Jump to content

Photo

Acolyte - Equip

This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
16 replies to this topic

#1 Gwaihir

Gwaihir

Deviling

• Hráči
  • PipPipPipPipPip
  • 367 posts

Posted 17 July 2005 - 08:00 PM

Podle me nejlepsi vyzbroj pro aco, kterou podle me do cca 50 base lvl sezene aspon prumerny hrac je:
Bireta
Opera masque
Saint /silk roba, ev. se slotem [roda frog/pupa]
Muffler
Buckler
Shoes
+5 Stunner
Gwaihir - monk 8x
Elric of Melnibone - bard lvl 7x
ElTrader - merch
Gerana - TU priestka

#2 Yamian

Yamian

Chonchon

• Hráči
  • PipPip
  • 48 posts

Posted 22 July 2005 - 10:55 PM

Pro budouciho priesta bych stunner vymenil za arc wand (dava int -> lepsi heal, max SP a SP regen). Roda se imo vyplati o neco vic nez pupa.
Yami - malo/malo acolyta (na priestovi se nepracuje)

NEchtejte po mne heal pres PM, leze mi to krkem.

#3 Gwaihir

Gwaihir

Deviling

• Hráči
  • PipPipPipPipPip
  • 367 posts

Posted 24 July 2005 - 12:12 AM

Pro budouciho priesta bych stunner vymenil za arc wand (dava int -> lepsi heal, max SP a SP regen). Roda se imo vyplati o neco vic nez pupa.

View Post

Ale pokud budouci monk expi na gargach nebo raydric archerech, tak se pupa hodi malicko vic, ale take souhlasim s tim, ze roda frog je lepsi.
Gwaihir - monk 8x
Elric of Melnibone - bard lvl 7x
ElTrader - merch
Gerana - TU priestka

#4 Hwi Nori

Hwi Nori

Chonchon

• Hráči
  • PipPip
  • 41 posts

Posted 26 July 2005 - 10:13 AM

No já preferuju Pupu v saintce, a 4 fabre v rod kupi HP, kdyz clovek jde na raidrick archer kazdej bodik HP se hodí. A na hlavu bych dal spis nez biretu hat s willow. Ale spis rekneme, ze na zacatku kazda karta dobrá.
Dobrá žena muže inspiruje, vtipná ho zaujme, krásná ho okouzlí, ale soucitná ho dostane.
V. Hugo

Hwi Nori FS priest 94 CzRO nehraju

Amson FS priest 90+ guilda Hadama

Bi-la Kaífa DD assassinka 80+

Hwi Nori FS priest 88 guilda Assagy:-) u ledu

#5 theone

theone

Poring

• Newbies
  • Pip
  • 4 posts

Posted 23 October 2005 - 07:05 AM

no ja newim asi me moc jeste neznate newim jestli muzu do tehle diskuze neco rict ale kdyz beru v potaz ze jsem na job 50 dostal priesta za 3 dny ... a nepotreboval jsem nejak extra equip ... tak na expeni snad nepotrebuji nic moc ... jak rika moje mama "trpelivost prinasi ruze" a kdyz je clovek jeste u toho rozvaznej ... tak na zacatek mu staci jen to co je v obchodu a na vic prece jenom sehnat pup rodu a fabric karty ... neni zas takova sranda jeste ze jste tam nepisli thara a uz bych se u toho monitoru smal jeste vic :)
ale jen muj nazor :P

#6 Nanaki

Nanaki

Cholerik

• Supporters
  • 447 posts

Posted 23 October 2005 - 08:37 AM

no ja newim asi me moc jeste neznate newim jestli muzu do tehle diskuze neco rict ale kdyz beru v potaz ze jsem na job 50 dostal priesta za 3 dny ... a nepotreboval jsem nejak extra equip ... tak na expeni snad nepotrebuji nic moc ... jak rika moje mama "trpelivost prinasi ruze" a kdyz je clovek jeste u toho rozvaznej ... tak na zacatek mu staci jen to co je v obchodu a na vic prece jenom sehnat pup rodu a fabric karty ... neni zas takova sranda jeste ze jste tam nepisli thara a uz bych se u toho monitoru smal jeste vic :P
ale jen muj nazor :P

