Jump to content

Photo

Homunculus

This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
207 replies to this topic

#121 Silverine

Silverine

Deviruchi

• Supporters
  • 140 posts

Posted 18 December 2006 - 07:57 AM

Pro creatora s INT99 uz pak neni co resit, u alchace (zvlast michaciho, takze int40 +-) je to dost s obtizema, ten geo zastane praci mnohem lip

jelikoz ten michaci alchac z homunem ma SP plnou listu, pacto je k nicemu jinemu nepotrebuje, tak se velmi dobre hodi i jemu - aspon ja jsem ji vyuzila vrchovate a dokonce jsem chvilemi fungovala i jako zalozni healer :P

btw: i full michaci s homunem se vyplati jet INT aspon na 60 a usetrit treba na par bodech lucku - tady vykon vyrazne predci cenu

Edited by Silv, 18 December 2006 - 07:59 AM.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Posted Image

#122 Moon

Moon

Werewolf

• Hráči
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 849 posts

Posted 18 December 2006 - 11:36 AM

to Lifuv heal ale take

To by me teda zajimalo co. Krome Embrya, ktery potrebujes jen jednou(a navic ho potrebujes i na ostatni homuny, takze bys ho lovil stejne), na to nemusis huntit nic, pokud vim.
Reborn:
Naab - Hunter
Melody - lvl 93/61 Gypsy

CzRO:
Zoya - lvl 85/51 SinX

Nejdulezitejsi? Samozrejme ze wizna. Vsechno kolem gw se toci kolem wizen.)

Priest a minstrel je tu pro wizny aby je boostovali. Gypsy je tu na stunovani wizen. Wsko je tu aby pres stun nedovolil wizne kouzlit. Pala je tu na sacri pro wiznu. Creator a champ je tu na vyndavani sacri co drzi wizny. Proff je tu na chraneni wizen pred nepratelskymi wiznami. Stalker je tu na svlikani wizen, protoze jsou desne sexy. Sniper je na zastavovani wizen pres curse a pasti. Mno a LK se sinXem jsou tu na podporu gravity fieldu pri rozbijeni emperka :-)

#123 Silverine

Silverine

Deviruchi

• Supporters
  • 140 posts

Posted 18 December 2006 - 11:46 AM

To by me teda zajimalo co. Krome Embrya, ktery potrebujes jen jednou(a navic ho potrebujes i na ostatni homuny, takze bys ho lovil stejne), na to nemusis huntit nic, pokud vim.

Healing Touch, active.

Heals the player, or another player if specifically targeted. The skill consumes a Condensed Red Potion, but otherwise functions exactly like an Acolyte's Heal.

-- tohle na Rebornu neplati? (nezkoušela jsem, vycházím pouze z popisu skillu)

Edited by Silv, 18 December 2006 - 11:47 AM.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Posted Image

#124 Guest_jirkan_*

Guest_jirkan_*
  • Guests

Posted 18 December 2006 - 12:16 PM

jelikoz ten michaci alchac z homunem ma SP plnou listu, pacto je k nicemu jinemu nepotrebuje, tak se velmi dobre hodi i jemu - aspon ja jsem ji vyuzila vrchovate a dokonce jsem chvilemi fungovala i jako zalozni healer :P

No, jestli ho nechas palit firebolty a cart revo, tak to tak dobre neni :P

btw: i full michaci s homunem se vyplati jet INT aspon na 60 a usetrit treba na par bodech lucku - tady vykon vyrazne predci cenu

Ale jo, souhlas, navic tim zvysis MATK a timpadem i pocet naleechovanych jobexpu. Jen misto LUK bych radsi obetoval DEX (ten mi pro vetsi michani muze nekdo dat Marionetkou, luk clowna/gypsy jsem jeste nevidel)

#125 Silverine

Silverine

Deviruchi

• Supporters
  • 140 posts

Posted 18 December 2006 - 12:18 PM

No, jestli ho nechas palit firebolty a cart revo, tak to tak dobre neni :P
Ale jo, souhlas, navic tim zvysis MATK a timpadem i pocet naleechovanych jobexpu. Jen misto LUK bych radsi obetoval DEX (ten mi pro vetsi michani muze nekdo dat Marionetkou, luk clowna/gypsy jsem jeste nevidel)

snizis dex -> zpomalis cast -> ses tam kdes byl
Posted Image

#126 mat33gh

mat33gh

Deviling

• Hráči
  • PipPipPipPipPip
  • 296 posts

Posted 18 December 2006 - 12:50 PM

Healing Touch, active.

