Jump to content
Reborn fórum
Sign in to follow this  
Du�an

Přestupovy quest

Recommended Posts

Co vsechno mam splnovat abych se mohl stat assasinem crosem.

Předem dekuju za odpoved.

je jedna jediná podmí­nka, být assassin level 99/50, pak můžeÄ přestoupit na high novice level 1/1, po zí­skání­ jobu 10 přestoupit na high thiefa, po zí­skání­ jobu 45+ u high thiefa můžeÄ přestoupit na assassin crosse

Tohle platí­ pro vÄechna high 1st class povolání­... tedy:

Nejdří­ve se musí­Ä stát 1st classem (thief) a po dosažení­ minimálnÄ 40 job přestoupí­Ä na 2nd class char (sin).

Po vyexpení­ charu na auru 99 base 50 job lvl můžeÄ přestoupit na high novice.

High novic má vÄechny staty na 1 a volných 100 bodů na rozdÄlování­, má o 30% ví­ce HP a SP a potřebuje ví­c expů na 10 job

Po dosažení­ 10 jobu přestoupí­Ä na high thiefa... který je stejný jako normální­ thief, jen má +30% HP a SP a potřebuje ví­c expů. Po dosažení­ minimálnÄ 45 job lvlu můžeÄ přestoupit na advanced char (sinX)...

StaÄí­?:)

je jedna jediná podmí­nka, být assassin level 99/50, pak můžeÄ přestoupit na high novice level 1/1, po zí­skání­ jobu 10 přestoupit na high thiefa, po zí­skání­ jobu 45+ u high thiefa můžeÄ přestoupit na assassin crosse

...aneb přeÄti si fórum a wiki, moc to do zaÄátku pomůže :)

zdravim . ja mmam problem, neviem, co mam robit pri queste na rogue . Zozaciatku mi to slo dobre , ale potom ked som mal odovzdavat predmety pri druhej casti questu tak mi dal uplne iny zoznam veci ..... ziskal som ich a isiel spet za tym chlapikom .... dal som mu predmety a on mi dal worn out page , potom mi povedal aby som siel za Hollgrehen juniorom co som aj siel .... dvere sli otvorit ale ked som s nim zacal hovorit ze ja niesom z rogue guild .... No tk som skusil za ostatnymi chlapikmi ist ale taktiez mi napisali ze niesom z rogue guildy ..... Neskor som aj skusal ist spet za chlapikom ktoremu som niesol predmety ..... Ale stale nic ..... Co mam robit :?: :rolleyes:

zdravim . ja mmam problem, neviem, co mam robit pri queste na rogue . Zozaciatku mi to slo dobre , ale potom ked som mal odovzdavat predmety pri druhej casti questu tak mi dal uplne iny zoznam veci ..... ziskal som ich a isiel spet za tym chlapikom .... dal som mu predmety a on mi dal worn out page , potom mi povedal aby som siel za Hollgrehen juniorom co som aj siel .... dvere sli otvorit ale ked som s nim zacal hovorit ze ja niesom z rogue guild .... No tk som skusil za ostatnymi chlapikmi ist ale taktiez mi napisali ze niesom z rogue guildy ..... Neskor som aj skusal ist spet za chlapikom ktoremu som niesol predmety ..... Ale stale nic ..... Co mam robit :?: :)

Ten junior... asi myslel jinýho... tam je tuÄí­m na výbÄr mezi třema NPCákama, takže je dost dobře možný žes neÄel za tí­m pravým... viz http://wiki.reborn.cz/doku.php/wiki:rogue_prestup

Guest Groxia

I think, that you are not right. I can defend the position. Write to me in PM, we will talk.