View Post

K čemu Thara na expení ? :)
The End

#7 Retro

Retro

Deviruchi

• Hráči
  • PipPipPipPip
  • 138 posts

Posted 23 October 2005 - 09:13 AM

no ja newim asi me moc jeste neznate newim jestli muzu do tehle diskuze neco rict ale kdyz beru v potaz ze jsem na job 50 dostal priesta za 3 dny ... a nepotreboval jsem nejak extra equip ... tak na expeni snad nepotrebuji nic moc ... jak rika moje mama "trpelivost prinasi ruze" a kdyz je clovek jeste u toho rozvaznej ... tak na zacatek mu staci jen to co je v obchodu a na vic prece jenom sehnat pup rodu a fabric karty ... neni zas takova sranda jeste ze jste tam nepisli thara a uz bych se u toho monitoru smal jeste vic :P
ale jen muj nazor :)

View Post

Pupa ma sanci 0,14% a fabre desivych 0,3% tak nevim v cem je problem. Ja mel vsech 5 karet za 4 hodky

PS. Klidne nam muzes prispivat, nam to nevadi :P
A myslim ze 50 job za aco do 3 dnu dal skoro kazdej (vcetne me) - oni sandmani delaj divy :P
lol -> koho to zajima vic

Muhahahahahaha

#8 Rogi

Rogi

Deviruchi

• Hráči
  • PipPipPipPip
  • 121 posts

Posted 23 October 2005 - 12:14 PM

No, dat aco na 50 job me trvalo mnohem dyl, ale zase ja sel na monka, nemel sem equip a prachy, coz je dost dulezity a jel sem solo. I kdyz na priesta, je to neco jineho. Proto si myslim, ze aspon do zacatku pupu na HP a co nejdriv si usetrit na stuner. Od ty doby co gargy prostrelej pneumu to je desny.
Rogi - kazdy vi o koho jde a ty co ne, maji stesti:-P. Uz nehraju. Kdyz sem ve hre, nejsem to ja, ale na forum obcas juknu:o).

Buh stvoril cloveka, ale nedal si to patentovat a tak to po nem muze delat kazdej blbec:o)

;-)

#9 theone

theone

Poring

• Newbies
  • Pip
  • 4 posts

Posted 23 October 2005 - 08:06 PM

fajn ja zacal pred 3 dnama jestli se nepletu tenhle topic je pro novacky aby vedeli jaky by meli mit equip ale huntit fabre kvuli tomu aby jeste sehnali 4 slotovou hul kterou jen tak nesezenou ... a ze si za 4 hodky vyhuntil 4 fabre njn mas stesti ... ja je huntil na czechru asi 5 dnu a nepadla ani jedna a to uz jsem mel lvl 80 ale na lvlu nezalezi a s tou tharou jsem to myslel ironicky .... jen chcu rict ze kdyz aco zacina dle me je zbytecnost huntit veci ... atd ... na to budou mit cas az budou mit vetsi lvl tim sem chtel rict ze kdyz aco zacina tak si bohate vystaci s vecma co jsou ve ksefte ...

#10 Maniak

Maniak

Smokie

• Hráči
  • PipPipPip
  • 76 posts

Posted 31 October 2005 - 04:29 PM

No, dat aco na 50 job me trvalo mnohem dyl, ale zase ja sel na monka, nemel sem equip a prachy, coz je dost dulezity a jel sem solo. I kdyz na priesta, je to neco jineho. Proto si myslim, ze aspon do zacatku pupu na HP a co nejdriv si usetrit na stuner. Od ty doby co gargy prostrelej pneumu to je desny.

View Post

ja jel taky solo nejaky veci sem mel a od 15-50jobu solo filoci uplne v klidu
maniak - lovely wariors

#11 MadM0us3

MadM0us3

Poring

• Newbies
  • Pip
  • 3 posts

Posted 04 February 2007 - 01:26 PM

mno, lepsi nez ten 4 slot klacek je imho survivors rod(INT)... da ti int, matk a castecne nahradi i ty fabre c. tim, ze dava +300 HP... kdyz je to jeste slotovy, je to k nezaplaceni :laughing1: :P

#12 Huhulal

Huhulal

Smokie

• Hráči
  • PipPipPip
  • 61 posts

Posted 07 February 2007 - 10:30 AM

bible do ruky - co vy na to??? pro fs priesta.. kdyztak mi dejet nejaky navrhy, co je do ruky nej :> dekuju
edit: myslim neco realnyho - surv.rodku asi nevyhuntim jen tak hned.....