Heals the player, or another player if specifically targeted. The skill consumes a Condensed Red Potion, but otherwise functions exactly like an Acolyte's Heal.

-- tohle na Rebornu neplati? (nezkoušela jsem, vycházím pouze z popisu skillu)

Samozrejme to na reborne plati. Aj Moon sa moze mylit. Jediny problem vidim v tom, ze healing touch nefunguje ako target skill. Healuje len majitela a to bez zameriavania.(aspon na strej SVN to tak bolo na novej som to este neskusal) Ak to je bug tak by sa na to mohol niekto pozriet. :P :P
Avengel- FF creator
Athox- stalker
Camille

#127 Moon

Moon

Werewolf

• Hráči
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 849 posts

Posted 18 December 2006 - 09:35 PM

Samozrejme to na reborne plati. Aj Moon sa moze mylit. Jediny problem vidim v tom, ze healing touch nefunguje ako target skill. Healuje len majitela a to bez zameriavania.(aspon na strej SVN to tak bolo na novej som to este neskusal) Ak to je bug tak by sa na to mohol niekto pozriet. :P :P

Samozrejme ze se muzu mylit, Alcha s Lifem sem mel jen na jednom High rate serveru, nevalne povesti(co se presnosti skillu tyce), prave proto sem psal to "pokud vim" :P
Reborn:
Naab - Hunter
Melody - lvl 93/61 Gypsy

CzRO:
Zoya - lvl 85/51 SinX

Nejdulezitejsi? Samozrejme ze wizna. Vsechno kolem gw se toci kolem wizen.)

Priest a minstrel je tu pro wizny aby je boostovali. Gypsy je tu na stunovani wizen. Wsko je tu aby pres stun nedovolil wizne kouzlit. Pala je tu na sacri pro wiznu. Creator a champ je tu na vyndavani sacri co drzi wizny. Proff je tu na chraneni wizen pred nepratelskymi wiznami. Stalker je tu na svlikani wizen, protoze jsou desne sexy. Sniper je na zastavovani wizen pres curse a pasti. Mno a LK se sinXem jsou tu na podporu gravity fieldu pri rozbijeni emperka :-)

#128 Perthorn

Perthorn

Werewolf

• Hráči
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 831 posts

Posted 19 December 2006 - 11:01 AM

Tak teda... zkousel sem Lifa na test serveru, a musím na to říct jedno slovo -úlet :P
když se podíváte na tabůlky rozvoje statů
Tak má prakticky na staty rozvoj +- 0,5-2 za 1 lvl, vanilmirth má rozvoj až +3 ale minimálně může dostat do všech statů 0,1, což je dost málo. (ne že by byl mezi 0,5-0,1 velkej rozdíl :P ) Zkoušel jsem ho v lvlvech 20,40, a 80 ... na lvlu 20 je to dost slabý hom, když nemáte alespoň trochu battle alchu bude větší problém, na lvlu 40 dává pecky za 100 -120 mobům jako jsou savage, kupodivu ho všichni missujou, a když už se strefí, lif utrpí zranění kolem 100HP, na lvlu 80 dává argiope rány za 220-240,argiope se strefí asi jednou za 15 ran za 250 HP (tady jsem to trochu nepochopil...flee 201,182,191 =^.^= -to znamená že má 121,102 a 111 agi :P )

Buď jsem měl extrémní štěstí a vždycky (asi 5x) jsem vyssumonil homuna s nadprůměrnýma statama, a nebo lif vyexpenej na lvl 40+ už něco umí, a až na potřebu red slim potů je docela drsoň, na 80. lvlu heal za 1,2k :P
S Urgent Escapem jsem chodil snad skoro jako S WS+Cart Boost (i když to bylo možná tím, že se tohle zrovna testuje :) )
Mental Charge, fungoval trochu divně, asi je buglej ATK byl 423 a MATK 754 ... když jsem nahodil mental měl Lif MATK 1558 + ATK 423 ... a dával šlupky za 2150. :P

Když to shrnu, tak nato, že by to měl být support homunukulus, má slušný flee, docela slušnou def a peknej ATK, jestli jsou výhradně lokace, kde se healing hand pro creatora dost hodí (ani nevim :P ) , tak je Lif velmi dobrá volba... je to taková směska všech ostatních homunů, jen nemá využitelné battle skilly. A na lokace, které by jste s například Filirovým daným lvlem navštěvovali by jste si museli s Lifem ještě pár lvlů počkat.A GW creator jede nejspíš INT>DEX>VIT, takže heal asi moc nebodne (možná v solo nahánění jobu :P )
... nato jak vypadá Lif2 s aurou si ho stojí rozjet :) .

