kasle krev.

 

Exel saga je od stejného autora ,jako take velmi blaznive Puni puni poemi, kde hlavni hrdinka ,,morfuje,, za pomoci mrtve ryby.

 

Bylo by moc pekny, ked by jste u uvadenych Anime delali i malou recenzi, abyjsme mi zavisli na Anime vedeli co shanet. /kis

 

 

Edited

Link to comment
Share on other sites

Neví­m v jakým pořadí­, ale určitě Bleach, Naruto, Hellsing, Full Metal Alchemist! a jeÄtÄ asi dalÄí­ch 100 seriálů, který jsem na kolejí­ch shlí­dnul a moc se mi lí­bili, ale lámal jsem je jeden po druhým, takže si ani nepamatuju jejich jména :D

Link to comment
Share on other sites

Na Elfen Lied som poÄul samíş chválu :) Äo to je vlastne zaÄ  :D

21894[/snapback]

Elfen Lied je takovy anime pusobici na city a ke konci muze zpusobit mensi depku jinak FAKT doporucuju skvely

btw bylo to druhy anime v poradi co sem videl

Link to comment
Share on other sites

taky prispeju necim, co uz jsem videla, ale vazne po mne nechtejte, abych urcila jejich poradi...kazdy anime ma neco do sebe, neco originalniho :)

Full Metal Panic 2, FF Unlimited, Now and then here and there, NGE, Ghost in the Shell, Akira, Laputa - Castle in the Sky, Spirited Away, Wonderful Days, Princess Mononoke a nesmim samozrejme zapomenout na Bratrstvo Sedokridlych (pro neznalce Haibane Renmei) :D

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...