Edited by Huhulal, 07 February 2007 - 10:31 AM.

cara - aco

#13 jahy

jahy

Hyegun

• Hráči
  • PipPipPipPipPipPip
  • 470 posts

Posted 07 February 2007 - 11:14 AM

bible do ruky - co vy na to??? pro fs priesta.. kdyztak mi dejet nejaky navrhy, co je do ruky nej :> dekuju
edit: myslim neco realnyho - surv.rodku asi nevyhuntim jen tak hned.....

Na GW jedině Long Mace, nic jiného nemá cenu u priesta nosit

edit:

a na exp? popripade kde najdu breakpointy na heal?

healbreak máš při celočíselném podílu (INT+BLevel)/8
A na exp (pokud tedy nepočítáš se slotovou survrodkou jedna z variant (výběr přizpůsobit tomu healbreaku):
quad vital rod
triple vital staff
douhle vital arcwand

Výhodnější jsou staff a arcwand, protože ti přidají celkem 5 bodů do statů oproti 4 u rodu

Edited by jahy, 07 February 2007 - 11:42 AM.

Reborn
Persefone - h. priest xx/xx (Lovely Warriors)
CzechRO
Belga - DEX/VIT/str sage 99-->FS DEX/VIT/INT Proffessor 99/70

#14 Huhulal

Huhulal

Smokie

• Hráči
  • PipPipPip
  • 61 posts

Posted 07 February 2007 - 11:16 AM

Na GW jedin?ong Mace, nic jin? nem?enu u priesta nosit

a na exp? popripade kde najdu breakpointy na heal?

Edited by Huhulal, 07 February 2007 - 11:23 AM.

cara - aco

#15 Pulbotka

Pulbotka

Poring

• Newbies
  • Pip
  • 9 posts

Posted 22 March 2011 - 10:50 AM

Ahoj,chtel jsem se zeptat, kde se da sehnat nejaka rozumna vybava na Acolyte, aby mi vydrzela do job lvl 50 diky :)

#16 Sir De Bill

Sir De Bill

Baphomet

• Hráči
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1449 posts

Posted 22 March 2011 - 02:28 PM

Ahoj,chtel jsem se zeptat, kde se da sehnat nejaka rozumna vybava na Acolyte, aby mi vydrzela do job lvl 50 diky :)

Obvykle v databázi...
Elleshar - HP 99/70 ExGuildmaster Phoenix Fury
Sheala de Tancarville - Professorka 99/70
Hyakunichizeki - HW 98/66

Non advanced squad

Chikaraotoshi - Wizard 98/50
Hanayaka - Sage 99/50
Sairyou - Monk 99/50

Dnem 10.12.2008 ukončila aliance Phoenix Fury/Templars své aktivity na Rebornu.
V současné chvíli chodím na GW za toho, kdo mě nabere a nehraje jak totální lama.
Často okupuji:
Nicholas Flamel - PF guild Creator 99/70
Polynom - paladin 99/70
Wala - blacksmith 99/50

a další...

#17 Skywalker

Skywalker

Dark Lord of the Sith

• Supporters
  • 1125 posts

Posted 22 March 2011 - 02:53 PM

pouzivej wiki, tam se dozvis vse dulezite

jinak koukni tady a uplne dole vybaveni: http://www.reborn.cz...:acolyte_buildy

Anakin a spousta dalsich postav .... tak uz ne, KONEC, vse smazano   2013-09-04 11:48:29 -> Guilda [FreeRangers] (id=30011) byla rozpustena.

skywalk9791.png

k3dT, Koca - diky moc za tech 7 skvelych let, co jste se o server i o nas hrace tak pekne starali :-)

ten osmy rok moc komentovat nebudu, co 7 let krasne fungovalo ke spokojenosti vsech (vetsiny) hracu, tak nekdo dokazal behem neceleho roku poslat do kytek ...