Edit: chtěl bych se zeptat: na 4. skill homuna musím mít plnou intimacy? nebo stačí, když skill použiju, párkrát ho nakrmím a můžu hopoužít znovu?

Edited by Perthorn, 20 December 2006 - 06:11 PM.

Posted Image

#129 Josifek

Josifek

Deviruchi

• Hráči
  • PipPipPipPip
  • 173 posts

Posted 26 December 2006 - 04:54 PM

Jsem sam, komu prijde, ze skill Accelerated Flight u Fillira nefunguje? Opticky se mi sice flee zvysi, ale ve skutecnosti homun dostava kazdou druhou ranu zasah i kdyz by z 95% nemel :baby:
Posted Image
Josifek ... pastickar
Milenka ... mastickar
Yasmine ... bylinkar
Electra ... lahvickar

#130 Perthorn

Perthorn

Werewolf

• Hráči
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 831 posts

Posted 27 December 2006 - 03:18 AM

Jojo taky jsem se na Filira koukal... že by se ta ASPD nějak zvětšila... to teda ani ne :-\
Posted Image

#131 Guest_flex_*

Guest_flex_*
  • Guests

Posted 27 December 2006 - 09:04 AM

Nezda se vam, ze na Homuncula funguje nejak spatne powarpova ochrana? Nekam se portnu nebo projdu warpem, a uz jenom vidim, jak mi nejaka silnejsi potvora uhryzala homuncula aniz bych se pohnul nebo cokoliv udelal. ><

Btw na homuncula nefunguji utocne plosnaky (testovano v pvp) jako SG atd... Je to spravne?

#132 Silverine

Silverine

Deviruchi

• Supporters
  • 140 posts

Posted 27 December 2006 - 09:09 AM

Nezda se vam, ze na Homuncula funguje nejak spatne powarpova ochrana? Nekam se portnu nebo projdu warpem, a uz jenom vidim, jak mi nejaka silnejsi potvora uhryzala homuncula aniz bych se pohnul nebo cokoliv udelal. ><

ani powarpová, ani pologovací, ale to, že potvory žerou jeho neznamená, že budou žrát tebe, takže toho lze i takticky využívat, jestli je to dobře nebo špatně ale nevím, každopádně to nese klady i zápory

Btw na homuncula nefunguji utocne plosnaky (testovano v pvp) jako SG atd... Je to spravne?

tohle je jedna z feature homunkulů - má to tak být a je to správně, stejně jako homunovské neredukovatelné flee
Posted Image

#133 Guest_jirkan_*

Guest_jirkan_*
  • Guests

Posted 30 December 2006 - 11:27 AM

Jsem sam, komu prijde, ze skill Accelerated Flight u Fillira nefunguje? Opticky se mi sice flee zvysi, ale ve skutecnosti homun dostava kazdou druhou ranu zasah i kdyz by z 95% nemel :D

Asi jo, ja Accelerated Fight vyuzivam (kdyz to nejedu afk) docela dost a je to nadherne videt na silnejsich mrchach - Hunter fly, ninetaila apod.
Rozhodne alespon u me funguje jak ma

Taky jsem si vsiml ale jine feature nove SVN: Summon Flora 5 (geo) - drive mlatil kam dosahl a az teprve lecil, takze bylo potreba kolem nej taktizovat. Ted prvne leci, i kdyz se hodi primo na mouchu nebo lisku a teprve kdyz ma alcha dost HP tak kouse potvory :)

#134 Josifek

Josifek

Deviruchi

• Hráči
  • PipPipPipPip
  • 173 posts

Posted 30 December 2006 - 01:36 PM

Hm, divny. Ja to testoval na Dullahanech. Dokud sem nemel potrebnou flee 199 a navysoval si ji prave skillem Accelerated Flight, mrchy me kosily. A kdyz jsem presahl hranici 199 v zakladu, trefuji podstatne a znatelne mene :D
Tak nevim...
Posted Image
Josifek ... pastickar
Milenka ... mastickar
Yasmine ... bylinkar
Electra ... lahvickar

#135 Kartr

Kartr

Poring

• Newbies
  • Pip
  • 1 posts

Posted 30 January 2007 - 07:44 PM

Čau chci se jen zeptat,protože jsem slyšel od nějakého hráče,že byl/je nějaký problém po evoluci homuna.Že mu prý nepřibudou HP,ani SP a jen změní vzhled a přibude 4.skill.
Tak se ptám jestli je to už opravené,protože pak kdyby se nevylepšili jeho schpnosti,tak si říkám,že evoluci asi ani neprovedu(JENŽE JA HO STEJNĚ EVOLUJU).A pak hlavně když jsem na test serveru,tak zrovna tohle zapomenu testnout :P jestli se po evoluci zmení jeho HP a SP.Nevim já osobně si myslím,že mu život a mana přibude,ale jak píšu..jeden hráč mi tím celkem pomotal hlavu.Snad se spletl a po evluci se přece jen homun upgraduje ve smyslu statů..BTW:jestli už jste o tom někdo na foře psal,tak pardon,ale v takovém zápalu expim homuna,že nestíhám číst forum thx za pochopení.

Edited by Kartr, 31 January 2007 - 09:50 AM.

#136 Silverine

Silverine

Deviruchi

• Supporters
  • 140 posts

Posted 31 January 2007 - 10:25 AM

Čau chci se jen zeptat,protože jsem slyšel od nějakého hráče,že byl/je nějaký problém po evoluci homuna.Že mu prý nepřibudou HP,ani SP a jen změní vzhled a přibude 4.skill.
Tak se ptám jestli je to už opravené,protože pak kdyby se nevylepšili jeho schpnosti,tak si říkám,že evoluci asi ani neprovedu(JENŽE JA HO STEJNĚ EVOLUJU).A pak hlavně když jsem na test serveru,tak zrovna tohle zapomenu testnout :) jestli se po evoluci zmení jeho HP a SP.Nevim já osobně si myslím,že mu život a mana přibude,ale jak píšu..jeden hráč mi tím celkem pomotal hlavu.Snad se spletl a po evluci se přece jen homun upgraduje ve smyslu statů..BTW:jestli už jste o tom někdo na foře psal,tak pardon,ale v takovém zápalu expim homuna,že nestíhám číst forum thx za pochopení.

staty, HP ani SP homunkula se po evoluci NEZMĚNÍ
Posted Image

#137 mat33gh

mat33gh

Deviling

• Hráči
  • PipPipPipPipPip
  • 296 posts

Posted 01 February 2007 - 09:17 AM

Pisalo sa tu o tom skor. Kenny tu niekde pisal, ze napisat script na zvysenie statov pre skor (v SVN kde sa este chybka s nepridavanim statov po evolucii vyskytuje. Ono sa to mozno neskor zmeni.) evolvovanych homunov nebude ziadny problem. Takze kludne prestup, nebudes o nic ukrateny.
Avengel- FF creator
Athox- stalker
Camille

#138 Guest_jirkan_*

Guest_jirkan_*
  • Guests

Posted 06 February 2007 - 04:22 PM

Udelam si malou reklamu: Trivialni pomucku na hledani cesty Labyrintem naleznete zde: http://jirkan.cz/ro/labyrint.zip
Zadna grafika kolem tam neni (casem se snad dohodnem s Jihradem a sesmolime to do DB), jenom prikazova radka.

Binarky pro Win32 a Linux-2.2 a vyse (vc. staticke)

#139 TheERaY2

TheERaY2

Deviling

• Hráči
  • PipPipPipPipPip
  • 257 posts

Posted 23 February 2007 - 10:11 AM

neví někdo esli existuje AI v který by šlo nastavit abych například light epsylonkou healoval někoho v partě?:D nebo možná kdyby někdo vyčet ve zkratce co všechno se dá nastavit tak bych byl moc vděčný :)
горделивый орган Final Fantasy
je ne sais pas parler francais mais je peux affirmer que je sais :)

manželé Burning Sacrifice & TheERaY

pro Higura a jeho manželku :P mixed by Dexo
http://muj.edisk.cz/...mp3_8.54MB.html
http://muj.edisk.cz/...mp3_5.83MB.html
http://muj.edisk.cz/...p3_10.56MB.html

(btw zkuste si na netu najít taky Fron Line Assembly - mám to od Baldicka docela cool mjusic :P )

#140 morgoth

morgoth

Hyegun

• Hráči
  • PipPipPipPipPipPip
  • 493 posts

Posted 27 February 2007 - 10:09 AM

Homunculus vie pouzivat lubovolny tvoj skill, aj na ine targety ako teba, homuncula. Predpokladam vsak, ze to nie je povolene :angel_not:
Posted ImagePosted ImagePosted ImagePosted Image
Morgoth - 99/66 flamer
+ kopa homunculov

I, and I'm sure I'm not alone on this, would rather write a program to solve sudoku than actually play sudoku. Some people love sudoku; I found it boring. Now writing software to solve a puzzle, that's interesting.